Naród głupieje, PO prostu głupieje!

Matematyka nie jest potrzebna, historia na nic się nie przyda, geografia zbędna,na książki szkoda czasu, a myślenie dręczy i frustruje.
Coraz większą część społeczeństwa nie rozumie świata w którym żyje. I dlatego pozwala aby rządzili nami cyniczni cwaniacy, oszuści i złodzieje

Ale zdaniem tych młodocianych jebaćpisów, pokazujących się w kampanii wyborczej nauki jest za dużo.Mają im zrobić 4 dniowy tydzień, nie dawać zadań,to przecież mogą być z tego tylko jeszcze większe półgłówki.
Większość wyborców opozycji nie rozumie co się właśnie naprawdę dzieje i nawet nie ma pojęcia, że nie rozumie
To co się dzieje w pierwszych dniach funkcjonowania nowej większości w Sejmie już pokazuje, w jaki sposób ci bandyci będą niszczyć i rozkradać Polskę. A czego nie zniszczą i nie rozkradną, to zmarnotrawią. Zawsze pisałem: PiS nie jest ideałem, ale alternatywą jest KATASTROFA...

I nikogo nie dziwi, że Anglicy, Holendrzy i inni mają nas za debili, skoro sami na siebie donosimy, przecież to niedorzeczne.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

04-12-2023 [20:10] - u2 | Link:

Anglicy, Holendrzy i inni mają nas za debili

Serio ? Niedawno obejrzałem kolejny odcinek "Polacy za granicą" i tam było o Polakach w Holandii. Oczywiście wszystkim się tam dobrze powodzi, nie licząc rozwodów, to się każdemu może zdarzyć, więc nie zamierzają wracać do Bolanda. Oczywiście może to wynikać z formuły programu, nikt nie lubi oglądać nieudaczników, ludzi którym się nic nie udaje. Nie było tam o ich poglądach politycznych, ale stawiam dolary przeciwko orzechom, że nawet jak trochę tęsknią za rodziną i znajomymi to urządzili swoje życie tam, nie tu, i tak już zostanie. przynajmniej do jakiejś powodzi, która może zawsze zalać depresyjną Holandię. W sumie rzadko kiedy w tym serialu "Polacy za granicą" Polacy zamierzają wracać :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Kaczysta

04-12-2023 [20:54] - Kaczysta | Link:

Obrazek użytkownika Adam66

04-12-2023 [20:39] - Adam66 | Link:

Sposób produkcji niemyślących ale "wykształconych z większych miast" wtłaczany jest do Polski z tzw. zachodu.  Tutaj produkcja niemyślących ale z dyplomami dostarczanymi przez różne college i uniwersytety jest już od dawna doprowadzona do perfekcji.  Zdażają się wprawdzie wyjątki ale jest ich coraz mniej.  Za to głosują i robią wszystko dokładnie tak jak lokalne tuby propagandowe każą.  Donosicielstwo jest bardzo rozpowszechnione, dało się to zauważyć zwłaszcza w czasie srandemii.  Dzięki zakonserwowaniu na polskich uczelniach starych pzprowców, zastępowanych teraz przez młodszych "postępowców", przyszłość Polski widzę w kolorze afrykańskim... 

Obrazek użytkownika smieciu

04-12-2023 [20:57] - smieciu | Link:

Mają im zrobić 4 dniowy tydzień, nie dawać zadań...
Dawali - Szkoła Czarnka wypluła jebaćpisów
Może jak nie będą dawać to wypluje co innego?

Obrazek użytkownika Kaczysta

04-12-2023 [21:08] - Kaczysta | Link:

genetyczny  półgłówku, wykształcony ponad miarę swoich możliwości za 2 worki ziemniaków i świniaka
spadaj tuskoidzie
portalowy przygłupie

Obrazek użytkownika Ijontichy

05-12-2023 [07:39] - Ijontichy | Link:

Nie jest tak źle ze śmieciem...admin go popiera,szanuje i nie pozwala na krytykę,to samo dotyczy GPS-a.
Ale masz moje BINGO! :-)))

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

05-12-2023 [08:29] - Siberian Husky Dog | Link:

Imbecyli, to najbardziej potrzeba do głosowania na Platformę. Wszak nikt po solidnej podstawówce nie powierzy im swojej przyszłości.

