POLSKA OSKARŻONA O RASIZM PRZEZ WIELBICIELA 5-LETNICH DZIEWC

We francuskiej państwowej telewizji LCI (główny kanał) były wieloletni lider Zielonych w Parlamencie Europejskim i jeden z przywódców strajków i manifestacji studenckich w Paryżu w 1968 roku Daniel Cohn-Bendit oskarżył Polskę o… rasizm oraz antysemityzm. Oskarżenia te sformułował w cyklicznym programie nadawanym w każdą niedzielę między godziną 19:00 a 20:00, w którym dokonuje się przeglądu najważniejszych wydarzeń we Francji i Europie. Zdaniem francuskiego polityka Polska jest rasistowska, ponieważ nie chce przyjąć imigrantów z Afryki – zilustrował to wypowiedziami premiera Mateusza Morawieckiego. Towarzyszyły temu zdjęcia z Lampedusy. Zarzut antysemityzmu wobec Polski pojawił się, uwaga, w kontekście… marca 1968! Cohn-Bendit mówił, że to Polska podczas Wydarzeń Marcowych wyrzuciła Żydów, nie wspominając ani słowem, że był to komunistyczny reżim, który uciskał samych Polaków i był gwarancją sowieckiej dominacji nad Polską.
Pamiętam tego pana z Parlamentu Europejskiego – w tych samych ławach w Brukseli i Strasburgu spędziliśmy dziesięć lat. Pamiętam jego niechętne Polsce wypowiedzi, ale też takie, w których arogancko atakował prezydenta Vaclava Klausa, za to, że ten odmawia podpisania Traktatu Lizbońskiego.

Cohn-Bendit powiedział w tymże programie, że: „Polacy nie są aniołkami i on może wiele rzeczy przypomnieć”. Być może trzeba przypomnieć Cohn-Benditowi jego słowa, które wypowiedział w niemieckiej telewizji, gdy wspominał swoją pracę w przedszkolu i kontakty z dziećmi. Wywołały one skandal, bo nawet nie tyle, co ocierały się o pedofilię, co były jawnie pedofilskie.

Na szczęście Monsieur Cohn-Bendit, obywatel Europy, bo przecież mieszkał i w Niemczech i we Francji nie truje już umysłów w Parlamencie Europejskim. Niestety , zatruwa swoim ściekiem kłamstw, manipulacji i ordynarnych fałszerstw umysły Francuzom, produkując się w zasadzie co tydzień w jednym z najbardziej prestiżowych kanałów telewizyjnych tego kraju.

„Kto sieje wiatr – zbiera burzę”. Gdy Francuz oskarża Polskę o antysemityzm, należy przypomnieć to, co oficjalne władze Francji z siedzibą w Vichy robiły Żydom podczas II wojny światowej. Otóż wysyłały ich do niemieckich obozów śmierci. O tym jednak kłamca Cohn-Bendit już nie wspomniał. Należy odświeżyć pamięć francuskiej telewizji i byłemu wychowawcy w przedszkolu, który po latach tak wspominał swoją pracę: „Mój flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich żądania były dla mnie kłopotliwe. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem”

*tekst ukazał się na portalu wprost.pl (18.09.2023)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

18-09-2023 [18:04] - sake3 | Link:

Pan europoseł ,,brzydko '' zaatakował pana Cohn-Bendita uderzając tym samym w nasze dobro narodowe jakim jest Adam Michnik.Przecież to dozgonni przyjaciele z boiska walki o demokrację.Nawet nie sadziłam,ze ten stary erotoman jeszcze żyje.Ciekawe czy nadal pielgrzymuje po przedszkolach.

Obrazek użytkownika spike

18-09-2023 [20:10] - spike | Link:

Panie e-pośle,
słusznie się pan oburza, ale dlaczego Polska w liście otwartym nie wystosuje przedprocesowego protestu z żądaniem przeprosin za pomówienia i oszczerstwa,
oraz wpłatę np. na Caritas "słonego" datku, bo jak nie to wytoczy proces sądowy ?
List rozesłać po wszystkich mediach, łącznie z tymi gdzie ten chłystek występuje.

Obrazek użytkownika tricolour

18-09-2023 [20:17] - tricolour | Link:

Nie, no co ty, zrobić coś? Jeszcze się spocimy przy takiej pracy i ręce utytłamy...

A tak walniem elaboracik i można postawić ptaszka w kwadraciku. Albo w kółeczku.

Obrazek użytkownika spike

18-09-2023 [22:27] - spike | Link:

@tri
to zasługa waszego Tuskodnika, jak i jego sk.... fanów z UB,SB etc., dla nich Polska od zawsze to nienormalność.
ciebie to bawi, matkę też byś pozwolił tak znieważać?

Obrazek użytkownika Hornblower

22-09-2023 [10:29] - Hornblower | Link:

Byli panowie europarlamentarzystami bodajże w VI i VII kadencji PE. W 2016 roku Cohn-Bendit otrzymał Prix de l'Initiative Européenne, w czasie kiedy też był pan europarlamentarzystą. Czy w tym czasie podejmował pan jakieś działania, by takie osoby nie zasiadały w PE? Protestował pan przeciwko nagradzaniu przez PE takiej osoby? Czy też pana dywagacje to jedynie odpowiedź na potrzeby tzw. rynku krajowego?