Pisowskiego raka trzeba wyciąć, mówi Pawliczak.

Polityka miłości aż wylewa się z ust, nuworyszom z PO, Niegdyś czerwonej a obecnie posłance PO Pawliczak wybiło szambo  z ust w czasie programu  na żywo w TV.

Otóż powiedziała ni mniej ni więcej tylko „tego pisowskiego raka trzeba wyciąć do końca”.

Taki początek ordynuje dla około 8 mln wyborców PiS  wędrowniczka od czerwonych  Pawliczak.

Czy w tym pustym czerwono niebieskim łbie jest mózg czy siano?  Czy czerwoni już robią listy proskrypcyjne? Czy postawią od razu pod mur i metodą sowiecką , którą przesiąkła ta pani ,tak będą załatwiali swoich przeciwników politycznych?

Ale cóż się dziwić tej byłej komuszce, skoro jej gaulaiter mówi, że Prezydentowi po wyborach zmięknie rura, skoro mówi pod Pałacem Prezydenckim lepszy dla ciebie byłby świt zimowy. I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta, skoro odgrażał się, że unieważni referendum, itd.

W ślady gaulaitera idą jego akolici, jak np. profesor Chmaj, który profesurę dostał chyba za gęś, lub macę, twierdzi, że PAD można odwołać drogą referendum.

I teraz konstatacja, posłowie PiS występujący w różnych telewizjach, powinni w każdym programie pytać PO kiedy PO przystąpi do wycinania PiS

I druga konstatacja, nie należy się dziwić , że polskie uczelnie są pod koniec pierwszego 1000 w rankingu, skoro różnej maści Chmaje, Bodnary i im podobni wygadują takie kocopały, to to nie dziwota miejsca polskich uczelni.

https://www.tvp.info/74146947/mowa-nienawisci-ko-poslanka-mowi-o-pisowskim-raku
 
 

 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-11-2023 [09:48] - Tezeusz | Link:

blondynka z błyskawicą kompletne bezmózgowie..

Obrazek użytkownika Andy51

22-11-2023 [08:38] - Andy51 | Link:

Masz rację, ale sądzę, że podzieli los Gil-Piątek.

Obrazek użytkownika u2

21-11-2023 [10:02] - u2 | Link:

posłance PO Pawliczak

Obserwuję ją od pewnego czasu w TVP i ogarnia mnie przerażenie, że ktoś taki nienawistny wobec Polek i Polaków zasiada w polskim parlamencie. Lewizna połączona z pełomafią.

Obrazek użytkownika Andy51

22-11-2023 [08:40] - Andy51 | Link:

Dołączyła do 'tytanów" intelektu, Jachiry, Kołodziejczaka, Sterczewskiego, itp.

Obrazek użytkownika u2

22-11-2023 [08:43] - u2 | Link:

Raz tylko obejrzałem p. Kołodziejczaka w TVP, kiedy już przeszedł do pełomafii, i zrobił na mnie wrażenie typowego buca, który na niczym się nie zna. Nie odpowiadał na proste pytania, ale za to mówił o pojednaniu i miłości, choć jego akcje świadczą o czymś zupełnie przeciwnym. Pani Jachiry i pana Sterczewskiego nie widziałem w TVP w programach publicystycznych, a szkoda :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

21-11-2023 [10:12] - wielkopolskizdzichu | Link:

"tego pisowskiego raka trzeba wyciąć do końca"
Cóż w tej wypowiedzi jest bulwersującego?
Prezes Kaczyński w grudniu 2022 na jednej z objazdówek zapowiedział niszczenie ludzi których wizja funkcjonowania Polski w UE nie pokrywa się z jego wizją.
Skoro Prezes obiecał niszczenie ludzi to dlaczego Prezesa nie można wyciąć?

BTW
Między innymi dlatego głosowałem na PO, Mam nadzieję że pisowskiego raka dla dobra Polski się wytnie..

Obrazek użytkownika Zofia

21-11-2023 [12:15] - Zofia | Link:

Zapewne Prezes J. Kaczyński miał ma myśli "niszczenie zdrajców za pomocą kartki wyborczej" a Pan wespół z Tuskową armią osiłków (którzy będą wyrzucać z sądów sędziów) będą Polaków wycinać za pomocą skalpela czy może piłować piłą jak nam obiecał Nitras. Ilekroć patrzę na pańskie logo zastanawiam się kim pan jest? Jak się można dowiedzieć z wpisów na NB nie mieszka pan w naszym kraju to dlaczego tak go opluwa ( mam na myśli mieszkańców naszej Ojczyzny). Może pan zdefiniuje tego "pisowskiego raka". Obawiam się że nadchodzą czarne chmury nad nasz kraj mając takich posłów jak, myszki, kilofy, młoty, osiłki, łapówkarzy i inną menażerię. Ludzie myślący to tylko ci co mają tego" raka".

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

21-11-2023 [13:30] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Jak się można dowiedzieć z wpisów na NB nie mieszka pan w naszym kraju to dlaczego tak go opluwa"
Muszę ciebie pisiorko rozczarować.
Mieszkam w Poznaniu wywodzę się zarówno po mieczu jak i kądzieli w rodzin zasłużonych w walce o przynależność Wielkopolski i nie tylko, do Macierzy, czyli Polski.
Nigdy nie mówiłem i nie pisałem źle o Polsce ponieważ jest moją Ojczyzną.
Na pewno nie jest moją ojczyzną PiS, w związku z tym  nie mam wyrzutów sumienia pisząc źle o tej klice i jej wyznawcach.

BTW
Awatar, bardzo ładny i mi odpowiadający, przyznał mi Admin.

Obrazek użytkownika Zofia

21-11-2023 [17:49] - Zofia | Link:

@wielkopolski.....
Dziękuję że się pan przedstawił. Polska to  nie tylko lasy, góry i pola a przede wszystkim  ludzie zamieszkujący ten kraj. Więc mówi pan o ludziach. Nie jestem pisiorką i nie jestem przeciwniczką tego ugrupowania. Mam swój rozum i żyję wg. moich zasad. Podam panu pewien przykład z lat siedemdziesiątych-osiemdziesiątych. Otóż pracowałam z zaciekłym komuchem ( chwalił się ,że był sąsiadem Gomułki) i często wyjeżdżał na delegacje do ZSRR. Nie lubił Polaków. Mówił, że to płaski naród tzn. wg niego ciemnogród i pijacy. Pewnego dnia po powrocie z delegacji powiedział " Nie mogłem się doczekać powrotu na polską ziemię. Zapytaliśmy go do czego tak tęsknił . Odpowiedział tak jak pan - za Ojczyzną, za polską mową, tradycją, kulturą i za Rodakami ( chociaż uważał nas za ciemnotę). Zrozumiał że za granicą jest nikim a w kraju jest u siebie. I nie wolno kalać swego gniazda. A w gnieździe żyją ludzie. I ich nie wolno obrażać i życzyć im śmierci. Czytam różne portale i nie doczytałam się jakich zbrodni dokonał PiS. Takie ogólnikowe oskarżenia bez podania KONKRETÓW to tylko czysty hejt i nic do myślenia. Ale chętnie przeczytam o tym "raku". 

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-11-2023 [12:34] - Tezeusz | Link:

@ wielkopolski cham ? dowody ? proszę bardzo :
https://naszeblogi.pl/64811-ki...
Twojego tęczowego mózgu nikt nie wytnie bo go BRAK ! osrany komuchu.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

21-11-2023 [23:44] - Alina@Warszawa | Link:

Obawiam się, że ta Pawliczak, rakowata blondi, została z premedytacją wysłana do telewizji, żeby niezbyt lotni panowie mieli na kogo głosować....

Obrazek użytkownika Andy51

22-11-2023 [08:41] - Andy51 | Link:

Też tak sądzę.