Trójka morderców tu siedzi i jeszcze nie siedzi

Zwróćcie uwagę na to zdjęcie, pewnie każdy z Was je widział ze sto razy. Mnie za każdym razem aż serce boli, idzie Prezydent Polski, żadne z nich nawet nie spojrzało na niego, jakby był powietrzem. Putin,Merkel, wiadomo nasi wrogowie, a Tusk? Premier Polski? Co to za człowiek..
Zdjęcie zrobiono  tuż po słynnym przemówieniu Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na Westerplatte, 1.09.2009, w którym przestrzegał przed odradzającym się rosyjskim imperializmem i niemieckim szowinizmem
Wspólna ławka trójki największych wrogów Polski,a na pierwszym planie dumny i niezależny Prezydent RP

     

Dumny Polski Prezydent, przed chwilą w przemówieniu powiedział wprost prawdę o zbrodniczej historii Niemiec i Rosji. Merkel i Putin nie wiedzą gdzie uciec ze wzrokiem, a Donald T. jest w furii, bo Prezydent Kaczyński pokazał jak T. mało znaczy.Popatrzcie na twarz Tuska ile ten człowiek ma złości w sobie. To nie tylko na tym zdjęciu, gdziekolwiek jest obserwujcie jego twarz. Ten wyraz twarzy mówi wszystko.
Oni już wtedy wiedzieli co będzie. Myślę, że już wcześniej byli wstępnie ugadani, a tego dnia zrozumieli, że nastąpił czas.Przecież to był ich wspólny wróg.To wtedy zapadł wyrok. Zabić go. Być może wtedy we troje ustalili, że to rudy kundel wykona mokrą robotę.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

21-04-2024 [09:04] - Pers | Link:

@admin
Rozmawiałem już z moim kolegą (świetny specjalista od mentalnych zaburzeń wszelakich).
Zgodził się pełnić na NB dyżury. Gratis.
Podesłać ci namiar?

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-04-2024 [10:58] - Tezeusz | Link:

@Pers
To ten specjalista od sowieckiego gówna ??