Rzeź wołyńska to zbrodnia dokonana przez obywateli polskich

Nie ma w Europie czy chyba w całym świecie drugiego takiego państwa jak Polska gdzie część klasy politycznej otwarcie działa przeciwko państwu które reprezentuje. Ja się z tym nie spotkałem, Polska jest jakimś ewenementem na skale światową.
Edek z "Tanga" Mrożka rządzi dzisiaj w Polsce.

Paweł Kowal:
"Rzeź wołyńska to zbrodnia dokonana przez obywateli polskich na innych polskich obywatelach (...) To była część Polski pod okupacją niemiecką lub nieformalną okupacją sowiecką. Zbrodnia nie obciąża państwa ukraińskiego, bo nie istniało"

Tylko Kowal zapomniał wspomnieć o tym, że Polska też wtedy nie istniała jako kraj.Idąc za logiką pana Kowala: "Izrael nie ma prawa upominać się o ofiary shoah, bo to nie byli jego obywatele i w ogóle ich jako państwa wtedy nie było".Jeśli w latach II wojny światowej państwo Izrael nie istniało to dlaczego Niemcy wypłacili odszkodowania państwu ze stolicą w Jerozolimie a nie Polsce choć Żydzi zamordowani przez Niemców byli obywatelami Polski?

Zastanawiam się, czy on jest Polakiem czy Ukraińcem ?
200 tys Polaków wymordowanych przez Ukraińską Powstańczą Armię (UPA) krzyczy zza grobu.

Paweł Kowal wie jak obrócić w ruinę swój własny wizerunek. Mam wrażenie, że dzisiaj w polskiej polityce narodził się kolejny Pablo Morales
I to ma sens, a ponieważ przez 80 lat pomawialismy o to Ukraińców, to pewnie powinniśmy teraz wypłacić im odszkodowanie.Czyli jednak możemy nauczać o niej w szkołach bo dzieci z Ukrainy nie będą się z tym źle czuły.
Super

Paweł Kowal (ur. w 1975r. ), pochodzi z Rzeszowa, doktor politologii, historyk (po UJ), publicysta, w latach 2005–2009 poseł na Sejm V i VI kadencji, od 2006 do 2007 sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, poseł do Parlamentu Europejskiego VII kadencji (do 2014). Członek PiS, od 2011 do 2013 prezes partii Polska Jest Najważniejsza, od 2013 przewodniczący rady krajowej Polski Razem(Gowin).
Żydo-Ukrainiec, spokrewniony z Heleną Łuczywo (z-ca red. nacz. Gazety Wyborczej), która jest jego ciotką. Żonaty, ma czworo dzieci. Jego młodszy brat, Grzegorz, jest pedofilem, za co był więziony.
Sympatyk S. Bandery i gloryfikator ludobójczej OUN-UPA (otrzymał Ukraiński order „Za Zasługi”), jako polski eurodeputowany skrytykował rezolucję Parlamentu Europejskiego z 25 lutego 2010 potępiającą wyróżnienie przez prezydenta Ukrainy Juszczenkę Bandery tytułem Bohatera Ukrainy. Jako kolega szowinisty Oleha Tiahnyboka, powiedział, że jest zadowolony, iż jego ulubiona opcja neobanderowców na Ukrainie „Swoboda” przekroczyła próg wyborczy i weszła do składu nowego parlamentu.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-02-2024 [20:39] - NASZ_HENRY | Link:

 
 

Wpół jest Żydem, wpół Polakiem,
Wpół jakubinem, wpół żakiem,
Wpół cywilnym, wpół żołdakiem,
Lecz za to całym łajdakiem.
😎
 
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

24-02-2024 [20:54] - Kaczysta | Link:

Jak widać nie tylko towarzyszka 5,10,15 ministra oświaty Lewacka chce uczyć nasze dzieci na nowo historii. Judasz też postanowił napisać nową historię relacji Polsko - Ukraińskich. Nie pojęte jest ile kretów Tusk wprowadził do Polskiego parlamentu.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

