I jaką mam konkluzje z tych rozmów? Moje kochane tituski po prostu urządzają się w te unijnej dupie. Przykładowo mają plany dotyczące zredukowania ilości samochodów. Tłumaczą sobie, że koszty dotyczące mieszkań i domów, aż tak nie wzrosną, bo przecież będą dotacje. A jak nawet wzrosną to przecież to będzie rozłożone w czasie, więc jakoś tam będzie, a w sumie niektórych to nawet już nie będzie. Planowany import, wbrew Polakom, czarnych analfabetów i kryminalistów trzeba zrozumieć, bo to przecież biedni ludzi szukający "szczęścia" .. Ogólnie to, co im mówię to nieprawda, a powoływanie się na dokumenty jest nieistotne, bo w tvn powiedzieli co innego ....itd itd.

Cóż ... poszłam na spacer do lasu, aby nie wybuchnąć.
Czy to, że się nie zgadzam na odbieranie mi prawa do wolności, niezależności, do decydowania o moim życiu, jest czymś złym? Brak mi empatii, inteligencji, większego zrozumienia i postrzegania "genialnej" wizji UE.?
To, że nie zgadzam się, aby sąsiad decydował o tym co mam i ile jeść, aby wybierał mi samochód, decydował, jakie ma być moje mieszkanie i czy będę w nim robić remont, to nie jakiś absurd? To, że sąsiad, chce decydować o tym, na co przeznaczam swoje pieniądze, jakie mam koszty, a co za tym idzie, ile za chwilę będę musiała pracować, aby na to zarobić, to nie jakieś kuriozum? Nie chcę rozwijać nawet tematu edukacji moich dzieci, zabieraniu im tożsamości, bezpieczeństwa, szans rozwoju i planów indoktrynacji na temat dewiantów.
Wyznaje zasadę, że MILCZENIE TO ZGODA. Ja się nie urządzam w przemocy i ucisku. Ja z tym walczę. Nie jestem bezwolną, bierną owcą. Jestem wilkiem.
Wrzucam Wam maila od Roberta Bąkiewicza. Czy mu się uda, chociażby zapoczątkować dyskusje o unijnym terroryzmie w przestrzeni medialnej, to tylko od nas zależy.
Zapytałam go na spotkaniu w pokoju, dlaczego chce mieć europarlamentarzystów w PE, gdy jednocześnie gardzi UE i chce z niej wyjść? Usatysfakcjonowała mnie jego odpowiedź. Chce móc mieć możliwość nawiązywać sojusze, czy przeciwko obecnym kształcie UE, czy przyszłe, silne, umożliwiające budowanie Europy Państw Narodowych. Drugim powodem były finanse. Pozyskałaby wówczas Partia Niepodległość stałe dochody na działalność, analizy, na zaplecze itd. Uczciwa odpowiedź co nie? Nie ma co owijać w bawełnę, że bez kasy, się coś zrobi.
Dlatego proszę, przeczytajcie poniższy tekst i pomóżmy mu.
"Chciałbym oficjalnie poinformować o zarejestrowaniu Koalicyjnego Komitetu Wyborczego POLEXIT NIEPODLEGŁOŚĆ w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r.
W związku z tym apeluję o pomoc przy zbiórce podpisów poparcia pod listami wyborczymi. Trzeba zebrać ponad 100 tys. podpisów w całej Polsce, zaś w każdym okręgu wymagane jest minimum 10 tys. Potrzebujemy pomocy każdego sympatyka, każda wypełniona karta z podpisami się liczy. W załączniku zamieszczamy odpowiedni wzór karty poparcia.
Wypełnione karty proszę wysłać najpóźniej 25 kwietnia 2024 na adres:
Przechodnia 32
05-800 Pruszków
Nawet jedna karta wypełniona przez znajomych lub rodzinę przybliża nas do zrealizowania założeń, do których się zobowiązaliśmy. Czasu jest bardzo mało, ponieważ podpisy musimy złożyć najpóźniej do 1 maja 2024. Dlatego proszę o podjęcie rzeczywistych i natychmiastowych działań. Polskę zmienimy wspólnie, stąd potrzebne jest Państwa zaangażowanie. W przeciwnym razie nasza Ojczyzna pogrąży się w europejskiej stagnacji gospodarczej z nierealnymi do spełnienia wymogami klimatycznymi.
