Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Jak Tusk w Poznaniu wyzwał Polaków od złodziei

Tezeusz, 16.06.2023
Dziś późnym popołudniem w Poznaniu rozpoczął się wiec lidera PO Donalda Tuska. Spotkanie odbywa się na poznańskim placu Wolności. Tusk nie wybrał jednak tego miasta przypadkowo. To właśnie tam w ostatnich latach odbywały się huczne demonstracje, m.in. "w obronie praw kobiet". Słowa, które padły z ust przewodniczącego PO niemal na początku imprezy, wywołały jednak mocno skrajne uczucia. "Jeśli głosujesz na PiS, to albo pozwalasz im kraść, albo chcesz kraść razem z nimi" - rzucił Tusk.
"Głosujesz na partię Kaczyńskiego, to znaczy, że albo pozwalasz im kraść, albo chcesz kraść razem z nimi! Nie wierzę w to, żeby w Polsce było tylu chętnych do tych łatwych i nieczystych pieniędzy" – stwierdził bez skrupułów Tusk.
"Boże, zabrałeś nie tego Kaczyńskiego" wraz ze zdjęciem... mordercy - Theodora „Teda” Kaczynskiego, znanego jako „Unabomber”. Na takim tle przemawiał w Poznaniu lider PO Donald Tusk. Premier Mateusz Morawiecki skomentował sytuację jednym słowem: "łajdactwo!".
Frustrat niemiecki Tusk dzisiaj dostał sra...ki bo wlaśnie rzad podpisał umowę na ogromna 20 mld inwestycje INTELA w Polsce , świetna propozycja dla mlodych a cóz on im proponował wyjazd na zmywaki i szparagi a reszcie w Polsce mirabelki , ale chyba i w Berlinie dostali sra...ki że ten takim jadem pluje , wytyczne przyszły... Największy złodziej, który nas Polaków okradł z OFE i jeszcze obrzydliwie kłamał, że to nie pieniądze Polaków. Zniszczył i ukradł 1000 spółek skarbu państwa, jego kolesie kradli i kupowali po 10 mieszkań, a Polakom stworzył 20% bezrobocie, a ci co pracowali mieli 5 zł na godz., Sam złodziej Tusk dostał za zniszczenie Polski stołek od Niemców i teraz obraża Polaków i najlepszy polski rząd.
Jak ktoś ma trochę mózgu w głowie to gdzie idą te, według Tuska, "rozkradzione przez PIS" pieniądze, odpowiedż jest prosta - na 500 a teraz będzie 880+,coraz wyższe emerytury,służbę zdrowia,budują się drogi,kolej,rosną wydatki na armię i można jeszcze długo wymieniać a co się działo z pieniędzmi gdy Tusk z Platformą rządził przez 8 lat.Ukradł ludziom miliardy z OFE,miliardy z podatków Polaków ginęły nie wiadomo gdzie ,na prowincji z biedy ludzie emigrowali a Tusk mówił że pieniędzy nie ma i nie będzi...
Za 8 letnich rządów tego bezczelne szwaba Tuska ukradziono Polsce miliardy złotych. "poiniędzy" nie było na nic. Tylko kradli i kłamali. I dziś ten bydlak ma czelność oskarżać o złodziejstwo wyborców PiS. Tusk za wszelką cenę chce podpalić Polskę. On che nas Polaków skłócić tak byśmy zaczęli sie zabijać. Tusk będzie odpowiadał za wywołanie wojny domowej.
Pytam się po 899. raz – ku pamięci: Donaldzie Trfuuusskkkk - przede wszystkim jest sprawa do wyjaśnienia: .Gdzie 290 miliardów zł z VATu, paliw i innych przekrętów ? . Teraz sobie policzymy -- 290 000 000 000 zł / 38 000 000 mieszkańców Polski = ok. 7600 zł - NA OSOBĘ (!), czyli przeciętną 4-osobową polską rodzinę (mamę, tatę i dwoje dzieci) TY i kamraci oskubaliście na blisko 30.000 zł (słownie: TRZYDZIEŚCI TYSIĘCY zł). .Gdzie NASZE PIENIĄDZE bystry "gospodarzu" ?
W poniedziałek 2 odcinek serialu "Reset" o bandycie z PO OGLĄDAMY
Żródło :
https://niezalezna.pl/48…
https://niezalezna.pl/48…
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 4452
Tezeusz

