Moja ocena wczorajszego dnia.

   Jak kilka tygodni temu napisałem tutaj, że trzeba posłuchać profesora Nowaka, to Sake odpisała delikatnie, że jadę po PiS-ie, Usia nazwała agentem Putina a Zeus z Ubootem śmierdzącą ruską onucą. Na prośbę i sugestie profesora zareagował sam Prezes oznajmiając, że na zwycięstwo PiS-u nigdy nie pozwoli i dalej będzie przewodził (rozwalał PiS lub po cichu wspierał POPiS, jak kto woli). Młyny sprawiedliwości (tej prawdziwej) mielą jednak powoli a jednocześnie nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dodatkowo cała ta rządząca kamaryla okazała się jeszcze głupsza niż się powszechnie wydaje. Zamiast zgodnie z prawem przejąć media publiczne postanowili rozwalić je szybko i bezprawnie. Widzowie jednak, zamiast łykać głodne kawałki kolejnej odmiany WSI24, zaczęli szukać alternatywnych źródeł informacji. Osiem lat pokazywania odmiennego punktu widzenia zrobiło swoje. Nie taki ten elektorat głupi, jak mogłoby się wydawać i wszystkiego jednak nie kupuje. Woli posłuchać różnych opinii i samemu wyciągać wnioski a nie „myśleć” tak jak każe mu Stokrotka, naczelny „Wybiórczej”, czy koleżanki w biurze. A jakie mamy tego efekty? Rewelacyjne, co pokazały wyniki wczorajszych wyborów do Europarlamentu. Przepadli wszyscy (prawie) ludzie Prezesa. Jarosław Kurski jest tego przykładem wręcz wzorcowym. Jeszcze ciekawsze jest jednak to, kto wygrał. Generalnie ludzie młodzi, ale nie tylko. Wygrali bowiem Ci, którzy przed wyborami byli totalnie dołowani przez propagandzistów Koalicji Obywatelskiej za cichym przyzwoleniem Prezesa. Okazało się, że elektorat nie dał się nabrać, na grubymi nićmi szytą „aferę” Funduszu Sprawiedliwości” i wyciągnął właściwe wnioski. Wybrał tych, którym swego czasu nie pozwolono zrobić porządku w wymiarze sprawiedliwości a to sprawa fundamentalna, jeżeli chodzi o naprawę naszego państwa. Czy tak ukształtowany elektorat będzie w swych żądaniach konsekwentny? Wydaje się, że tak i cała w nim nadzieja.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-06-2024 [20:22] - NASZ_HENRY | Link:

 

Konfabulacje
Autorze musicie znać jakiegoś innego prezesa!

Prezes PiS bowiem powiedział;
Skoczymy ku zwycięstwu, bądźcie tego pewni!
 

 

Obrazek użytkownika Hornblower

10-06-2024 [20:34] - Hornblower | Link:

A mnie żal pana Ryszarda. Nie masz drugiego, kto tak barwnie opisywałby wycieczki po świecie za unijne pieniądze, kto znałby wszystkich możnych tego świata. W debatach parlamentarnych był co prawda bardziej stonowany, niż chociażby na tym blogu, ale co tam. Uspokoiła mnie informacja, że należy się chłopu nieco ponad 200 tysięcy eurasów  odprawy, to jakoś przewegetuje, zanim znajdzie posadę godną swojej osoby. Nie ma już co prawda Samoobrony, żeby tam przeskoczyć, stołek prezesa PKOl zajęty, ale wierzę w pana Ryszarda. 

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

10-06-2024 [21:37] - Kazimierz Kozio... | Link:

p.Czarnecki przynajmniej konsumowal zrzutke od polskiego podatnika na reportaze ze swiata czyli poniekad lud mogl korzystac ze swojej watpliwej inwestycji. poza tym mozna powiedziec ze nie szkodzil polskiej racji stanu

Obrazek użytkownika Tomaszek

11-06-2024 [00:19] - Tomaszek | Link:

Ale o czarnym sporcie na czarnym lądzie nic nie napisał .

Obrazek użytkownika Ijontichy

11-06-2024 [08:10] - Ijontichy | Link:

Kosiniak+ Hołownia= Palikot + Petru....szambiarze bezmózgi

Obrazek użytkownika u2

11-06-2024 [09:34] - u2 | Link:

***Przepadli wszyscy (prawie) ludzie Prezesa. Jarosław Kurski jest tego przykładem wręcz wzorcowym.***

LOL Serio napisałem na ciebie śmierdząca kacapska onuca? No najwyraźniej nie pomyliłem się :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika mjk1

11-06-2024 [15:03] - mjk1 | Link:

Nie bardzo rozumiem. Kurski dostał się do PE, czy Prezes go nie popierał?