Czuje się jak wydymany klakier

To musi być bolesne. Drugi raz  ... 
Drodzy przedsiębiorcy 77 nowych limuzyn dla rządu tuska będzie miało podgrzewane fotele, więc ten ból może dla niektórych będzie mniejszy... Cena najmu prawdopodobnie przekroczy 10 mln zł. a luksusowe limuzyny  muszą mieć m.in. minimum 250 koni mechanicznych, napęd na cztery koła, co najmniej trzystrefową klimatyzację, reflektory LED. 
Jak mogę Was pocieszyć? Będzie tabletka PO...
Podsumowując, ci co głosowali na tuska mogą zobaczyć co ich czeka pod tym linkiem  

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

01-03-2024 [07:14] - Siberian Husky Dog | Link:

Jadą wozy opancerzone, 
ko-lum-na-mi,
dla Ministrów, Ministerek,
z ser-dusz-ka-mi.
Uśmiechają się do ludu, wprost z ich wnętrza,
tak pogarda do narodu się im uzewnętrznia.
Leming cieszy się, że Polska znów w Europie,
nic nie widzi, że go władza tłucze wręcz po żopie

Policzmy  
Jeżeli po rządzie Premiera Morawieckiego zabrakło 77 limuzyn...

to o ilu ministrów i wiceministrów ZWIĘKSZYŁ się rząd ryżego parcha

Obrazek użytkownika Jabe

01-03-2024 [08:48] - Jabe | Link:

Drobiazg.

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-03-2024 [16:26] - Kaczysta | Link:

77 limuzyn to całkiem nieźle. Do 100 konkretów brakuje już tylko 23 wypasione bryki

Obrazek użytkownika sake3

01-03-2024 [09:33] - sake3 | Link:

W polsko-niemieckich rozmowach o reparacjach Niemcy wspaniałomyślnie oferowali odbudowę Pałacu Saskiego. Następnie nieco pożałowali tej wspaniałomyślności by oferować w rozmowach z Sikorskim już tylko partycypację w kosztach tej odbudowy w bliżej nie określonym zakresie.Teraz minister Sienkiewicz z determinacją ogłasza,że koszt odbudowy bierzemy na siebie.Dlaczego taki człowiek którego zajęciem są prowokacje(podpalenie budki pod ambasadą podczas MN ) czy bezprawne przejmowanie instytucji siłą został akurat ministrem kultury Ten osobnik niszczy w Polsce muzea,organizacje,placówki kulturalne,stowarzyszenia miałby cokolwiek odbudować?To tylko pretekst do pozyskania głosów w wyborach.Jak widać niezbyt to się podoba .