Rządy bezprawia w Polsce w konwencji dzikiego zachodu

Kto nie lubi westernów? Szybka akcja krwiste postacie czytelny podział między dobrem a złem. Aż się prosi aby w tej konwencji przedstawić Polskę. Miasto w łapach cynicznej bandy, pogubieni mieszkańcy a samotnego mściciela nie widać.... 
Zapraszam
Marcin Wolski

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

23-02-2024 [13:53] - NASZ_HENRY | Link:

 
 

Nie trzeba pieprzyć, trzy po trzy, tylko trzeba wynająć Chucka Norrisa. Sobowtór aktora Chucka Norrisa premier Morawiecki potrafił znaleźć to niech sięgnie głębiej do kiesy i wynajmie oryginał ;-)
 
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

23-02-2024 [14:58] - Kaczysta | Link:

Jak zniszczyć Polskę?

https://t.co/VLH6jJCRRM

Obrazek użytkownika sake3

23-02-2024 [15:59] - sake3 | Link:

Jak zniszczyć Polskę? Po co się wgłębiać w czasy Katarzyny.Dzisiejszy świeży i gorący temat-paniusia Leyen ze swoim paskudnym usmieszkiem triumfująco obwieszcza przyznanie Polsce miliiiiiiiiiardów euro......Czemu akurat teraz i skąd ten uśmieszek? Przecież nie do stojącego obok w służebnej pozie Tuska..Powodów jest wiele.Trzeba zatkać gębę Polakom już zaczynającym wątpić w swego guru i dobrodziejstwa płynące z UE.Trzeba czymś przysłonić strajki rolników by skuszeni owymi miliardami dali sobie spokój z rolnictwem.Miliardy są apelem do społeczeństwa by nie popierali rolników a nawet ich zaczęli krytykować za brak szacunku dla hojnej UE..Stąd już tylko krok do skłócenia narodu i przymkniecie oczu na to co i ile z tej Ukrainy dostaniemy.Zbliżają się powoli wybory do europarlamentu a paniusia Leyen marzy o powtórce swoich jakże,,owocnych '' rządów. No i najwazniejsze co UE oczekuje od nas? Co mamy zrobić za tak wielką kasę,bo ze szczęścia zapomnimy że to tylko pożyczka .Przypuszczam,że to ,,zapłata'' za likwidację polskiej gospodarki,portów i rolnictwa,odstąpienie od ważnych inwestycji,kluczowych programów,projektów i badań.Tych pieniędzy i tak nikt nie ujrzy,ale będą potrzebne na przyjęcie i utrzymanie imigrantów,przyjęcie i zmagazynowanie smieci z całej Europy,pewnie kolejne zezlomowane wiatraczki.Paniusia Leyen jako Niemka też ma się z czego cieszyć.Polacy ustami Tuska wspaniałomyślnie zrezygnowali z należnych reparacji,przecież Warszawa jak oznajmił pan Bodnar została po wojnie odbudowana ze środków unijnych.Tylko żeby nagle nie okazało się że to my winniśmy Niemcom reparacje,bo im jest przykro.Chyba na to nie pozwolimy by naszym przyjaciołom było przykro więc podarujmy im te obiecane miliardy.