Hołownia chce z sejmu zrobić, przedszkole, żłobek czy DPS?

Po co ten żłobek w Sejmie ? jak za moment nowy premier wprowadzi „babciowe”. Ale ta chwila potrwa tylko nikt nie wie jak długo !!

Po wysłuchaniu,( nie do końca, bom nie wytrzymał), konferencji prasowej rotacyjnego pajaca powiem jedno. To debil !!!!
Już to kiedyś pisałem, ale powtórzę... Ośmieszanie państwa polskiego idzie im szybko... W Berlinie i Moskwie mogą rechotać ze śmiechu.Butny pajac jak niemieccy narodowi socjaliści po "wygraniu" wyborów w 1933 r..
                           

Szymuś narcyz będzie organizował żłobek i przedszkole przy Sejmie. Żeby posłowie rodzice mogli przychodzić do pracy z dziećmi.

A Przychodnia Psychiatryczna też będzie w sejmie? bo to by sie mu przydało.Psychiatra tam by się urobił po łokcie!  I jeszcze sklep nocny, burdel, wypożyczalnie nart, itd.
Szpital,porodówkę, lotnisko i koniecznie zespół szkół ponadpodstawowych, bo w platformie większość ma wykształcenie podstawowe.

Czy ten DEBIL Hołownia wie do czego ma służyć Sejm? Czy on wie, że sejm nie jest przewidziany do opieki nad dziećmi i noclegownia dla bezdomnych? Izbę wytrzeźwień jeszcze zorganizuj idioto aby Sienkiewicz miał gdzie zacumować jak się nawali. I ośrodek terapii uzależnień dla Nitrasa

On jest zdrowo pierdolniety.Jebany, folwark z Sejmu sobie robi

Pytanie otwarte do tych jebaćpisów;
Kto będzie płacił za sejmowy żłobek i przedszkole? I czy to nie jest dyskryminacja rodziców których nie stać?

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika MFW

05-12-2023 [19:15] - MFW | Link:

"Czy ten DEBIL Hołownia wie do czego ma służyć Sejm?"

"O tym były te wybory, żeby nie zadawać takich pytań" powiedzial Czaskoś i po to będzie za kilka tygodni "ustawa o mowie nienawiści", by pytających ścigać, powiedziala niejaka Nowacka.  

Obrazek użytkownika Ryan

05-12-2023 [19:36] - Ryan | Link:

Właśnie Nowacka na portalu X poinformowała że w sejmie będzie działać 24/24h klinika aborcyjna a Śmiszek anonsuje organizacje klubu geja.
Wstępnie marszałek Hujownia te propozycje  zaakceptował

Obrazek użytkownika sake3

05-12-2023 [20:46] - sake3 | Link:

Nowacka ma inną misję do spełnienia.przygotowuje ustawę o ,,mowie nienawiści;Zamierza ją przedstawić w Sejmie,razem z drugą palącą kwestią małżeństw jednopłciowych.Tak więc ustawa wiatrakowa poczeka aż przejmą władzę i nie będzie już kłopotów by przedstawić ją w pierwotnej wersji No może 300m zostanie zastąpione przez 100.NIkt nie zaprotestuje ,bo przecież będzie to uznane za mowę nienawiści. .

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-12-2023 [17:11] - Kaczysta | Link:

Żałosny typ, powinien być natychmiast wyprowadzony w kaftanie bezpieczeństwa i leczony. Polacy potrzebują Marszałka Sejmu a nie błazna udającego Marszałka

Obrazek użytkownika MFW

05-12-2023 [20:16] - MFW | Link:

Warszawska Kinoteka, która mieści się w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki, zamierza wprowadzić do repertuaru transmisje "NA ŻYWO" z obrad Sejmu a pierwszy seans mialby się odbyć 11.12.2023 r., czyli z wygłaszania expose przez M. Morawieckiego i głosowania nad wotum zaufania dla jego rządu. 
Wydaje się, że tym seansem rozpocznie się kampania Sz. Hołowni przed wyborami prezydenckimi w 2025 roku.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

06-12-2023 [10:12] - Siberian Husky Dog | Link:

Dlaczego Szymcio zakłada sejmowe przedszkole?
Żeby mógł sobie spokojnie pogadać z kimś na swoim poziomie rozwoju emocjonalnego

Obrazek użytkownika Ryan

06-12-2023 [10:49] - Ryan | Link:

Otwieram lodówkę  a tam napierdala  Rotacyjny 
Wyrzucam  śmieci a w  kontenerze płacze Krzywousty .
Włączam telewizję a tam ekran zasrany   nabzdyczonym marsialkiem z 2050.
Ni ma  Donalda  ni ma Rafusa  ale jest   ciapek z tfnu.
Qrwa  co za ciulaste  czasy nastały

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-12-2023 [17:08] - Kaczysta | Link:

Ten bezczelny, narcystyczny błazen i kompletna melepeta pozbawiona męskości nie nadaje się nawet na wodzireja na wiejskim weselu

Obrazek użytkownika sake3

06-12-2023 [17:53] - sake3 | Link:

A dlaczego tylko żłobek i przedszkole? Przecież posłowie i posłanki.też mają i starsze dzieci .Szkoła musi być z salą gimnastyczną,i komputerową nowoczesna europejska,z nauczycielami i latarnikami.aby nikogo nie dyskryminować.No i obsługa .To co? Zrzucamy się dodatkowo my podatnicy aby dzieci wybrańców narodu od pampersa przyzwyczajały się do wielkiej polityki?

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-12-2023 [17:56] - Kaczysta | Link: