Imigranci jak wjadą do Polski to już z niej nie wyjadą!!!

Szybko i informacyjnie, bo piszę nowy tekst, ale on może zaczekać, bo sprawa jest nadzwyczaj poważna.

Otóż wiemy, że brak polskiego weta wobec nielegalnego przyjmowania nachodźców a w konsekwencji doprowadzenie do tego, że Pakt Migracyjny mógł być przyjęty w głosowaniu większościowym, gdzie Polska, Węgry i Słowenia powiedziały nie, ale... unijnie te głosy nic nie ważą, bo "klamka zapadła" i musimy tych nielegalnych migrantów sprowadzać bądź też płacić za każdego nieprzyjętego. 

A Polska nie chce płacić więc przyjmuje. Podobno z Niemiec sprowadzono już przeszło 7,5 tysiąca imigrantów, ale tak naprawdę nie wiemy ilu ich jest i gdzie są, bo rząd milczy w tej sprawie. 

Szanowny Pan Jacek Saryusz - Wolski poinformował, iż "14.05.2024 weszła w życie dyrektywa UE nr 2024/1346 o wyrównaniu warunków przyjmowania i zapewnieniu porównywalnych warunków życia imigrantom we wszystkich państwach członkowskich, pobytu, zasiłków, itp., po to by nie wyjeżdżali i pozostawali w tym kraju do którego zostali skierowani (...) Oznacza to że imigranci mogą dostawać warunki pobytu i wypłaty finansowe odbiegające w górę od warunków życia obywateli danego kraju, i to dodatkowo na tychże obywateli koszt. Może to stworzyć sytuacje zapalne [1]".

Pozwolą Państwo, że skopiuję duży fragment artykułu w tej sprawie z portalu salon24.pl [2]:

-------------------------------

Dotychczas za pewnik uchodziło przekonanie, że imigrantom nie będzie się opłacało pozostawać w krajach takich jak Polska, bo "socjal" np. w Niemczech jest wyższy. Unia Europejska zdaje sobie sprawę z tej sytuacji i jej szczególnych konsekwencji. Dlatego wpadła na pomysł, który w praktyce sprawi, że imigranci na terenie Polski będą mieli wyższe świadczenia socjalne niż sami Polacy.

Wysoki socjal dla imigrantów. We wszystkich krajach UE

W Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod koniec maja 2024 roku zapisano szereg dyrektyw i rozporządzeń Parlamentu Europejskiego, które formalnie mają na celu ograniczenie zjawiska wtórnej migracji. 

Z zapisów widać wyraźnie, że kraje takie jak Niemcy chcą się ochronić przed napływem dalszych imigrantów – kosztem innych krajów członkowskich. Po pierwsze, chodzi o zatrzymanie migrantów w pierwszym kraju, do którego nielegalnie się przedostali. 

Temu ma jednak służyć odpowiedni poziom socjalu dla imigrantów we wszystkich krajach członkowskich UE: „Należy określić standardowe warunki przyjmowania wnioskujących o azyl wystarczające do zapewnienia im odpowiedniego poziomu życia i porównywalnych warunków życia we wszystkich państwach członkowskich. Harmonizacja powinna pomóc w ograniczeniu wtórnego przemieszczania się azylantów”.

Imigranci w Polsce będą mieli wyższy socjal niż Polacy

W krajach takich jak Polska będzie to oznaczać, że imigranci z Afryki czy Azji będą dostawać większe świadczenia społeczne niż Polacy.

Zwraca na to uwagę Jacek Saryusz-Wolski - wypłaty te mogą odbiegać od warunków życia obywateli danego kraju: „imigranci mogą dostawać warunki pobytu i wypłaty finansowe odbiegające w górę od warunków życia obywateli danego kraju, i to dodatkowo na tychże obywateli koszt”.

Na tym nie koniec. Dla unijnych urzędników ważne są również „szczególne potrzeby tej osoby w zakresie przyjmowania”. 

Dlatego „od osób ubiegających się o ochronę międzynarodową nie powinno się wymagać pokrycia całości lub części kosztów niezbędnej opieki zdrowotnej, w przypadku gdy opieka zdrowotna jest bezpłatna dla obywateli danego państwa członkowskiego. Osoby ubiegające się o ochronę międzynarodową nie powinny być zobowiązane do zaciągania pożyczek w celu pokrycia kosztów warunków przyjmowania”.

