Przyznać się, który to?

Wieloryb ją w Bałtyku dopadł ?
Marzy żeby choć raz w życiu ktoś to zrobił!. Już nawet nie pytam jaką formę przyjęła ta przemoc
......a może Biedroń pomylił z Kaliszem

Oh, Ziuta naprawdę nie wiem, jak się pozbyć Ciebie stąd.
Urodę świnki Pigi masz
Wagą przewyższasz nawet ją
We śnie mnie straszy Twoja twarz
A wszystko to przez jedną noc
Oh, Ziuta ja wiem, że nie ma brzydkich kobiet
tylko wina czasem brak.

Czytanie nagłówków kobiecych czasopism to jak przyśpieszony kurs z Freuda

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

01-12-2023 [16:57] - u2 | Link:

Onegdaj głośna była sprawa sądowa za wpis na tweeterze :

https://www.wirtualnemedia.pl/...

2022-05-25

Dorota Wellman pozwała Jacka Piekarę za wpis twitterowy z 3 października 2016, gdy odbyły się duże manifestacje przeciw zaostrzeniu ustawy o aborcji. Dziennikarka TVN poparła te protesty.

- Do aborcji potrzebne jest zapłodnienie... Do zapłodnienia potrzebny jest seks... Dobrze wiedzieć, że Dorocie Wellman nie grozi aborcja! - skomentował Jacek Piekara na Twitterze.

W 2017 r. wymiar sprawiedliwości wydał wyrok na korzyść prezenterki. Sąd uwzględnił wszystkie roszczenia Doroty Wellman - z których prawdopodobnie najdotkliwszym dla pozwanego był nakaz wykupienia przeprosin w "Gazecie Wyborczej". Ogółem podporządkowanie się wyrokowi kosztowałoby go niemal pół mln zł. Piekara twierdzi, że to zamach na wolność słowa i próba "puszczenia w skarpetkach".

Ze względu na to, że zawiadomienia o sprawie nie były przez pozwanego odbierane, ze względu na zły adres do korespondencji i czynności toczyły się pod jego nieobecność, Sąd Apelacyjny nakazał ponowne rozpatrzenie sprawy. Wymiar sprawiedliwości wstrzymał też wykonalność zapadłego wyroku zaocznego z 2017 roku. W obecnej sprawie roszczenia powódki zostały ograniczone do ok. 100 tys. zł.

(...)

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-12-2023 [17:14] - Kaczysta | Link:

Grubsza afera

Jaki to musiałby być desperat aby ruchać takiego kaszalota. Tutaj nawet torba na głowę nie rozwiąże problemu. To byłaby prawie zoofilia

Obrazek użytkownika u2

01-12-2023 [17:31] - u2 | Link:

Każda potfora znajdzie swego amatora. A wpis pana Piekary można rozumieć dwojako, albo że pani W. nie uprawia seksu, co wcale nie wynika z tekstu pana Piekary, i dlatego nie grozi jej aborcja, albo że już się urodziła i dlatego nie grozi jej aborcja. Skłaniam się ku drugiemu znaczeniu, bo dla lewaków życie nie ma żadnej wartości i stąd się biorą ich poronione pomysły aborcyjne i eugeniczne. Wcześniej w imię swoich poronionych lewackich idei wymordowali miliony ludzi traktując ich jako "wrogów ludu".

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-12-2023 [19:49] - Kaczysta | Link:

Ktoś był bardzo ale to bardzo wyposzczony

I blady strach padł na polskie cwelebryctwo. 
Który to? 
Wszyscy pytają.
A tu cisza 
Myślałem , że testament to ostatni jej wyczyn, a tu popatrz takie cuda.
Może na wigilię któryś się przyzna?

Obrazek użytkownika sake3

01-12-2023 [18:11] - sake3 | Link:

Panowie dajcie spokój.Nie zachowujcie się jak posłowie PO na sali Sejmowej.Poseł Konfederacji Mentzen na swoim kanale skrytykował posłów PO za niegodne zachowanie wobec posłanek PiS-u zwłaszcza tych starszych.Wołają za nimi nasladując kury glosnym ko,ko ko. i zaczepiają bez żadnego powodu.A tyle zawsze mówią o kulturze,miłości,prawach człowieka i szacunku do kobiet.Poruszył też sprawę zachowania się wobec premiera Morawieckiego wg niego wyjątkowo prymitywne i oburzające. To niedopuszczalne by można by tak wyglądał polski Sejm Ja nie lubię pani Wellman,nigdy nie oglądam programów z jej udziałem,ale nie można tak prześmiewczo wykazywać jej braki

Obrazek użytkownika u2

01-12-2023 [20:10] - u2 | Link:

Mentzen na swoim kanale skrytykował posłów PO za niegodne zachowanie wobec posłanek PiS-u

Muszę pochwalić p. Mentzena. Tak trzymać. Przyzwoitość to rzadka cecha we współczesnej polityce.

PS. Co prawda nie mam większych złudzeń co do możliwej koalicji Zjednoczonej Prawicy z Kuń-fą. Kuń-fie dużo bliżej do liberałów-aferałów. Ponadto i Mentzen i Tusk mieli dziadków w Wehrmachcie, a to naturalnie ich zbliża.

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-12-2023 [19:53] - Kaczysta | Link:

Dobrosz Oracz podobno szykują na szefową Wiadomości.
Jeśli tak, to będą musieli przełożyć emisję na godzinę 23.00.
Horrorów o potworach dzieci nie powinny oglądać

Obrazek użytkownika sake3

01-12-2023 [21:33] - sake3 | Link:

@Kaczysta........No nie wiem.Może gdyby pani Dobrosz-Oracz pojawiła się w takich samych seksownych rajstopach z podwiązkami jak kiedyś w Sejmie to pan by niecierpliwie wypatrywał tej 23-ciej godziny.nie widząc mankamentów.