Murem za Polskim Mundurem

Dzisiaj bez patosu wielu słów i opisu z czasów dawnych czy współczesnych. Dzisiaj gdy żydzi, komuniści czy  tęczowe pachołki roSSji i niemiec plują na naszą ojczyznę Polskę i nasze Polskie Wojsko. Stańmy " Murem za Polskim Mundurem".

Najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za Waszą służbę dla wszystkich Pancerniaków i Zmechanizowanych dla tych co na morzu i w powietrzu. Dla tych co czuwają w dzień i noc byśmy byli bezpieczni..
Wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, codziennych radości, dobrego zdrowia i satysfakcji z pełnionej służby. Niech Wasza odpowiedzialna i ciężka służba będzie źródłem dumy honoru i powszechnego szacunku.

Wojsko Polskie naszą narodową dumą naszą, tradycją, bezpieczeństwem i gwarancją rozwoju Rzeczypospolitej. Bez Wojska Polskiego nie było by Polski.

Dla naszych Pań i Panów którzy z dumą i honorem noszą mundury z biało czerwonymi naszywkami i orłem z koroną a są przez zdrajców, sprzedawczyków i agenturę wrogą Polsce opluwani,wyszydzani....  dla tych co w dzień i w nocy, w słońcu, deszczu i mrozie pilnują naszego domu naszej granicy byśmy bezpieczni byli...
Mówię jako wnuk Wyklętego oficera IIRP człowieka który całe swoje życie poświęcił Polsce na polach Bzury, Krojant, na Barykadach Warszawy, w lasach w walce z niemieckim i rosyjskim barbarzyńcą ...mówię i powtarzam wciąż..

" Murem za Polskim Mundurem".... kto czuje się Polakiem patriotą powtarza za mną..." Murem......"

Tak mi dopomóż Bóg... 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-09-2023 [18:38] - Tezeusz | Link:

Wspaniałe tradycje "Boga Honoru i Ojczyzny" i munduru WP-  obecnie po swoim bohaterze narodowym pradziadku z dumą kultywują tradycje rodzinne  pełniąc służbę dla Polski -  oficerowie WP moi synowie... 
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-09-2023 [18:50] - Ula Ujejska | Link:

Cześć i Chwała Bohaterom!
Murem za polskim mundurem!
Hańba zdrajcom opluwającym polski mundur!