Wewnętrzne pushbacki. Sąsiedzi nam przywiozą "zagubionych" imigrantów

A co, jeśli imigrant uzna, że i tak lepiej czułby się w Berlinie niż w Warszawie? Unia Europejska chce wewnętrznych pushbacków.

Rozporządzenie legalizuje „pushbacki’ w ramach Unii:

„W celu zapewnienia dobrego funkcjonowania WESA (Wspólny Europejski System Azylowy -red.), w przypadku, gdy osoba ubiegająca się o ochronę międzynarodową uciekła i bez zezwolenia udała się do innego państwa członkowskiego, konieczne jest szybkie przekazanie tej osoby do państwa członkowskiego, w którym osoba ta jest zobowiązana przebywać”.

-------------------------------

I co Państwo o tym sądzą? No, zwolennicy D. Tuska i akolitów - Podoba Wam się? Chcieliście D. Tuska i tej całej UE to macie...

P.S. (z godziny 13.15 i z portalu niezależna.pl) - [3]

"Większe kwoty wsparcia, dłuższy czas objęcia ochroną, prawo do darmowego zamieszkania - to wszystko będą mieć migranci, a nie będą mieć bezrobotni Polacy. Ale to wszystko kosztować będzie polskiego podatnika. Ile? 

(...) 

Jeżeli Polska będzie zmuszona zapewnić migrantom takie sam socjal jak w Niemczech to będzie musiała płacić za jednego minimum 2455 PLN zasiłku bezterminowo (Polak dostanie 1622 ale tylko przez pół roku) do tego odpowiednik kindergeld w wysokości 1088 (Polak 800+). Do tego mieszkanie socjalne opłacane minimum przez rok z pieniędzy publicznych. Powierzchnia minimum 50 m2 dla pierwszej osoby za każdą kolejną dodatkowe 10-15m2. Do tego opłacanie wszelkich kursów a dla dzieci zajęć dodatkowych i wiele innych bonusów jak na przykład bilety do kina czy darmowy wstęp na baseny itd itp. – napisał na Twitterze dziennikarz Cezary Gmyz (https://x.com/cezarygmyz/statu...)

P.S.2 (z godziny 18.15 i z portalu wpolityce.pl) - [4]

"Niemiecka policja kilka dni temu przywiozła do Osinowa Dolnego w województwie zachodniopomorskim rodzinę imigrantów. Teraz na to wydarzenie stanowczo zareagowała polska Straż Graniczna, zaznaczając, że w ten sposób Niemcy złamali prawo 

(...) 

Przywiezienie i pozostawienie przez niemiecką Policję cudzoziemców w Polsce (Osinów Dolny) odbyło się z naruszeniem zasad współpracy obu służb i prawa regulującego kwestie przekazywania osób. Służby niemieckie nie mogą arbitralnie podejmować takich decyzji – napisano w komunikacie polskiej Straży Granicznej 

(...)

Działanie niemieckiej policji będzie wyjaśniane podczas rozmowy Komendant Główny Straży Granicznej z Prezydentem Prezydium Policji Federalnej w Niemczech.

Straż Graniczna niezwłocznie skontaktowała się ze stroną niemiecką, by wyjaśnić okoliczności zdarzenia. We wtorek 18 czerwca Komendant Główny Straży Granicznej będzie o tym rozmawiał z Prezydentem Prezydium Policji Federalnej w Niemczech – podkreśliła SG.

[1] https://x.com/JSaryuszWolski/s...
[2] https://www.salon24.pl/newsroo...
[3] https://niezalezna.pl/polska/i...
[4] https://wpolityce.pl/polityka/...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

17-06-2024 [12:31] - Jabe | Link:

Kto zapomniał postawić weto?

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-06-2024 [21:33] - Kaczysta | Link:

Do końca roku, poparcie Donalda Tuska spadnie do 10%. Podwyżki dobiją większość uczciwych Polaków. To obłąkany szaleniec. Zniszczy kraj i jak Janukowycz zbiegł do Moskwy w objęcia bandyty Putina, tak on zbiegnie do Brukseli. Polacy - budźmy się póki jeszcze nie jest za późno!!!

