Jak zajebiście być Polakiem

Opowiem  jak zajebiście być Polakiem.

Nie jesteś ani z Zachodu, ani ze Wschodu. Siedzisz po środku i wybierasz sobie najlepsze cechy obu cywilizacji, jednocześnie gardząc nimi dogłębnie. Jesteś witalnym, potężnym Słowianinem, ale katolikiem (nawet jeżeli nie wierzysz, to kulturowym), dziedzicem Zachodniego Cesarstwa Rzymskiego, po tym jak germańskie małpy postanowiły je zniszczyć.

Język? Jeden z najtrudniejszych na świecie, a co? Nie tak łatwo zostać Polakiem, o nie. Anglicy stworzyli swój śmieszny język, żeby nawet największy retard był w stanie coś wydukać i mógł przyjechać niewolniczo pracować w ich fabrykach, zresztą gdybyś miał kraj pełen Bobów i innych Samów to pewnie też byś tak zrobił. 

A w Polsce? W Polsce żeby zostać Polakiem musisz najpierw nabyć polską duszę i dopiero ona, wypełniając twoje ciało, wypełni Twój umysł językiem polskim. Myśleć po polsku, to być szaleńcem w oczach świata współczesnego. Wiele osób tu urodzonych zresztą nie dorosło do bycia Polakiem - gardzą tym krajem, gardzą naszą kulturą, nie chcą mieć z nami nic wspólnego. Dla nich został właśnie stworzony język angielski.

Historia? Mordo, nawet nie zaczynaj. Mamy tak zajebistą historię, że jako jedyny naród na świecie celebrujemy nie tylko nasze zwycięstwa, ale i porażki. Tak pewnym siebie narodem jesteśmy, nie to co te płatki śniegu z Rosji, co najważniejszym świętem państwowym uczyniły dzień, w którym w końcu przestaliśmy im spuszczać łomot. Masz tak gdzieś? No masz? Zbudowanie na 300 lat lokalnej potęgi? Polacy. Pierwsza konstytucja w Europie? No jasne, że my. Wściekła walka nie tylko o własną państwowość, ale i o państwowość dla innych uciemiężonych narodów? Byku, jeszcze pytasz. 

Kuchnia? Chryste, jakie to jest wszystko pyszne. Najobrzydliwsza potrawa w polskiej kuchni (sernik z rodzynkami) ostatnio wygrała konkurs na najlepsze ciasto świata. Tak dobrze tu jest. Unikalne na skalę światową potrawy, pełna gama smaków, nieoczywiste połączenia - masz tu wszystko. 

A sama Polska, zapytasz. Piękny kraj, mówię ci. Masz tu wszystko: góry, morze, jeziora, nawet pustynię mamy i naszych własnych, polskich Niemców - Ślązaków. Kraj jak długi i szeroki wypełniony pięknymi zabytkami, miastami będącymi tętniącymi centrami kultury i technologii oraz wsiami gdzie pielęgnuje się tradycję i wytwarza przepyszne jedzenie. Kraj bezpieczny, wolny od zamachów terrorystycznych i ogromnych konfliktów społecznych rozrywających Zachód. Kraj, który od ponad 30 lat rozwija się w niesamowitym tempie. Kraj bez trzęsień ziemi, tornad, aktywnych wulkanów, tsunami, z czterema porami roku i idealnym klimatem. Kraj w którym chce się żyć i  za który chce się umierać. 

Polska - najlepsze miejsce na Ziemi.

https://www.facebook.com/share...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zofia

20-04-2024 [13:06] - Zofia | Link:

Dziękuję za ten wpis. Nic dodać nic ująć. Postawił pan prawidłowo "polską duszę" na pierwszym miejscu a potem było budowanie wokół niej innych cech Polaka . Jak język, kultura, waleczność czy honor i duma. A potem taki Polak tworzył historię. Współczesną historię tworzą ludzie sprzedajni. Sprzedają polską duszę wraz z jej wewnętrznym bogactwem za wygodę i iluzyjne bogactwo. Dawni ludzie , którzy opuszczali Polską dla chleba, emigrowali z" własną duszą". Współcześni emigrujący dla bogactwa ( nie pasuje im chleb z wędliną czy serem a z kawiorem) są puści w środku. Oni chcą nam zmieniać tą "ofiarowaną Polakom duszę". Narzucając obyczajowość z ich " nowych krajów" .Uważają się za lepszych, bo mają dobrze płatne roboty a nawet rozkręcone biznesy - sprzątające, kuchenne czy budowlane. I oni przyczyniają się do niszczenia nam Polski poprzez głosowanie na zdrajców i nieudaczników. 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

20-04-2024 [14:12] - RinoCeronte | Link:

Ano, ano! Zapytałem mojego Chata GPT co o tym mysli?  Między innymi mi powiedział: "Warto zauważyć, że kojarzenie rudego chuja z Donaldem Tuskiem jest nieprawidłowe i wynika z ludowej rozrywki. Nie jest to oficjalne lub formalne określenie w polityce" Polubiłem AI, ma bowiem dosyć głębokie zrozumienie naszego folkloru. To już jest etap "Deep learning".

Obrazek użytkownika Tomaszek

20-04-2024 [20:07] - Tomaszek | Link:

Bo rozrywka dawana dosłownie przez rudego chuja to rozrywka , a to co dostarcza Donald Tusk to zgroza i zagłada . 
Piszmy póki wolno , bo ryży będzie karany pasiakami z paragrafów rasizmu i mowy nienawiści . A za chuja będzie po staremu , tylko mandat za bluzgi .

Obrazek użytkownika danuta

20-04-2024 [20:54] - danuta | Link:

Poszło dalej. Dzięki za tę notkę!

Obrazek użytkownika Pani Moherowa

20-04-2024 [21:42] - Pani Moherowa | Link:

Piękny i bardzo trafny tekst. 

Obrazek użytkownika Ryan

20-04-2024 [22:05] - Ryan | Link:

Uważajcie na swoje dzieci jakiś podpalacz pedofil kręci się po osiedlu

https://pbs.twimg.com/media/GLoY4uiXEAAyKvS?format=jpg&name=medium