Wiecie co różni te dwa zdjęcia ?

31 latCałkiem jak przy rządzie.śp. Pana Olszewskiego...ekipa prawie ta sama... Bolek przylazl...Tusk będzie liczył głosy...
TW Bolek dzisiaj w sejmie, to celowy policzek wymierzony Polsce
Po to żeby pokazać, że mają nas w dupie. Że są tak pewni swego, że skompromitowane, największe kanalie mogą funkcjonować w życiu publicznym jak gdyby nigdy nic. To już nie jest mój kraj ...

ps.
W zasadzie wszystkie wystąpienia sejmowe nie były dziś potrzebne... ...bo Pan Prezes Jarosław Kaczyński spointował na koniec kandydata na premiera, jednym słusznym zdaniem.
Brawo Panie prezesie!

Porównajcie ich  poziom intelektualny
To przepaść. Ten pierwszy ma wizję i kompetencje.
Ten drugi to niemiecki sługus, żądny zemsty na PIS.
Zwykły skurwysyn. Człowiek bez zasad

Kwintesencja dwóch postaw. To samo się komentuje. Nic się nie zmieniło


Prawi!!!

Przegraliśmy bitwę, ale trwa wciąż wielka wojna o niepodległą, silną, bezpieczną, sprawiedliwą, solidarną i dumną Rzeczpospolitą Wiele wyzwań przed całym obozem Zjednoczonej Prawicy, choćby najbliższe - wybory samorządowe i do Parlamentu Europejskiego!
Musimy być zjednoczeni i zmobilizowani, gotowi do wytężonej pracy u podstaw i ofiarnej walki w kampaniach wyborczych! Możemy być dumni z dorobku ostatnich 8 lat, który należy przedstawiać Polakom wbrew medialnym kłamstwom i urojonej rzeczywistości postpolitycznej, która obok agresji wypełniła środowiska lewicowo-liberalne. Z nową energią i zapałem musimy roztoczyć śmiałą, pozytywną wizję polskich ambicji i narodowego sukcesu

Damy radę!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ryan

11-12-2023 [21:50] - Ryan | Link:

Niestety tragedia dla Polski, bolszewickie ścierwo komusze z niemiecką suką na ruskim łańcuchu tuskiem przejęli władzę. To jak dwa razy wpuścić złodzieja do domu. Tusk złodziej, zbrodniarz smoleński, agent STASI i KGB będzie rządzić.
To hańba po tysiąckroć.
Czerwone qrwy.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-12-2023 [00:24] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Tusk złodziej, zbrodniarz smoleński, agent STASI i KGB będzie rządzić. "
A ten wasz pisowski Prezydent Duda Andrzej uściśnie mu publicznie dłoń i zaprzysięgnie. 
Wówczas cała Polska będzie miała tu polew zarówno z Prezesa Kaczyńskiego Jarosława jak i PAD.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-12-2023 [22:06] - Ula Ujejska | Link:

No cóż, na koniec trzeba powiedzieć jedno: Gdyby żył Jerzy Targalski, to on przypilnował by urny...a tak, to jest jak jest.

Obrazek użytkownika Kaczysta

11-12-2023 [23:23] - Kaczysta | Link:

Jedno jest pewne Hołownia długo już nie pomarszałkuje. Nie zdążył wyłączyć mikrofonu tolerując wystąpienie Prezesa "bez trybu"