W przypadkach możliwości zbiórki podpisów poza swoimi okręgami wyborczymi wszystkie wzory kart poparcia są możliwe do pobrania na stronie - pod tym linkiem
images.app.goo.gl
ale Pani awatar jest ładniejszy 🌹
Wprawdzie pytanie nie do mnie ale podsunę: Ruch Obrony Polaków Gadowskiego. To wygląda na inicjatywę oddolną, nieskażoną układami i układzikami okrągłostołowymi. Niczego nie ujmuję Panu Bąkiewiczowi ale zawsze lepiej mieć wybór miedzy dobrym i lepszym niż wybierać mniejsze zło jak do tej pory się to działo...
youtube.com
O wyjściu Polski z UE marzą wyłącznie antypolskie sterowane z Kremla qoorwy, ewentualnie idioci. Z tymi pierwszymi na suchą gałęź, z drugimi do szpitala.
Czyli już jestem w kraju idealnym dla mnie, bo tusk z Polski już zrobił Białoruś....
witamy kolejnego członka Collegium tHumanum Wielkiego Fallusa.
Jakiej Unii . Nie do takiej przystępowałem . Tyle . Wsadź se piórko w dupę i do Berlina na paradę . A Białoruś jest Polską twoich marzeń tyle że pod gebelsowskim butem . Uważaj żeby ci piórka nie przydeptali , bo z dupy wylezie .
Popatrz na takiego @z-xuya. Sam pisze o Białorusi a nawet nie zauważył, że Białoruś już tu jest. Pałowanie i rzucanie brukiem w rolników przez ZOMO, włamy na chatę milicji w celu podrzucenia kompromatów, żonglowanie sprawami w prokuraturze tak, żeby czasem nie dostały się w ręce niezależnych prokuratorów, wysyłanie przez Hołownię gońca do konkretnej kanalii w todze zamiast drogi służbowej i okna podawczego, i wiele wiele innych. @Xuy nawet jak założy swój czarny uniform i otworzy stary, renomowany dom wczasowy w Auschwitz dla pisiego bydła, cały czas będzie pleść androny o Białorusi.
"Ile można rozliczać poprzedni rząd a nie spojrzeć co się dzieje teraz" - osiem lat. Przez osiem lat wszystkiemu był winny Tusk więc teraz jest czas - ośmioletni oczywiście - odzyskania równowagi.
Pogadamy za osiem lat. Nie będzie z kim? Pogadamy zatem z tymi, którzy zostaną.
😛
cześć Luu!
jakby twoja głupota potrafiła latać, to byś mógł zbudować latającą hulajnogę, albo łódkę :)))))))
ale pogadamy na jesień, ceny prądu, gazu, paliwa będą "lecieć" w górę.
Z przyjemnością porozmawiam na tematy techniczne, ceny paliw, energii itp. Rachunek za gaz, za dwa miesiące, płacony przeze mnie w lutym to trochę mniej niż 1500zl. Prognoza na marzec-kwiecień to 800. Z palety brykietów RUF, zaczętej 5 października zostały jeszcze dwie warstwy czyli 24 pakiety, z czego wynika, że spaliłem 72 czyli 864 kostki w 150dni czyli 6 na dzień.
Latającą deskę bym chętnie zrobił. Na razie kończę wersję kołową, dziś z Singapuru przyszedł kontroler z pilotem plus telemetria do telefonu. Szkoda, że nie polski.
Jest o czym gadać...
zobaczymy w okresie grzewczym, mówi się, że energia tak do 80% w górę, a za nią wszystko inne.
Nie tak dawno jednego durnia na e-desce bym przyjechał, prawie otarł mi się o maskę, miał szczęście że w porę wyhamowałem.
Hulajnogi, deskorolki to zabawki, kiedyś mnie interesował dron sterowiec, to nie tylko zabawka.