25-02-2024 [09:45] - Siberian Husky Dog | Link:

Skłodowska-Curie i Sienkiewicz nie byli polskimi noblistami, bo Polski wtedy nie było.
Profesor Kaweł Powal, lat 48.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

24-02-2024 [20:41] - Alina@Warszawa | Link:

Pod poprzednim wpisem był komentarz:

24-02-2024 [19:35] - sake3 | Link: Ta kreatura wykłada na 
nowy 
Ta kreatura wykłada na uczelni.Co przekazuje studentom? Co podaje jako przyczynę rzezi,spór sąsiedzki,bitwa o miedzę miedzy Polakami?Może wprowadzi termin naziści,żeby całkiem zakłamać tę zbrodnię.Szkoda ,że ksiądz Isakowicz-Zalewski już nie żyje,tyle robił dla wyświetlenia tej prawdy.Przygnębiające,że zbrodnie na Polakach są zawsze bagatelizowane a sprawcy nawet się nie przyznają.Jak w świetle tego co ta odrażająca postać pisze czy mówi ma nastąpić jakiekolwiek pojednanie polsko-ukraińskie? 

To, że ta ... wykłada na uczelni nie wiadomo co, to jedna sprawa, a druga, to ta, że taki człowiek decyduje KTO ZDA! A to znaczy, kto zostanie dopuszczony do zawodu prawniczego. Może też przyjmować kryterium polityczne, albo etniczne co do dalszego losu studenta. Np. takie: wszyscy oprócz Polaków mogą studiować dalej .... 

Obrazek użytkownika Kaczysta

24-02-2024 [20:55] - Kaczysta | Link:

Jakby tak "interpretować" historię jak ukraiński kundel Kowal, to może ktoś mi wyjaśni, o co Izraelowi chodzi z tym całym Holokaustem?
Przecież podczas IIWŚ nie zginął ani jeden obywatel Izraela.
Ginęli tylko obywatele polscy, francuscy, węgierscy itd. wyznający m. in. judaizm.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

24-02-2024 [21:03] - krzysztofjaw | Link:

Kaczysta

Rzygać się chce. I takich porąbanych "Kowali" jest u nas dostatek. Zapamiętajmy ich...
Pzdr

Obrazek użytkownika sake3

24-02-2024 [21:15] - sake3 | Link:

Nie wiem czy inni też tak reagują na Kowala.On ma tak usypiający wygląd i tak nudnie gada,że nigdy go nie byłam w stanie wysłuchać do końca,nawet po podwójnej czarnej.

Obrazek użytkownika Kaczysta

24-02-2024 [21:20] - Kaczysta | Link:

Nieprawdopodobne!
Czy polscy politycy są z księżyca!?
Przecież Ukrainiec Paweł Kowal jest od wielu lat zadeklarowanym banderowcem, podobnie jak Ukrainiec Adam Bodnar!!!

Kto Polakom wybiera ANTYPOLSKIE elity!?

Obrazek użytkownika Tomaszek

24-02-2024 [21:54] - Tomaszek | Link:

Krzysztof
A tak  ich kochali jeszcze rok temu . I kochają dalej nie wiadomo kogo . Żadnej refleksji czy obejrzenia się dookoła siebie . Ani Kowal ani Bodnar z choinki wczoraj nie spadli .

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

25-02-2024 [08:40] - Siberian Husky Dog | Link:

Izrael powinien oddać wszystkie pieniądze, ponieważ podczas wojny, nie było państwa Izrael!