Obrazek użytkownika u2

17-06-2024 [12:42] - u2 | Link:

***Niemcy chcą się ochronić przed napływem dalszych imigrantów – kosztem innych krajów członkowskich. Po pierwsze, chodzi o zatrzymanie migrantów w pierwszym kraju, do którego nielegalnie się przedostali. ***

Takie zasady były obowiązujące do czasu jak Angel Merkel powiedziała Herzlich Willkommen dla miliona nielegalnych imigrantów z Grecji. Należy bronić zewnetrznych granic UE. Najbardziej narażone są kraje południa UE, Hiszpania, Francja, Włochy, Grecja. Ale i wschód podlega presji ZBiR-u który nasyła nachodźców, z tym że zjawisko jest jednak mniejszej skali.

Nie widzę u Niemców chęci prawdziwego rozwiązania sprawy obrony zewnętrznych granic UE. Niemcy kombinują, aby przyjąć bardziej wartościowych imigrantów do siebie, a reszty się pozbyć po sąsiadach. Jest to krótkowzroczna politik, tak jak to było z ruskim gazem. Niemcy stawiają a to na Rosję, a to na Chiny, a to na nielegalną imigrację. Wszytko robią na opak. Nie tak jak powinno się robić w Unii. Z czego wnioskuję, że Unia prędzej czy później się rozpadnie :-)

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

17-06-2024 [13:00] - krzysztofjaw | Link:

u2

Tak jest w rzeczywistości. Mam brata, który nie pracuje w Niemczech, ale innym kraju graniczącym z nimi i potwierdza, że Niemcy mają bardzo duże kłopoty gospodarcze oraz imigracja wychodzi im już "bokiem". Firma mojego brata wysyła swoje produkty przede wszystkim do Niemiec (80% eksportu) i teraz sama ma kłopoty bo nie ma zamówień i zakład brata wprowadził coś na podobieństwo przestoju czasowego zakładu z  utrzymaniem załogi i płacami w wysokości 80%  zwykłej pensji (takie postojowe). Brat już mieszka tam z 12 lat i ma umowę na stałe w pracy więc ze zwolnieniem go byłoby więcej kłopotów dla firmy niż korzyści bo wszyscy wierzą, że gospodarka niemiecka sobie poradzi. Z czasaem nie kosztem takich krajów jak Polska? 
Pzdr

Obrazek użytkownika u2

17-06-2024 [13:05] - u2 | Link:

***wszyscy wierzą, że gospodarka niemiecka sobie poradzi***

Ale nie pod kierownictwem łysego Lenina, w młodości kudłatego Marksa, kanclerza Scholza, który jedyne co potrafi to walczyć bohatersko z problemami, które sam tworzy. Był już ministrem finansów u Angeli Merkel, był burmistrzem Hamburga. Im większy nieudacznik tym wyżej muszą go awansować, aby się go pozbyć. W ten sposób robią sobie kosmiczne kłopoty :-)

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-06-2024 [20:26] - Kaczysta | Link:

Niemcy podrzucili nam już śmieci, imigrantów i Donalda Tuska. Teraz podrzucą rachunki do zapłaty.

Obrazek użytkownika Marek Michalski

17-06-2024 [12:52] - Marek Michalski | Link:

Front zachodni mamy w tej wojnie hybrydowej na granicy z Niemcami. Czas uzmysłowić sobie, że teoria jednego wroga (tym razem Rosji) prowadzi na manowce.
Jest i będzie symbioza w nacisku na Polskę. Stoi za tym pokrewna ideologia i ciśnienie geopolityczne.
Nachodźcy są więc bliższym prawdy określeniem niż imigranci. Migranci to w ogóle nowomowa na użytek propagandy, za która idą potem "ukazy" instytucji unijnych.
Czas stawiać sprawę jednoznacznie. Na wojnie nie ma osób postronnych. Gdy ktoś ma interes by współpracować z wrogami Polski w unii czy Rosji stawia się w roli wroga Polski i Polaków. Póki co więcej grozi w Polsce Polakowi za przekroczenie ulicy w nieprawidłowym miejscu niż jawnemu terroryście współpracującemu ze służbami Rosji i Ukrainy za nielegalne przekroczenie granicy.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

17-06-2024 [13:01] - krzysztofjaw | Link:

Marek Michalski

Przecież od wieków mamy dwóch wrogów: Niemcy i Rosję!!!
Pzdr

Obrazek użytkownika tricolour

17-06-2024 [12:52] - tricolour | Link:

@krzysztof

Zalecam więcej konsekwencji. Bo najpierw obrażasz ludzi przez osiem lat, a teraz jęczysz, że dostaniesz po nosie za swoje zachowanie.

