W skórze Leminga

Jak widzą świat przeciwnicy Prawicy? Uwaga, ten felieton to żart, a nie autodemaskacja, czy deklaracja ideowa! Nie byłem, nie jestem i nie będę lemingiem, nawet jeśli się to opłaca. Jeśli na moment wszedłem w jego skórę, to tylko po to, żeby poczuć co myśli i czy w ogóle myśli. I czy lemingowatość jest wyleczalna?

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

30-05-2024 [22:38] - Alina@Warszawa | Link:

Oj! Panie Redaktorze! 
Sprowadza Pan wieki problem do lemingów, zamiast uczciwie przyznać rację panu Januszowi Górzyńskiemu, który nie ma złudzeń kto tu i co kombinuje. Polecam wpis z jego tekstem: 
"Naród Polski dzieli swój teren ze wspólnotą rozbójniczą!"

O istnieniu tej "rozbójniczej wspólnoty" świadczą chociażby wybory prezydenta Warszawy.
Przecież nikt o zdrowych zmysłach,  żaden Polak, nie wybrałby sobie takiego Trzaskowskiego na prezydenta swojej stolicy! 
To, że Trzaskowski jest prezydentem polskiej stolicy, wybranym w demokratycznych wyborach świadczy o tym, że wybory były sfałszowane. A jeśli nie były, to znaczy, że jest w Warszawie etniczna WIĘKSZOŚĆ nie-polska, która to resortowe dziecko wybrała na swojego prezydenta. Jest to większość rosyjsko-żydowsko-niemiecko-ukraińska z domieszkami innych nacji o antypolskich interesach. Nie ma innego wyjaśnienia. Ci "wyborcy" są każdorazowo uruchamiani przez TVN-24. 
Oczywiście może się zdarzyć, że wśród wyborców jest jakaś część "lemingów" , czyli ludzi o zachwianym systemie wartości, ogłupionych przez ten sam TVN. 
Ale to nie do tych ludzi mam pretensje, że dali się ogłupić, ale do Pana, że pozwolił ich Pan ogłupić takiemu TVN-owi! 
Że nie zrobił Pan nic, żeby byli mądrzejsi, że nie dopasował Pan swojego przekazu do poziomu tych ludzi. Wiem, że trudno dotrzeć do nich za pomocą przeintelektualizowanych środków, ale jak widać trzeba! 
Ci ludzie nie pojmują najważniejszej rzeczy, że mają własną ojczyznę, o którą muszą się codziennie martwić i dbać, a nie pozwalać obcym ją niszczyć.
TVN to obca agentura o czym powinni trąbić wszyscy dziennikarze! Tam nie powinien pracować żaden polski dziennikarz! I o tym, a nie o lemingach trzeba pisać i nagrywać filmiki! Żeby ci ogłupieni ludzie wreszcie przestali wybierać niemiecka agenturę do polskiego rządu!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

31-05-2024 [00:00] - krzysztofjaw | Link:

Świetne, ale i tak lemingi nie zrozumieją...
Pzdr

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

31-05-2024 [10:22] - Kazimierz Kozio... | Link:

wierze w dobre intencje ale kazde tlumaczenie sie wybrzmiewa niezbyt przekonujaco.
niech pan wroci do tworzenia beletrystyki bo ma pan sprawne pioro i ciekawe pomysly dla szerokiej publiki

Obrazek użytkownika sake3

31-05-2024 [11:13] - sake3 | Link:

No cóż ,lemingi rodzą już następne pokolenia lemingów które będzie jeszcze bardziej,, lemingowate.''.Znalazłam na S24 wpis o wycieczce szkolnej do Auschwitz.Jedna z uczennic znana już podobno influencerka w wyzywającym stroju jeździła na rowerze między barakami i wiezyczkami strzelniczymi.Następnie owa siedemnastolatka wrzuciła do sieci filmiki z tej ,,imprezy'' reklamowej z piosenką o niekrępującym seksie w tle.Kariera przyszłej modelki z monstrualnie powiększonymi ustami zapewne potoczy sie teraz wartko.Jako uczennica nie wie,że są miejsca gdzie nie kręci się takich filmików,ani szkoła ani rodzice zapewne jej tego nie wytłumaczyli.Więc jak do takiego leminga i jej rodziców dotrzeć z przekazem jakie znaczenie ma Ojczyzna i co to jest niepodległość?Czy dla takich lemingów są jeszcze jakieś wartości?