Ministerstwo Prawdy

Po ośmiu latach wraca z uchodźctwa w Berlinie Rząd Ludowy. Wraca do ojczystego kraju odzyskanego z rąk podżegaczy wojennych i chuliganów politycznych . Udało się nam odzyskać kraj dzięki umiejętnej pracy naszych służb , Tygryska i Szymona zwanego trzecią nogą. Po przylocie z Berlina, umęczony i wychudzony  towarzysz Donald wygłosił przemówienie ,które Ministerstwo Prawdy relacjonuje na żywo . Będziemy na bieżąco informować o wszystkich nowych działaniach Rządu Ludowego .
 
„Towarzysze! Obywatele! Ludu pracujący stolicy miast i WSI ! Pisojebcy! Witam was w imieniu Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Koalicji Obywatelskiej, który po powrocie z uchodźctwa w Berlinie na swoim ostatnim plenarnym posiedzeniu oddał ster partii w ręce nowego kierownictwa które zdobywało kwalifikacje w ławach parlamentu europejskiego. Rząd Ludowy na uchodźctwie w Berlinie wrócił do kraju. W ciągu ubiegłych lat nagromadziło się w życiu Polski wiele zła, nieprawości i bolesnych rozczarowań. Idee socjalizmu, przeniknięte duchem wolności człowieka i poszanowania praw obywatela, w praktyce uległy głębokim kaczystowskim wypaczeniom. Słowa nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości. Ciężki trud klasy robotniczej i całego narodu nie dawał oczekiwanych owoców. Wierzę głęboko, że te lata minęły bezpowrotnie w przeszłość.
VIII Plenum KO naszej partii dokonało historycznego zwrotu. Stworzyło ono nowy okres naszej pracy, nowy okres w dziejach budownictwa socjalistycznego w Polsce, w dziejach narodu. Kierownictwo partii powiedziało klasie robotniczej i całemu narodowi całą prawdę, prawdę bez osłonek i niedomówień o naszej sytuacji gospodarczej i politycznej, o trudnościach, które trzeba przezwyciężyć, by pójść naprzód i uzyskać trwałą poprawę życia ludzi pracy w Polsce.
Kierownictwo partii nie chce i nie będzie rzucać narodowi pustych obiecanek dlatego to co otrzymaliście od podżegaczy wojennych z PIS zostanie wam zabrane. Nie stać nas teraz na dalsze podwyżki płac,500 + , 13 i 14 –te emerytury itd. gdyż struna została tak naciągnięta, że grozi jej pękniecie.
Towarzysze! VIII Plenum, powołując nowe kierownictwo partii, wydało zdecydowana walkę wszystkiemu, co hamowało i dławiło dotąd socjalistyczną demokrację życia w kraju czyli zamordyzmu niejakiego Kaczyńskiego . Partia wymagać będzie od swych działaczy pełnej odpowiedzialności za wypełnianie powierzonych im obowiązków. Ludzie, którzy skompromitowali się nieudolnością czy poważnymi błędami, nie mogą pozostawać na odpowiedzialnych stanowiskach. Ich miejsce jest w więzieniach.
Jedynie krocząc konsekwentnie po drodze demokratyzacji i wyrywając z korzeniami wszystko zło minionego okresu dyktatury kaczystowskiej, dojdziemy do zbudowania najlepszego i odpowiadającego potrzebom naszego narodu modelu socjalizmu.
Kręgosłupem takiego sojuszu wszystkich państw socjalistycznych jest Związek Brukselski– najstarszy na świecie kraj budownictwa socjalizmu i najpotężniejsze państwo socjalistyczne. Tak widzimy nasze miejsce w światowym obozie socjalizmu i tak pojmujemy nasze bratnie przyjacielskie stosunki ze Związkiem Brukselskim.
W tej sytuacji z tym większą stanowczością powinniśmy dać opór wszelkim próbom agitacji antyniemieckiej i brukselskiej, podejmowanej przez siły reakcyjne i antyludowe, wszelkim manewrom międzynarodowej reakcji, która by pragnęła osłabić sojusz między naszymi bratnimi narodami.
. Na tysiącznych zgromadzeniach w całym kraju pisojebcy,robotnicy, inteligencja, studenci, żołnierze i wszyscy ludzie pracy wyrazili swe uznanie i poparcie, wyrazili swe zaufanie do nowego kierownictwa partii.
W imieniu Koalicji Obywatelskiej wyrażam najgorętsze podziękowania pisojebcom wielu zakładów przemysłowych, którzy w szlachetnym porywie wyrazili gotowość do pracy w dodatkowych godzinach, a nawet do rozpisania pożyczki państwowej, choć w tej chwili nie ma takiej potrzeby, do dobrowolnych potrąceń z zarobków, aby pomóc władzy ludowej i nowemu kierownictwu partii.
Towarzysze! Na fali olbrzymiej aktywności politycznej mas pisojebców, którą wyzwoliło VIII Plenum, tu i ówdzie dochodzą do głosu siły wrogie socjalizmowi, wrogie sojuszowi polsko-niemieckiemu, wrogie władzy ludowej, siły, które chcą wykrzywić, zahamować i cofnąć socjalistyczną demokraturę..
Towarzysze! Nie pozwólmy reakcyjnym podżegaczom i różnym chuliganom stawać w poprzek naszej drogi. Wara im od czystego nurtu walki socjalistycznych i patriotycznych sił narodu! Pędźcie przecz prowokatorów i reakcyjnych krzykaczy! Władze państwowe ani na chwilę nie będą tolerować jakiejkolwiek akcji wymierzonej w polską rację stanu i przeciwko naszemu ustrojowi państwowemu.
Dzisiaj zwracamy się do ludu pracującego Warszawy i całego kraju z wezwaniem: dość wiecowania i manifestacji! Czas przejść do codziennej pracy za 5 zł/h, ożywionej wiarą i świadomością, że partia zespolona z klasą robotniczą i narodem poprowadzi Polskę po nowej drodze do socjalizmu dobrobytu kierownictwa partii.
Niech żyje nierozerwalna więź partii z klasą robotniczą i całym ludem pracującym!
Niech żyje socjalizm!
Niech żyje Polska ludowa!’’
 
