Dlaczego zagłosuje na PIS?

Za trzy tygodnie zagłosuję na PiS.

Zapytacie dlaczego?

Dlatego, że mam już 43 lata i przeżyłem całe życie w Polsce po tzw. upadku komuny. Jestem w stanie ocenić każdego z 16 premierów III Rzeczpospolitej.

1. Tadeusz Mazowiecki - premier "grubej kreski" obrońca komuny. Przez niego patologie w Polsce trwają do dziś. Umożliwił skompromitowanym komunistom funkcjonowanie w życiu publicznym.
2. Jan Krzysztof Bielecki - liberały, aferały z KLD. Bardzo zły i niepamiętany premier. Kolega od haratania Tuska (haratali na boisku przy basenie Politechniki). W czasie jego rządów powstało powiedzenie: "pierwszy milion trzeba ukraść". Kojarzony przeze mnie ze zniszczeniem Malmy (https://kamilcebulski.pl/biznes-po-polsku-historia-malmy/(link is external)).
3. Jan Olszewski - pierwszy prawicowy rząd patrioty. Premier, który chciał skutecznie rozliczyć komunę. Brutalnie stłumiony przez Wałęsę, Mazowieckiego, Tuska w trakcie tzw. nocnej zmiany. Odważny, honorowy i na straży swoich ideałów (https://www.youtube.com/watch?v=JKCJP5fX-8I(link is external)).
4. Waldemar Pawlak - był taką miernotą, że nawet nie potrafił uformować pierwszego rządu. Kojarzy mi się wyłącznie ze skorumpowanym PSL. Jego drugi rząd po dymisji Suchockiej także skończył się jego dymisją. Pawlak to chyba najbardziej bezideowa postać polskiej polityki - nie ważne z kim, ważne że przy korycie. Szczególnie zhańbił się prorosyską polityką w rządach Tuska. Oferował Rosjanom bardzo korzystne umowy gazowe. Umarzał kary rosyjskim spółkom działającym na terenie RP. (https://niezalezna.pl/polityka/opozycja/pawlak-tlumaczy-sie-z-umorzenia-...(link is external))
5. Hanna Suchocka - zhańbiła się opracowaniem PPP (Programu Powszechnej Prywatyzacji) - czyli ustawowego złodziejstwa, przeprowadzonego na majątku Polski. Autorem PPP był Janusz Lewandowski - dziś chroniony politycznie przez PO. Byłby prawdopodobnie skazany za PPP ale sprawy się poprzedawniały.. Fatalny rząd. (https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/likwidacja;nfi;to;byl...(link is external))
6. Józef Oleksy - komuch z PZPR. Zapoczątkował erę rządów komuchów i agentów komuny. Kłamca lustracyjny. Jego rządy zakończyły się aferą i postawieniem mu zarzutów przez prokuraturę. (https://bazhum.muzhp.pl/media/files/Bezpieczenstwo_teoria_i_praktyka_cza...(link is external))
7. Włodzimierz Cimoszewicz - kolejny komuch z PZPR. Syn NKWDzisty. W 1997 gdy Polskę nawiedziła tzw. powódź tysiąclecia, jedyne co miał w stanie do zaoferowania Polakom to wypowiedź, że "trzeba było się ubezpieczyć". Typowo komusza osobowość. W 2019 portącił starszą kobietę i uciekł z miejsca wypadku. Dziś chroniony przez PO... (https://pressmania.pl/czy-marian-cimoszewicz-ojciec-wlodzimierza-cimosze...(link is external))
8. Jerzy Buzek - TW Karol. Z pozoru reformator, ale jego rządy i reformy przyniosły Polsce więcej szkód niż pożytku. Jego rządy były nadzieją dla wielu patriotów, jednak AWS zawiódł chyba ich wszystkich. Niegdyś pajac Skiba pokazał mu dupę. W trakcie jego rządów właściciel klubu nocnego Big John w Gdańsku wywiesił banner: "Zatrudnię chłopców z AWS i UW na stanowiskach tancerzy. 1/8 etatu gwarantowane. Januszek." (https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Granica-wolnosci-slowa-n253.html(link is external)) Dziś Buzek jest otoczony opieką przez PO. (https://forsal.pl/artykuly/667148,czy-reformy-rzadu-jerzego-buzka-wyhamo...(link is external))
9. Leszek Miller - kolejny komuch z PZPR. Jeden z bardziej skompromitowanych rządów III RP. W tle jego rządów mamy jedną z większych i pierwszych afer III RP z komisją śledczą: aferę Rywina. Dziś Miller jest chroniony przez PO. (https://www.parkiet.com/gospodarka/art25242651-klapa-w-wyjatkowo-zlym-stylu(link is external))