Tezeusz

16.06.2023 20:33

Złodziej sądzi , że wszyscy wokół to złodzieje . Taka jest już natura tego pana .
RYŻY - ukradłeś POLSCE i POLAKOM 158 miliardów zł z prywatnych kont OFE i 300 miliardów zł z VAT-u
To prostak ktory mydli tym prostakom wciska kit nierob I cwaniak Merkeloewj to niemiaszki tam podkrecaja srubki peowskie I finansuja tego gnoma biedy dawniejszej Polakow ktory sprzedac chcial ruskiemu mirowi. Swoją drogą to ciekawe czy Ci którzy przychodzą ba spotkanie z rudym wrogiem Polski to zdrajcy czy głupcy? Innej możliwości niema.
Głosujac na Tuska, to jak napluć na 1000-letnią historię Polski, a lizać tyłek Hitlerowi i Stalinowi.
Ryan

Ryan

16.06.2023 21:12

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na To prostak ktory mydli tym

To jest azjatycka dzicz porównywalna jedynie z terrorystami, a z terrorystami się nie rozmawia.
Pozostało ci Tusk jedynie przeprosić i wypierdalać.
JESTEŚ SKOŃCZONY.

Zobaczcie to zdjecie
pbs.twimg.com
Tezeusz

Tezeusz

16.06.2023 20:38

Niemiecki Tusk - A programu zero , tylko hejt , nienawisć i emocje ale po co mu program on wie jaki , Polska na sprzedaz czego juz te niemoty i sprzedawczyki nawet nie ukrywaja , rozbrojenie , brak pomocy Ukrainie i kacapy przy naszej granicy , duuuuuże kwity leza na kremlu i oni to wiedza dlatego dostaja szału w zwiazku z komisją a co jeszcze wyjdzie ?
Tusk został hejterem i liderem strajku kobiet ,bez programu ,bez pomysłu na Polskę. I to by było na tyle .
marsie

marsie

16.06.2023 20:45

Jako Poznaniak podam tu to:
biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrówka!
Ryan

Ryan

16.06.2023 21:17

Dodane przez marsie w odpowiedzi na Jako Poznaniak podam tu to

PiS gwałci i zabija, a zwłoki zakopuje w ogrodzie za pałacem Jarosława Kaczyńskiego. Jadwiga Ochojska ma informację o setkach zakopanych ciał.
pbs.twimg.com
u2

u2

16.06.2023 20:50

"Jeśli głosujesz na PiS, to albo pozwalasz im kraść, albo chcesz kraść razem z nimi" - rzucił Tusk.
Ja słyszałem wypowiedź PDT, w której mówił, że zbliżające się wybory  to wybór między dobrem a złem. I tutaj sie zgadzam z PDT. Tyle, że dla mnie PDT to samo zło, zaś Peace to samo dobro.
Właśnie słucham przesłuchania świadka (Piotra Lisiewicza) w sprawie sądowej, którą wytoczył PDT przeciwko red. Sakiewiczowi. PDT jak sam słyszałem postawił się w pozycji Papy Rzymskiego i powiedział, że jak ktoś jest wierzący to nie może głosować na Peace, ani na kuń-fę. Gazeta Polska wydała na ten temat artykuł red. Lisiewcza z okładką przedstawiającą PDT z zaciśnięta pieścią i napisem Gott mit Uns. Nie wiem jak się ta sprawa skończy, ale wiem że na PDT nigdy w życiu nie zagłosuję i będę go i jego fagasów tępił do końca świata, który nie jest możliwy, a nawet o jeden dzień dłużej :-)
youtube.com
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

16.06.2023 21:30

Strasznie zalazł pisiorom Tusk pod skórę, bo ich wycie przeraźliwe. I tak ma być.
Tezeusz

Tezeusz

16.06.2023 21:58

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Strasznie zalazł pisiorom

@wielkopolski rus..
Niestety twoja komusza elokwencja nikomu za skórę nie zalazła dlatego tak wyjesz przeraźliwie sowieckim smrodem...
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

16.06.2023 23:13

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @wielkopolski rus..

