Zamordowany w garażu

Mija 11 lat od śmierci twórcy GROM-u
Czy były agent wywiadu, dowódca komandosów GROM, człowiek, który musiał być z kamienia, by przeżyć, mógł popełnił samobójstwo? 

"Jeśli kiedykolwiek usłyszycie o moim samobójstwie, będzie to znaczyć że mnie dopadli".

Dokładnie 11 lat temu, wykonano wyrok na Generale Petelickim za to, że publicznie żądał Trybunału Stanu dla Donalda Tuska za Smoleńsk, o którym wiele wiedział. To On pierwszy poinformował o rozesłanych sms-ach  PO.co mają mówić o zbrodni w Smoleńsku

"Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił" - SMS-a z takim przekazem  otrzymali najważniejsi członkowie Platformy w kilka chwil po katastrofie smoleńskiej.

Gen. Sławomir Petelicki nie chciał wówczas z oczywistych względów ujawnić tożsamości osoby, która przekazała mu SMS-a, ale mówi kim ta osoba jest.
"Powiem tylko, że to bardzo uczciwy człowiek, któremu od dawna nie podoba się w Platformie wiele rzeczy. Tego samego SMS-a pokazałem też bardzo znanemu dziennikarzowi i dwóm osobom ze świata nauki - żeby nie było, że sobie wszystko wymyśliłem" - mówil wtedy gen. Petelicki.

Jego zdaniem twórcą SMS-a był ktoś z trójki: Donald Tusk, Tomasz Arabski, Paweł Graś.

Nieżyjący już gen.Petelicki był niesamowicie dobrze poinformowany, bo należał do grupy, która wiedziała chyba najwięcej o tym, co naprawdę w Polsce się dzieje. Miał ogromnie dużo znajomości w wojsku, służbach specjalnych, ale także w NATO i armiach państw Zachodu. 
Wiedział bardzo dużo o aferach wokół zakupów broni, że korupcją za czasów Tuska była tam niesamowita. Miał masę informacji na temat energetyki, gazu, w tym łupkowego. Miał znajomych w rozmaitych kręgach i ogromną wiedzę o finansowaniu budowy autostrad, rozmaitych nieprawidłowości tam się dziejących.
Generał Petelicki dysponował ogromną wiedzą o polskich służbach specjalnych, znał tajniki ich finansowania, wiedział o szczegółach akcji specjalnych, także tych za granicą w „dzikich” krajach, gdzie pieniądze przechodzą z rąk do rąk, bez pokwitowań. Ta wiedza dla wielu była bardzo groźna. Sam Petelicki w jednym z wywiadów mówił, że znajdował się „czarnej liście”, stworzonej przez polityków

Ten stopień poinformowania, jaki miał, na pewno był dla niego ryzykowny, o czym zresztą doskonale wiedział.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

16-06-2023 [13:12] - u2 | Link:

twórcą SMS-a był ktoś z trójki: Donald Tusk, Tomasz Arabski, Paweł Graś

Rozsyłał ponoć Zdradek.

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-06-2023 [13:24] - Kaczysta | Link:

Tekst to dzielo Tuska

Obrazek użytkownika u2

16-06-2023 [14:12] - u2 | Link:

Wcześniej seryjny samobójca dopadł szyfranta Zielonkę :

https://niezalezna.pl/38655-ja...

„Gazeta Polska” zapoznała się z aktami śledztwa w sprawie zaginięcia st. chor. Stefana Zielonki, szyfranta Służby Wywiadu Wojskowego. Z lektury dokumentów nasuwa się jeden wniosek: odnośnie do przebiegu zdarzeń co najwyżej można snuć hipotezy, a jedynym pewnikiem jest fakt zniknięcia wojskowego. Nic nie wskazuje na to, że miał on depresję lub że cierpiał na chorobę psychiczną. Z zeznań świadków można wywnioskować, że chorąży snuł plany na przyszłość i nie miał myśli samobójczych.

