Marzenie młodych - skrobanka na życzenie

Młodzi coraz bardziej za aborcją. Podążają za zgubnym europejskim trendem?
Wyniki badań dotyczących stosunku Polaków do aborcji i pigułki „dzień po”, opublikowane niedawno przez CBOS, dają do myślenia. Nie tylko pokazują tendencję ogólnego myślenia Polaków, z której wynika, że postawy społeczeństwa nieznacznie, ale liberalizują się w tej sprawie.
Co ważniejsze, wskazują, jak zmieniają się poglądy młodych Polaków (poniżej 25. roku życia), które zdecydowanie skręcają w lewo. Otóż niemal połowa młodych Polaków dopuszcza aborcję „na życzenie”. To poparcie jest zdecydowanie większe niż w innych przedziałach wiekowych. Oczywiście można też zaobserwować inne zależności w poglądach aborcyjnych, np. związane z poglądami politycznymi lub religijnością. Tyle pisze prasa ( https://niezalezna.pl/media/ga...)

Młodzi smartfonowi ludzie co za pizzę wybrali lewacko - komuszy rząd o nachyleniu niemieckim ma jak widać jedno marzenie : "Kochać się po kątach z byle kim i byle gdzie i mieć skrobanki na życzenie" - za ostro !  chyba jednak nie. Ci tęczowo - lewackie zboczenia nie dość,że nie uznają płci, nie dbają o swoją reputację i zdrowie ( ich problem) to jeszcze dali sobie komuchom mózg całkowicie wyskrobać. Ich idolem jest niejaka Lempart....  Ale co można wymagać od potomków UBeków i komuchów z PPR  i NKWD albo mniejszości narodowej - sowiecko- bialorusko - żydowskiej. Tych jest przecież większość w dużych miastach. Jak wykazuje literatura przedmiotu w tym materiały IPN rdzennej ludności Polskiej o korzeniach katolickich sięgających do 4-5 pokolenia wstecz w Warszawie jest... 7 procent całości mieszkańców, w Poznaniu 6 procent.... to co się dziwić,że preferują swoje wschodnie sposoby bycia i życia. Skrobanki i brak szacunku do samych siebie przywieżli nam po 1945 roku na sowieckich tankach potomkowie Mongołów. Teraz to ich dzieci i wnuki pokazują kim i czym są w Polsce co widać na ulicach.

Mam nadzieje ,że kolejne pokolenie będzie pokoleniem AK patriotyczno- narodowym.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-03-2024 [09:05] - Tezeusz | Link:

Aborcja, czyli zabieg celowego przerwania ciąży, to temat wielu opracowań, wzbudzający liczne kontrowersje w związku z ochroną życia poczętego. W Polsce jest ona nielegalna, jeśli nie wynika z określonych pobudek i karana pozbawieniem wolności do lat 3. Aborcję legalnie można wykonać jedynie w niektórych przypadkach.

Obrazek użytkownika spike

04-03-2024 [13:21] - spike | Link:

Co jest legalne, co moralne, już nie decyduje sumienie, człowieczeństwo, tylko czyjaś opinia, przekonanie, a głownie kasa, czyli służba Mamonowi.
Czy którykolwiek ze zwolenników aborcji ujawnił jakie konsekwencje biologiczne, zdrowotne, moralne  niesie ten proceder ??? NIE.

Jak się okazuje, wiele kobiet po tej pochopnej decyzji, ma kłopoty zdrowotne, wiele kobiet traci dar posiadania dzieci, do tego wyrzuty sumienia do końca życia, często wymagające leczenia psychiatrycznego.

By zalegalizować prawo do zbrodni aborcji, planuje się obalić TK, z konsekwencją anulowania wszystkich jego orzeczeń, w tym niezgodności prawa do aborcji na życzenie z Konstytucją.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

05-03-2024 [22:30] - wielkopolskizdzichu | Link:

Tezeuszek twierdzi że zdegenerowane trzecie pokolenie przywiezionych na ruskich tankach się skrobie i wyraża oburzenie  faktem który powinien być radosny dla każdego Prawdziwego Polaka
Nie rozumiem tego oburzenia.
Wszak dzięki temu dzieci Prawdziwych Polaków będą miały większą przestrzeń życiową.
Wystarczy by Prawdziwy Polak z Prawdziwą Polką uprawiali często seks bez zabezpieczeń by miliony spadkobierców idei Wielkiej Pisowskiej Polski zaludniły ziemie między Bugiem a Odrą.