Pisałem o tym od samego początku obecności na NB, że radosna wasza narracja o "jęku ryjów odrywanych od koryta" prędzej czy później zemści się kopem w uśmiechnięty ryj prawicowy.

Jak sobie zatem pościeliłeś, tak też się wyśpisz 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

17-06-2024 [13:06] - krzysztofjaw | Link:

tri

Już niech Pan da spokój z tymi bredniami, bo nawet nie chce mi sie ripostować. Nie warto!
Pzdr

Obrazek użytkownika tricolour

17-06-2024 [13:12] - tricolour | Link:

Pan nie chce ripostowac że względu na fakty - PiS stracił władzę nie przez przegrane wybory, bo te akurat wygrał tylko przez koalicję wszystkich ryjów odrywanych od koryta. Cweli, chujów, złodziei, kurew itp. Dopiero gdy się zorietowaliście, że przegracie arytmetycznie, to zaczęły się umizgi - tyle warte co wyznanie miłości po skopaniu żony w pijanym widzie.

Co tu ripostować?

Obrazek użytkownika spike

17-06-2024 [13:39] - spike | Link:

@tri
znowu bredzisz, mówiąc delikatnie, PiS zawsze był przeciw imigracji darmozjadów, jakbyś nie miał demencji, to byś pamiętał, że AAA Kopaczowa z Tuskiem zgodzili się na imigrację, a PiS ją powstrzymał, ale brunatne łajdactwo lewacko POlszewickie w unijnych głosowaniach przyklepywali migrację, nawet Róża won z Polski ciągle o tym mówiła i mówi.

To że PiS przegrał z szajką, to nie jego wina, a takich jak ty, ciągle wam było mało, więc szykuj zapasy wazeliny, by ci dupa nie spuchła.
Jest od długiego czasu wojna polsko POlszewicka, a w takiej sytuacji, nie głosuje się na byle kogo, tylko na tych, co bardziej dbają o interes Polski, a tego PiSowi odmówić nie można, pomimo innych błędów. Dopiero po wyeliminowaniu V kolumny, można wybierać tych co mają lepszą propozycję dla Polski, nie dla UE.
Tak więc nie ściemniaj, też twoją zasługą jest najazd antychrystów na Polskę, szykuj im lokum.

Obrazek użytkownika tricolour

17-06-2024 [14:10] - tricolour | Link:

@spike

PiS nie przegrał z żadną szajką tylko wygrał wybory parlamentarne. Przegrał, we wszystkich widząc chuje i kurwy, na obraz i podobieństwo twoje - przegrał ze wszystkimi.

Życzę twoje dupie to, czego ty życzysz mnie.

😛😛😛

Obrazek użytkownika spike

17-06-2024 [17:20] - spike | Link:

@tri
"Przegrał, we wszystkich widząc chuje i kurwy, na obraz i podobieństwo twoje"
w samo sedno, dokładnie tak ciebie widzę.

Obrazek użytkownika tricolour

17-06-2024 [18:56] - tricolour | Link:

@spike

Jest dla mnie oczywiste, że tak mnie widzisz, zresztą nie tylko mnie, tego frajera na krzyżu też - to wyraźnie widoczne.

W sumie, to biedny jesteś...

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

17-06-2024 [20:59] - Władysław Ludendorf | Link:

@tri-odbycie,
szczerze, przygłupie, nie chciałoby mi się odpisywać tobie, ale poziom sraki wytryskającej z twojego odbytu, przebija Old Faithful. co takiego powiedział @skipe, że tak mieszasz go z błotem? przecież głosowałeś na PO, żeby odmrozić sobie uszka na złość mamusi, jak na przygłupa przystało. teraz będziesz miał tego konsekwencje. czyjaś córka będzie zgwałcona, czyjś syn dostanie kosą pod żebro. a jeden już dostał i to ty się do tego przyczyniłeś. nie będę tobie tego wbijał do głowy, bo tam wewnątrz masz tylko sznurek między uszami. nie odpisuj przygłupie, bo jak sam napisałeś, nigdy ciebie nie zrozumiem, w czym akurat masz absolutną rację.