O Tusku można powiedzieć, że w swym przemówieniu poszedł śladem swego Wielkiego Poprzednika tego od bicia koorew i złodziei.
u2

u2

16.06.2023 22:00

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Strasznie zalazł pisiorom

ich wycie przeraźliwe. I tak ma być.
Lubisz słuchać wycia ? To ty pewnie w młodości małe zwierzątka katowałeś :-)
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

16.06.2023 23:01

Dodane przez u2 w odpowiedzi na ich wycie przeraźliwe. I tak

Małe zwierzątka nie, natomiast od dzieciństwa walczyłem z bolszewią. W wieku 5 latek zrzuciłem  z ściany portret Lenina w przedszkolu i tak  mi  zostało do teraz. 88888  888
Tezeusz

Tezeusz

17.06.2023 06:28

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Małe zwierzątka nie,

@wielkopolski rus..
A smród gówna dalej wali......taki sowiecki taki komuszy.....taki twój..taki niemiecki jak tradycje rodzinne...
u2

u2

17.06.2023 09:18

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Małe zwierzątka nie,

W wieku 5 latek zrzuciłem  z ściany portret Lenina w przedszkolu
Nie ściemniaj harcusiu-seksualizatorze dzieci, to ty urodzony musiałbyś być za Bieruta. :-)
Władysław Ludendorf

Władysław Ludendorf

17.06.2023 06:32

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Strasznie zalazł pisiorom

źle się bawisz @zdzichu, przestań już podsyłać swoje dzieci twoim koleżkom z partii nazistów, bo będziesz się tłumaczyć jak pewna pani poseł, która jak słyszę, niczego się nie nauczyła, widocznie ją to przerasta. O twojej żonie nawet nie wspomnę, bo praca za sex to wasz sztandarowy program aktywizacji zawodowej kobiet. Stąd pewnie to parcie na aborcję, bo nie chcecie wychowywać nieswoich dzieci, których i tak nie lubicie. Tak, jesteście kwintesencją Zła i tylko czekam na następnego Cybę, i te wasze tłumaczenia, że ofiara, kimkolwiek będzie, zasłużyła sobie na swój los. Ociekacie Złem, macie już plany na obozy koncentracyjne dla nieprawomyślnych i silnych panów do ich realizacji?
Zofia

Zofia

17.06.2023 13:49

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Strasznie zalazł pisiorom

@wielkopolskisdzichu- Skąd pan zna polską rzeczywistość i codzienność, żyjąc poza granicami. Zna pan z przekazów medialnych TVN czy GW. My żyjemy tu i teraz. Osobiście przeżyłam komunę, rządy Tuska i PSL-u. Teraźniejsze czasy są dobre i dla młodych i starszych. Nie zasługujemy ze strony opozycji na taką pogardę i wulgaryzmy tylko dlatego, że wybraliśmy PiS. Tusk wam zrobił dobrze. Wysłał was do rajów i macie mu za co dziękować. Dajcie nam spokojnie żyć w Polsce po swojemu.
sake3

sake2020

16.06.2023 22:11

Teraz moda na listy otwarte..Powinno się wystosować do Tuska taki list z zapytaniem kogo Polacy okradli? Jego? Jego szemraną partię? Nie przypominam sobie żebym kogokolwiek okradła.To nie ja dźwigałam w reklamówce z Biedronki 600000 euro łapówki tylko jego synuś.Te pieniądz były czyste? Pomarszczona z nienawiści kanalia zarzuca wszystkim swoje własne grzechy.Kieruje nienawiścią spędzonej tłuszczy i ją podsyca To było widać na transparentach które gorliwie przygotowali jego działacze starając się by były wulgarne i prymitywne i obliczone na poziom niosącej je hołoty.Transparent z namową do zabicia Kaczyńskiego miał za plecami.Na co liczył? Że znajdzie się ktoś wśród zebranego tłumu i spełni jego rozkaz? I to wszystko odbywało na oczach zebranych na tym sabacie dzieci? To gdzie ta miłość którą tak szermuje,gdzie tolerancja,gdzie w końcu demokracja której ma pełną gębę?
Pers

Pers

16.06.2023 22:57

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Teraz moda na listy otwarte.

@sake
//Transparent z namową do zabicia Kaczyńskiego miał za plecami.//
A po co zabijać Pana Premiera Kaczyńskiego?
Starczy, że przegra w wyborach z Panem Premierem Tuskiem co jest jak najbardziej prawdopodobne. Inaczej byście się tak nie pluli.
Widzę, że strach wam zajrzał w oczęta :))))
Tezeusz

Tezeusz

17.06.2023 06:26

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@Rus..
"Widzę, że strach wam zajrzał w oczęta :))))"
Chyba tobie jak utraciłeś bloga z literą " Z" i tylu zgłoszeniach na stronce...
sake3

sake2020

17.06.2023 06:55

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@Pers.......Tak panie Pers,strach mi zajrzał w oczeta jak pomyślę,że moje dzieci jeśli Tusk wygra wybory dzieki wyjącej hołocie będą miały takie wzorce przed oczami,na takich zasadach będą wychowywane,że takiego zachowania będą uczone.Pisze pan,że plujemy a co pan i reszta hołoty prezentowaliście na tym sabacie?
Pers

Pers

17.06.2023 07:42

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers.......Tak panie Pers

@sake
//co pan i reszta hołoty prezentowaliście na tym sabacie//
Nie pozwalaj sobie maglareczko.
Jak na razie to wy zachowujecie się tutaj jak "hołota".
A dzieci wychowują rodzice a nie prezesi partii.
Zresztą ty masz tylko kota.
Tezeusz

Tezeusz

17.06.2023 11:00

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@Pers
Ty nie masz nawet swego bloga a pewno zaraz stracisz ścierwoneonka a wiesz dlaczego ?
u2

u2

17.06.2023 11:03

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

Zresztą ty masz tylko kota.
Zazdrościsz per-sik. Sake ma sporą rodzinkę i opiekuje się wnukami. A gdzie twoja rodzinka się podziała per-sik ? Dlaczego wysłałeś ją na wzgórza Golan ? :-)
sake3

sake2020

17.06.2023 11:52

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@Pers......Owszem pozwalam sobie,po tym widowisku gdzie tak prezentowaliście swoją nienawiść i brak kultury,paskudne chamstwo i wykrzywione mordy .Hołota to nawet za delikatne na was określenie.Nie wiem czemu pan sugeruje w ciemno,że nie mam dzieci. Otóż.mam dwie córki,dwa koty i trzy wspaniałe wnuczki  z których żadna by nie poszła na taki odrażający spęd prowadzony przez odrażającego pomarszczonego osobnika.Żadna z nich nie miałaby na czole naklejonych j....ć PiS jak to miały maszerujące tam dzieci.Teraz muszę się martwić jak im przyjdzie żyć w ,,usmiechniętej Polsce'' Tuska.
Tezeusz

Tezeusz

18.06.2023 08:04

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

Ruszkiewicz ale dostaleś od @Zawiszy porządnego kopa...aż zadudniło a smród jaki...
zawisza.neon24.org
Ryan

Ryan

17.06.2023 12:23

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

ruszkiewicz
Na kolana ruski chamie przed polskim Panem!
Na kolana bucu
Na kolana

Ave
Salute
Tezeusz

Tezeusz

17.06.2023 06:37

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Teraz moda na listy otwarte.

Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz i cynik Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzaskowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL, które latami rabowały i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez mafijną UE i rosyjską agenturę w UE i w Niemczech. Mafiozi z PO i mafie w UE opłacające antypolską propagandę chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarneg
Tezeusz

Tezeusz

16.06.2023 22:47

Co można wymagać od Niemca i to rudego liżącego dupsko makreli i putlerka.
Z szamba dochodzi plusk. To kampanię PrOwadzi Tusk
Tezeusz

Tezeusz

16.06.2023 22:51

Teraz już wiemy ,że własną zona chciała się od Tuska uwolnić.Ten człowiek nie ma żadnych zahamowań.Nas P.Tusek jest dużo więcej. Nie będziemy słuchać tego knajackiego języka.Pelne gacie to masz ty człowieku bo jak przegrasz to koniec twojej politycznej kariery.P.Kaczynskiemu to do pięt nie dosiegasz.Tym swoim prostactwem chce rządzić Polską.Koniec P.Tusk spiepszaj z naszego kraju póki wyborców ZP jeszcze nie wk.........les
AŁTORYDET

AŁTORYDET

17.06.2023 09:44

Nieuzbrojonym okiem widać, że Tusk ma dokonać dekompozycji polskiego społeczeństwa. Zniszczyć resztkę kapitału społecznego. Wykluczyć myślenie wspólnotowe. Wie, że nie jest w stanie stworzyć trwałego rządu, dlatego zależy mu na wywołaniu  anarchii, w stopniu conajmniej przedrozbiorowym. Ale chyba jego nadzieje powoli gasną. W Poznaniu miał 8-10 tyś. stronników, w Warszawie wcale nie było za dobrze ( pamiętajmy, że spośród 1.900 mln mieszkańców W-wy, 70% głosuje na totalniaków). Będzie jeszcze ostrzej i bardziej podle, bo facet przegrywa.
Tezeusz

Tezeusz

17.06.2023 11:58

Tuska popierają byli komuniści 2,5 miliona legitymacji partyjnych teraz w większości ich rodziny wiadomo jabłko daleko nie pada od drzewa oraz byli urzędnicy z państwowych urzędów komunistycznych i ich rodziny nie byłeś komunistą lub zwolennikiem to nie pracowałeś w urzędzie to elektorat Tuska który czuje się oszukany przez komunę bo oddała władzę Solidarności i wśród tych ludzi partie lewackie nie mają wzięcia oni wiążą nadzieję że znowu zdobędą ale nie mają żadnych szans..Żadnych...przegrają z kretesem..
On tak z miłosci do fùr Deutschland, nienawidzi Polski i Polakow juz w latach 90 - tych w swoim programie glosił pelną autonomie dla Pomorza ze swoja wladza , wojskiem i pieniadzem , miejmy to na uwadze bo przez lata ta nienawisc w nim tylko rosła i to dzis z niego uchodzi , gdyby nie daj Bog wygrali to Polska bedzie zniszczona w ciagu poł roku , zalana islamistami a nasze dzieci beda uciekac z Polski t doprowadza do tego ze nie bedzie juz mial kto bronic naszej ojczyzny
Tezeusz
Nazwa bloga:
Tezeusz
Zawód:
https://albicla.com/Tezeusz
Miasto:
Gdynia

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 883
Liczba wyświetleń: 3,516,639
Liczba komentarzy: 18,665

Ostatnie wpisy blogera

  • Odznaki bohaterów
  • Powstańcza miłość. Historia prawdziwa
  • Mordowali Polaków Niemcy ale mordowali także i Rosjanie. AUSCHWITZ

Moje ostatnie komentarze

  • W punkt
  • @ Tomaszek przecież wiesz i znasz pro kacapskie i niemieckie postawy i powiązania blogerów NB z czerwonymi oni wcale ich nie ukrywają wielu sam ujawniłem w moich materiałach.
  • Ten blogger to potomek Niemieckiego scierwa

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Przesmyk Suwalski – czy tam zaatakuje Rosja?
  • Szczepionki przeciwko COVID-19 – dlaczego są bezpieczne?
  • Dlaczego Polscy nie chcą się szczepić przeciwko Covid19

Ostatnio komentowane

  • Tezeusz, @ Tomaszek przecież wiesz i znasz pro kacapskie i niemieckie postawy i powiązania blogerów NB z czerwonymi oni wcale ich nie ukrywają wielu sam ujawniłem w moich materiałach.
  • Tomaszek, Było jeszcze Kołdyczewo . I to nie takie jak w Wikipedii . I narodzik też cyrylicowy . Wierny zawsze niezależnie czy to car , putin czy stalin . Kolejny temat do eksploracji .  Czy Ponary nie…
  • Tomaszek, Sake Bo Ty nic nie rozumiesz , ja z resztą też . Jest tu troche , jak ich oceniam "dzwonów gumowych " Produkują sie jak stachanowcy na wszystkie tematy . Pisałem już że Nasze Blogi to w zasadzie…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności