Jak to leciało? "Ch.. z tą Polską Wschodnią"

Telewizja Republika opublikowała dokument z Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, który wskazuje, że władze samorządowe na Podlasiu, do 7 czerwca, mają przedstawić listę dostępnych miejsc noclegowych dla imigrantów.

"Zwracam się z prośbą o wskazanie miejsc/obiektów, możliwych do wykorzystania przy masowym napływie cudzoziemców na terytorium RP, innych niż objętych pomocą, na podstawie ustawy z dnia 12 marca 2022 r., o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa"
"Analiza miejsc/obiektów, powinna objąć w szczególności realnie możliwe do wykorzystania zasoby Skarbu Państwa, samorządu województwa, jak również jednostek samorządu terytorialnego, w tym gmin znajdujących się na administrowanym przez Państwa terenie. Uwzględnieniu powinny podlegać również możliwości podmiotów prywatnych"

Wnioskowany wykaz został podzielony na trzy kategorie obiektów: 

  • Obiekty wspólnego zamieszkania (OWZ), w których uchodźcy znajdą zakwaterowanie na okres średnioterminowy do długo terminowego (powyżej 3 miesięcy), czyli akademiki, hotele, zaadoptowane przestrzenie mieszkalne, takie jak biura, oraz posiadają oddzielne pokoje sypialne/mieszkalne dla każdej rodziny z pomieszczeniami wspólnymi, jak toaleta, kuchnia;
  • Ośrodki zbiorowego zakwaterowania (OZZ) rozumiane jako otwarta przestrzeń, w której uchodźcy znajdą zakwaterowanie średnioterminowo (do 3 miesięcy) w istniejących budynkach, np. szkoły, fabryki, koszary, domy kultury, sale gimnastyczne, magazyny;
  • Obozowiska – rozumiane jako wydzielane nieruchomości, na których terenie uchodźcy znajdują czasowe zakwaterowanie w oparciu o przygotowane miejsca namiotowe lub kontenerowe.

I chuj z Polską Zachodnią też .....

Według  informacji od @Aleksandry Fedorskiej, w okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia 2024 r. policja federalna zarejestrowała łącznie 5 621 osób, które nielegalnie przekroczyły granicę polsko-niemiecką. Spośród nich  "zawrócono" do Polski 3 578 osób. 

Tutaj macie imprezkę w Warszawie, jakby się zastanawiał ktoś gdzie są.... Podlinkowane, także możecie popatrzeć jak się wiją.

Według oficjalnych danych Straży Granicznej , w pierwszym kwartale 2024 do Polski podrzucono OGÓLNIE 290 nielegalsów, czyli wychodzi, że tylko w kwietniu podrzucono ich aż 3 288. Straż Graniczna informuje również, że od stycznia przyjęła 188  niemieckich inżynierów od niemieckiej policji! To gdzie jest 3 350 osób, które niemcy wypchnęli do Polski i oficjalnie o tym informują? ...
Czytając kolejne informacje, które podaje Fedorska za gazetą MOZ, grupa 12 afganczykow złapana przez policje w Niemczech została przekazana do Polski. Jak potwierdził rzecznik prasowy policji, odparcie do Polski odbyło się sprawnie i bez incydentów. Czyli nasza Straż Graniczna jest w pełni świadoma ile osób przyjmuje. Przerzut odbywa się płynnie, profesjonalnie itd. 

"Bez butów, głodni i zdesperowani - taki jest stan ludzi wydalonych przez Niemców do Polski Osoby oddane polskiej strazy granicznej przez Niemcow sa przez straz graniczna rozwozone do roznych noclegowni na terenach wojewodztw przygranicznych. W tych noclegowniach wiele z tych osob mialo powiedziec pracownikom, ze przybylo do Niemiec przez Holandie, Austrie lub inny kraj niż Polska!!!!!!" - pisz Fedorska na X.

Czyli jak? Straż Graniczna kłamie co do liczby przyjętych czarnych agresorów od niemców. 
Czy Polska nie powinna wznowić kontroli na wszystkich odcinkach granicy, przede wszystkim na zachodniej ....
tusk dogadał się z niemcami i rozpoczął się Pakt Migracyjny..

Znów o tym pisze, do wyrzygania, ale nie urządzę się w tej czarnej dupie!!
Ze wschodniej granicy agresywne hordy przeciwko rozbrojonemu wojsku i straży granicznej. Zza zachodniej granicy niezidentyfikowani czarni kryminaliści przyjmowani bez problemu i sprawnie. Najazd dziczy organizowany przez nierząd tuska!! 