Obrazek użytkownika spike

05-12-2023 [11:58] - spike | Link:

@smieciu
"ty nie jesteś tak głupi jak nam się wydawało, jesteś dużo głupszy"
widać że do szkoły chodziłeś rzadziej niż 4 dni w tygodniu :)))

Najśmieszniejsze jest, że wielu prominentów, zamożnych, wysyła swoje dzieci do szkół, gdzie "demokracja" zostaje przed drzwiami szkoły. Podobnie jest choćby w USA, liczące się szkoły stosują konserwatywną dyscyplinę, nawet mundurki muszą nosić, a za nie Qunia chcieli do wora zapakować.

Oglądałem film dokumentalny o szkołach w Chinach, najlepsze szkoły, "kuźnia kadr", do której są wysyłani dzieci bogaczy, stosują dosłowny zamordyzm, jak w klasztorach, dzięki temu idą do przodu.

Dla ciebie i tak nie ma to znaczenia, tylko j...ćpis, dlatego biednyś.

Obrazek użytkownika smieciu

05-12-2023 [12:09] - smieciu | Link:

@spike Dla ciebie i tak nie ma to znaczenia, tylko j...ćpis, dlatego biednyś.

No dobrze ale jaki związek przyczynowo skutkowy doprowadził cię do powyższego zdania? Wyjaśnisz czy może zbyt głupiś? Może mi tu napiszesz że Czarnek wprowadził dyscyplinę do szkół, dla uczniów? Wprowadził nauczycieli na poziomie - także zarobkowym? Sprawił może że w Polsce opisywane przez ciebie porządne, prywatne szkoły traciły uczniów bo ta publiczna była taka dobra?

Obrazek użytkownika spike

05-12-2023 [13:27] - spike | Link:

@smieciu
faktycznie jesteś aż tak wykręcony?
dobrze wiesz, co by się działo, jakby twoje świrowate środowisko zareagowało na dyscyplinę, wycia by nie było końca, coś podobnego było za Qunia.

Ja osobiście byłbym za "reżimem" w szkołach średnich, ustalony regulamin, od ubioru zaczynając, po zachowanie i wyniki w nauce, taki rodzaj kontraktu, podpisanego przez rodziców. kto nie spełnia założeń, tego do łopaty, do tego obciążenie za zmarnowany czas nauczania, wtedy by były efekty. Podobne podejście było w szkołach przedwojennych, dlatego mieliśmy wykształconych Polaków, znanych na świecie.

Szkoła średnia to nie obowiązek, to powinien być przywilej, tym bardziej, że na koszt społeczeństwa.

Obrazek użytkownika Kaczysta

05-12-2023 [13:29] - Kaczysta | Link:

smieciu
Niezły z ciebie zjeb chłopie. Jesteś z hodowli putina, czy innego nikczemnika?

Obrazek użytkownika Maverick

05-12-2023 [07:03] - Maverick | Link:

Polacy mają pewną reputację na świecie, i tego pewnie też nie wiedzą.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Czesław2

05-12-2023 [08:07] - Czesław2 | Link:

Żydzi i niemcy też.tyle, że oni wiedzą

Obrazek użytkownika Jan1797

05-12-2023 [11:05] - Jan1797 | Link:

Maverick, 
W jakiej części wysłuchałeś i zrozumiałeś? Ostatnio po 1992 roku lekceważenie wiedzy w gronie „elit” tak się zemściło, że trwało do 2004 r. z ponad czteromilionowym bezrobociem. Dzisiaj sytuacja jest wielokrotnie trudniejsza. Europa w prawo Polska w lewo, bo podobna część uznała, że nie tylko własne uszy to mogą sobie odmrozić… To słowa z kwietnia tego roku.
Czy USA szczególnie zależy na tym jaka jest Polska?, jest w linku, pisz więc o własnej wiedzy, Jabego i kilku innych. Zresztą masz prawo jak każdy właściciel pilota, neta, oglądać co chcesz, pluć jadem, występować przeciwko sobie samemu. Ten stan wycierania niewiedzą dość dawno tu zrozumiano. 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

05-12-2023 [08:27] - Siberian Husky Dog | Link:

W szkołach powinno uczyć się rzeczy praktycznych, na przykład zbierania szparagów, a nie jakieś tam bezsensowne prace domowe.
Na co to komu?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-12-2023 [11:28] - Ula Ujejska | Link:

Siberian Husky Dog
A patriotyczną młodzież należy uczyć obsługi wszelkiej broni.

