Człowiek jest ssakiem a ssaki mają dwie płcie

W tak prosty, jasny i klarowny sposób niemiecka noblistka odpowiadziała, a zarazem ośmieszyła ideologiczne zapędy, jak i rosnącą na świecie oraz w samej UE presję LGBT. Christiane Nüsslein-Volhard uhonorowana nagrodą nobla nobla w 1995 r. za badania nad wczesnym rozwojem płodowym człowieka, zgodziła się na rozmowę z magazynem „Emma”. Chciała tą drogą odnieść się do słów „Komisarza ds. queer” przy niemieckim rządzie. Otóż pełniący ten „urząd” Sven Lehmann uważa i rozgłasza, iż stwierdzenie, iż są tylko dwie płcie jest po prostu nienaukowe.
Biolog Christiane Nüsslein-Volhard nie zostawiła na nim suchej nitki! Jej zdaniem nie ma wątpliwości, że istnieją jedynie dwie płcie, a Pan Lehmann zwyczajnie przegapił lub przespał podstawowy kurs biologii. Po temu lansowane ostatnio w Niemczech, w UE oraz w wielu miejscach na świecie podejście, oraz wiara w możliwość zmiany własnej płci jest czystym nonsensem i nie wytrzymuje konfrontacji z podstawową wiedzą biologiczną.
            Niemiecka uczona przypomniała jedynie publicznie, iż istnienie dwóch płci jest specyficznym przymiotem naszego gatunku, powiedziała: „Wszystkie ssaki mają dwie płcie, a człowiek jest ssakiem. Jest jedna płeć, która produkuje jaja, ma dwa chromosomy X. To się nazywa samica. I jest druga, która produkuje plemniki, ma chromosom X i Y. To się nazywa samiec.”.
Biolog Christiane Nüsslein-Volhard stoi nadto na stanowisk, iż pogląd, według którego płeć człowieka może podlegać zmianom jest sprzeczny z rzeczywistością. Co więcej, nie zostawia tutaj genderowym oponentom żadnego marginesu dyskusji, mówi z mostu o zagubieniu współczesnych urzędów i naukowych katedr: „To nonsens! To myślenie życzeniowe. Są ludzie, którzy chcą zmienić swoją płeć, ale nie mogą tego zrobić (…) Ludzie zachowują swoją płeć przez całe życie.”.
            Przestrzegła także wszystkich modernistów i zagubionych szaleńców współczesnych nurtów genderowych przed katastrofalnymi skutkami medycznych prób zatarcia swojej tożsamości płciowej. Jak oświadczyła, przyjmowanie hormonów płci przeciwnej jest b. groźne: „Ciało nie może sobie z tym dobrze poradzić na dłuższą metę. Każdy hormon, który bierzesz, ma skutki uboczne. Przyjmowanie hormonów jest z natury niebezpieczne.”. [1]
            Zaś moim prywatnym zdaniem współczesne zagubienie człowieka ma podłoże nie tylko psychologiczne (życzeniowe), ono tkwi przede wszystkim w sercu człowieka. Jest wypadkową zdarzeń, które dzieją się o obliczu milczącej, biernej postawy większości ludzi, godzących często b. chętnie na kolejne absurdy tzw. życzeniowców. Ta bierność, to milczenie i zgadzanie się tej masy (większości), o zgrozo ludzi wierzących lub takimi się noszących jest doprawdy porażające. I tu jest moim zdaniem sedno tego problemu społecznego i cywilizacyjnego.