Dlaczego w takim razie prokuratura uznała, że przyczyną śmierci chor. Zielonki było samobójstwo? Nie wiadomo, ponieważ uzasadnienie umorzenia jest ściśle tajne. Podobnie jak nie wyjaśniono tajemnicy logowania do serwisu Nasza Klasa na hasło i login Stefana Zielonki, co miało miejsce 30 kwietnia 2009 r., już po jego zaginięciu. Prowadząca w tej sprawie czynności Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie znalazła na to odpowiedzi.

oraz szefa gabinetu Tuska Grzegorza Michniewicza :

https://www.gazetapolska.pl/28...

Sprawa tajemniczej śmierci i postać Grzegorza Michniewicza, dyrektora generalnego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska od 2008 do 2009 roku, była już opisywana przez „Gazetą Polską”, ale jego życiorys można poszerzyć o zupełnie dotąd nieznaną wiedzę dotyczącą lat 80. Czy przeszłość i uwarunkowania rodzinne pozostawały w tym przypadku bez wpływu na karierę Michniewicza w administracji po 1990 roku?

Grzegorz Michniewicz urodził się w 1961 roku, mieszkał w Warszawie. Z kwestionariusza paszportowego z kwietnia 1981 roku wynika, że w tamtym czasie nadal pozostawał na utrzymaniu rodziców. Miał jeszcze wówczas wykształcenie podstawowe. Edukację uzupełniał w liceum ogólnokształcącym dla pracujących. Nie wiadomo, kiedy dokładnie ukończył szkołę średnią – na pewno przed 1985 rokiem. Zanim to nastąpiło, był robotnikiem gospodarczym w Instytucie Psychoneurologicznym (teraz to Instytut Psychiatrii i Neurologii)

[...]

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-06-2023 [17:24] - Kaczysta | Link:

Generał, oczywiście, samobójstwo popełnił w piątek, po 15. Gdy prokuratura już nie zlecała autopsji. Samobójstwo w miejscu bez monitoringu. Dodatkowo, generał był zapalonym kibicem.
Popełnił samobójstwo w dzień rozpoczęcia Euro2012 i meczu z Niemcami.
To po prostu niemożliwe

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

16-06-2023 [18:42] - Siberian Husky Dog | Link:

Został zamordowany przez tych którym prawdę wygarnął.
Taka prawda .
Stalinowskie metody likwidowania ludzi wciąż aktualne wśród ruskich i niemieckich POpychadel

Obrazek użytkownika Ryan

17-06-2023 [22:09] - Ryan | Link:

Retoryczne pytanie!
Skoro wiernie służący Kremlowi/Putinowi, niemiecko-ruski piesek, szef PO tusk, mordował tych, którzy zagrażali ukrywaniu prawdy o Smoleńsku, to tym bardziej będzie mordował, gdy las birnamski stoi już u progu jego domu!

Obrazek użytkownika sake3

16-06-2023 [14:37] - sake3 | Link:

SMS był sygnałem dla Komorowskiego,że już można zająć fotel prezydenta i ,,zaopiekować się'' dokumentami.

Obrazek użytkownika tricolour

16-06-2023 [17:16] - tricolour | Link:

Kurcze, to Tusk jest bardzo uczciwy człowiek. Albo Arabski. Albo Graś. Same wzory uczciwości, cieszę się...

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-06-2023 [17:25] - Kaczysta | Link:

Bierzesz haloperidol?

Obrazek użytkownika spike

16-06-2023 [18:22] - spike | Link:

ten osobnik wącha Tri i łajno, mózg ma przeżarty same opony.

Obrazek użytkownika tricolour

17-06-2023 [01:30] - tricolour | Link:

Hehehe...

"Powiem tylko, że to bardzo uczciwy człowiek, któremu od dawna nie podoba się w Platformie wiele rzeczy..... Jego zdaniem twórcą SMS-a był ktoś z trójki: Donald Tusk, Tomasz Arabski, Paweł Graś"

Hehehe.

Obrazek użytkownika spike

16-06-2023 [14:17] - spike | Link:

Ś.p Lepper też dużo za dużo wiedział, dlatego musiał się "powiesić", a to nie koniec, zebrane dokumenty dał na przechowanie, z jego otoczenia też kilka osób musiało "popełnić samobójstwo" albo ulec wypadkowi.

Obrazek użytkownika Jabe

16-06-2023 [18:39] - Jabe | Link:

A co wykazało śledztwo?