10. Marek Belka - kolejny komuch z PZPR! TW "Belch". Bohater afery podsłuchowej. Premier w dwóch fatalnych rządach. Wprowadził haracz - podatek bankowy, który płacimy do dziś. Jednak nie pamiętamy go jako fatalnego premiera, ale jako najgorszego w historii szefa NBP. Dziś chroniony przez PO. (https://forsal.pl/artykuly/805073,afera-wprost-bloomberg-o-marku-belce-n...(link is external))
11. Kazimierz Marcinkiewicz - sam Marcinkiewicz okazał się kanalią i sprzeniewierzył się własnemu ruchowi politycznemu, ale to były pierwsze rządy, które odwracały dotychczasowe, żałosne trendy w polskiej polityce.
12. Jarosław Kaczyński - mąż stanu, patriota, premier i wybitny polityk który udowodnił, że partie polityczne mogą mieć program i go realizować po wygraniu wyborów. W tamtych czasach kończyłem studia prawnicze i do głosowania na PiS przekonała mnie zapowiedź otwarcia zawodów prawniczych. Okazało się że po wygraniu wyborów PiS zrealizował swoje obietnice, ale zmiany ostatecznie zablokował Trybunał Konstytucyjny. Po raz pierwszy w życiu uwierzyłem, że partia polityczna może realizować swój program. Tu link do programu z 2005 r. - ta partia jest wierna swojej wizji Polski do dziś. Dlatego na nich zagłosuję! (https://pislegionowo.pl/Pliki/Dokumenty_PiS/program_2005.pdf(link is external))
13. Donald Tusk - w latach '90 jego ruchy polityczne były finansowane przez niemieckie CDU - do dziś jest polityczną marionetką niemiec. Polityk wyjątkowo niewiarygodny i kłamliwy. Obiecywał jedno - robił przeciwnie. Dziś w internecie możecie wyszukać setki jego kłamstw i oszustw. Jego polityka wewnętrzna świadomie umożliwiała w Polsce działalność różnym mafiom. Na arenie międzynarodowej podporządkowany niemcom i rosji. Przez 8 lat swoich rządów zniszczył Polskę do tego stopnia, że musiał kraść pieniądze z OFE. Dokończył wyprzedaż większości państwowego majątku. Wielu jego ministrów skończyło z zarzutami kryminalnymi. Jego rządy skończyły się po ujawnieniu prawdy w aferze taśmowej. Wyjątkowa kanalia w polityce! (https://niepoprawni.pl/tagi-z-blogow/tusk)
14. Ewa Kopacz - marionetka Tuska. Załosny premier. Załatwiła Polsce imigrantów z niemiec - najlepszych lekarzy i inżynierów. Gdyby nie PiS - chodziliby z maczetami po naszych ulicach. Kopała na metr głąb po zamachu w Smoleńsku. Twórczyni teorii o rzucaniu przez ludzi kamieniami w dinozaury. Tusk zostawił ją w Polsce bo byli już pewni, że sytuacji nie wymknęła się spod kontroli (Bronek Prezydent, rządy PO). Tymczasem ta wyjątkowo mierna dwójka ludzi wszystko dla niemiec straciła - na nasze szczęście!
15. Beata Szydło - animatorka odzyskania władzy w Polsce przez patriotów. Najlepsza kobieta premier. Rządy PiS pokazały, że w Polsce można znaleźć pieniądze, ukrócić złodziejstwo mafii i prowadzić ambitną i samodzielną politykę na arenie międzynarodowej. Wprowadziła rekordowe programy socjalne wspomagające polskie rodziny!
16. Mateusz Morawiecki - najlepszy premier III RP. Syn patrioty Kornela Morawieckiego z Solidarności Walczącej - najbardziej radykalnej frakcji Solidarności. Pierwszy premier fachowiec, wywodzący się z biznesu. Dla misji rządzenia Polską porzucił intratną posadę prezesa banku. W trakcie kryzysu pandemicznego, wojennego pokazał że można bardzo proaktywnie zarządzać Polską. Po fiasku prawicowych rządów Olszewskiego (1992) i krótkiej misji rządów PiS (2005-2007), jest to kontynuacja rządów patriotów. Wszystkie inne rządy to albo rządy komuchów lub "liberałów-aferałów" i niemiecko-ruskiej agentury w Polsce!

Dlatego właśnie zagłosuję na PiS, bo wiem co działo się przez ostatnie 34 lata. Wiem kto jest kim i kto jest wiarygodny!

Dopisuję, bo może to nie wybrzmiało dostatecznie. Zauważcie, że dziś praktycznie całą ekipa liberałów-aferałów, AWS oraz komuchów i agentów jest przygarnięta przez PO. Po drugiej stronie PiS i Zjednoczona Prawica. Uświadamiajcie ludzi, bo to wychodzi bardzo wyraźnie z tego prostego wydawałoby się zestawienia. Gdyby żył Mazowiecki, Oleksy, też by byli w KO.

Jeśli doszedłeś do końca - proszę udostępnij!

https://niepoprawni.pl/blog/gawrion/dlaczego-zaglosuje-na-pis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

28-09-2023 [19:17] - u2 | Link:

Brakuje w zestawieniu Mariana Krzaklewskiego, lidera AWS, który w 2009 startował z jedynki z listy peło i mimo to nie dostał się do Europarlamentu. Choć nie został premierem, ani prezydentem, to często przyprawia się gębę Dobrej Zmianie, że to ich człowiek jak p. Buzek, a zarówno p. Buzek i p. Krzaklewski okazali się finalnie politykami peło :

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2009 bez powodzenia ubiegał się o mandat posła z pierwszego miejsca na liście Platformy Obywatelskiej w okręgu wyborczym Rzeszów[4].

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

28-09-2023 [21:48] - Teresa Bochwic | Link:

Znakomity tekst. Oceny, fakty, podsumowania. Doskonałe zestawienie fotografii, choć Buzka pokazałabym jednak w większym wymiarze. Mimo błędów "reform" pod naciskiem koalicjantów z Unii Wolności, dopuścił do szerszej władzy nurt prawicowo-chrześcijański i solidarnościowy, rozpoczął potrzebną, potem zepsutą reformę edukacji i moim zdaniem na pewno nie kradł, do tego był kulturalnym panem, nie porównać go z częścią tych facetów. Nie każdy z nich może to o sobie powiedzieć. Cztery pełne lata jego rządów uspokoiły nieco państwo polskie, no i ministrem sprawiedliwości uczynił Lecha Kaczyńskiego.

Obrazek użytkownika Jabe

28-09-2023 [23:10] - Jabe | Link:

Jakoś nie protestował, gdy jego re­formy sukce­sywnie de­montowano.

Obrazek użytkownika Jabe

28-09-2023 [22:21] - Jabe | Link:

Oj, o osiągnięciach powinno być.