No, to ja mam więcej i niewiele mogę z tym zrobić. Na jednym gniazdku z piekarnikiem tyle prądu idzie:
imgbox.com
zamiast piec w e-piekarniku, trzeba będzie wrócić do tradycji, piekarnik opalany drewnem, przerobić grilla, a może zbudować taki zasilany z prądnicy, napędzanej pedałami, tanio i zdrowo :))
Kiedyś przymierzałem się do grilla, w którym rożno byłoby napędzane prądem z termopar zamontowanych w palenisku :))))
Lodówkę też można przerobić na "ekologiczną", dawnymi czasy takie były stosowane, bez prądu, a chłodziły.
Starożytni mieli te wszystkie współczesne udogodnienia, wykorzystując prawa natury i sobie chwalili, a my ich tylko podziwiamy.
Są takie rzeczy... Tato mi opowiadał, że mieszkał kiedyś w hotelu w USA, gdzie klimatyzacja polegała na takim wypływie wody po zewnętrznej stronie okna, by zdążyła odparować zanim dotrze do dolnej krawędzi (jak pamiętamy ze szkoły ciepło parowania wody to 500cal/g). I teraz najciekawsze: dolna powierzchnia szyby, tak na oko jedna czwarta od dołu, była pokryta szronem od wewnątrz, taka była zimna.
Koszt chłodzenia wręcz zerowy.
I ta woda tak wypływała i parowała i mroziła . A pewnie zimą to płynęła pod górkę i ogrzewała . A o cieple parowania to było popytać przy okazji twojego wynalazku klimy adiabatycznej . Tak ze trzy lata temu . Ale lepiej późno niż wcale . Postęp w inżynierii klima wodna . Koszt buszowania po necie wręcz zerowy .
Ta klima "adiabatyczna" kolejny raz nie daje ci spokoju, ciągle do niej wracasz. Oczywiste jest, że czegoś nie zrozumiałeś więc pytaj śmiało - wytłumaczę.
Nie wstydź się, niewiedza nie jest powodem do wstydu, ale tkwienie w niewiedzy - już jest.
To z czym masz problem? Śmiało, zmieścisz się...
Aha
Jeszcze pompa ciepła na balkonie i zużycie brykietu czyli rachunek za CW Uzytkową w domku jednorodzinnym .
To może jakiś konkret w końcu, bo lejesz po nogach.
Co było z tą klimą? Nic, pizdusiu...
🖕
Jaki wynalazek? Otwórz ten zesrany swój ryj i napisz raz konkret, cioto.
Co z tą klimą? Nie wąchaj bąków, nie lej w spodnie ze strachu tylko napisz, co z tą klimą?
W twojej klimie nie ma parowania i skraplania . Ale to przebiłeś najdłuższą przekątną swiata .
Sam masz ryj zasrany i to jeszcze szwabską dupą .
W której mojej? Skoro czegoś, kiedyś, gdzieś nie ma, to napisz, co kiedyś napisałem, wtedy pogadamy.
Wiesz, dlaczego jesteś taki durny, że ledwo technikum masz? Bo nie jesteś w stanie sformułować myśli i doprowadzić wątku do końca. Zatrzymałeś się na etapie srania w gacie, puszczania bąków oraz dupy z króla - dalej już nigdy nie pójdziesz.
Gdzie, kretynie, nie ma parowania i skraplania? W cyklu, który nie musi być zamknięty?
😁😁😁
Na zakończenie wątku to idź w pizdu debilu .
Już wymiękasz? Po dwóch moich pytaniach zesrałeś się, pociekło po nogach i akcja-ewakuacja. Dupa z króla.
Ze dwa lata temu, ale co? Pamiętasz, ale nie potrafisz trzech zdań napisać, o czym było. Hehehe... to nie było żadne technikum tylko szkoła specjalna właśnie dla debili.
Na zakończenie wątku - co napisałem dwa lata temu w sprawie klimy?
🖕
Napisz lepiej o Elvisie .
Już ci tylko Elvis został, albo inny Jugol.
Tak, śmieciu, zapytany o konkret zasłaniasz się niedzielą. Cały tydzień srasz po nogach, to w niedzielę idziesz srać do kościoła.
Przypomnę: zmiana fazy czynnika nie jest konieczna do zbudowania klimatyzacji. Zamknięty cykl sprężania - rozprężania też się do tego nadaje, ale będzie miał niższą sprawność. Gdybyś sobie narysowal (co leży poza możliwościami tego gówna, które masz w głowie) wykres przemian gazowych, to byś zobaczył, że sprawność to iloraz dwóch pól tego wykresu, czyli iloraz dwóch całek.
Amen.
A konkret znasz bo odpowiadasz .
NIedziela przestała ci przeszkadzać, by się zwracać chujem do kogoś?
Oczywiście, że "klima z twoich bzdetów" istnieje. Tylko ty, z tego technikum dla upośledzonych umysłowo, nie jesteś w stanie wyobrazić tego sobie, klepiąc blachę całe życie.
Skraplając gazy techniczne pracujemy w takich zakresach temperatur, że nie ma już czynnika zdolnego do zmiany fazy. Trzeba "ratować się" zwyczajnym, mało wydajnym, drogim, ale koniecznym, prostym cyklem sprężania i rozprężania.
Widzisz, jakim jesteś ograniczonym durniem?
😃😃😃
Jak to co jest?
Pan Inżynier wraz z Synem siedzą w piwnicy i programują kontroler silników w nowej desce.
imgbox.com
Siedemdziesiąt amperów na silnik przy 40v zasilania (na razie) to nie jest zabawka.
Apropos układów otwartych to do schłodzenia sprawdza sie rozpylanie wody pompą z dyszami od Boost coolera pod parasolem na przykład . Nie zamarza , ale powietrze jest jak fajna bryza w upał . Piwko i cała inżynieria .
Aha
Nie pytałem z tym co jest tylko przypuszczałem że żółta krew bohatera w gaciach .
No i widzisz, durniu z technikum - dalej potrzeba ci Jugola. Moje zdjęcie przekracza możliwości tego gówna, co masz w głowie.
Tak ma być - technikum jest dla upośledzonych.
😁😁😁
Nosisz gacie na głowie? Ale po co? Policja cię ściga, czy taki paskudny jesteś? Preferujesz stringi, by smyrały ci diastemę, czy bokserki i trąbę wystawiasz przez rozporek? A całujesz żonę przez żółte czy okręcasz i przez brązowe?
Nie dziw się natłokowi pytań - pytam właśnie co jest do czego i to jakiego znawcę zesrania!
😁😁😁
Ty wiesz ile pedałów trza by do pedałowania ? Parada równości w ogródku . Lodówki absorpcyjne na grzałkę naftową widziałem u gościa na mazurskim zadupiu jeszcze w latach dziewięćdziesiątych .i później . Polskie Polary z grzałka na prąd były jeszcze w latach osiemdziesiątych . Ale piec kaflowy to se postawię albo kominek . Niedługo planuje remont w domu a PL to za jednym bałaganem .
Tak pół żartem, pół serio, jak mówią słowa piosenki z pewnego filmu - Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek, a w domku wodę i gaz..... E nie ciesz się tak, bo Ci wyłączą :) EEE tam deska, to każden potrafi zrobić, ale latający dywan, to dopiero wyzwanie :)
@sake
Nieczytelnie napisałam. Chodziło mi, że aż CIĘŻKO mi się rozpisywać na ten temat, bo to co się teraz dzieje z Edukacją to już przekracza wszystko, Rozpoczyna się rozpad, katastrofa w tej dziedzinie. Na NB tyle osób się już wypowiedziało merytorycznie, że tylko wspomniałam.
I zgadzam się z Tobą. Już opisaliśmy błędy PiS wszerz i wzdłuż. Czas się skupić na rozwiązaniach dla Polski, nad konstruktywną pracą od podstaw, a nie wiecznym biadoleniem.
To już było mocno eksploatowane przez towarzyszy, zwłaszcza w kontekście odpowiedzialności.
To znaczy są - likwidacja obowiązku szkolnego - tak przewrotnie :-)
1. trupini
2. trupia
3. trupiszczyni
4. zimna lewacka cipa
5. ...
?