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

16-06-2023 [14:21] - AŁTORYDET | Link:

@u2:
Wygląda to tak: szyfrant Zielonka, nieopatrznie dokonał dekryptażu informacji, o której nikt, poza dwiema osobami w Polsce, nie miał prawa wiedzieć, poszedł z tym do dyr. Michniewicza, a ten do swojego szefa, Arabskiego Tomasza (tego od spotkania w cztery oczy z Sieczinem, w moskiewski Dorian Grey'u). I dwóch pierwszych potem.zginęło. 

Obrazek użytkownika sake3

16-06-2023 [14:28] - sake3 | Link:

Samobójstwo dyr.Michniewicza też wyglądało podejrzanie.Powiesił się choć wcześniej planował uroczystość w gronie rodziny.

Obrazek użytkownika u2

16-06-2023 [14:38] - u2 | Link:

szyfrant Zielonka, nieopatrznie dokonał dekryptażu informacji, o której nikt, poza dwiema osobami w Polsce, nie miał prawa wiedzieć

Od tego są szyfranci, aby szyfrować i deszyfrować. Wiedział na pewno za dużo i zgłosił to pewnikiem swoim przełożonym. Podejrzewam, że dlatego zginął.

Obrazek użytkownika spike

16-06-2023 [19:04] - spike | Link:

Co to znaczy, że szyfrant "nieopatrznie dokonał dekryptarzu informacji", od on jest.
O szyfrogramie wiedziało min. 3 osoby, z jej nadawcą włącznie, kwestią jest od kogo ona była, czy z podsłuchu, czy od "swojego" agenta.

Szyfrant wg mnie nie zginął za posiadaną wiedzę, a klucz do szyfrów.

Zagadką jest, skąd "samobójca" wiedział kim jest Zielonka, to jest wiedza "tajemna", kto czym się zajmuje w wojsku, a tym bardziej w służbach wywiadu.

Obrazek użytkownika Hornblower

16-06-2023 [14:47] - Hornblower | Link:

I co w tej sprawie (i pozostałych) zrobił przez prawie 8 lat Minister Sprawiedliwości, Prokurator Generalny, pan Ziobro? 

Obrazek użytkownika u2

16-06-2023 [14:52] - u2 | Link:

Minister Sprawiedliwości, Prokurator Generalny, pan Ziobro?

Nie potrafisz Horniu sam znaleźć odpowiednich informacji z prokuratury ? Generała Petelickiego dopadł wasz seryjny samobójca w 2012 roku, czyli za waszych nierządów :-)

Obrazek użytkownika Hornblower

16-06-2023 [15:44] - Hornblower | Link:

u2,
coś mi się zdaje, że nie rozumiesz prostego pytania. A brzmiało ono tak:
I co w tej sprawie (i pozostałych) zrobił przez prawie 8 lat Minister Sprawiedliwości, Prokurator Generalny, pan Ziobro? 

Nie pytałem kiedy, za czyich rządów, jakie były efekty śledztwa - bo to wiem. Podobnie jak autor postu jestem zdania, że nie było to samobójstwo, tylko zabójstwo. Ale nie jestem Ministrem Sprawiedliwości/Prokuratorem Generalnym. Stąd moje pytanie - no, chyba że pan Ziobro uważa, że to było samobójstwo. 

Obrazek użytkownika u2

16-06-2023 [15:55] - u2 | Link:

Nie pytałem kiedy, za czyich rządów, jakie były efekty śledztwa - bo to wiem.

To podaj Hornciu skąd wiesz i co wiesz. I nie zadawaj głupich pytań skoro znasz odpowiedzi.

Obrazek użytkownika paparazzi

16-06-2023 [21:06] - paparazzi | Link:

@ Horn , dobrze pytasz. I po co się pienić i rozdrabniać na drobne. Jak się powie A to trzeba zakończyć na Z. Na marginesie , polityczny infantylizm gryzie w oczy. A o profesjonalnym podejściu do spraw niepodległości Polskiej i polskich imponderabili to trzeba jeszcze czekać. A przecież teraz jest ten moment.

Obrazek użytkownika Tomaszek

16-06-2023 [15:53] - Tomaszek | Link:

Nicka wybrałeś trębacza ale w awatarze trąbę z lunetą pomyliłeś . To tak jak ruski co z gaśnicą zamiast spadochronu wyskoczył .
Fano jest . Wymyśl coś jeszcze . Będą jajca jak berety .

