Pani K. Kaczor-Hanuszewicz. Niech Pani uważa z kim przestaje

Kandydatka do Sejmu z ramienia tuskowego KO (PO) Szanowna Pani Karolina Kaczor-Hanuszewicz raczyła stwierdzić, że:

"Jest mi wstyd, jest mi głupio przyznawać się do tego, że jestem Polką. Wszyscy nas uważają na całym świecie za idiotów i debili, taka jest prawda. Ale niestety ludzie, którzy głosują na Prawo i Sprawiedliwość, to są ludzie ograniczeni. Trzeba to powiedzieć głośno: ograniczeni, nieobyci, niejeżdżący i niewiedzący, co się o nich sądzi. Zmieńcie się ludzie, ogarnijcie się, bo obudzicie się, k***a, w Białorusi" [1].

Faktycznie... Ma Pani Szanowna rację! Może jak poznali Szanowną Panią podczas tych podróży po świecie to naprawdę na Szanownej Pani podstawie wyrobili sobie takie a nie inne zdanie. Ale nie o Polce i Polakach a o człowieku. Bardzo Szanownej Pani współczuję. 

Choć jednak naprawdę mogli odnieść wrażenie, że tak prymitywni i wulgarni osobnicy jak Szanowna Pani cechują Polaków. I z tego powodu jest mi bardzo przykro. Wstydzę się, że Pani jest Polką, choć wcale to nie jest pewne do końca. 

Bo warto wiedzieć, że postrzegają nas na świecie poznawszy nas osobiście. Więc Szanowna Pani musiała naprawdę zrobić koszmarne wrażenie. I takie też sprawia Szanowna Pani wrażenie w Polsce. Do tego ma Szanowna Pani straszny kompleks niższości. I to nie dlatego, że jest Szanowna Pani Polką tylko dlatego, że jest po prostu prymitywną i wulgarną osobą. Nie mam do Szanownej Pani pretensji bo często bywa tak, że własnego wulgarnego prymitywizmu się nie dostrzega. To jest tak jak z idiotyzmem: idiota po prostu nie wie, że jest idiotą. 

A może jednak się mylę i została Szanowna Pani przez swojego szefa D. Tuska zmuszona do takiej wypowiedzi? Jeżeli tak to od razu Szanowną Panią przepraszam, ale jednak to Szanowna Pani tym wulgarnie knajackim, wulgarnym i antypolskim językiem przemówiła! 

Więc niech Szanowna Pani - jako prawniczka - uważa z kim przystaje, bo: "Kto z kim przestaje, takim się staje". No chyba, że Szanowna Pani akceptuje taki knajacki i antypolski język i "ciągnie swój do swojego"!

[1] https://twitter.com/i/status/1...https://www.salon24.pl/newsroo...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-10-2023 [06:05] - NASZ_HENRY | Link:

To Pańskie ostrzeżenie "kto z kim przystaje, takim się staje" to nie tylko do tej pani może być skierowane.
W zasadzie adresatek to nie trzeba daleko szukać 😉

Obrazek użytkownika u2

01-10-2023 [08:56] - u2 | Link:

Karolina Kaczor-Hanuszewicz

Wczoraj sprawdzałem w sieci co to za jedna. Założyła jakiś sklep z akcesoriami do jazdy konno. Ma kanał na YT, mało popularny. Na instagrama nie wchodziłem, ale pewnikiem podobnie. Taka debilna wypowiedź pod adresem Polacken jednoznacznie wskazuje, że chce zrobić sobie rozpoznawalność. A jej wypowiedzi na YT są równie debilne :-)

Obrazek użytkownika sake3

01-10-2023 [09:28] - sake3 | Link:

Proszę sobie wyobrazic przyszły Sejm jeżeli takie szanowne panie jak ta nienawidząca Polski Kaczor-Hanuszewicz,Gajewska oblepiająca swój samochód ordynarnymi hasłami,wulgarna Pomaska zostaną posłankami. To będzie jeden wielki Hyde-Park za który jeszcze będą dostawać pieniądze.Ja też się wstydzę ale nie Polski tylko za te paniusie za chamstwo które promują,za zanik człowieczeństwa które reprezentują.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

01-10-2023 [09:40] - krzysztofjaw | Link:

@sake3 i inni

Do tego jeszcze jakiś Kołodziejczak. Doprawdy D. Tusk zbiera sobie ciekawą grupkę. Będzie śmiesznie i debilnie. No, ale będą w mniejszości.
Pzdr

Obrazek użytkownika tricolour

01-10-2023 [10:17] - tricolour | Link:

@krzysztof

Muszę przyznać, że bardzo zabawnie brzmią pańskie słowa kpiny i pouczenia gdy w tytule wątku zrobił pan taki śmieszny, ale i bolesny błąd.