Obrazek użytkownika Zofia

05-12-2023 [12:33] - Zofia | Link:

@Siberian....Uzupełnię pański wpis jeszcze o godziny rozpoczęcia zajęć w szkołach. Po co godzina 8.00 jak można koło południa, co by te pociechy się wyspały po wyczerpującym graniu na komórkach. Ma się wrażenie, jakby współcześni Rodzice ( to nasze dzieci i wnuki) swoje pociechy nie urodzili a ulepili ze śniegu albo zerwali z drzewa. Na nic się zdało przekazywanie wiary, tradycji, kultury, zdrowej moralności przez wcześniejsze pokolenia ,jak to zostało zniweczone przez szkołę, różne organizacje i ludzi , którzy chcą innego porządku świata. I tak zostało wyprodukowane ( nie wychowane ) pokolenie "jebaćpisów". Oni nie rozumieją, że to się obróci przeciw nim!

Obrazek użytkownika u2

05-12-2023 [12:51] - u2 | Link:

po wyczerpującym graniu na komórkach

Do grania komórki się średnio nadają, lepsze są do plotkowania w socjal mediach, ale są coraz lepsiejsze i w gierkach. Do grania najlepsze są konsole, które również są coraz lepsze. Onegdaj sprzedałem dla koleżanki z pracy konsolę Nintendo dla jej syna. I ten syn ukończył informatykę na Polsko-Japońskiej Szkole Technik Komputerowych. Więc giercowanie nie jest wcale takie bezmyślne jak się nam 'starym' często wydaje :-)

Obrazek użytkownika Czesław2

05-12-2023 [09:05] - Czesław2 | Link:

Franciszek wbrew tradycji pozbawił kard.Bourke, w ramach miłości bliźniego darmowego mieszkania w Rzymie.
https://pch24.pl/kardynal-burk...
We wszystkich parafiach jest reklama nauczania Franciszka pod tytułem „Franciszkowy plac budowy”

Obrazek użytkownika Ptr

05-12-2023 [13:14] - Ptr | Link:

Trzeba było coś robić z agenturą, agenturą wpływu, zdradą na rzecz UE, obcymi wpływami w mediach, lobbingiem gospodarczym, wpływami kulturowymi naprawdę zmieniającymi postrzeganie ( ałtorytety, filmy, sieci, sieci filmowe) , podejrzanymi NGOsami. Ale miało być na zasadach równości i demokracji. Nie można deklarować ,że wszystko będzie zależało od większości propolskiego ugrupowania w sejmie, gdyż pewne siły nie powinny być do tej gry o sejm dopuszczone przez władzę sądowniczą. 
Ale dlaczego w polskiej otwartej demokracji przede wszystkim znaczącymi graczami są obce podmioty ? 
Taki zwykły wyborca głupiej w tym.
Teraz będzie jeszcze gorzej bo media polskie zostaną zduszone. Zostaną zepchnięte na margines. 
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

05-12-2023 [18:24] - Marek Kudła | Link:

Stalin przysłał nam około 200 tysięcy ludzi w ogóle niezwiązanych z narodem polskim, obcych, którzy mieli zająć najwyższe administracyjne stanowiska w państwie i budować komunizm.  Oni i ich potomkowie nie identyfikują się do dziś  z  narodem polskim, ba są stałymi wrogami Polaków .
Największą ich bolączką jest to, że nie mogą mordować swoich przeciwników politycznych,  dlatego wciąż walczą o komunizm wszelkimi metodami, w tym kłamstwem, nienawiścią, agresją, zemstą i zdradą. 
Jedną trzecią inteligencji, mówiąc z grubsza, nam wybito z premedytacją, zabito po prostu. Jedna trzecia nie wróciła do kraju, bo albo już nie miała do czego wracać, albo groziły jej więzienie i śmierć. No i została ta jedna trzecia, nad którą tak pracowano przez 45 lat, że jej prawie nie było. Naprawdę to cud, że w ogóle my się z tego wszystkiego możemy jakoś pozbierać.  W ostatnich wyborach było nas ponad 35 %, to za mało !  Musimy wszystko robić by było nas więcej, dużo więcej, bo inaczej nie zbudujemy wspólnoty, a do tego potrzebujemy większości  !!!
 

