Kto nami właściwie rządzi?

Kto nami rządzi i w czyim interesie - kiedyś odpowiedź byłaby jednoznaczna - ku chwale Polski w interesie wszystkich wszystkich Polaków!
Obecnie odpowiedź jest bardziej skomplikowana a motywacje o czyje dobro naprawdę chodzi - niejasne. Podobnie jak działania władzy - czy robią bo tak chcą, czy bo tak muszą. 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

04-03-2024 [14:25] - Czesław2 | Link:

Rządzą bankowcy Całym światem, prawie. A banki należą do.......
Aby im nikt nie popsuł szyków, mają SWOJE rządy.
https://www.dakowski.pl/policj...

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

04-03-2024 [18:21] - Eugeniusz Kościesza | Link:

@Szanowny Panie Redaktorze
 Kto nami rządzi? Tak ogólnie o systemie: 
 
Na pierwszym stopniu
I .Strach ! 
-czyli większości etnicznych  przed utratą środków do życia ,
a poziom powyżej tych nadzorujących eksploatujących tych pierwszych, kolaborujących z wyższym szczeblem
 
II Nadzorcy pierwszego poziomu: sitwy etniczne wrogiego pochodzenia : sprzedani za synekury urzędnicy . policjanty , ubowcy kolejnych pokoleń
 
III Szczebel to już poziom zagraniczny podległości wyżej wymienionych urzędniczej : pod ABW/FSB , GRU BND, CIA i Mosadu.Sitwy ABW to  talmudo-kacapskie warszfki bez zmian od MBP-UBP(Stąd wymóg likwidacji gojowskiego KRS i CBA )
 
IV szczebel- to zarządcy państw –tych im odpowiednio podległych w/w ubecji IV poziomu
 
V szczebel kartelu banksterskiego a’la rothschild/FED/: Bank Centralny UE   ,który tak dotuje kasę ,aby jego skorumpowani i posłuszni zarządcy na każdym szczeblu takich Sorosów , mBanków  do lewaków ngo-sów przez urzędników, po zarządców demokratycznych zarządców państw i narodów własne łapówkowe granty zaprzedali bieżąco podległe im społeczeństwa i ich prawa – na talmudyczno- lichwiarskie przejęcie wszelkich zasobów gojowskiego- czyli chrześcijańskiego państwa na rzecz  powstania królestwa (kurestwa ) o godle jako liczby   666! A ten kometarz to  istota kto i co ?
Feliks Koneczny w swym naukowym opracowaniu ,,Cywilizacja żydowska”: ,, wg drogowskazu zawartego w Talmudzie, w Orzeczeniach, jako wszystko co pozostaje w ręku gojów, stanowi ze stanowiska prawa żydowskiego ,,pustynię” lub ,,wolne jezioro”, na których wolno żydom urządzać się po swojemu , jak tego wymaga ich dobro. Liczą się tylko żydzi , a zatem wszystkie te ,,pustynie”  i ,,wolne jeziora” – to res nullus , a więc w konsekwencji res primi occupantis   tj. żyda , który pierwszy to gojowi zabierze . I tak cały świat należy  z woli Jehowy do żydów ,  a zatem majętność goja stanowi właściwie własność żydowską[1].”[2]
pozdrawiam i szanuję Autora  za całokształt - niech się fizycznie  zbyt nazistom UE-  nie wystawia ! 
 
[1] prof. F. Koneczny ,,Cywilizacja żydowska” s. 314

[2] Późniejszą  kwintesencją tej doktryny PRL , jej bezwzględnym  żywym  wcieleniem stał się wywodzący bezpośrednio z PRL  i jego polityczny kontynuator – system  talmudo –lichwiarski  tzw. III R.P.  