Obrazek użytkownika Hornblower

16-06-2023 [20:17] - Hornblower | Link:

Tomaszku,
nic nie pomyliłem, za to Ty masz braki z literatury.

Obrazek użytkownika u2

16-06-2023 [20:20] - u2 | Link:

nic nie pomyliłem

Tyś Hornciu nieomylny, jak Rzymski Papa :-)

Obrazek użytkownika Tomaszek

17-06-2023 [14:45] - Tomaszek | Link:

A co ? To może ruski bez gaśnicy wyskoczył ?

Obrazek użytkownika Jabe

16-06-2023 [18:42] - Jabe | Link:

@Hornblower  To jest bardzo nie­wygodne pytanie, bo każda rze­czowa od­powiedź de­maskuje malo­wanych patrio­tów bez skazy.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

16-06-2023 [18:57] - Siberian Husky Dog | Link:

"Seryjny samobójca" zebrał za Tuska krwawe żniwo, po wyjeździe do Brukseli jakoś działalność tego typu w Polsce zniknęła...
Przypadek?

Obrazek użytkownika Jabe

16-06-2023 [19:01] - Jabe | Link:

Co zrobili ci, którzy teraz rządzą?

Obrazek użytkownika u2

16-06-2023 [19:09] - u2 | Link:

Kto drogi Hrabio rządzi ? Rządzi Europą ? Rządzi światem ? A może rządzi swoim ciałem ? Pytania się mnożą drogi Hrabio, kto rządzi, i czym rządzi :-)

Obrazek użytkownika Hornblower

16-06-2023 [20:10] - Hornblower | Link:

Jabe,
dlatego nie będzie rzeczowej odpowiedzi, tylko trochę inwektyw. Taki to sposób dyskusji.

Obrazek użytkownika u2

16-06-2023 [20:16] - u2 | Link:

nie będzie rzeczowej odpowiedzi, tylko trochę inwektyw

Oj tam, oj tam. Cham na klawiaturze Hrabiego Jabe brzmi jak pochwała dla nas ciemniaków i moherów. To wyższa kultura, niedostępna dla nas prymitywów :-)

Obrazek użytkownika paparazzi

16-06-2023 [21:08] - paparazzi | Link:

Jabe to pocałunek śmierci.

Obrazek użytkownika sake3

16-06-2023 [21:34] - sake3 | Link:

@paparazzi.....Ależ nie.Pan @Jabe to odbicie Tuska ,swoiście pojęta tolerancja połaczona z głoszeniem miłości.Tyle,że ani tej miłości,ani tolerancji jakoś nie widać.

Obrazek użytkownika paparazzi

16-06-2023 [22:25] - paparazzi | Link:

To to samo, jak cie po całuję to epidemia lub śmierć.

Obrazek użytkownika sake3

16-06-2023 [22:42] - sake3 | Link:

No myslę,że inne byloby odczucie po pocałowaniu pana Jabe a mnie.

Obrazek użytkownika JanAndJan

16-06-2023 [17:44] - JanAndJan | Link:

Panie Generale
Smutek, żal, wkurw!
Cześć, Pana pamięci! Reszta - jest - milczeniem.
Jest?
Ciszej, nad...
Pan wybaczy, Generale - szuje, kanalie, zdrajcy i tusk (ober gnój) - żyją, działają, szczują.
Coś ty narobił, kaczyński? Kurfo duda - ciapciaku, z g. bata, nie ulepisz, musoliniaku! 
Wszyscy ciebie, was - ograli v. ogrywają. Wy, my, oni - zapłacimy. Itd.etc. Rocznica... W tym państwie kurewskim, pełnym zdrady, pieniactwa, kompleksów oraz tzw. klasy bez klasy... Pytam: p. Generale, ile magazynków  9 x 19 trzeba, by oczyścić tę stajnię Augiasza?
Przy okazji rocznicy śmierci Generała - Błaszczak, publicznie obsrał Generałów. I, co? I...co?!
Kamieni kupa...
Panie i Panowie -- Polacy! Rodziny, dzieci, majątki..bierzcie i uciekajcie. Bo...gdyby, coś albo cóś... Zaleszczyki - będą zajęte, przez A'sasinową creditową elitę. Z mateo longnosym, na czele (członek, z ramienia, wysunięty..)

Obrazek użytkownika smieciu

16-06-2023 [18:23] - smieciu | Link:

Załóżmy, bo czemu nie, że wszystkie te samobójstwa były zabójstwami. Nie wszystkie dotyczą Smoleńska ale tak czy owak przy takim założeniu mamy pokaz siły i bezwzględności jakichś tajnych ludków. W tle mamy zmiany na szczytach władzy. Teoretycznie powinniśmy zakładać że zabójstwa te uderzały w ludzi związanych w jakiś sposób z PiS (który stracił na Zamachu Smoleńskim). Logiczny ciąg wskazywałby że komuś nie spodobał się pierwszy rząd PiS, czyli że ten ktoś wspierał PO. Patrząc od tej strony powstaje pytanie jakim cudem w Polsce doszło do powstania w Polsce drugiego rządu PiS?
Przecież ci źli mieli w ręku wszystko. Media, bezwzględne służby, w PKW swoich ludzi itp.
Po prostu chodzi o prostą kwestię. Czym naprawdę jest PiS skoro te wszystkie rzeczy nie stanęły mu na drodze? Ludzie tu wierzą że Polską rządzi partia patriotów. Ludzie, bez zaplecza finansowego i innego zdobyli władzę w kraju zarządzanym przez zjednoczone siły zła.
Ciekawi mnie ten brak refleksji. Jednoczesna wiara że jakieś zespolone siły Niemców, Rusków, UBeków, Służb, Mediów rządziły w Polską. Ale mimo to władzę przejęli dobrzy ludzie. Osamotnieni. Opluwani. Ale niezależni. Czyli wykonujący swoje ruchy zgodnie ze swoją filozofią. Udało im się np. ot tak, sprawnie naprawić finanse państwa - czyli przejąć kasę, która lewymi kanałami płynęła do tych złych. Zrobić zwykłym ludziom dobrze itp.
To jest ciekawe i pokazuje pewien stan umysłu.

Druga kwestia narzuca się sama. Skoro ci dobrzy są tacy dobrzy, skoro tak świetnie radzą sobie z naprawdę trudnymi sprawami, tym bardziej że przeciwnik jest prawdziwym wcieleniem zła, to dlaczego nie potrafili wyjaśnić stosunkowo prostej kwestii jaką Smoleńsk? Przecież to konkretna sprawa. Była właściwie rozwiązana gdy PiS obejmował władzę. Tutejsi blogerzy bez przerwy podrzucają kolejne wątki. Nie brakuje punktów zaczepienia.
Więc dlaczego poza, krótkimi kwietniowymi przerywnikami nic się w sprawie Smoleńska nie robi? Ci dobrzy uczciwi patrioci z obozu władzy ignorują temat a i czy jakiś członek tego rządu (nie licząc Kaczyńskiego i Macierewicza) oznajmił że był zamach? Co im stoi na drodze mówić wszem i wobec że był Zamach?

No i ostatnia sprawa. O której pisałem. Wszyscy uważają że celem był L. Kaczyński. Tylko ja wciąż nie wiem co komu przeszkadzał człowiek, któremu kończyła się kadencja w kraju gdzie rządził Seryjny, gdzie podobno Ruskie i Niemce mogły robić co chciały (skoro zrobiły Smoleńsk a potem likwidowały świadków).
Czy i w tym przypadku, mamy wierzyć, że jak bajce, ktoś zginął bo taki był kaprys złego cara? Który się miał obrazić o to że ofiara uparła się powtarzać słowa i zamiary które ten car sam wszem i wobec oznajmił?

No więc podsumowując. Nie wiem dlaczego doszło do Smoleńska (tzn nikt tu nie wyjaśnił), nie wiem dlaczego niemal nic się z tym nie robi. No i nie wiem jak ci dobrzy i niewinni pokonali wszech potężnych demonów stojących za Smoleńskiem.

Obrazek użytkownika u2

16-06-2023 [18:36] - u2 | Link:

jakim cudem w Polsce doszło do powstania w Polsce drugiego rządu PiS?

