Chory z nienawiści aktorzyna

Szanowni Państwo uważają że osobnik ze zdjęcia niejaki Kryszak miał epizod z SB, ewentualnie był TW?

On ma ciągłe epizody i nawroty psychozy. Chory człowiek.Ego rozwala ciasny umysł a z czegoś trzeba żyć
Zajadłość z jaką ten pajac atakuje PIS nie pozostawia żadnych wątpliwości, że ten żałosny muł śmierdzi z kilometra kapuchą.Ja osobiście uważam, że głównie był nieśmiesznym **ujem - poza epizodem w Alternatywy 4
Zachowuje się jakby ktoś go przecwelował, Albo najebany potrącił kogoś na pasach albo po pijaku udusił jakaś panienkę to był standard w pozyskiwaniu TW.Moim zdaniem ten gość już się kończy. Pewna epoka kabareciarzy to zamkniety rozdział. Nie da się z takiej średniej profesji odcinać kuponów do końca życia. Kryszak o tym wie, szuka alternatywnych źródeł zarobku. To raz a dwa podejrzewam, że każdy aktor w tamtych czasach miał epizod z SB.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

07-08-2023 [20:31] - u2 | Link:

miał epizod z SB, ewentualnie był TW?

Warto zauważyć że kabareciarzem został dzięki nadredaktorowi Wolskiemu i programowi Polskie zoo :

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

A obecna jazda p. Krzyszaka na Dobrą Zmianę wynika raczej ze względów środowiskowych. Kto z kim przestaje. Kto płaci, ten wymaga. Jak słuchałem jego piosenki w Sopocie, to nie była wulgarna, i nie można powiedzieć że prymitywnie jechała na obecną władzę państwową, bo nie samorządową, czyli samych swoich przywiezionych na kacapskich tankach. Jest trochę kulturalniejsza od przemysłu pogardy, który esbecka szczujnia uruchomiła przeciwko śp. Prezydentowi Kaczyńskiemu.

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-08-2023 [20:36] - Tezeusz | Link:

Kryszak ma w głowie to co na głowie czyli bajzel..

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-08-2023 [20:47] - Kaczysta | Link:

Wyjątkowo paskudny osobnik

Obrazek użytkownika RinoCeronte

07-08-2023 [20:38] - RinoCeronte | Link:

W wolnym kraju wolna amerykanka i jazda bez trzymanki. Wojna, cierpienie i strach znikają z pierwszego planu.

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-08-2023 [20:46] - Kaczysta | Link:

u2
Nigdy nie rozumiałem jak on dla kogoś może być zabawny. Nawet ciężko zrozumieć co mówi. Gość ma strasznie irytujący sposób ekspresji.

Obrazek użytkownika u2

07-08-2023 [20:53] - u2 | Link:

jak on dla kogoś może być zabawny

Miałem kiedyś płytę CD pt. Kryszak na żywca. No zabawny był, nieźle naśladował polityków, miał to zapewne dzięki współpracy z nadredaktorem Wolskim w Polskim Zoo. Teraz kabarety są opłacane wiadomo przez kogo i tam obowiązuje sztywna antypisowska linia. Mało to śmieszne, wulgarne i prymitywne, jak to oglądam na Polsacie. No nie ma to żadnej klasy :-)

Obrazek użytkownika sake3

07-08-2023 [21:41] - sake3 | Link:

Kryszak wygląda jak strach na wróble.Powinien się wynajmować u rolników i sterczeć na polach.Ale nie tylko on ,ale wszystkie kabarety prezentują poziom dna.Hołota na scenie i hołota na widowni.

 

Obrazek użytkownika mada

07-08-2023 [23:43] - mada | Link:

 sake3

Tak jest.
Siebie warci

Obrazek użytkownika Ijontichy

08-08-2023 [08:14] - Ijontichy | Link:

A czym się różni aktor od polityka? 
Jednemu i drugiemu sie płaci i wymaga...aktor nie powie słowa za darmo,a polityk też dostaje kasę...za to,że sprzedaje swoja postacią i słowem...linie partii.
Prawda,panie senatorze?

Obrazek użytkownika Zofia

08-08-2023 [12:05] - Zofia | Link:

Rozum u tego aktorzyny jest w zastoju ( zatrzymał się na latach swojej prosperity w PRL-u) a  lata senioralne gonią nieubłaganie do przodu .Wynajmują go dla takiej samej intelektualnie widowni jak on sam.