Czy Robert Biedroń to degenerat?

Tak to degenerat
Biedroń jest degeneratem i nie dotyczy to tylko jego orientacji. A on zawsze chce żeby dotyczyło, tak najłatwiej nazwać kogoś homofobem. Jak ktoś lał swoją matkę bez względu jaka była a jest kobietą to słowo degenerat jest dość mało dosadne, wręcz kulturalne.

Czy ciągotki do penetracji kiszki stolcowej powinny dawać przywilej obrażania rozmówców? Czy robienie kariery politycznej przez łóżko partnera tej samej płci może zastąpić mądrość, inteligencję, pracowitość i inne zalety? Tak tylko pytam w odpowiedzi na chamstwo
W porannym programie „Śniadanie Rymanowskiego” w Polsat News poseł PiS Przemysław Czarnek nazwał posła Lewicy Roberta Biedronia „zdegenerowanym człowiekiem". Biedroń zarzucił Czarnkowi, że stoi za nim „ideologia nienawiści”.W studiu trwała gorąca dyskusja związana z decyzją Rafała Trzaskowskiego o zakazie eksponowania krzyży w urzędach w Warszawie.

To tęczowe towarzystwo zawsze nazwie przeciwnika, rozmówcę homofobem bo im wolno i koniec! Kłamią, kłamią i tylko kłamią. To są degeneraci. Niczego nie potrafią oprócz oburzenia się na nazywanie rzeczy po imieniu. To są tęczowi faszyści, którzy z dewiacji seksualnych zrobili sobie sposób na życie.Odpowiedź na te wszystkie pytania jest jedna. Nie i nie. I nie wolno ulegać lewackiej poprawności i narzucanej ideologii. Trzeba skończyć z przepraszaniem za to, że istniejemy i mamy zdrowe i tradycyjne poglądy na świat i rzeczywistość.Każdy pederasta to psychicznie chory przypadek.

Tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem

      

Panie ministrze Czarnek proszę się trzymać. Dużo zdrowia i siły do walki. Są ludzie, którzy są z Panem. Wszystkiego dobrego

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-05-2024 [17:32] - Tezeusz | Link:

Lekarz proktolog przekonuje iż pupka jest to cytuję : "Odbyt to końcowy odcinek przewodu pokarmowego człowieka. Dzięki swojej budowie umożliwia utrzymanie i oddawanie stolca w sytuacji zależnej od woli, a także zatrzymywanie oddawania gazów. Ciśnienie wewnątrzodbytnicze wzrasta, gdy odbytnica wypełnia się kałem, popychając kał do ścian kanału odbytu." inaczej oznacza to wydalanie z organizmu śmieci a inni twierdzą iż służy jednak do miłości. i sexu ? a fuj !

Ale jak taki jednopłciowy mąż / żona z LGBT będzie w ciąży to będzie tęczowo blyskawicowa radość, a jakie szczęście. A porodówka zaklepana ? Oj będzie się działo..oj będzie..To będzie narodowe święto lewacko - komuszej UE.Tatuś z tatusiem będą mieli rodzinne święto. A nie lepiej tabletka PO i PO rozumie...

Obrazek użytkownika Kaczysta

19-05-2024 [18:36] - Kaczysta | Link:

Tusk z mównicy - „Płatni zdrajcy, pachołki Rosji” - Zalewski uśmiechnięty.
Czarnek do Biedronia - „zdegenerowany człowiek”.
Zalewski ze łzami w oczach musi opuścić studio, bo jego serduszko nie może pozwolić na obrażanie innych.
Jacy to są pajace i hipokryci

Obrazek użytkownika spike

19-05-2024 [18:01] - spike | Link:

"Człowiek (rodzaj) – Wikipedia, wolna encyklopedia
Wikipedia
https://pl.wikipedia.org › wiki › Człowiek_(rodzaj)
Człowiek (Homo) – rodzaj ssaka naczelnego z podrodziny Homininae, będącego w obrębie rodziny człowiekowatych (Hominidae)."
==================================

z definicji każdy przeciwnik dewiacji seksualnej nie jest i nie może być homofobem !

Nasz mowa powinna brzmieć Tak, Tak - To powinno być stanowczo powiedziane,
Prawidłowo może być sodomitofobem.

Podobnie ma się sprawa z "antysemityzmem", żydzi nie są Semitami, jak już to można być żydofobem.

Na jakiej podstawie prawnej, nie można być jakimkolwiek "fobem" ?

Obrazek użytkownika Kaczysta

19-05-2024 [18:33] - Kaczysta | Link:

Biedroń zrobił ze swojej orientacji źródło utrzymania i tylko tym jest zainteresowany.Szkoda dzieciaków,którym zamieszał w głowach
A co z pytaniem zasadniczym.
Czy mężczyzna, który pozwala sobie wpychać członka w pupę, bądź swojego członka wpycha w pupę innego mężczyzny...jest zdegenerowany?