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-03-2024 [18:57] - NASZ_HENRY | Link:

 
Nami rządzą starsi i mądrzejsi 😎
  

Obrazek użytkownika Marek Michalski

04-03-2024 [20:03] - Marek Michalski | Link:

„od 1944 roku nie ma już jednolitego narodu polskiego, tylko historyczny naród polski zmuszony został do dzielenia terytorium państwowego z polskojęzyczną wspólnotą rozbójniczą, której lewica stanowi polityczną ekspozyturę. Transformacja ustrojowa niczego tu nie zmieniła, bo wywiad wojskowy, któremu Amerykanie i Sowieci przekazali uzgodniony przez siebie projekt do wykonania, zakręcił się jeszcze w drugiej połowie lat 80-tych wokół wyselekcjonowania takiej „reprezentacji społeczeństwa”, do której komunistyczna bezpieka miałaby zaufanie. Dlatego też przez ostatnie 30 lat każde „święto demokracji”, czyli wybory, mają charakter plebiscytowy; albo za jedną, albo za drugą frakcją owej „reprezentacji społeczeństwa”, do której w żadnym razie nie może doszlusować prawica, zwłaszcza narodowa. Pilnuje tego nie tylko bezpieka, ale również zainteresowane w takim właśnie ukształtowaniu sceny politycznej środowiska żydowskie w Polsce i poza nią, kontrolujące, a może nawet za pośrednictwem mediów, sprawujące rząd dusz w naszym bantustanie.”
http://www.michalkiewicz.pl/te...

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

04-03-2024 [20:25] - Eugeniusz Kościesza | Link:

@ tow.  Henry
Dla ciebie- jako twej nacji- "starsi i mądrzejs"i -jako rzecze Talmud 
Dla ogółu ludzi :to  enkawudziści zbrodniarze  jako  słudzy Szatana- do fizycznego zajemania 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-03-2024 [20:56] - NASZ_HENRY | Link:

@Eugeniusz Kościesza
  

Spadaj prowokatorze "ochrany" 😎

 

Obrazek użytkownika Czesław2

04-03-2024 [21:23] - Czesław2 | Link:

Proszę pamiętać  że to ostatnie podrygi w miarę swobodnych wypowiedzi. Władcy nie popuszczą  mowa nienawiści o prawdzie będzie karana.

Obrazek użytkownika smieciu

04-03-2024 [21:35] - smieciu | Link:

Zobaczymy. Admin tolerował tutaj wolność słowa za PiS to wydawałoby się za PO powinien tym bardziej :)

Obrazek użytkownika sake3

04-03-2024 [21:42] - sake3 | Link:

@Czesław2.......Czy będzie karany brak nakazanego uśmiechu bądź krzywy uśmieszek?

Obrazek użytkownika Czesław2

04-03-2024 [22:12] - Czesław2 | Link:

To nie jest dowcipne  i w końcu wolnosć słowa tutaj nie będzie zależała od admina, tylko od sądu. Niezawisłego.

Obrazek użytkownika danuta

05-03-2024 [00:04] - danuta | Link:

W 2007 roku po objęciu władzy przez ludzi takich samych, tylko jakby mniej zajadłych niż dzisiaj powiedziałam, że to bandyci. Widać, że dzisiaj to zajadli j.w. A skąd się ta dzisiejsza zajadłość bierze? Myślę, że w 2007 roku jeszcze nie mieli tylu długów do spłacenia, ale po 2007 już tak. Policzmy:
Pamiętny rok 2010 i kontrakt gazowy z 2009 oprotestowany przez KE. Niedokończony. Wsparcie nieustające drogich przyjaciół zza Odry i drogi reset z przyjaciółmi z Kremla.
Koszty zarządzania modyfikowanym podatkiem VAT. Koszty budowy piramid nad Wisłą, z których tylko jedna dziś jest znana. Koszty budowy imperium medialnego z Berlina.
Koszty ukrywania tych wszystkich kosztów przed Polakami. 
To wszystko pozostało do uregulowania, bo nastąpił rok 2015 i osiem lat ponoszenia nowych kosztów bez możliwości pobierania rekompensaty. Różne organizacje powołano, różni ludzie się zaktywizowali, front powstał zachodni i wschodni, bezcenni aktorzy dawali spektakle na ulicach, drogie początkujące gwiazdy opanowały sztukę przenoszenia się na mury ósemkami - a to wszystko na kredyt! Mając tyle długów - w dodatku chyba z jakimś bliskim terminem płatności - robią to, co tkwi w ich naturze. Obyśmy tym razem ich długów nie musieli spłacić do końca.