Obrazek użytkownika Tomaszek

24-02-2024 [21:46] - Tomaszek | Link:

Ach jakie świete oburzenie .
I Kowal tryzubi pomiot . A taki ładny był i jego tryzuby takie "nasze" . Cała argumentacja Kowala jak argumentacja tutejszych dwa i mniej lat temu . Czyżby się Kowal na NB douczał ? Swoje wybryki banderowskie w EUparlamencie wyczyniał jako europoseł PIS , i co ? I nic . Dziś druga rocznica wojny na UPAdlinie . Co pytostoje wygraliście ? A gdzie wasze kontrakty ? Może na zboże ?Może choć któryś pobzykał sobie ? Uważajcie bo od momentu otwarcia granic zachorowalność na syfa i trypra wzrosła trzykrotnie .  Jedyna wartość dodana w tym okresie . Żadnej refleksji  na NB . Poszczekali sobie kiedyś i przeszło bokiem ? A taki ładny był ten Zełenski i żona jego też i w ogóle im ważniejszy tym ładniejszy i więcej kasy zajebał . I  w ogóle supercacy . A co teraz ? Pisałem że sprzeda i sprzedał swoich . Podzielą to na ruską część i bezirk Galizien i tak będzie . Tylko ofiar rzeczywistych szkoda , zapłacą życiem i zdrowiem za kartoflany medal . A ci co to rozjebali będą w glorii i chwale , z klatą pełną medali , niekartoflanych oczywiście . Może jakiś Nobelek ?
 

Obrazek użytkownika sake3

24-02-2024 [22:05] - sake3 | Link:

@Tomaszek......Jaką więc drogę pan proponuje? Jak wg pana powinny te stosunki wyglądać? Wojna nie jest przygodą i dlatego otworzyliśmy się dla nich,ale to nie znaczy ,że nie widzimy ich roszczeniowej postawy.Dobrze to skomentował poseł Czarnek zwracając sie do Shmyhala

Obrazek użytkownika Tomaszek

25-02-2024 [10:56] - Tomaszek | Link:

Nic nie proponuję Sake
Wnioski i obejrzenie się dookoła siebie . Realia zamiast hurraoptymizmu . 

Obrazek użytkownika Jabe

25-02-2024 [10:25] - Jabe | Link:

Tak, pan Kowal reprezeznuje nie­­dawne stanowisko naszych farbo­wanych patrio­tów, którym się ono od­widziało, gdy tylko prze­stali mieć co­kolwiek do po­wiedzenia. Można mu jedynie po­gratulować kon­sekwencji.

Obrazek użytkownika Tomaszek

25-02-2024 [10:58] - Tomaszek | Link:

Jabe
W strzelaniu to byś miał między 6 a 8 na moją ocenę .

Obrazek użytkownika Jabe

25-02-2024 [12:40] - Jabe | Link:

Tym razem jednak w samo sedno, nie?

Obrazek użytkownika spike

25-02-2024 [11:12] - spike | Link:

@jabe
Co się martwisz, co się smucisz, głupi z prochu powstałeś, głupi w proch się obrócisz.
tobie nie grozi zostać polskim bohaterem, śpij spokojnie.

Obrazek użytkownika angela

24-02-2024 [21:52] - angela | Link:

Niestety, rządzi nami ruski wyrób polakopodobny.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

25-02-2024 [06:46] - Siberian Husky Dog | Link:

Odnoszę wrżenie, że ten człowiek czerpie jakąś perwersyjną satysfakację z ostentacyjnego plucia na Polskę i Polaków.
Musi nas bardzo nienawidzić
Jego cynizm przekracza wszelkie granice. Kłamiąc, pluje w oczy Polakom, ofiarom rzezi i ich rodzinom. Słusznie protestowaliśmy, gdy w Niemczech pisano o "polskich obozach koncentracyjnych". To jest stokroć gorsze, bo Niemcy wybielali swój naród, a on swój naród oskarża.

Obrazek użytkownika Jabe

25-02-2024 [09:50] - Jabe | Link:

Kaczyzm poszedł w odstawkę, więc słudzy obcych narodów mogą już pełną gębą pozować na patriotów. Tfu!

Obrazek użytkownika spike

25-02-2024 [11:30] - spike | Link:

Kowal już dawno temu pokazał swoją szmacianą twarz, jemu podobnych jest więcej.

Niemcy wypierają się swoich zbrodni, obciążając nimi nazistów i faszystów, żydzi wyrzekają się swoich ziomali z UB, a Kowale i jemu podobni, biorą "na polską klatę" wszystkie przypisywane Polakom ich zbrodnie.