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika MFW

14-12-2023 [19:52] - MFW | Link:

Czy to nie dziwne, że Rząd Ludowy wraca z Berlina do Warszawy a M. Kobosko, oficer prowadzący Szymusia Płaczliwego, lidera trzeciej nogi obok Tygryska, wrócił z Ameryki, gdzie był zatrudniony w globalistycznym think tanku zwanym ATLANTIC COUNCIL, wspieranym pieniędzmi m.in. G. Sorosa?

Obrazek użytkownika kat

14-12-2023 [19:54] - kat | Link:

Jak spiewała Edyta Geppert ..... nie dziwi nic .................tylko pisojebcy się zdziwią.

Obrazek użytkownika ir_onia

14-12-2023 [20:30] - ir_onia | Link:

Witaj Kacie!
A najgorsze jest to, że naród znów dał się tak zamanipulować tej szemranej ekipie z siedzibami w Sowie, na stacjach benzynowych i cmentarzach.Nie na darmo nam okupanci wymordowali elitę.Teraz brakuje potomków tamtych wymordowanych patriotów.Mamy za to nadmiar potomków komuchów i ludzi z niskim IQ, którzy nie ogarniają, że grozi nam utrata suwerenności, zubożenie itd. 
Pozdrawiam Kacie, życzę Ci zdrowych , spokojnych Świat Bożego Narodzenia
 Odpowiedz @ironia

Obrazek użytkownika kat

14-12-2023 [21:08] - kat | Link:

Witaj Ir_onio..... niestety to prawda. Lecz co gorsza na NB też jest cenzura, własnie mi usuneli wpis o pisojebcach.
Pozdrawiam serdecznie , Wesołych Swiąt .3MAJ SIĘ CIEPŁO 

Obrazek użytkownika Jan1797

16-12-2023 [10:28] - Jan1797 | Link:

Dzisiaj zwracamy się do ludu pracującego...i inteligencji namacalnej; https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika kat

21-12-2023 [21:11] - kat | Link:

Janie 3Maj się ciepło