Mali ludzie, niezdolni do wielkich czynów

Tak przy niedzieli wspomnijcie księdza Michała Olszewskiego.
Pomyślcie, że to Wasz kapłan mógłby być prześladowany i nękany przez obecne komunistyczne władze.
Ksiądz Michał Olszewski bez prawa do obrońców, a zatem uczciwego procesu jest nadal więziony przez reżim. Zatrzymany i przesłuchany bez obrońcy. Więźniowi uniemożliwiono w areszcie kontakt z adwokatem. To złamanie podstawowych praw człowieka.

Mali ludzie, niezdolni do wielkich czynów, do wielkich inicjatyw, do wielkich projektów, nie mogli znieść, że ktoś, w dodatku ksiądz katolicki, chciałby w Polsce stworzyć wielkie dzieło pomocy pokrzywdzonym. Oni dla "zmęczonych życiem" zaproponowaliby co najwyżej eutanazję...
Ksiądz Olszewski wybudował ośrodek dla pokrzywdzonych przez bandytów za pieniądze skonfiskowane przestępcom przez ministra Ziobrę. Tego mafia tuska nigdy mu nie daruje.
Módlmy się żeby wyszedł z tego z życiem.

Słowa wsparcia dla Księdza można kierować na adres bezprawnego internowania:
Ksiądz Michał Olszewski, syn Jana, Areszt Śledczy w Warszawie-Służewcu, ul. Kłobucka 5, 02-699 Warszawa

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ryan

28-04-2024 [20:01] - Ryan | Link:

XXI wiek.
Demokracja.
Konstytucja.
Polska...

– Postępowanie w tej sprawie prowadzą ludzie, którzy albo zostali zdegradowani przez Zbigniewa Ziobry, albo byli z nim skonfliktowani, więc to są prokuratorzy, którzy w oczywisty sposób nie spełniają cech bezstronności i powinni być wyłączeni z tego postępowania

https://www.radiomaryja.pl/informacje/ks-michal-olszewski-zostal-pozbawiony-prawa-do-obroncow/

Obrazek użytkownika Kaczysta

29-04-2024 [08:13] - Kaczysta | Link:

Żądamy wykluczenia sędziego Piotra Kluza! LIST OTWARTY w obronie prawa ks. Olszewskiego do uczciwego procesu
Jutro w Sądzie Okręgowym w Warszawie odbędzie się rozprawa, na której rozpatrzone zostanie zażalenie na postanowienie o aresztowaniu na trzy miesiące ks. Olszewskiego. Czy ksiądz wyjdzie na wolność, zdecyduje sędzia Piotr Kluz, były wiceminister w rządzie Tuska. Nie jest jasne, w jaki sposób to właśnie Kluz został wyznaczony do osądzenia tej sprawy. W związku z łamaniem prawa do obrony i prawa do rzetelnego procesu z orzekającym bezstronnym sędzią oddolnie, przez ludzi dobrej woli został sformułowany list otwarty z żądaniem odsunięcia od sprawy sędziego Piotra Kluza. Zachęcamy wszystkich do podpisywania listu!

https://niezalezna.pl/polska/zadamy-wykluczenia-sedziego-piotra-kluza-list-otwarty-w-obronie-prawa-ks-olszewskiego-do-uczciwego-procesu/516832

Obrazek użytkownika u2

29-04-2024 [08:27] - u2 | Link:

"Sędzia Piotr Kluz znalazł się w składzie orzekającym, który zdecydował o wysłaniu do więzienia Zygmunta Miernika. Wcześniej Piotr Kluz był wiceministrem sprawiedliwości w rządzie Donalda Tuska – w czasie, gdy próbowano przeforsować przepisy o chemicznej kastracji pedofilów. Niedawno w Rumunii zatrzymano Tomasza K., podejrzanego o pedofilię. To brat sędziego" – informuje dzisiejsza "Gazeta Polska Codziennie".

https://tvrepublika.pl/brat-krola-pedofilow-byl-w-skladzie-orzekajacym-ktory-zdecydowal-o-wyslaniu-do-wiezienia-miernika,46025.html

Obrazek użytkownika Kaczysta

29-04-2024 [17:41] - Kaczysta | Link:

Kiedyś "polska" noblista Wisia Szymborska napisała list do pierwszego sekretarza, aby aresztowanych księży w procesie krakowskim pozabijać.
Dzisiaj Tusk więzi ks. Michała Olszewskiego za nic, w areszcie wydobywczym, bez prawa do obrońcy, a jego akolitom toczy się piana z pysków.

Obrazek użytkownika u2

29-04-2024 [18:33] - u2 | Link:

***Tusk więzi ks. Michała Olszewskiego***

Sytuacja rodzinna wymusza na mnie przebywanie tutaj gdzie jestem na Suwalszczyźnie. Ale gdybym był bardziej wolny, to przygotowałbym transparent i protestował pod drzwiami aresztu w Warszawie, chyba na Ząbkowskiej, tam gdzie siepacze Tuska uwięzili posłów. Co prawda wtedy siepacze tuska by przenieśli księdza z dala od publiki.

Obrazek użytkownika sake3

28-04-2024 [21:43] - sake3 | Link:

@Kaczysta.....Mali ludzie czując wsparcie UE i biorąc pieniądze od lewicowych organizacji będą niszczyć każdy dobry projekt czy czyn.Ile lat jest niszczony ks.Rydzyk?Teraz ksiądz który nawet nie ma prawa do obrony,bo reżim chce złodziejskie łapska położyć na obiekcie który zbudował.Kto przejmie dom?Pewno za złotówkę?Duch stalinowskich sądów unosi sie nad Polską.

Obrazek użytkownika Kaczysta

28-04-2024 [23:52] - Kaczysta | Link:

Ks. Michał Olszewski jest nadal więziony przez tych, którzy czują się bezkarni, bo mają władzę, odmawia się mu prawa do obrońcy. Dziś on, jutro my wszyscy - katolicy są przecież do opiłowania.
Chcą nam odebrać wiarę i Boga, a na pocieszenie dać rozpustę i mord na Nienarodzonych.

Obrazek użytkownika Zofia

29-04-2024 [10:19] - Zofia | Link:

Może ktoś przybliży, za co ks.M. Olszewski został zaaresztowany? Kilka lat temu zniszczyli ks. Stryczka zabierając Mu Jego fundację "Szlachetna Paczka". I chyba to było za czasów Tuska. Przeczytałam, że ksiądz budował dom dla ofiar przestępstw z pieniędzy, które zostały odebrane bandytom.

Obrazek użytkownika Kaczysta

29-04-2024 [13:19] - Kaczysta | Link:

Ukrainiec Bodnar nadal szuka podstawy prawnej

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-05-2024 [06:54] - Kaczysta | Link:

Ks. Olszewski pozostaje w areszcie. Sędzia z PO niejaki Kluz odrzucił zażalenie obrońców duchownego. Zarzutów nie postawiono, kontakt z mecenasem utrudniony.
Gdzie my się w ogóle znaleźliśmy?! Czy ci sędziowie nie liczą się z konsekwencjami w nieodległej przyszłości?