"Kto z kim przestaje, takim się staje"

Przestaje czyli obcuje - to ma sens. Słowo "przystaje" nie ma takiego znaczenia, ma inne, lżejsze - zgadzać się.

To nie jest przejęzyczenie, tylko błąd systematyczny, powtórzony, wynikający z pańskiej niewiedzy. Więc widzi pan, że nazywanie samego siebie "dumnym, prawdziwym Polakiem" niesie też czasem ponadmiarowy ciężar...

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

01-10-2023 [11:00] - Eugeniusz Kościesza | Link:

Czy naprawdę autorowi warto zajmować się kołodziejaszkami czy wypowiedziami kolejnej filonazistowskiej ściery ? Kim owa jest –poza tym ,że na pewno przedstawicielką z dwóch  wrogich  Polakom -mniejszości etnicznej . Mniejszości,   które wbrew woli  ich  biologicznych przodków zamieszkujących  od 105 lat „ten kraj” -jakoś dotąd nie wiedzą ,że w każdej chwili mogą ten wrogi im obszar państwowy na stałe opuścić ! Czy to zasilając personalnie te piękne  tolerancyjne i postępowe obszary od „fur dojczland” -  pa ZBiR . I nikt nie będzie tu płakał za takowymi „polszywymi”  kreaturami. W tychże wymowie : wsie won na zad -pa wsie ciasy !
 
p.s. trikolorysowego  prowokatora –powyższe uwagi jednako dotyczą- jak i wszelkich dewiantów obu wrogich „temu kraju” nacji !  Bajka o bałtyku  lub mutra kijem od szczotki przed  -takowym - się kłania…

Obrazek użytkownika sake3

01-10-2023 [14:47] - sake3 | Link:

Pozwolę się nie zgodzić z panem.Co pan bowiem proponuje widząc wyczyny opozycji zarówno ataki werbalne jak i fizyczne? Przecież wypowiedź tej paniusi,kandydatki na listach o Polsce jest druzgocąca.Tyle że ta paniusia znajduje poklask a pan proponuje milczenie i wzruszenie ramionami.Idiotka nawet nie wie co jej się w Polsce nie podoba,bo pod niskim czółkiem nie kryje się nawet odrobina rozumu Polacy niejeżdżący i niewiedzący-nawet się idiotka nie potrafi poprawnie wysłowić,a chce startować do Sejmu. Ale idiotka najdzie obrońców nawet na NB.Niejaki @Maverick nazywa mnie ciotą,kmiotem i niedojdą na blogu pani @Izabeli,zresztą nie tylko mnie.Dlatego że w komentarzu zwróciłam uwagę na jej słownictwo.i dlatego że niezbyt podobają mi się jej wypowiedzi. Pomijanie i udawanie że nic się nie stało trwa już 8 lat i chyba czas najwyższy nazwać chamstwo chamstwem a nie ,,zachowaniem inaczej''.

Obrazek użytkownika Jan1797

01-10-2023 [15:51] - Jan1797 | Link:

@Eugeniusz Kościesza, 
Proszę mi wierzyć warto.Dlaczego właśnie tę kobietę wystawiono na listę kandydatów i propagowano w necie? Polki powinny być dzisiaj dumne z głosu Pani Marszałek Witek w katowickim spodku, nie mylić uszu przed wulgaryzmami niszczącymi Polskę. Nikt w Katowicach nie używał słów; osiem gwiazdek, silni wyprowadzą, zlikwidujemy to i tamto, a jednak na NB jest kilku którzy zrównują elektorat PiS z totalnym. 

Obrazek użytkownika sake3

01-10-2023 [16:11] - sake3 | Link:

@Jan1797......Czy pani Kaczor-Hanuszewicz  brała udział w dzisiejszym spędzie tuskoidalnych czy płonęła rumieńcem wstydu za Polskę w domu? 

Obrazek użytkownika Jan1797

01-10-2023 [19:42] - Jan1797 | Link:

Przepraszam Panią , Sake.
Odpowiedziałem w kilka minut, ale odpowiedź wcięło. Dziwna to sprawa i dawno się nie zdarzyła. Wracając do meritum. Tego nie wiem, czy pani Kaczor-Hanuszewicz brała udział w manifestacji opozycji. Ponoć nic nie wiem o świecie wg niej. Jest na te słowa określenie, w tym wypadku jednak na wyrost. Wiem jedynie, że wyborcy opozycji o tej pani zdecydowanie milczą, a rumieniec jakby nie spojrzeć, nie przypuszczam.