Obrazek użytkownika spike

05-12-2023 [19:52] - spike | Link:

Jest nas więcej, POlszewicy wyborów nie wygrali, ma to znaczenie, tym bardziej, że PiS uzyskał lepszy wynik niż ostatnio, lewactwo też szczytów nie osiągnęło, problem jest w PSLu, partyjki pseudo-rolniczej, której na rolnikach nie zależy, tam prawie rolników nie ma, to karierowicze i zaprzańcy, kolejna kanapowa partyjka to Konfa.

Największym problemem są ci co nie chodzą na wybory, twierdząc że to niczego nie zmieni.

Prawdą jest, że mieliśmy kolejne wybory, które zostały skręcone "turystyką wyborczą", wykorzystana w systemie liczenia głosów, podobnie referendum, poszlaka potwierdzająca ten fakt.
Największą bolączką Polski są "polskie sądy", które nie stosują prawa, do jakiego są powołane, wyroki są wyssane z palca, nie mające nic wspólnego ze sprawiedliwością.
Weźmy przykład, na który powołują się prawnicy "owoc z zatrutego drzewa", jeżeli choć jeden taki "owoc" znajdzie się dowodzie sądowym, wszystkie są odrzucane.
Weźmy wybory, jeżeli są dowody choćby niewielkie fałszerstwa wyborczego, to te wybory powinny być powtórzone, winnych wyłapać i surowo ukarać, wtedy w następnych wyborach, mało będzie odważnych poświęcić karierę, a jakie były wyroki, że nie miały wpływu na wynik wyborów, więc oszustwo zostało zalegalizowane, dlatego sobie oszuści pozwalają i śmieją się narodowi w twarz, jak znowu to widzimy.

Obrazek użytkownika u2

05-12-2023 [20:02] - u2 | Link:

"dowody choćby niewielkie fałszerstwa wyborczego, to te wybory powinny być powtórzone"

SN liczy na ile te fałszerstwa miały wpływ na końcowy wynik. Teraz skala protestów jest chyba największa do lat. Udowodnione fałszerstwa w centrali w PKW powinny z automatu oznaczać unieważnienie wyborów. Najmniejsze fałszerstwo wśród sędziów z PKW świadczy o skręceniu całych wyborów.

Obrazek użytkownika tricolour

05-12-2023 [20:16] - tricolour | Link:

Do kiedy będziecie się pierdzielić z tymi wyborami? Do kolejnego lania?

Trzeba było stać do trzeciej rano i zajadać darmowe pizze. To są proste sprawy.

😛😛😛

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

05-12-2023 [20:02] - wielkopolskizdzichu | Link:

 "PiS uzyskał lepszy wynik niż ostatnio,"
Doprawdy?
2019 https://sejmsenat2019.pkw.gov....
2023 https://wybory.gov.pl/sejmsena...

Czymże jest wmawianie sobie iluzji jeśli nie głupotą.

Obrazek użytkownika u2

05-12-2023 [20:30] - u2 | Link:

zdzichuj & trichuj

Pojawili się obaj jak na zawołanie na NB. Przypadek ? Nie sądzę :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika tricolour

05-12-2023 [21:00] - tricolour | Link:

@u2

Jaki przypadek? Do trzeciej rano i xuj z wami to jest konsekwencja, nie przypadek.

Ledwo się trzymacie, final countdown...

😁😁😁

Obrazek użytkownika Ryan

06-12-2023 [12:06] - Ryan | Link:

Kandydat na następcę Hansa Franka w Generalnej Guberni chce likwidacji Wód Polskich i oddania ustalania cen wody i ścieków złodziejskim szajkom w tak zwanych samorządach.Wodociągi są deficytowe bo ich zarządy zarabiają więcej niż na naprawy sieci