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-05-2024 [18:58] - Tezeusz | Link:

Osrany !

Obrazek użytkownika Kaczysta

19-05-2024 [21:58] - Kaczysta | Link:

Biedroń jest znany z tego, że jest pedałem. Śmiszek tylko z tego, że daje Biedroniowi. Według mnie, taki sposób na życie mógł się udać tylko przy poparciu kompletnych idiotów, przeróżnych zboczeńców i dewiantów. Nigdzie, w normalnym społeczeństwie to nie mogło się udać.

Obrazek użytkownika spike

19-05-2024 [20:22] - spike | Link:

jest zboczony, to wyjątkowo obrzydliwe jest, a dodać należy, że na tym ten zboczony rytuał na tym się nie kończy, nawet opisać mi trudno z obrzydzenia.

Obrazek użytkownika Kaczysta

19-05-2024 [21:45] - Kaczysta | Link:

Jeżeli całe lewactwo neobolszewickie dzisiaj podniosło krzyk to znaczy że minister Czarnek trafił ich mocno i dokładnie "między oczy".
Boją się go jak diabeł świeconej wody! Wiedzą, że mówi językiem 60% Polaków!
Dlatego go tak nienawidzą.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

19-05-2024 [18:27] - Marek Kudła | Link:

Biedroń mówi, że dobrze gospodarzył w Słupsku kiedy był prezydentem tego miasta i teraz chce być dobrym gospodarzem Polski ! Doradza mu jeden z nawiększych komuchów PZPR - Ciosek ! No to pokażmy Polakom i mieszkańcom Słupska jak gospodarzył:
Biedroń zadłużył miasto Słupsk na 300 MLN zł, pracował w ratuszu 1/3 czasu pracy - resztę czasu spędził na podróżach w sprawach homosów za pieniądze miasta, żadnych obietnic wyborczych nie spełnił ! Wysokie stanowiska w Słupsku rozdawał za wpłaty na fundację Biedronia – kompetencjje się nie liczyły.

Obrazek użytkownika Kaczysta

19-05-2024 [18:30] - Kaczysta | Link:

Komentarz K.Stanowskiego na portalu X

Obejrzałem tę kłótnię u Rymanowskiego, żebyście wy nie musiei.

Biedroń twierdzi, że 30 procent Polski zajmowały strefy wolne od LGBT. Z kolei Czarnek uważa, że takich stref w ogóle nie było.

Później mamy klasyczne:
były / nie było
były / nie było
były / nie było
były / nie było

Następnie Biedroń sugeruje, że tacy jak on dla Czarnka nie są ludźmi, więc Czarnek zaczyna non-stóp zwracać się do niego per "człowieku".

Potem dalej:
były / nie było
były / nie było
były / nie było, przeproś
były / nie było, przeproś
były / nie było
były / nie było

W końcu Biedroń używa słowa "degeneracja" (odnosząc się chyba do szkół za czasów Czarnka, ale dyskusja jest już na tyle dynamiczna, że mogłem popierniczyć), a Czarnek podłapuje to słowo i mówi "zdegenerowany człowieku". Na to wstaje Zalewski i mówi, że idzie do domu, wszyscy mówią, żeby nie szedł, a on na to - innymi słowami oczywiście - że to pierdoli i idzie. No i poszedł.

Trudno uznać, że Czarnek nazwał Biedronia "zdegenerowany" ze względu na preferencje seksualne (w ogóle dlaczego większość osób z automatu uznała to za pewnik, to co najmniej niestosowna hipoteza), z rozmowy wynika, że ewentualną degeneracją Biedronia miałaby być mu przepisaną ze względu na kłamstwa - kłamstwa według Czarnka, oczywiście - na temat Polski.

Pozostaje więc wyjaśnić czy faktycznie jedna trzecia kraju była strefą wolną od LGBT.

Obrazek użytkownika u2

19-05-2024 [19:08] - u2 | Link:

***czy faktycznie jedna trzecia kraju była strefą wolną od LGBT.***

To ten aktywista Bart S. jeździł po Podkarpaciu i wieszał tam tabliczki z takimi napisami. Sąd umorzył sprawę przerabiania znaków drogowych. Bart S. miał również molestować jakiegoś dzieciaka. Pewnie więcej molestował, bo to taka "orientacja". Ale publicznie wypłynęła ta jedna. Sprawę też zamieciono pod dywan :-)

A pan Robert B. mówi ciągle osoby LTGB, osoby LGTB, tak aby utrwaliły się te literki, które dla wielu osób oznaczają ideologię dżender-srender. No i bierze na litość, że niby te osoby TLGB są ciągle obrażane, a młode osoby LBGT popełniają samobójstwa z tego powodu.

Ofiary pedofilów popełniają samobójstwa. Był niedawno taki głośny przypadek. Ale o tym p. Robert B. nie wspomniał.

Obrazek użytkownika r102

19-05-2024 [18:41] - r102 | Link:

No ale na to wszystko trzeba patrzeć z perspektywy historycznej....

Zegar tyka tyk tyk...
Muzułmanie napływają do UE...
Muzułmanie się mnożą...
Za kilkanaście lat przejmą rządy przynajmniej w części państw UE - i tacy jawnogrzesznicy jak p. Biedroń będą mieć przerąbane :-)

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

19-05-2024 [18:48] - Alina@Warszawa | Link:

Najwięcej degeneratów jest w mediach, które zamiast piętnować chorobę psychiczną o nazwie "homoseksualizm", promują wszelkiej maści zboczeńców, jakby mieli płacone od każdego pochlebnego słowa na temat zboczeń.
Inaczej takie zboki jak Biedroń i jego tylna żona/mąż Śmiszek nigdy nie zostaliby wybrani do publicznych funkcji, chociażby ze względów obyczajowych, żeby nie gorszyli dzieci i młodzieży. 
Przecież to są moralne i intelektualne zera, pustostany, które żyją na nasz koszt! Jeden w PE, drugi - został powołany przez mafię Tuska na sekretarza stanu w ministerstwie sprawiedliwości (sic!). 
No cóż, trzeba odbić media.
Tymczasem każdy może w swoim zakresie pisać, dyskutować uświadamiać bliźnich wszelkimi dostępnymi drogami, że nie jest dobrze, kiedy naszą krwawicę z podatków wydają zboczeńcy na swoje zboczenia.

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-05-2024 [19:00] - Tezeusz | Link:

SEX odbytniczy to nic innego jak bezpośrednie zagrożenie zycia i zdrowia o czym alarmują lekarze :
https://naszeblogi.pl/59122-st...

i dlatego winien być prawnie zabroniony.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

19-05-2024 [19:18] - RinoCeronte | Link:

 Tymczasem Juraj C. nie był samotnym wilkiem... A my dalej o pupce Biedronia.

Obrazek użytkownika spike

19-05-2024 [20:18] - spike | Link:

Najbardziej zdumiewające było zachowanie Zalewskiego, który był bardziej "biedroniowaty" niż sam Biedroń, ba jakby nie patrzeć, to Biedroń mógłby w ten sposób zareagować na "degenerata", swoją drogą, to degeneratem jest Zalewski ten człowiek nie ma honoru, pamiętam go z czasów jak był w PiS, a teraz sprzedał duszę Tyfusowi.

Obrazek użytkownika u2

19-05-2024 [20:28] - u2 | Link:

@spike

Pan Z. nadymał się jak balon. Robił się taki cały okrąglutki jak balon. A pan. B. to cwana bestia. Mógł powiedzieć wyraźnie, że nie chce przeprosin od p. Czarnka. Ale nie powiedział. Kreował się na ofiarę. A prowadzący program p. Rymanowski pytał się kilka razy pana B. czy czuje się urażony i chce przeprosin.

A wcześniej pan B. mówił pod adresem p. Czarnka, że polska szkoła jest zdegenerowana. I obwiniał za to wprost p. Czarnka. Pan Czarnek w końcu nie wytrzymał i nazwał pana B. zdegenerowanym człowiekiem. Mógł przeprosić i nic by się nie stało. Ale widział to ciągłe nadymanie się p. Z. , który wręcz żądał tych przeprosin, co naturalnie spowodowało usztywnienie postawy p. Czarnka. No cyrk na kółkach. Dlatego nie oglądam relacji z Wiejskiej i programów publicystycznych :-)

Obrazek użytkownika Kaczysta

19-05-2024 [21:04] - Kaczysta | Link:

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy rozważa zakazanie obrotu dolarami w stolicy ze względu na umieszczenie na banknocie odniesienia do Boga

https://pbs.twimg.com/media/GN2YZ8uWoAAl6cP?format=jpg&name=medium

Obrazek użytkownika tricolour

19-05-2024 [22:39] - tricolour | Link:

Wy tu się drzecie z seksu doodbytniczego, a w Wawie po cichu zdejmują krzyże.

Moim zdaniem powinno być odwrotnie...

😛😛😛

Obrazek użytkownika Kaczysta

19-05-2024 [22:42] - Kaczysta | Link:

Tego dotyczyla awantura w polsacie

Obrazek użytkownika tricolour

19-05-2024 [22:53] - tricolour | Link:

Krzyże powinny zostać na stałe. Ich zdjęcie powoduje próżnię, w którą coś wejdzie.

Obrazek użytkownika spike

19-05-2024 [23:16] - spike | Link:

@tri
ty zamiast krzyża powiesiłeś łapacz snów, czy pentagram ?
:)))))

Obrazek użytkownika tricolour

20-05-2024 [10:15] - tricolour | Link:

Ty wieszasz prezerwatywę. Z trzema dziurami.

😛😛😛