Obrazek użytkownika tricolour

17-06-2024 [21:21] - tricolour | Link:

@ludek

Generalnie to ja mam tak często rację, że to ta racja działa na ciebie tak podniecająco - doodbytniczo, teraz modne. Smacznego też ci życzę, bo widzę, że gustujesz w srakach. No cóż, w sprawach gustu nie ma dyskusji, a ja chętnie będę cię dokarmiał czym mi zbywa.

Co do kos pod żebro, to mnie na takie proste manipulacje nie weźmiesz, że to moja wina. O wiele bardziej twoja, bo przegrałeś wygrane wybory na skutek sraki z odbytu na ludzi.

Nigdy tego nie zrozumiesz, że decyzja rodzi konsekwencje: jeśli mówisz językiem kurwy, to nią jesteś z całym swoim otoczeniem.

Obrazek użytkownika spike

17-06-2024 [21:39] - spike | Link:

@tri
widzę ciebie tak, jak sam siebie i innych malujesz.
Już ci pisałem, że mnie czy kogokolwiek na NB nie dasz rady obrazić, więc się nie wysilaj, tylko dlaczego to robisz, tym bardziej że obrażasz Jezusa, który nic tobie, ani twojej rodzinie nie zawinił, domyślam się, że jesteś ochrzczony, chyba że obrzezany, to by wyjaśniało wszystko, łącznie z obelgami jakie tu serwujesz.

Opowiem ci pewną anegdotę:
pewien POlszewik jak ty był przy porodzie swojej żony, tuż przed narodzinami dziecka, ktoś zaproponował, by ten wyraził swoje życzenie dla dziecka, ten odpowiedział, by ze ściany zdjęto Krzyż, bo nie chce by po urodzeniu dziecko go widziało.
Nastąpił oczekiwany poród, piękne dziecko się urodziło, ale lekarz stwierdza, że jest niewidome, ojciec pyta dlaczego tak się stało, ten mu odpowiada - nie chciał pan by dziecko widziało Krzyż.

Nadejdzie taki dzień, spotka ciebie los łotra, który podobnie jak ty złorzeczył Jezusowi.

Obrazek użytkownika tricolour

17-06-2024 [22:27] - tricolour | Link:

@spike

Uważasz ślepotę za anegdotę? Ja bym tak nie nazwał ponieważ w ślepocie nie widzę niczego humorystycznego...

Ale skoro pytasz, to ci odpowiem: te twoje historyjki religijne, które mają obrazować strzelistą twą religijność w rzeczywistości obrazują jakim jesteś ośllizłym skurwielem, bo z reguły kończysz je życzeniem wszystkiego najgorszego, oczywiście tonem cnotki niewydymki. 

Więc po raz kolejny życzę ci tego, czego ty mnie życzysz. 

😛😛😛

Obrazek użytkownika spike

18-06-2024 [00:01] - spike | Link:

@tri
Bóg jest nieograniczenie miłosierny, ty jesteś niemiłosiernie ograniczony.

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-06-2024 [21:00] - Kaczysta | Link:

Ryży gad zrobi Polsce dokładnie to, co Biden zafundował USA. I nie mam z tego satysfakcji. W referendum głosowałem za nie przyjmowaniem tej bandy nierobów. Dokładnie wiem z czym to się wiąże. I nie jest to żaden zasrany rasizm. To tylko zdrowy rozsądek.