Do rzetelnej dyskusji potrzebne są rzetelne dane. Widziałaś kiedyś może w mediach, profesjonalną dyskusję na temat naszego członkostwa w UE, prowadzoną przez fachowców, a nie przez polityków ? Ja sobie nie przypominam. Tylko coś takiego, ewentualnie rzeczowy raport może dać pełny obraz. Na razie, to karmimy się naszymi poglądami, opiniami. Jedynie Patryk Jaki pokusił się o pewien element rozliczenia, ale nie zainteresował żadnej ze stron. Na każdą sytuację można spojrzeć z dwóch stron, od strony szklanki do połowy pełnej lub od połowy pustej. Życie nie znosi próżni, to taka sinusoida. To tak, jak ze spalonym lasem. Jedni mówią, że już nie ma lasu, a drudzy mówią - trudno, ale popiół użyźni nowy las, który wyrośnie.
I Darku pytanie, z czego to wynika? Czy to jest nieudolność, czy celowe działanie?
Od października piszę do Prawicy i proszę o przygotowanie serwisu na wybory PE. Jest kwiecień, ile to już można byłoby zrobić, uzupełnić informacje, aby każdy z nas podjął decyzje na podstawie faktów. A nawet jak fakty są też niekorzystne dla Prawicy, to uczciwość jest dzisiaj deficytowym towarem. Bujam w obłokach, co nie?
Najpierw trzeba sobie zadać pytanie, co to jest Prawica i czy mamy w Polsce prawdziwą Prawicę ? Bo mówić można wiele. Moje poglądy oscylują w kierunku konserwatywno-liberalnym. Konserwatyzm (ale nie radykalny) jeśli chodzi o poglądy, światopogląd, zasady społeczne i liberalizm gospodarczy. Tu nie mam na myśli dzikiego kapitalizmu, jak choćby na wzór kapitalizmu oligarchicznego. Liberalizm, to poszanowanie własności prywatnej, niskie i proste podatki, równość wobec prawa, itp. Ja raczej nie liczę na to, że którakolwiek ze stron sporu politycznego jest zdolna do obiektywizmu. Zawsze będzie przeważało ich spojrzenie na temat, narzucane, jako jedyne i właściwe. Tak było za PIS, gdzie szło totalne pochwalanie ich działań, a deprecjonowanie działań opozycji. Przypomnij sobie, jak za niewygodne poglądy, wywalono z TVP Pospieszalskiego, nie zapraszano takich ludzi, jak choćby Gadowski, jak sekowano Konfederację, choć była legalnie działającą partią, na dodatek obecną w Sejmie. Tak samo jest teraz, ale w drugą stronę. Tylko ruch oddolny ma szansę na obiektywizm, na pokazanie politykom każdej opcji, że kłamią, że oszukują, a prawda leży po innej stronie. Dlatego należy szukać informacji właśnie w takich niszach, a co ważniejsze wspierać je. Bo to nasza jedyna szansa.
wolność jest w głowie. Zrozumienie tego nastręcza, niestety trudności dla niektórych. Np, w Kraju Krat nawet pomyślenie o wolności jest zbrodnia i co im Panie zrobisz.
Zresztą u mnie w rodzinie to samo.
Generalnie zgadzam się z Twoimi argumentami. Swoje argumenty jednoznacznie określiłem. A, że nie ma problemu prawnego w tym, że podpiszę się na dwóch listach kandydatów w jednym okręgu wyborczym, podpiszę się na liście kandydatów Koalicyjnego Komitetu Wyborczego POLEXIT NIEPODLEGŁOŚĆ w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. Jeżeli lista nie będzie dostępna w mojej okolicy, zbiorę tyle podpisów ile zdołam i prześlę według wskazań.
Dostępne w wyszukiwarce Google:
-Rozdział 9. Zgłaszanie list kandydatów - Ord.wyb.do PE
LexLege
lexlege.pl › rozdzial-9-zglaszanie-list-kandydatow
Informacje o fragmentach z odpowiedzią
• Prześlij opinię
Więcej pytań
Ile list wyborczych można poprzeć?
Wyborca może udzielić poparcia dowolnej liczbie list kandydatów, a udzielonego poparcia nie może wycofać (art. 427 § 2).