Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

To tylko niecałe 10 minut

Kaczysta, 03.09.2023
Obejrzyjcie i wysłuchajcie, bo jest w Nas moc.
To tylko niecałe 10 minut - a od tego, czyli od wyboru Pana Andrzeja Dudy na prezydenta zaczęła się POLSKA, bo za chwilę wygrał PiS

Niedoceniany prof. Wolniewicz nazwał zwycięstwo A. Dudy "nowym 3Maja"
Pamiętam ten wieczór wyborczy. Po tych latach beznadziei, upokorzenia, po rozpaczy po Smoleńsku, to było, jak pierwszy promień słońca przeszywający wydawało się wieczny mrok
Jak oglądam te mordy z  PO i palanta Komorowskiego oraz jego przydupasów, to aż nie wierzę że to się działo naprawdę. W jakich My żyliśmy strasznych czasach i co najbardziej mnie uderzyło w tym spocie ? Ci wszyscy politycy , dziennikarze ,cwelebryci albo żyli gdzie indziej albo udawali że nie wiedzą o niezadowoleniu społeczeństwa .Tak byli pełni pychy ,lekceważenia że należało im się
Oni teraz tak są zestrachani możliwą przegraną w najbliższych wyborach, że muszą mieć jakiś plan awaryjny. Obawiam się, że musimy się przygotować na coś, czego w Polsce jeszcze nie było. Wybory to tylko jedna strona tego medalu, drugą będzie reakcja opozycji na kolejną przegraną.Codziennie widać jaka swolocz jest przeciwnikiem PIS w październikowych wyborach.
Ale nie możemy popadać w samozadowolenie.
Praca, praca, praca do ostatniej minuty.
Bo zdecydujemy: "Że w grze jest pewien obraz Polski, jaka ona ma być. Może inaczej – czyja ona ma być."
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 2187
Jan1797

Jan1797

03.09.2023 21:23

Czego w Polsce jeszcze nie było?
Blefu na wybory,? Jak środek pola.
Kaczysta

Kaczysta

03.09.2023 22:13

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Obawiam się, że masz rację,

Wajda, Wołek, Paradowska, Wujec, Pszoniak występujący w tym filmiku już nie żyją. Jak ten czas leci a wydaje się, że to było niedawno.
​Trauma powyborcza zebrała swoje żniwo
Jan1797

Jan1797

03.09.2023 22:41

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na Wajda, Wołek, Paradowska,

Trzeba rozmawiać i tłumaczyć. Referendum jest atrybutem ich bezpieczeństwa, a mówią o bojkocie.
Przerażające jest jak niewiele do ich elektoratu dociera.
Jabe

Jabe

03.09.2023 23:38

Swołocz przeciw swołoczy.
Kaczysta

Kaczysta

04.09.2023 07:54

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Swołocz przeciw swołoczy.

A konfederusini maja bol dupy
Masz tu prezent od swołoczy
ministerstwogadzetow.com
Jabe

Jabe

04.09.2023 10:43

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na A konfederusini maja bol dupy

Świadczy o tym ucieczka w krytykę, połajanki wręcz, drugiej strony medalu.
Kaczysta
Nazwa bloga:
Kaczysta

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 515
Liczba wyświetleń: 1,242,119
Liczba komentarzy: 5,717

Ostatnie wpisy blogera

  • Potomek Wołyniaków - jak mordowaliśmy w Buczy i Mariupolu
  • Mają krew na rękach
  • Krym – rosyjska „niezatapialna forteca”, która tonie w ogniu ukraińskich dronów

Moje ostatnie komentarze

  • ruszkiewiczpotomku NKWD-zisypowiedziec ci ze jestes chujem to nic nie powiedzieć ludzka padlino
  • To kultura  mojej armii, która rabuje pralki, gwałci babcię i strzela w potylicę związanym dzieciom. To nasi nekrofile dopuszczają się gwałtu na trupach ukraińskich kobiet. I superTo moja Rosja…
  • ruszkiewicz w rozpaczybloga na S24 mu ukryli

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Najsłynniejsza i najlepiej zareklamowana polska firma za darmoszkę?
  • Azow - Bohaterski batalion armii Ukraińskiej
  • Pomagajmy naszym braciom

Ostatnio komentowane

  • sake2020, Zamiast idiotycznych przepychanek zainteresujcie się co dzieje się wokół nas. Były prezydent Rosji a dziś czołowy propagandysta Dmitrij Miedwiediew domaga się od Polski zwrotu państwu rosyjskiemu…
  • Siberian Dog Husky, BINGO
  • JzL, //następna banderowska szmata usiłuje mnie obrazić//byle jaką kurwę żydowską jak ty ruszkiewicz to nie da się obrazićtakie wszy , zoofile, nekrofile czy pedofile to trzeba do wora i do jeziora jak to…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności