Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Polacy! Co się z nami dzieje?

krzysztofjaw, 17.06.2023
Widziałem wczoraj dwie Polski. 
Pierwszą w Poznaniu podczas wiecu D. Tuska, która w szale wściekłości i organicznej oraz emocjonalnej nienawiści demonstrowała swoją pogardę jednych Polaków wobec innych Polaków, swoich rodaków [1].


Foto: PAP/Jakub Kaczmarczyk w: https://wpolityce.pl/pol…
Drugą w Warszawie na i po meczu z Niemcami. Polskę zjednoczoną, uśmiechniętą, z Polską w sercu i na ustach, piękną Polskę biało-czerwoną. 



Foto: Szymon Starnawski w: https://gloswielkopolski…
Jaką Polskę wolicie?
Dla mnie ta druga jest marzeniem, marzeniem o naszym narodzie, który przetrwał nawet najgorsze chwile w swojej historii, kiedy to byliśmy pod zaborami albo walczyliśmy z niemieckim i sowieckim okupantem w czasie i po II Wojnie Światowej. 
I gdy teraz patrzę na to celowe rozwarstwienie i wzajemną nienawiść między Polakami to jest mi smutno i nie akceptuję tego. Nie mogę znieść, że daliśmy się skłócić przez naszych wewnętrznych i zewnętrznych wrogów. 
Popatrzmy na siebie i zredukujmy te niezdrowe emocje. Przecież potrafimy być wzajemnie szanującym się społeczeństwem, które niestety od zawsze wzbudza o nas tak negatywne myślenie naszych wrogów. Robią to celowo, bo wiedzą, że jeżeli Polacy są razem, są zjednoczeni to są nie do pokonania. 
Co więc się z nami stało? Czy naprawdę ta nasza "wojenka" między sobą jest warta utraty naszej Ojczyzny i wzajemnej degradacji nas samych? 
Zastanówmy się przez chwilę, że jako państwo funkcjonujemy z przerwami od przeszło 1000 lat. Mamy swój język, tradycję, wspaniałą historię, kulturę, wiarę. Jesteśmy tolerancyjni i empatyczni, co udowadniamy nawet dzisiaj pomagając gremialnie Ukraińcom a wcześniej nawet oddając życie za innych. 
Może naprawdę spójrzmy na siebie z życzliwością i na co dzień bądźmy jak Ci nasi wspaniali kibice piłki nożnej. Naprawdę można!!! A według mnie to dzisiaj po prostu trzeba, bo jak uczy nas historia, to jak zwykle mamy tych samych wrogów od zarania historii: Niemców i Rosjan. I tylko nasza jedność pozwoli na dalsze istnienie naszej Polski, naszej Ojczyzny!
[1] Nie chodzi mi tu o grupy zwolenników PO i D. Tuska reprezentujące sfrustrowane "elitki",  które czują nienawiść do PiS i jego wyborców za odebranie im miana intelektualnych mędrców i opiniotwórczych władców III RP w stylu K. Jandy, T. Lisa czy A. Seweryna. Nie chodzi mi też o tych, którzy zostali przez PiS "oderwani od koryta władzy i pieniędzy" i teraz za wszelką cenę chcą powrotu do tegoż "koryta". Również nie o tych, którzy są współczesnymi "Targowiczanami" a nieraz też wprost nie-Polakami pracującymi dla obcych i przez nich nadzorowanych i opłacanych. Nie chodzi mi też o pociotków nadzorców komunistycznych rodem z PRL ani o przedstawicieli ideologicznych sekt w rodzaju "gender" czy "LGBTQ+". Mi chodzi o zwykłych Polaków, którzy fanatycznie uwielbiają D. Tuska a tak naprawdę zostali przez lata ukształtowani w pogardzie dla PiS czy braci Kaczyńskich i nawet nieraz są przekonani, że głosując na PO (KO) głosują dla dobra Polski. Zobacz więcej: https://krzysztofjaw.blo…
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blog…
[email protected]
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 6580
u2

u2

17.06.2023 17:55

Co więc się z nami stało? Czy naprawdę ta nasza "wojenka" między sobą jest warta utraty naszej Ojczyzny i wzajemnej degradacji nas samych? 
Proszę zwrócić uwagę ilu było partyjniaków, PZPR, SD, ZSL. W dodatku opresyjny aparat państwowy PRL nie składał się z niewiniątek. Wszystko było ukierunkowane, aby trzymać nas Polaków za mordę. Obecna sytuacja to pokłosie tej "elity" PRL, która teraz ujada ze wszystkich sił. Więc pytanie brzmi nie to co się z nami stało, tylko kiedy w końcu pozbędziemy się tego balastu w postaci antypolskich zdrajców, rodem z PRL :-)
Kaczysta

Kaczysta

17.06.2023 21:39

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Co więc się z nami stało? Czy

PO to mafijna partyjka złodziei ,kombinatorów i emerytów UB/SB i WSI, degrengolada umysłowa, chamstwo i kłamstwo ich programem na czele kłamliwy niemiecki kamerdyner, nigdy więcej haniebnych, złodziejskich rządów PO
Adam66

Adam66

17.06.2023 23:44

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Co więc się z nami stało? Czy

@u2
"kiedy w końcu pozbędziemy się tego balastu w postaci antypolskich zdrajców, rodem z PRL" - i to jest właściwe pytanie!  A nie pytanie co się stało z Polakami bo ta swołcz post-prlowska to nie są żadni Polacy!  Trzeba tępić na każdym kroku wszystkich urbanoidalnych michnikoidów i ich pomiot, im szybciej się tego wrzodu Polska pozbędzie, tym lepiej. Pewnie jest w tej anty-polskiej zbieraninie trochę pożytecznych idiotów ale raczej jest to mały procent.  Ciekawe byłoby przeprowadzenie takich badań ale swołocz się RODO zabezpieczyła...
Czesław2

Czesław2

18.06.2023 11:42

Dodane przez Adam66 w odpowiedzi na @u2

Kto do Polskiego prawa z dziką ochotą implementował RODO?
Bogdan Jan Lipowicz

Bogdan Lipowicz - Gawęda

18.06.2023 14:04

Dodane przez Czesław2 w odpowiedzi na Kto go Polskiego prawa z

Czesław 2. Był jakiś lobbing w tym kierunku. To nie jest trudne, jeśli większość nie rozumie prawdziwych intencji lobbystów.
Bogdan Jan Lipowicz

Bogdan Lipowicz - Gawęda

18.06.2023 14:16

Dodane przez Adam66 w odpowiedzi na @u2

Adam 66. To prawda, że "swołocz się RODO zabezpieczyła", ale ustawa jest chyba z 2016 r. Był czyiś lobbing.  Jak to często, cisi lobbyści mają przewagę na niezorientowanymi. Tam jest „prawo do bycia zapomnianym”, wg Unii  :),  Nie wiem w którym roku wprowadzono np. to, / bo  już chyba znacznie wcześniej niż 2016 r. /  przepis o usunięciu spisów lokatorów i nazwisk na dzwonkach, ale był to ruch typowy dla zacieraniu śladów przez ludzi związanych z systemem komunistycznym. Przecież czy w Niemczech, czy Francji, wszędzie są nazwiska na dzwonkach. A więc to nie "Unia" to wymyśliła.
Adam66

Adam66

18.06.2023 15:39

Dodane przez Bogdan Jan Lipowicz w odpowiedzi na Adam 66. To prawda, że

@Bogdan Jan Lipowicz
Zgadza się, RODO zaczęło obowiązywać od 25 maja 2018, ale zmajstrowano ją wcześniej.  Niestety, "niezorientowani" są dużą grupą, także po prawej stronie, więc działania lobbystów czyni to łatwiejszym.  Bo po prawej stronie też jest sporo farbowanych lisów wyznania handlowego, dla których liczy się tylko koryto.  Jak dobrze pamiętam to zaraz po pierwszej wygranej PISu zaczęło być głośno o weryfikacji pochodzenia i natychmiast RODO się znalazło...
sake3

sake2020

17.06.2023 18:12

Pane autorze....Mamy 2023 rok.A ja przypomnę rok 2006 gdzie Tusk zorganizował tzw.,,Błękitny marsz'' i pokazał na co go stać i jego szemraną partię.Młodym ludziom z młodzieżówki PO rozdawano reklamówki z portretem Lecha Kaczyńskiego z pętlą wokół szyi Czy coś się zmieniło do dziś? Ile to już trwa ta nagonka? Po drodze przecież był Smoleńsk i happening też przez Tuska zorganizowany połaczony z okrzykami ,,zimny lech'',,,kaczka po smoleńsku''i rozrywane dwa misie z okrzykami jeszcze jeden.,jeszcze jeden i wrzeszczący Giertych podskakujący na przymurku.Czy teraz było inaczej? Więc dlaczego pan jest zdziwiony skalą nienawiści,treścią transparentów i poziomem bluzgów? Czyli dla społeczeństwa to rzecz normalna,nie powodująca ani refleksji ani wstydu.Jakaś paniusia z Kalisza,opowiada o swojej nienawiści do PiS-u,choć nie potrafi odpowiedzieć za co.Wtedy przed laty też pewno była uczestniczką tuskowych spędów,dziś stara torba o brzydkiej twarzy mówi to samo.Proszę spojrzeć na komentarze na NB.Po mojej krytyce sabatu w Poznaniu pan@Jabe nazwał mnie obrzydliwą nienawistnicą.A co miało mi się tam podobać? A Poznaniacy ? Czy w swojej nienawiści nie czytają prasy? Dlaczego nie zainteresuje ich wiadomość ,że w programie Rassija1 eksperci rosyjscy planują prewencyjny atak jadrowy własnie na Poznań w celu przestraszenia Europy.Dla nich to nie jest ważne? Wolą ryczeć?
Jabe