Podrzucam do @Coolphone 
"Limo przewidziało co się stanie z akademikami"

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-06-2024 [13:39] - NASZ_HENRY | Link:

 

@Mika...z kim się zadajesz, że tak wulgarnie się wyrażasz 😉

 

Obrazek użytkownika Mika

07-06-2024 [13:50] - Mika | Link:

Jak to leciało? 😝😝
"Czasami człowiek musi – inaczej się udusi"

Obrazek użytkownika sake3

07-06-2024 [14:08] - sake3 | Link:

W wyliczonych obiektach do zakwaterowania zapomniano o kościołach,plebaniach czy salkach katechetycznych,pomieszczeniach organizacji katolickich.No pani Ochojska nie pogłaszcze Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku po główce za takie przeoczenie..Dlaczego jak wynika z dokumentów pisze się o tymczasowym zakwaterowaniu.Czyżby tylko tymczasowym? I jakie to propozycje.Czyli szkoły powinny przestać uczyć,na salkach gimnastycznych nie będzie się ćwiczyć,magazyny będą trzymać towary i materiały na dworze,z koszar usunie się żołnierzy do ziemianek,a z Domów Kultury usunię się kulturę ku chwale rympałka.Najbardziej rozczulające i zadziwiające,że takie pomieszczenia jak biura mają w swych zasobach sypialnie i pokoje dla każdej rodziny(czyli przewidywane są całe rodziny) które mogą oddać na użytek miłych gości.Nic tylko się uśmiechać i jak wskazuje zdjęcie drugie przytulać.  

Obrazek użytkownika u2

07-06-2024 [14:08] - u2 | Link:

Zmień tytuł. Nie lubię kobiet wulgarnych.

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

07-06-2024 [14:25] - SilentiumUniversi | Link:

Co za straszne czasy! Nawet polityków w tytule zacytować się nie da!

Obrazek użytkownika u2

07-06-2024 [16:22] - u2 | Link:

Takim językiem się mówi na dworze Tuska:

„Donald się wściekł” – to najczęstsze opisy, jakie dochodziły zza kulis do dziennikarzy od jego współpracowników. Co to tak naprawdę znaczy? I rzeczywiście się tak często wścieka?

Tak, jest bardzo impulsywny. Ale też bardzo chwiejny. Kiedy atakuje, jego twarz staje się zawzięta, rzuca wulgaryzmami, obraża i wyrzuca wszystkich. „Absolutnie was wszystkich wypierdolę. Nie nadajecie się do niczego. Mam już dość!” – to są tego typu teksty. Teraz to pewnie biedny Paweł Graś jest tym, który musi je znosić. A trzeba mieć dużo siły, żeby je wytrzymać. Dwór je znosił także dlatego, że wszyscy już się przyzwyczaili, iż następnego dnia Donald już o wszystkim zapomina, zachowuje się normalnie, jak gdyby nigdy nic. Jak podrostek.

cytat z książki "Kulisy Platformy" by Janusz Palikot.

Obrazek użytkownika sake3

07-06-2024 [16:35] - sake3 | Link:

@u2....No to teraz rozumiem dlaczego jego podwładni mają takie nieszczęśliwe miny siędząc obok niego w ławach rządowych w Sejmie.Rozumiem też ich dziki pęd do Brukseli byle dalej od niezrównoważonego chlebodawcy.W końcu dłuższy z nim pobyt może skutkować zawałem i przedwczesnym zejściem ze świata.

Obrazek użytkownika Mika

07-06-2024 [18:28] - Mika | Link:

„Donald się wściekł” 
tusk to może jedynie obsrać zbroje, że zbyt wolno wykonuje polecenia Berlina i Moskwy. Naprawdę leczy mnie ten zwrot zawsze. Po co dajemy mu wybrzmieć w przestrzeni medialnej. 

Obrazek użytkownika juur

08-06-2024 [07:00] - juur | Link:

To trochę wyjaśnia powodzenie u kobiet i gejów. Jak wszyscy to wszyscy i taki postawny w mundurze dziadka….

Obrazek użytkownika Mika

07-06-2024 [18:26] - Mika | Link:

"Zmień tytuł. Nie lubię kobiet wulgarnych."
Podobno mam jaja, także .... 😁

Obrazek użytkownika Zofia

07-06-2024 [14:52] - Zofia | Link:

Dowiedziałam się kilka dni temu rzeczy dla mnie niebywałej. Otóż w ostatnich 20 latach spędzaliśmy urlopy w domach wypoczynkowych w miejscowościach górskich. I nie było problemu przed sezonem o kwaterę. W tym roku wszystkie większe ośrodki nie przyjmują , bo brak miejsc. Zapytałam czyżby tak dużo ludzi korzystało z urlopu przed sezonem? Otrzymałam odpowiedź, że ośrodki są dla Ukraińców. Tak przy okazji zapytam Was, dlaczego flaga ukraińska jest umieszczona na kopcu Kościuszki? Kiedy byłam tam kilka lat temu to jej nie było.