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-06-2024 [13:49] - Kaczysta | Link:

Obrazek użytkownika sake3

17-06-2024 [17:57] - sake3 | Link:

@Krzysztofjaw.......Szkoda ,że tak ważny i na czasie temat zaczyna zmierzać w kierunku pyskówki.Kluczowa wg mnie jest tu wypowiedź pana @Imć Waszeć na blogu pani @Miki wczoraj.Za przerzutami nielegalnych imigrantów stoi cały ,,przemysł uchodźczy'' Sieć złożona z prawników wypelniających papiery,naganiacze,przewoźnicy i ludzie zarabiający na przedstawianiu ciężkiego losu szukających na ziemi swego miejsca i atakujących polskich żołnierzy.Myślę ,że jednak za tym wszystkim stoi ktoś jeszcze,kto chce w Polsce wprowadzić chaos by uderzyć w PiS przedstawiając ich jako rosyjskich szpiegów i doprowadzic do delegalizacji.Zdumiewające ,ze prywatna zemsta mogła aż tak zdominować liderów i działaczy Koalicji ale tu chyba trzeba wziac pod uwagę wielkie pieniądze jakie można uzyskać na tym przestępczym procederze...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-06-2024 [20:18] - Imć Waszeć | Link:

Szanowna Pani Sake, to nie są żarty. Przez następne tygodnie należy zwracać baczną uwagę na każdy incydent w stylu "ludzie nie wytrzymali i pogonili kolorowych", bo dokładnie o to władzy chodzi, a najbardziej chodzi im o śmierć. A kto jeszcze jest zainteresowany przemytem z Białorusi? No chyba Pani widzi, że te europejskie służby (zwane naszymi), bo kroją nowe ACTA z podsłuchiwaniem każdego i wszystkiego bez zgody jakiegokolwiek sądu. Właśnie po to jest poddmuchiwany ten stary dowcip o złym inwigilującym PIS-ie i tysiącach migrantów. Ta niemiecka policyjna taksówka to zwyczajna prowokacja, żeby paru oszołomów zaczęło jazgot, a żeby potem ktoś pokazał dowody "o, to są papiery wydane za PIS z pieczątką i z datą". To się już zaczęło.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

17-06-2024 [18:16] - EsaurGappa | Link:

Wszystko w rękach zwykłych ludzi...jak zwykle.
 Dzisiejszy pózny ranek 9:30,ludzie w pracy dzieciaki w szkole,społeczeństow zaczyna nowy tydzień powoli,wychodzę  z domu do sklepu po pieczywo i kilka drobiazgów,raptem doszedłem do furtki a centralnie naprzeciwko niej(około 4 metrów) po drugiej stronie ulicy na ogrodzeniu sąsiadów siedział jakiś "obcy" emigrant o ciemnej karnacji!Siedzi i patrzy,luka,zerka,obczaja chuj wie czego chce.Otwieram furtkę i jednocześnie zwracam się do niego ..."czego tu ...?na cholerę tu siedzisz...wypierdalaj!
 Odburknął coś chyba po pakistańsku i i zaczął odchodzić,szliśmy chwilę razem po czym po chwili wyciągnął komórkę i  rozmawiawiał podniesionym  głosem,odwracając się do mnie kilkukrotnie,w końcu skręcił w inną ulicę.
 "Obstawiam" jak coś trzy ulice wokół domu,i nie będę miał litości dla obcych którzy czychają by zastraszyć mój dom i spokój mojej rodziny.
Kurwa mać jeszcze mamy im płacić ze swojej krwawicy by nas dręczyli!
 Niech piekło pochłonie zdrajców ojczyzny!!!

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-06-2024 [20:05] - Imć Waszeć | Link:

To jak to? Mistrz dyplomacji Saryusz-Wolski przez 8 lat rządzenia nie mógł się doliczyć tego w papierach? To znaczy on żaden mistrz. Wszyscy to wiedzieli lata temu, a on pół roku po przegranych wyborach dopiero alarmuje. Nie widzę cienia szansy na żaden POL-Exit z IVReich przy takich specjalistach. Nawet to bałakanie o niezdobyciu 50% przez prawice krajów Europy jako wymówka do dalszego nic nie robienia brzmi dla mnie fałszywie, bowiem nie widzę tego jak taki konglomerat prawic mógłby zmodyfikować traktaty wstecz, skoro od lat nie umie powstrzymać modyfikacji w przód. Jednym słowem ściemniają mnie i tyle.

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-06-2024 [20:07] - Kaczysta | Link:

Minister Obrony Narodowej ma spakowany plecak, łzy w oczach,a Marszałek Sejmu płacze nad konstytucją i skupia się na transmisjach internetowych. Fajnie byłoby się pośmiać, tylko qrwa wojnę mamy przy granicy.

To się niestety dzieje.