Obrazek użytkownika Pers

28-09-2023 [23:00] - Pers | Link:

@qvaczek
Gavrylienko to idiota i złodziej.
Ukradł kolegom portal, który kiedyś coś znaczył i doprowadził do totalnego upadku. Tam piszą i komentują już tylko kretyni.
Nie to co na NB.
Prawda @adminie? :))))))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-09-2023 [12:52] - Tezeusz | Link:

@Rus
"Kretyn..." piszesz o sobie ? dodaj osrany rusofillll liżący osrane dupsko..To ciebie wyjeb...na zbity pysk z Niepoprawnych.pl za chamstwo, kłamstwa i matactwa ?

Obrazek użytkownika Kaczysta

29-09-2023 [17:36] - Kaczysta | Link:

dachowiec

Oparenko to złodziej i pedofil
Chyba wiesz ruski matole komu ten etatowy UB-ek ukradł Toy-Toya i dlaczego ten felczer pedofil z gołą dupą zwiał do Australii
Od milionera do pucybuta?

Dlaczego do dziś nie ma prawa wrócić do Polski
Czy wiesz palancie dlaczego
Skąd na CV Oparenki jest list gończy jako podejrzany o pedofilię?I to raz dziewczynka raz chłopaczek.Byle nie więcej jak 10 latek
Tego nie chcesz wiedzieć?
Czy to nie ten sowiecko-Ub-ecki leszcz nie podał ci ręki w chwili gdy baba wypieprzyła cię z domu na zbity pysk z dyktę?
No dawaj dalej coś o Gawrione.Ja mam o tobie i Oparence nieco więcej "ciekawostek"

Na koniec rusko-chazarski palancie.
Zobacz na motto tego błoga i wy...aj.

Obrazek użytkownika Pers

29-09-2023 [18:22] - Pers | Link:

@qvaczek
A teraz grzecznie spuść wodę @zabiedzony :))))))

Obrazek użytkownika marsie

28-09-2023 [23:05] - marsie | Link:

Szkoda gadać, na dzisiaj tylko PiS!
 

Obrazek użytkownika Pers

28-09-2023 [23:52] - Pers | Link:

@marsie
//Szkoda gadać, na dzisiaj tylko PiS!//
Naprawdę?
Dla mnie obojętne jest czy zabije mnie dżuma czy cholera.
Czy pic-demia, którą popierał cały POPiS. Solidarnie popierali.
Jak zwykle w działaniach na szkodę Polski i Polaków zawsze idą rączka w rączkę tylko walczą między sobą o lepszy dostęp do koryta.

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-09-2023 [12:54] - Tezeusz | Link:

@Rus
"Jak zwykle w działaniach na szkodę Polski i Polaków zawsze idą rączka w rączkę tylko walczą między sobą o lepszy dostęp do koryta..."

Piszesz o NEon 24 ....w punkt

Obrazek użytkownika Ijontichy

29-09-2023 [08:43] - Ijontichy | Link:

A może poda pan swoją wersję odwołania Pani Szydło??? I powołania Morawieckiego...chetnie sie dowiem wersji z gniazda PiS! 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

29-09-2023 [15:46] - Ula Ujejska | Link:

Ijontichy
Wybór Morawieckiego to był strzał w dziesiątkę, a Pani Szydło pewnie zastąpi na stanowisku Prezydenta Dudę.

Obrazek użytkownika Pers

30-09-2023 [11:56] - Pers | Link:

@ujejska
A ty jeszcze jeździsz do Donbasu przesłuchiwać orków?
Coś ostatnio tym się nie chwalisz... :))))))))))))))))
A co z waszą "kontrofensywą"?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-09-2023 [12:45] - Ula Ujejska | Link:

Pers
Zbierasz materiały na kolejne donosy do Moskwy? Oj ciężka jest dola kapusia, oj ciężka. Skontaktuj się w tej sprawie z niejakim Maverick - pewnie ci pomoże - bo tutaj się nie pożywisz. 🤣🤣🤣