Obrazek użytkownika tricolour

07-06-2024 [15:06] - tricolour | Link:

Jakie większe ośrodki? Regularnie jeżdżę w góry polskie i żadnych większych ośrodków to ja tam nie widzę więc pytam: jak się nazywają te większe ośrodki górskie?

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

07-06-2024 [16:19] - SilentiumUniversi | Link:

A to ciekawostka. Ostatnio Ukraińcy raczej wracają do siebie, przynajmniej ze znanego mi ośrodka wszyscy (!) wrócili 

Obrazek użytkownika admin

07-06-2024 [15:18] - admin | Link:

@Mika, w tytule tak nie można!

Obrazek użytkownika Mika

07-06-2024 [18:30] - Mika | Link:

Przepraszam najmocniej. Z pokorą przyjmuje reprymendę 😁 Nie powtórzy się to już .. 

Obrazek użytkownika sake3

07-06-2024 [15:47] - sake3 | Link:

Skąd to święte oburzenie? Czyzby wulgaryzmy na NB były czymś niespotykanym?

Obrazek użytkownika Marek Michalski

07-06-2024 [16:30] - Marek Michalski | Link:

„Imigracja stała się inwazją (…) Francja i Europa są sto razy bardziej i poważniej skolonizowane niż kiedykolwiek same kolonizowały. Nieodwracalna kolonizacja to kolonizacja demograficzna poprzez przeniesienie populacji. Niektórzy twierdzą, że nie ma kolonizacji, ponieważ nie ma podboju wojskowego. Mylą się. Armia podboju to przestępcy duzi i mali, wszyscy ci, którzy uniemożliwiają życie Francuzom, szkodząc im w każdy możliwy sposób, od słynnych zbrodni po terroryzm, który jest ich rozszerzeniem (…) Wymiana ludzi, zastąpienie etniczne, Wielka Wymiana są najważniejszym wydarzeniem w historii naszego kraju, ponieważ (…) jeśli będzie kontynuowana, nie będzie dłużej historią Francji” – stwierdził Renaud Camus." za co otrzymał wyrok.
https://pch24.pl/francja-pisar...

Na naszych oczach urzeczywistnia się prognoza innego pisarza francuskiego, Jean Raspail'a, przedstawiona w "Obozie świętych".
Już w latach siedemdziesiątych zdiagnozował mentalność społeczeństwa białego człowieka na przykładzie Francji.
W Polsce powtarzamy tylko cudze błędy w przyspieszonym tempie.

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-06-2024 [22:54] - Tomaszek | Link:

M M
"Niektórzy twierdzą, że nie ma kolonizacji, ponieważ nie ma podboju wojskowego. Mylą się" ." Historia magistra vitae est " to Marcus Tulius Cicero , ale oni go mylą z kumplem Kłodziejczaka Karolem Macedońskim co na kolonii pod lasem mieszkał . Angole i Holendrzy zajęli więcej jak pół Świata za szkiełka i blaszki . To co robi UE to dokładnie to samo . I nawet kasę na te szkiełka i blaszki najpierw nam zajumali .
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-06-2024 [16:38] - Tezeusz | Link:

Stare komusze tzw " lampucerki" których już nikt nie chce no przer.... pragną ubogacenia i to najlepiej kilku od razu. Takie tęczowo UBckie marzenia.

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-06-2024 [21:03] - Kaczysta | Link:

Bodnarowcy zakuwają żołnierzy w kajdany i zamykają w areszcie. Kosiniak ukrywa to przez 2 miesiące. Żołnierze boją się użyć broni. Migranci atakują żołnierzy, jeden zostaje śmiertelnie ugodzony nożem.
Co robi Tusk?
Zwalnia z roboty prokuratura który był odcięty od informacji.

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-06-2024 [22:06] - Kaczysta | Link:

Ważny materiał - każdy powinien obejrzeć.
Totalna władza - koalicja 13 grudnia
MAJĄ KREW NA RĘKACH

https://youtu.be/Ntlcs2pd1OA

Obrazek użytkownika r102

08-06-2024 [22:07] - r102 | Link:

Ale o co chodzi ???

Po  ostatnich kilku tygodniach - kampania wyborcza -  nikt już nie będzie niczego pozorował  - po prostu otworzą granicę i runą tysiące migrantów.  

Jak czytam są poczynione mocne przygotowania.