Żołnierze Wyklęci - Żołnierze Wymazywani

Władysław Kosiniak-Kamysz "łka" w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Składa wieńce i mówi o  przywracaniu pamięć tym, którzy za walkę o wolną Ojczyznę zapłacili najwyższą cenę.

Jak więc przywraca pamięć o zamordowanych przez komunistów członków podziemia niepodległościowego?


 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-03-2024 [17:26] - NASZ_HENRY | Link:

 

Teraz dziewczyny idą chętniej do wojska od chłopaków, bo mają więcej tego… testosteronu. 😉  
 

 

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-03-2024 [17:52] - Kaczysta | Link:

Zdziwiony jestem, że wymagacie od rządu z Włodkiem Czarzastym w składzie uczestnictwa w obchodach Dnia Żołnierzy Wyklętych. Ja to się cieszę, że jeszcze nie zamienili na dzień armii czerwonej. Radzę obniżyć oczekiwania.
Szczęśliwej Polski już czas.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

01-03-2024 [19:49] - Alina@Warszawa | Link:

Warszawa pamięta o Bohaterach! Transmisja NA ŻYWO z Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych! 
Jakoś nie zauważyłam żadnych migawek z tego marszu, nawet takich bez dźwięku, z głosem jakiegoś dziennikarzyny, który gada tylko po to, żeby deprecjonować i bagatelizować to co pokazuje obraz.

Obrazek użytkownika sake3

01-03-2024 [20:08] - sake3 | Link:

A czegóż się spodziewać po KOsiniaku-Kamyszu? I tak wykazał się niebagatelną odwagą,bo nawet za tak wykrętną wypowiedź nie pogłaszczą go po główce..

Obrazek użytkownika Jan1797

01-03-2024 [21:36] - Jan1797 | Link:

@Mika,
Jak co roku odprawiona została Msza Św. Apel na placu zamkowym i przemarsz młodzieży do Rynku Głównego. Dziękuję młodzieży i WOT za przeprowadzenie uroczystości. Relacji prasowych brak. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli głos rozsądku. 
Cześć i Chwała Bohaterom.