Jabe

17.06.2023 18:34

To może Autor zacząby od siebie patrze­nie z życz­li­wością, zamiast wciąż roz­prawiać o cudzej nie­nawiści. Siebieście warci!
Swoją drogą niezły pomysł na roz­grywanie ciem­nego luda znaleźli sobie dwaj wia­domi panowie dwie dekady temu. Amok! Można przypuszczać, że na ten pomysł wpadł wy­nalazca wojny na górze. Co są­dzicie?
u2

u2

17.06.2023 18:50

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na To może Autor zacząby od

Co są­dzicie?
Drogi Hrabio, nie sądź, bo sam będziesz sądzony. To są proste sprawy, drogi Hrabiuchno :-)
krzysztofjaw

krzysztofjaw

17.06.2023 20:14

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na To może Autor zacząby od

@Jabe
Ja rozprawiam o nienawiści tych, którzy są faktycznie nienawistnikami. Niech Pan wskaże naszą konserwatywną nienawiść, proszę o przykłady? A i tak uważam, że mimo wszystko Polacy gdzieś w środku są naprawdę normalni i po ludzku odrzucają nienormalność i nienawiść. Dlatego podałem przykład kibiców... jak kibicujemy to kibicujemy po polsku, ze środka naszych prawdziwych serc. Ogólnie jesteśmy tacy jak ci kibice a nie fanatyczni zwolennicy PO i D. Tuska, którzy chcieliby naszej śmierci...
Pzdr
Jabe

Jabe

17.06.2023 20:50

Dodane przez krzysztofjaw w odpowiedzi na @Jabe

Konserwatywną? Nie. Ja zwracam uwagę na również, a nawet może bardziej zio­nącą nienawiścią Pańską stronę. Widać ją zarówno w ko­mentarzach tutejszych trolli, jak i me­diów, w tym tych bez­czelnie za­właszczonych. Tak przynajmniej było, gdy jeszcze do nich za­glądałem. Nic tylko fa­sze­ro­wanie widzów emoc­jonal­nymi ocenami. No i, zdaje się nie­stety, i Pan nasiąkł nimi tak da­lece, że o niczym innym nie potrafi myśleć.
Pozostając przy Pańskiej meta­forze, mamy do czynienia z kibolami po­litycznymi, nie kibicami, i nie patrio­tycz­nymi, a par­tyj­nymi.
Skoro Panu wydaje się inaczej, ma Pan kom­pletnie s­paczone mnie­manie o „was”. Zdaje się Panu (bo nie za­­kładam złych in­tencji), że to tylko reakcja na „ich” kolektywną nienawiść. Jednak ta nie­nawiść jest sączona z „waszych” me­diów. Nie jest szcze­gólnie ważne, do jakiego stopnia jest to nie­nawiść wy­preparowana, czy nawet s­preparowana. Ona wszystko przesłania. Po to jest. Po to jest serwowana, byście się wzajem­nie bez­produktywnie nie­nawidzili i o ni­czym is­tot­­nym nie myśleli.
Taki wspom­niani panowie znaleźli spo­sób na nad­wiślańskich tu­bylców.
Kaczysta

Kaczysta

17.06.2023 21:32

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Konserwatywną? Nie. Ja

Jebele
Gdyby ten transparent był niezgodny z wolą Tuska na pewno zareagowałby na niego… Tuskowi ani nikomu z tego wiecu jednak to nie przeszkadzało, by był on przez cały czas… Teraz zwalanie winy na prowokację PiS jest po prostu śmieszne… Poza tym jak są chronione te wiece Tuska…? Każdy ma dostęp ze wszystkim…? To wkrótce ktoś zbliży się do Tuska na tak bliską odległość z bronią i go odstrzeli…!
A słowa „pisowska gemela” też nie wypowiedział Tusk…?! Jak się was wyborców Tuska czyta to ręce opadają na taką bezmyślność…
krzysztofjaw

krzysztofjaw

17.06.2023 21:33

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Konserwatywną? Nie. Ja

@Jabe
"a nawet może bardziej zio­nącą nienawiścią Pańską stronę".
Proszę o przykłady mojej nienawiści do Polaków. Ma Pan dużo materiału, bo przeszło 1500 tekstów. 
Pzdr
Kaczysta

Kaczysta

17.06.2023 21:40

Dodane przez krzysztofjaw w odpowiedzi na @Jabe

Umieszczając Unabombera na transparencie o takiej treści, sami przyznają, że katastrofa smoleńska była zamachem.
Jabe

Jabe

17.06.2023 22:42

Dodane przez krzysztofjaw w odpowiedzi na @Jabe

Pan kieruje się uczuciem do drugiej strony, nie­prawdaż? Pańskie wpisy o Donaldzie Tusku i jego ferajnie z pewnością nie pozostawiają za sobą „dobra, miłości i mądrości śladu”. To ne­ga­tyw­ne emocje. Zresztą ma Pan sporo nie­wątpliwie po­wodowanego nie­nawiścią cham­stwa na Na­szych Blogach.
Ryan