 
O piekielnym losie tchórzy i o ogniu piekielnym

 
Jak widać powyżej jasno i klarownie piekło istnieje i zaczyna się już tu na ziemi, na naszych oczach! I nie jest to kurort! Trwa wiecznie! To nie jest też straszenie, to po prostu brutalna, nadprzyrodzona rzeczywistość. Potem jakże często wielu biadoli dla przykładuę „Ludzie ludziom zgotowali ten los”. No dobrze, a gdzie to byli wcześniej, he?! Niestety taki los czeka każdego zdrajcę, którzy zaprze się naszego Pana Jezusa Chrystusa i Jego nauki z lęku o własną pozycję, własne dobra, przez wzgląd na prześladowania, a potem będzie zatwardziale w tej decyzji trwał, nie będzie się nawracał.
Co mogę zatem zrobić by przerwać ten piekielny łańcuch zakłamania, który rozlewa się obecnie w Niemczech, w UE i nawet już w Polsce?! Po prostu muszę odważnie jak ta niemiecka uczona pełnić swoje powołanie, pracować na tym polu na którym przyszło mi żyć i tworzyć, bez obawy naśladować dzielną noblistkę Christiane Nüsslein-Volhard. Ale mogę inaczej, mogę udawać że nic się nie stało, że nie widzę problemu, przecież po co się narażać, niech ktoś inny nadstawi dupę...., o tak skąd my to znamy, nieprawdaż?!
Ktoś inny dopowie mądralińsko: mamy taki Kościół na jaki zasłużyliśmy..... . Tak! Jest taki, jak polskie rodziny! W Kościele katolickim, a tym b. w Niebieskim Jerusalem nie ma jednakwoż miejsca dla katolików letnich, tym b. dla tchórzy i dla ludzi zakłamanych. Wybieraj jeden z drugim albo stajesz po stronie Chrystusa Pana, albo stajesz pod sztandarem grzechu śmiertelnego, wołającego o pomstę do Nieba, innej drogi już nie ma. Milczenie, ignorowanie publicznych faktów nie jest pomniejszeniem grzechu osobistego, lecz pogłębia ten grzech, czyni go poważniejszym, bo świadomym! Przecież od dawna wiadomo, że kto milczy ten się zgadza! Błogosławieństwo albo przekleństwo, po co rękę wyciągniesz to będziesz miał. Apostoł Narodów św. Paweł nie pozostawił tutaj żadnych złudzeń.... .
            Po temu precz z gender, precz ze śmiertelnym grzechem cudzołóstwa i homoseksualizmu, precz z aborcją, precz z eutanazją, precz z legalną pornografią, klubami go go, precz z pigułką aborcyjną dzień po, precz z upowszechnianiem samogwałtu w szkołach, itp, itd......
 
 
Przypisy:
 
[1] https://pch24.pl/niemiecka-nob...
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika r102

21-05-2024 [19:57] - r102 | Link:

No dobrze  - a co to nie po tchórzowemu znaczy wielokrotnie powtarzane - tym b.  czy b. chętnie 

Litości -

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-05-2024 [19:59] - NASZ_HENRY | Link:

  

Dobra notka  nieprzeładowana linkami jak poprzednia o św.  Andrzeju Boboli, której nie mogłem przez to odczytać; sądząc po braku komentarzy nie ja jeden ;-)
 
 

Obrazek użytkownika spike

21-05-2024 [20:35] - spike | Link:

Nie czuję się i nie chcę być advocatus diaboli, ale ci milczący nie są winni, ci co znając prawdę, wyrzekają się jej, idąc drogą kłamstwa, tak, biorą na swoje barki odpowiedzialność za wszystkich, którzy temu kłamstwu się podporządkowali.

Problem w tym, że ludzie boją się przeciwstawić lewackiemu kłamstwu, nie jeden był ciągany po sądach, nie za głoszenie prawdy, która została nazwana "mową nienawiści", ponoszą dotkliwą karę, są naznaczeni jako "homofoby", a co za tym idzie, ponosi konsekwencje w życiu osobistym, karierze etc.
Ostatnia afera z Biedroniem i prof.Czarnkiem pokazuje skalę tej patologii, w tle znany sodomita, sobie uważający siebie za kobietę, propaguje kłamstwa i sąd mu to odpuszcza, a UE wymierza sankcje Polsce.