To prostsze niż się obecnie, po upływie kilku lat, wydaje. Proszę przypomnieć sobie jak PDT zarzekał się, że nie wybiera się do Brukseli. Ale się wybrał. Co skłoniło PDT do tej ucieczki ? Na rok przed kolejnymi wyborami ? Zostawił swoje sieroty w rękach doktor Ewy, która jaka była to każdy widział. Miła i sympatyczna, ale na polityce się nie znała. Więc wybory pełomafia przegrała.

Co skłoniło PDT do takiej panicznej ucieczki ? Proszę się cofnąć do roku 2012 i afery Amber Gie. Tutaj jest zakopany jeden z kluczy.  Udało się tę aferę zamieść pod dywan. Ministrem niesprawiedliwości był wtedy p. Jarosław Gowin, który zarządził kontrolę wewnętrzną w prokuraturze, która prowadziła postępowanie w sprawie Amber Gie. Wiceminister twierdził, że to było niezgodne z obowiązującymi przepisami. Wiceminister poszedł w odstawkę.

PS. Jest oczywiście trochę więcej kluczy, zakopanych, niekoniecznie w Zakopanem :-)

Obrazek użytkownika Jabe

16-06-2023 [18:46] - Jabe | Link:

No i co od tego czasu zrobiono z „Amber Gie”?

Obrazek użytkownika u2

16-06-2023 [18:54] - u2 | Link:

Nie potrafisz sam drogi Hrabio znaleźć co zrobiono ?  Drogi Hrabio, to do czego masz swoją służbę ? Pogoń ich, to są śmierdzące lenie. Każ ich wybatożyć i goń ich w zimie nago wokół  twojego zamku :-)

Obrazek użytkownika Jabe

16-06-2023 [18:59] - Jabe | Link:

Chamie, co zrobili rządzą­cy rze­komi patrioci, by co­kolwiek wy­jaśnić? To świad­czy, kim są.

Obrazek użytkownika u2

16-06-2023 [19:05] - u2 | Link:

Ależ drogi Hrabio, ja nic nie wiem. Nic nie słyszałem, nic nie widziałem. Jak chcesz coś się więcej dowiedzieć drogi Hrabio, zrób to co tobie napisałem. To są proste sprawy, zwłaszcza dla arystokratów błękitnej krwi takich jak ty drogi Hrabio :-)

Obrazek użytkownika sake3

16-06-2023 [19:55] - sake3 | Link:

@u2.....Nie szkoda panu czasu na takie rozkoszne dyskusje z panem @Jabe? Jak widać czerpie kulturę od Tuska pełnymi garściami.Dziś jest pan chamem a jutro dowie się,że do tego chla,bije żonę i dzieci i o zgrozo jest katolikiem.NB będą ubogacone, a pan w letni sezon ogórkowy zapewnioną rozrywkę.

Obrazek użytkownika u2

16-06-2023 [20:02] - u2 | Link:

Nie szkoda panu czasu na takie rozkoszne dyskusje z panem @Jabe?

Ależ skąd droga sake. Takie dyskusje z drogim Hrabią sprawiają, że znowu czuję że żyję, ja prostaczek i cham, i w dodatku się dokształcam z jaśniepańskiej kultury. To są proste sprawy droga sake :-)

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-06-2023 [19:56] - Kaczysta | Link:

Gdyby tylko niemiecko-rosyjski agent D.Tusk wygrał najbliższe wybory, będzie robił wszystko, co każą mu Niemcy i zbrodniarz Putin.
Był,jest i będzie nadal przez nich szantażowany za udział w zamachu na Prezydenta Polski. 
Skończy się pomoc Ukrainie.
A on sam będzie ich tancerzem

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

16-06-2023 [18:37] - Siberian Husky Dog | Link:

Był wywiad z gen. Petelickim który na kilka miesięcy przed śmiercią na życzenia 100 lat z okazji urodzin odpowiedział: "A dlaczego tak krótko?! - zamierzam, żyć dłużej!"

Obrazek użytkownika Ryan

17-06-2023 [21:56] - Ryan | Link:

Co by było, gdyby za rządów Tuska PO-PSL po serii dziwnych samobójstw po katastrofie smoleńskiej, PiS wyprowadził ludzi na ulicę i wrzeszczał by, że Tusk to zabójca?