Ryan

17.06.2023 23:00

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Pan kieruje się uczuciem do

jabol
Wypad lewacka parówo !!!
krzysztofjaw

krzysztofjaw

17.06.2023 23:59

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Pan kieruje się uczuciem do

@jabe
Gdzie byłem nienawistny przeciwko moim rodakom, Polakom?
Pzdr
Jabe

Jabe

18.06.2023 08:41

Dodane przez krzysztofjaw w odpowiedzi na @jabe

To są tacy sami Polacy jak Pan, niestety.
Adam66

Adam66

19.06.2023 04:11

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na To są tacy sami Polacy jak

@jabe
Albo jesteś kompletnym debilem do którego nic nie dociera, albo płatnym sługusem antypolskich sił.  Tzw. "opozycja" to nie są Polacy!  To jest pomiot swołoczy wwiezionej do Polski przez sowietów.  Tylko tyle i aż tyle.  Jeśli tego nie rozumiesz to idź gdzieś do ciemnego kąta i wal tam tym pustym łbem w ścianę może otrzeźwiejesz.  Jeśli to rozumiesz ale szczujesz za kasę to też idź do ciemnego kąta i wal tym sprzedajnym łbem w ścianę aż się rozleci, to będzie największa przysługa dla Polski.
tricolour

tricolour

18.06.2023 10:10

Dodane przez krzysztofjaw w odpowiedzi na @jabe

@Krzysztof
Wygrany mecz się skończył więc pana ziomal.krzyczy "wypad lewacka parówo" . Pan co na to? Nic. Taki pan zatroskany o naród, że łzy same cisną się do oczu, żal za gardło chwyta... ale żeby coś zrobić - poza mieleniem ozorem - to nic.
To jak? Wypad pisowska parówo?
Jan1797

Jan1797

17.06.2023 21:46

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na To może Autor zacząby od

Jabe, 
Obejrzyj i zastanów się co powinieneś odpowiedzieć; tvpstream.vod.tvp.pl
Zofia

Zofia

18.06.2023 10:28

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na To może Autor zacząby od

@Jabe
Dokonał pan wpisu, jakoby wg.pana określenia "ciemny lud" nienawidził się nawzajem a dokonali tego "jacyś dwaj panowie". I zadał pan pytanie - co sądzicie? Jestem Polką, posługuję się językiem polskim, mam polską duszę, kocham swój kraj ponad inne kraje, kocham swoich rodaków ponad innych mi obcych ludzi. Mam pełne czerwone serce a nie puste w którym wieje tylko wiatr (nawiązuję do tych wyciętych z papieru serduszek na koszulach tych inaczej miłujących), szanuję wszystkie polskie symbole bo są wykładnią mojej Ojczyzny-która jest naszą Matką . Każdy człowiek gdzieś się rodzi i ma przydzieloną ziemię  matkę i ma obowiązek dbania o to. Czy to tak trudno zrozumieć? To porządek świata. Ciekawi mnie gdzie się pan plasuje , jeżeli nie jest z tego "ciemnego ludu"? Nie mając żadnych argumentów stając w obronie tych wulgarnych  osobników najlepiej powiedzieć to wy jesteście tymi nienawistnikami i obciążyć ludzi przyzwoitych, którzy żyją dla swoich rodzin i ojczyzny aby nie zginęła. Ja pamiętam o tych, co przelali krew abym mogła żyć, gdzie przyszłam na świat. Jestem powojenna ale rodzice , ówczesna szkoła , religia ( chodziliśmy do budynku katechetycznego oddalonego o 2 km od szkoły)i przyjaźni ludzie nauczyli mnie żyć przyzwoicie. Czy ci uliczni awanturnicy , wulgaryści czy seksualni przebierańcy - ludzie którzy nienawidzą normalności mają z tego powodu nieprzyjemności? Czy ludzie przyzwoici napadają na nich? Nie. Ja osobiście mam do nich tylko pogardę ale nie nienawiść. Bo nienawiść niszczy człowieka. Pogarda jest tylko ich oceną i powoduje uśmiech na twarzy i omijanie takich osobników. A tak z ciekawości, czy pan przyszedł na świat z porządku tego świata (kobieta+mężczyzna) czy tak jak w Szwecji z zamówienia z internetu ( nawiązuję do filmu ,gdzie Szwedki same się inseminowały)? Przepraszam, że tak prywatnie ale nie musi pan odpisywać.
Jabe

Jabe

18.06.2023 12:07

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na @Jabe

To pięknie, że ma Pani piękną duszę i czerwone serce. Ja jednak nie pytałem o Pani przy­mioty. Zwróciłem jedynie uwagę, że lud jest roz­grywany emo­cjami, zupełnie zresztą jak przed wiekami. Dwóch star­szych panów o­panowało tę tech­nikę do per­fekcji. I rządzą mimo braku zalet.
Nie staję w obronie „tych osob­ników”. Ja ich o­skarżam. O­skarżam, że dają się wodzić za nos, bo pięknie czują i walczą z nie­nawiścią i pogardą, niestety jedynie u innych.
Pani Anna

Pani Anna

18.06.2023 12:53

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na @Jabe

@Zofia 
To ostatnie pytanie całkowicie dyskwalifikuje Panią z kręgu osób pełnych miłości bliźniego.  Tak dla zaspokojenia Pani ciekawości  - nikomu nic do tego, w jaki sposób ktokolwiek przyszedł na świat. Ja nie przynależę do żadnego stada, ani tego z lewej,  ani z prawej strony,  ale ta kryptokatolicka hipokryzja jest tak samo odrażająca jak marsze LGBT. Jesteście jak rewers i awers tej samej monety.
tricolour

tricolour

18.06.2023 13:08

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @Zofia 

@Anna
Też mnie to uderzyło: religia, przedwojenne standardy, pełne miłości czerwone serce, a w rzeczywistości gówno w sercu, które wylało się i pokazało prawdę jednym zdaniem.
Zofia

Zofia

18.06.2023 13:42

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @Zofia 

@Pani Anna
Nie ma na świecie takiej osoby "pełnej miłości do bliźniego". Po to mamy swój rozum i swoje uczucia aby wybrać takie najważniejsze osoby wokół siebie. Nie czuję się powołana do zbawiania świata. . Uważam, że należy się określić czy się jest za przyzwoitością i porządkiem tego świata ( tu przytoczyłam rodzinę i nie interesowało jak kto przychodzi na świat ale określiłam że życie daje kobieta+mężczyzna, bo tak powstaje życie. Nie rozumiem marszów LGBT jak i aborcjonistek. Tu przyznaję Pani rację w jednym, że gro z tych ludzi chodzi na marsze a w niedzielę do kościoła. Tu widzę hipokryzję. Użyła Pani porównania do monety, która ma rewers i awers. I pytanie która strona jest wartościowsza. Ja wybieram awers bo wg. mnie ona określa wartość ( pieniądza) i dlatego jest w ekonomii na pierwszym miejscu tak jak wartość życia. Pozdrawiam .
tricolour

tricolour

18.06.2023 12:57

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na @Jabe

@zofia
Pytanie, jak ktoś przyszedł na świat (ze wskazaniem zwierzęcej inseminacji) można rozszerzyć i zapytać, czy pani przyszła na świat z miłości rodziców, czy też jakiś rusek wydymał coś pod płotem.
Jak pogarda, to pogarda, nie masz pretensji, co?
Zofia

Zofia

18.06.2023 13:57

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @zofia

@tricolour
Pan jak zwykle na posterunku .Niech pan czyta ze zrozumieniem. Odpowiem na pytanie. Tak, przyszłam na świat w kochającej rodzinie i nie musiał rusek się do tego przyczyniać. Przecież te marsze LGBT są po to ,aby można było stwarzać rodziny przez inseminacje albo na szkiełku. Chyba pan się ze mną zgodzi, bo jak inaczej powołać nowe życie??
tricolour

tricolour

18.06.2023 14:15

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na @tricolour

@zofia
Proszę się nie tłumaczyć, mleko się rozlało - pytanie o sposób poczęcia nie było po to, by się czegoś dowiedzieć tylko po to by przysrać koledze insynuacją. Koledze, który nigdy nie dał do zrozumienia, że popiera LGBT.
Insynuacja stoi to w diametralnej sprzeczności z tymi strzelistymi standardami, które rzekomo wyniosłaś ze swego wspaniałego przedwojennego domu rodzinnego, a teraz ta próba ugrzecznionego wyjaśnienia to kolejny lukier na gówno, które się ulewa.
I nigdy się z tobą nie zgodzę, że kobiety się inseminuje, krowo.
Ryan

Ryan

18.06.2023 10:44

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na To może Autor zacząby od

rzabe
Reżim dyktatora Kaczyńskiego, chce dać ludziom, którym podobno odbiera na każdym kroku wolność, głos w referendum, a szefowie partii najdemokratyczniejszych z demokratycznych nie chcą.
To się wam jakoś klei, debilne lemingi?
Jabe

Jabe

18.06.2023 12:09

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na rzabe

Referendum jest statystyką, a wol­ność jest osobista. No i reżim chce się utrzymać u władzy, dlatego daje i obiecuje.
Ijontichy