Kiedyś w komentarzach na innym portalu pisałem że zmiana chirurgiczna i hormonalna płci, nie skutkuje, dana osoba biologicznie ma płeć z urodzenia i po śmierci, moje komentarze były usuwane, a konto blokowane, chyba że nastanie taki dzień, że kuracja genetyczna to zrobi, a nie sądzę czy kiedykolwiek będzie to możliwe.

Propaganda LGBT komuś służy, ma INTERES, by zdegenerować nie tylko nasze społeczeństwo od fundamentu, którym jest rodzina.

Pani Christiane Nüsslein-Volhard zapewne jest w takim wieku, że osiągnęła w swoim życiu wszystko, więc mówi prawdę, bo jej żaden lewak już nie może zaszkodzić.
Coś podobnego powiedział ś.p. prof.Wolniewicz, na pytanie czy nie boi się mówić prawdy wprost.
Co ciekawe, uważał siebie za ateistę, ale jak mógł bronił naszej wiary katolickiej, do tego bardziej, nie niejeden katolik, który się modląc, podpisuje nad ustawą o "prawie człowieka do aborcji".

Obrazek użytkownika Slawomir Tomasz Roch

21-05-2024 [22:55] - Slawomir Tomasz Roch | Link:

Panie "spike" dziękuję za ten pożyteczny i niestety prawdziwy komentarz. Tak! To jest właśnie choroba tych naszych współczesnych czasów czyli lęk, wszechogarniający nas lęk! Boimy się coraz bardziej wyrażać prawdę, boimy się coraz bardziej stawać w obronie prawdy, boimy się ponieważ nas zastraszają właśnie ciąganiem po sądach, niszczeniem prywatnej kariery, tysiącem innych problemów. Jednakowoż to jest droga donikąd bowiem ci którzy nas tak niszczą z dnia na dzień będą silniejsi, a my coraz bardziej słabi i ulegli aż przyjdzie do..... . Pozdrawiam STRoch

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

21-05-2024 [21:36] - Zbyszek_S | Link:

Nie rozumie pan tego, o czym pan pisze, a pani noblistka tego, o czym mówi. Cała sprawa nie zasadza się i nie dotyczy nauki ani biologii tylko JĘZYKA. Aż dziw bierze, że można tego nie widzieć, nie dostrzegać, nie rozumieć. To naprawdę zdumiewające. Nikt nie twierdzi, że chodzi o zmianę "sex" czyli płci biologicznej. Chodzi o zmianę "gender" czyli płci kulturowej, socjologicznej.

Chodzi o to, że słowo "płeć" oraz jego znaczenie, zostało zmienione. Zresztą większość groźnych dla ludzi zjawisk, mechanizmów i procesów jakich ludzie doświadczają współcześnie ma źródło i podstawę w MANIPULACJACH JĘZYKOWYCH.

Pan, lub ktoś, powie, to nic ważne, przecież ktoś sobie może mówić, co mu przysłowiowa "ślina na język przyniesie", co będzie następnym dowodem niezrozumienia rzeczywistości i świata, w jakim żyjemy. Otóż to jest fundamentalnie ważne. Więc zmieniać można płeć kulturową, czyli gender. Z kolei unika się tego prostego doprecyzowania, aby właśnie wprowadzać w błąd niepoliczalne masy ludzi. Role społeczne i postrzeganie społeczne ludzi, to zbiory wzorców wywodzące się z natury i procesu ewolucji. W rewolucji "gender" chodzi po prostu o unieważnienie kultury jako oddolnie tworzonego przez ludzi świata pojęć. Gdy ludzie raz się na to zgodzą, a się godzą i to dość powszechnie, to staną się całkowicie bezbronni, bo to nie oni są już Autorami słów i znaczeń, tylko elity na uniwersytetach, media i politycy. Wtedy niewolę można nazwać wolnością i tak będzie, choć teraz to się zdaje, że no nie... no co to, to nie.

Fakt, że promowanie tych szkodliwych dla ludzkości i ludzi absurdów nie napotyka istotnego sprzeciwu ze strony elit ludzkości najlepiej o niej samej świadczy. Rezygnując z tworzenia znaczenia słów i pojęć przez siebie, uznając prawo do tego redaktorów od mas ludzkich, ludzie tracą kontakt z rzeczywistością. Powoli jednak to się cofnie, bo przegięcie przekroczyło i próg krzywdy i próg nonsensu. W Wielkiej Brytanii uchwalono prawo, że nie będzie żadnych ubikacji genderowych, tylko dwa rodzaje. Szerzej o tym temacie, nie o kibelkach, pisałem {TUTAJ}

Obrazek użytkownika Slawomir Tomasz Roch

21-05-2024 [22:48] - Slawomir Tomasz Roch | Link:

Panie Zbyszku gdyby chodziło jedynie o słowa i terminy to ten komentarz krytyczny miałby sens, jednak kiedy ludzie dorośli, a nawet dzieci i młodzież okaleczają już swoje ciała, co naturalnie jest faktem wtedy nie można twierdzić, że mamy doczynienie jedynie z kulturą gender albowiem ruch ten staje się ideologią, która ingeruje już także w nasze realne, fizyczne życie także. Pozdrawiam STRoch

Obrazek użytkownika spike

22-05-2024 [10:08] - spike | Link:

@zbyszek
"Nikt nie twierdzi, że chodzi o zmianę "sex" czyli płci biologicznej. Chodzi o zmianę "gender" czyli płci kulturowej, socjologicznej."

no to już mamy kolejny problem, bo w tzw. "płci kulturowej" też chodzi o zmianę płci "biologicznej", która jakby nie patrzeć, jest dużo groźniejsza od tej "kulturowej", jest zbrodnią !
To przez nią młodzi ludzie targają się na swoje życie, z powodu bezpowrotnej utraty możliwości genetycznego dążenia do posiadania własnych dzieci, tym samym "przedłużenia życia" cząstki siebie, zerwanie łańcucha ciągłości pokoleniowej, jej kres.

Największym problemem  "genderowej płci kulturowej, socjologicznej.", jest jej prawne sankcjonowanie, wbrew prawu.
Wolność słowa, poglądów, wyznawanej wiary, mamy gwarantowane, ale prawo w tym zakresie nie stoi w obronie treści, są tacy co twierdzą, że człowiek pochodzi z małpy, są też tacy którzy twierdzą, że został stworzony, jedna i druga strona nie może sądownie dochodzić swoich racji, bo oba poglądy są uważane za teorie, ideologie.

Inaczej jest w przypadku gender, ktoś sobie wymyśli, że ma inną płeć niż z urodzenia, co jest ideologią, teorią, do czego ma prawo, ale ktoś inny twierdzący, że to nieprawda, jest pociągany do odpowiedzialności karnej, nie jako za kłamstwo, a za sprzeciw tym twierdzeniom, bez względu na dowód, że to nie jest prawdą.

Mamy przykład skandalu, pewien dziennikarz z PAP, uważa siebie za kobietę, do czego ma prawo, ale nie zmienił chirurgicznie ani prawnie płci, więc nie mając tych podstaw, domaga się, by do niego zwracać się jak do kobiety, a i uzurpuje sobie prawa jakie ma kobieta i wszyscy bez wyjątku podporządkowują się temu właśnie z obawy o oskarżenie z racji "mowy nienawiści", jako "homofob, które podobne ma znaczenie jak "antysemita".

Nie ma odważnych, by ten problem rozwiązać, bo niby jak, skoro w Polsce obecnie łamane jest prawo, Konstytucja, wyroki TK.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-05-2024 [13:32] - Marek Kudła | Link:

My to wiemy, ale oni ?  https://www.youtube.com/watch?...