Ijontichy

17.06.2023 18:53

8 lat poszło w pi***u! 8 lat straconych na veta Dudy,który zablokował wszystkie ważne ustawy.
8 lat na wojnę z Ziobrą...tu wojowali Duda i Morawiecki...zamiast walczyc z tuskoidami.
8 lat ...Tusk wysiada z białego konia Lufhansa...i robi co chce....i nie ma żadnego dupochronu poselskiego ani senatorskiego!! 
8 lat "plandemia"...i rządy Morawieckiego z Niedzielskim...dwa Icki na delegacji w Polin
8 lat i jesteśmy SŁUGAMI kolejnego Icka...Żełenskiego ...dawać mi tu samoloty,czołgi,amunicje...że sie sami rozbrajacie...boście głupi!!!
GPS tu pisze o likwidacji pieniądza [gotówki] syndrom chiński...wychowanek Sorosa i bandy z Davos....Morawiecki,juz to robi...rozliczenia powyżej 8000 tylko przez banki!!! 
On jest wydelegowany do likwidacji Polski...wszystkie rozkazy Niemiec i Brukseli podpisane...MANE---THEKEL---FARES.
PS.Episkopat występuje do Bandery i morderców z Ukrainy,aby WYBACZYĆ I PROSIC O WYBACZENIE...tu nie przejdą słowa,które powinny przejść.
17.06.....18.51
krzysztofjaw

krzysztofjaw

17.06.2023 21:40

Dodane przez Ijontichy w odpowiedzi na 8 lat poszło w pi***u! 8 lat

@ Ijontichy
Można i tak postrzegać rzeczywistość. Pańskie prawo, ale akurat gotówkę jednak Ziobro ostatnio uratował. To nie jest tak, że ja nie widzę błędów obecnych rządów. Wprost przeciwnie! Wielokrotnie o tym pisałem, ale cóż jako Polacy mamy zrobić? Zostać w domu i nie głosować? Mamy do wyboru: albo PiS albo PO. Ja wolę PiS, choć cały czas winniśmy budować formację polską i propolską. 
Pzdr
Jabe

Jabe

17.06.2023 22:53

Dodane przez krzysztofjaw w odpowiedzi na @  Ijontichy

To nie są błędy. Błędem jest sta­wianie na jednych i drugich.
Jan1797

Jan1797

17.06.2023 22:14

Dodane przez Ijontichy w odpowiedzi na 8 lat poszło w pi***u! 8 lat

@Ijontichy, 
Też możesz obejrzeć, nie musisz odpowiadać.
Pani Anna

Pani Anna

17.06.2023 18:53

"Imagine all the people living life in peace" . Tak to leciało.
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

17.06.2023 19:42

Wystarczy Tuskowi
cofnąć ochronę SOPu, to przestanie mieć gwarancje bezkarności i od razu przestanie być bezczelny ponad wszelką miarę ;-)
Ryan

Ryan

17.06.2023 21:51

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Wystarczy Tuskowi

Dla tych co nie wiedzą podpowiem, że Plac Wolności w Poznaniu, na którym wczoraj ustawili oszusta Tuska, za komuny był miejscem spotkań poznańskich prostytutek. Widać, że wczoraj po latach wiele z nich choć już pomarszczonych, bardzo dobrze tam się czuło.
pbs.twimg.com
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

18.06.2023 02:49

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Dla tych co nie wiedzą

Bzdury piszesz. Poznańskim pigalakim był Plac Młodej Gwardi obecnie Cyryla Ratajskiego.
Chatar Leon

chatar Leon

17.06.2023 21:10

Polacy, proszę Pana, w ogóle nie rozmawiają o marszach Tuska ani o marszach pederastów. Tak z przyczyn estetycznych po prostu.
Poza tym w Polsce marszami nie wygrywa się wyborów. Największy jest marsz organizowany przez narodowców, którzy nie są w stanie samodzielnie wejść do parlamentu.
u2

u2

17.06.2023 21:26

Dodane przez Chatar Leon w odpowiedzi na Polacy, proszę Pana, w ogóle

narodowców, którzy nie są w stanie samodzielnie wejść do parlamentu.
Nu kak że eta tak ? A kuń-fa eta szto ? Niszto ? :-)
Kaczysta

Kaczysta

17.06.2023 21:36

Dodane przez u2 w odpowiedzi na narodowców, którzy nie są w

Najlepszy jest Borys Obłudka, to nie nasza ręka, nic takiego nie miało miejsca a transparent wyparował. A co  zobaczyli widzowie? Tusk na mównicy naprzeciwko transparentu który był blisko sceny. Teraz Obłudka powie, że Tusk niczego nie widział, nie umie czytać a poza tym jest krótkowzroczny.
Bareja?
Tego nawet Bareja by nie wymyślił.
krzysztofjaw

krzysztofjaw

17.06.2023 21:43

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na Najlepszy jest Borys Obłudka,

@ Kaczysta
B. Budka... śmieszny facet w krótkich spodenkach i w marynarce... tak faktycznie było nad morzem... a śmiałem się wtedy do rozpuku... (pbs.twimg.com).
Pzdr
sake3

sake2020

17.06.2023 21:45

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na Najlepszy jest Borys Obłudka,

Przecież wszystkie transparenty sporządzili, dostarczyli i rozprowadzili organizatorzy spędu czyli działacze PO,a nie uczestnicy.tego marszu Budka doskonale o tym wie.ale starym zwyczajem oskarżyli PiS o prowokację.
Ryan

Ryan

17.06.2023 21:49

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Przecież wszystkie

W Poznaniu przynajmniej nie trzeba sprzątać po wiecu Tuska, bo i tak tomiasto wygląda jak śmietnik
Jabe

Jabe

17.06.2023 22:54

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Przecież wszystkie

Skąd ta wiedza?
Kaczysta

Kaczysta

18.06.2023 12:17

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Skąd ta wiedza?

Jabe
Dlaczego przez okres 13-u lat od zbrodni smoleńskiej,  Tusk ani razu nie odwiedził grobu zamordowanego przez zbrodniarza Putina, Prezydenta Polski - Lecha Kaczyńskiego?
Dlaczego przez okres 16 miesięcy wojny, ani razu nie odwiedził zaatakowanej przez Putina, Ukrainy?
Jabe

Jabe

18.06.2023 12:20

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na Jabe

Może nie czuł takiej potrzeby. Na co on tam?
Jan1797

Jan1797

17.06.2023 22:17

Jaką Polskę wolicie?
Dla mnie ta druga jest marzeniem, marzeniem o naszym narodzie, 

Panie Krzysztofie -100/100,
Był taki moment w historii Niemiec, pozostał mój wstyd i ich kłamstwa. 
Nie wolno nam nigdy zaufać więcej, chyba że chcemy zagłady Państwa.
krzysztofjaw

krzysztofjaw

18.06.2023 00:06

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Jaką Polskę wolicie?

@ Jan1797
Być może jestem naiwny, ale ja wierzę w nasz, polski naród. Udowadniamy to np. pomagając dzisiaj Ukraińcom i to bez budowy obozów dla nich. Jaki inny naród byłoby na to stać? I to mimo tego, że gdzieś z tyłu głowy mamy pamięć o mordach OUN-UPA na Wołyniu i Galicji Wschodniej. Niektórzy mówią, że znów na tej pomocy przegramy jak w czasie II WŚ walcząc np. za Anglię, która nas sprzedała Stalinowi. Ja się z tym nie zgodzę. To w nas jest i to jest piękne i też z tego powodu jestem dumny, że jestem Polakiem!!!
Pzdr
Jan1797

Jan1797

18.06.2023 19:30

Dodane przez krzysztofjaw w odpowiedzi na @ Jan1797

Nie jesteśmy ani naiwni, ani łatwowierni, a że dumni to ma swoje podstawy.
Świetni w sprincie, jedynie słabiutcy na długim dystansie.
Pzdr
marsie

marsie

17.06.2023 22:24

Gdy Biden leciał do Warszawy, zerknął prze okno i westchnął – faktycznie, straszne zniszczenia! Sekretarka – panie prezydencie, jesteśmy dopiero nad Poznaniem!
Ptr

Ptr

18.06.2023 00:39

W normalnej demokracji przegrane ugrupowania powinny uznać głos wiekszości Polaków , a przegrani liderzy rozważać ustąpienie. To oczyściłoby sytuację przynajmniej na pół kadencji.
Dlaczego tak się nie stało ? 
Czynnik biznesowy - posiadający pieniądze mogą nie identyfikować się z własną demoracją, lecz kierują się własnym interesem na scenie międzynarodowej.
Czynnik unijny - arystokracja unijna nie bierze udziału i nie przegrywa w krajach członkowsich. Zawsze udziela poparcia komu chce po wyborach.
Czynnik ideologiczny - przegrane ugrupowania w jednym kraju zostaną pozostawione "przy życiu" przez nacisk zewnętrzny z względu na poprawność polityczną.
Czynnik gospodarczy - przegrani cieszą się silnym wpływem na gospodarkę i zachowują wpływy polityczne. 
Czynnik administracyjny  - przegrani prowadzą obstrukcję w administracji. 
W Polsce opozycja "demokratyczna" zachowała w/w metodami pozademokratycznego wsparcia bardzo duże wpływy po przegranych wyborach co umozliwiło deklarację wojny totalnej z ugrupowaniami rządzącymi. Wsparcie było głównie zewnętrzne. Utrata demokratycznej twarzy przez opozycję zamienionej na unijną wywołuje krańcową frustrację. Unijczycy z łaski unii chcieliby wrócic do demokraycznych zasad które podeptali. Stali się unijnymi targowiczanami. Teraz nie mogą wrócić do domu. Przeklinają tych ,którzy pozostali "w domu" i rządzą.Mogą wrócić tylko na politycznych "czołgach" zagranicy.
Pers

Pers

18.06.2023 10:17

//Drugą w Warszawie na i po meczu z Niemcami. Polskę zjednoczoną, uśmiechniętą, z Polską w sercu i na ustach, piękną Polskę biało-czerwoną. //
To chyba oczywiste, bo na meczu byli sami sympatycy PiS.
POpaprańcom nie sprzedano biletów.
sake3

sake2020

18.06.2023 18:43

Dodane przez Pers w odpowiedzi na //Drugą w Warszawie na i po

@Pers........Może popaprańcy woleli pokrzyczeć,poszarpać radnego,naubliżać i grozić pięściami starszej pani bo przecież z PiS a nie interesowali się meczem.Tego nie bierze pan pod uwagę?
sake3

sake2020

18.06.2023 11:28

Piękny komentarz pani Zofii w dyskusji o nienawiści do Polski i w odpowiedzi nienawistnikowi na NB.Jak bardzo nienawidzą Polski pokazuje to wierszyk niejakiego Wychowałka ,podobno poety,choć w to akurat trudno uwierzyć,że nim jest.Wzorując się na wierszu Tuwima dla dzieci o Murzynku Bambo napisał swoją wersję o Polaczku Stasiu,który mieszka na zapadłej polskiej wsi(wg ,,poety'' w  Polsce chyba tylko takie są) Stasiu ma kołtun na głowie,nie chce pić ,,mlika'',lubi zniknąć z owcami w szopie,ale uczy się pilnie ze swej pierwszej polackiej czytanki.Poeta żałuje że wesoły Stasiu,nie chodzi z nami do szkoły. Ileż trzeba mieć w sobie pogardy i nienawiści aby coś takiego napisać i jeszcze nazywać się poetą. Tak wygląda ta ,,piękna i uśmiechnięta'' Polska.Tak wyglądają piękni i usmiechnięci Polacy.
Kaczysta

Kaczysta

18.06.2023 12:10

J.Brudziński dosadnie o zerze Tusku:
 "Ten łajdak zawsze żywił się nienawiścią, najpierw do Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego a dziś do Jego brata Jarosława Kaczyńskiego. Tylko kulturowa dzicz, której idolem jest ta kreatura może życzyć śmierci swojemu przeciwnikowi politycznemu”.
sake3

sake2020

18.06.2023 13:34

WIdzę,że dyskusja na nabiera rumieńców. 8 lat walenia na NB w Kaczora,nawoływania do wieszania Morawieckiego,Niedzielskiego ,siłowe rozwiązania ,ubliżanie elektoratowi PiS stało się już nudne.Proponuję spojrzeć wokół by zobaczyć jakie ciekawe tematy pchają się wręcz do rąk.Sprawa przylotu do Warszawy jako przystanku w drodze do Kijowa i Saint-Petersburga.,,pokojowej misji'' z RPA z prezydentem Ramaphosą w jednym samolocie a bronią,silnymi panami w liczbie 120 w drugim to pole do popisu dla tych co tyle lat klepali o złym PiS-ie i namodnikach.Co za pole do popisu dla naszoblogowego politologa @smieciu. Uruchomcie mózgi jak zrobić z tego międzynarodową aferę i w nią wcisnąć Kaczyńskiego. Rasistowski Kaczor zabronił uczestnikom misji wyładowywać niezgłoszonej broni.Broń przywieziono Kaczorowi żeby wywołał rewolucję  Kaczor podstępny i złośliwy blokuje pokojową misję itd.....Pan Tricolour zamiast wyładowywać się chamsko na pani @ Zofii niech uruchomi wyobraźnię i palce złozy na klawiaturze. Przecież dla niektórych tu unicestwienie znienawidzonego PiS-u i rządu to sprawa życia.
krzysztofjaw
Nazwa bloga:
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad..
Zawód:
ekonomista

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 548
Liczba wyświetleń: 5,853,202
Liczba komentarzy: 19,950

Ostatnie wpisy blogera

  • Majomania! Teraz zacznie się turbulentny tumult wokół Mai Chwalińskiej!
  • Bestialstwo OUN-UPA dokonane na Polakach. Prawdy historycznej nie można zamilczeć!
  • Czas na Majomanię! Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!

Moje ostatnie komentarze

  • JabeNie wiem jak reagują politycy PiS czy KO (PO) na te traktowanie nas przez Ukraińców. I to bardzo nieładne traktowanie. Jako Polacy w momencie agresji Rosji na Ukrainę postąpiliśmy jak trzeba,…
  • Alina@Warszawa i JzL Lata gry gdzie tak naprawdę trzeba było ciułać pieniądze aby w ogóle grać w jakichkolwiek turniejach. Ta wypowiedź o braku pieniędzy na hotel to wcale nie był żart. Tak to…
  • Też tak uważam. MarkD (bloger) naliczył ponad 2 tysiące afer za pierwszych rządów D. Tuska. PiS miał wszystko na tacy i przez osiem lat nic z tymi aferami nie zrobił... to teraz ma!Pzdr

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Szatańskie dręczenie, nękanie, opętanie. Jak się bronić?
  • Nocne głosowania nad losem naszej ziemi i lasów...
  • Żydzi wśród komunistów II RP i w aparacie NKWD i UB

Ostatnio komentowane

  • Ijontichy, Ale na niezależnej.pl takie memy???files.niezalezna.tech
  • Ijontichy, salon24.pl Warto przeczytać..
  • u2, Niepoprawnik. Zawsze warto zacząć od rzeczy najważniejszych, kim jestem, kim ty jesteś, jesteśmy niczym, albo wszystkim. PS. Zawsze jestem ponad to. Świat nie może zniknąć.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności