Wylał się SBcki hejt na ulice Warszawy

Dzisiaj na ulicach Warszawy wylał się hejt SBków którym zabrano emerytury, jakby tego było mało, oprócz tych wszystkich zadymiarzy sprzyjających PO, celebrytów zakochanych po uszy w Tusku i spółce (np. Zbigniew Hołdys, Barbara Kurdej-Szatan, który zadeklarowali swoją obecność podczas marszu), obecny jest również blok Strajku Kobiet.  Tutaj o kulturze, miłym słowie, koleżeństwie, przyjaznym usposobieniu totalnie nikt nie słyszał. Jedyne hasło, które przysłania idącym pod sztandarem "legalnej aborcji" to ich standardowe: "je**ć PiS". No ale nie oszukujmy się, kto by się spodziewał tutaj czegoś innego... 

Donald Tusk zaprosił swoich zwolenników na marsz do Warszawy, odbywający się w rocznicę obalenia demokratycznie wybranego rządu Jana Olszewskiego w 1992 r. Tym razem uczestnicy przyjechali darmowymi autokarami wynajmowanymi przez działaczy PO, by zamanifestować niechęć do PiS.

Wiele mówiło się o pokojowym marszu, ale wielu uczestników marszu nie wytrzymało, by nie pokazać swoich nienawistnych haseł. Były m.in. wizerunki Jarosława Kaczyńskiego. Oczywiście słynne "osiem gwiazdek" znalazło się także na miejscu. Wszak hasło to jest myślą przewodnią polityki posła Koalicji Obywatelskiej Witolda Zembaczyńskiego, o czym poseł sam ochoczo opowiadał mediom - rozszyfrowując osiem gwiazdek, jako "je**ć PiS". 

Na czele tego pożal się Boże krzykliwego wulgaryzmami marszu pani Lempart wyjąca o " Aborcji na żądanie " dla tych co nie wiadomo kiedy nie wiadomo z kim po pijaku i narkotychach zachodzą w ciążę ? O to walczy ta rozwydrzona chamska baba...

Szedł w pierwszym szeregu z Brukselskim niemcem tego pochodu komuchów także dewiant sexualny Biedroń co pluje codziennie na Polskę w Brukseli..cieszy się jak jej zaszkodzi..Szli pod pachę z Lempart Frasyniuk ci co wulgarnie publicznie obrażali żołnierzy pilnujących granic Polski- same komuchy  żydowskimi korzenieniami przywiezienia na sowieckich tankach. Szli i wulgarnie obrażali Polaków - patriotów. szli tęczowi ni to chłop ni to baba chorzy z nienawiści z głupoty...

Pamiętajcie, że wyrosło całe pokolenie cwaniaków i kombinatorów dla których DT jest wzorem i są wściekli, że to się skończyło, dlatego popierają go ze wszystkich sił. To nie jest fascynacja, to jest wściekłość że już nie można kraść. RS to kolejny przykład totalnego chamstwa i bezczelności co w demokracji może być cały czas stosowane. Niezłomność i cierpliwość aż cały ten jad umrze, nic więcej nie można zrobić.

Polaku TY decydujesz ,,CZYJA BĘDZIE POLSKA". Czy chcesz ją oddać w ręce zdrajców, złodziei, sprzedawczyków, morderców, dzieciobójców, pedofilów, dewiantów seksualnych, meneli, Niemców i roSSjan? Jeżeli jednak chcesz, aby Polska była dumnym, zasobnym i wspaniałym Narodem, to w najbliższych wyborach zagłosuj na Prawo i Sprawiedliwość!!!
 
Żródło :
https://niezalezna.pl/487037-c...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-06-2023 [16:06] - Tomaszek | Link:

Frajerstwo dymało w upale , nawet wody im nie dali . Normalnie gorzej jak za komuny . A ja sobie karkóweczkę , kaszaneczkę , kiełbaskę w dobrym towarzystwie zgrillowałem . I taka to demokracja była . I taką ją lubię . Następnym razem zarządzić trza wielkie narodowe grillowanie . 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

04-06-2023 [16:36] - Siberian Husky Dog | Link:

I PO co wam to było
cała Polska z was się śmieje, komuniści i złodzieje

https://pbs.twimg.com/media/FxxsT9TX0AMvJq3?format=jpg&name=900x900

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-06-2023 [17:58] - Tezeusz | Link:

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że czas Donalda Tuska w polskiej polityce jest policzony. I to dosłownie... Dziś podczas marszu, który Tusk zorganizował w Warszawie, na niebie pojawił się samolot. A za nim ciągnął się napis: "Do Berlina".

folxdoycz tusk mysli że jak zbierze 50 tys folxdoyczów i sb-ków to wygra wybory he he. W sumie to ja również nie nie jestem w pełni zadowolony - nie podoba mi się że tusk nie siedzi jeszcze w kryminale gdzie jest jego miejsce - to jest wielkie zaniechanie rządu- za 1000 przestępstw jak np nawoływanie do przemocy za zdradę państwa ale przede wszystkim za ZAMACHU smoleński - jego udział w tym nie jest jasny - co najmniej jako użyteczny thebil

Obrazek użytkownika Maverick

05-06-2023 [02:00] - Maverick | Link:

Nie do wiary Polacy powoli się lecza " from hate"  w języku polskim nie ma słowa hejt wymyśliło go lewactwo z angielskiego, Polscy patrioci używają słowa nienawiść, nienawistniki, etc..

Onuce chazarskie lubią to słowo powtarzać, bo mają intelekt małp a " monkey see monkey do."...

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-06-2023 [07:44] - Tezeusz | Link:

@Maverick sowiecki śmieciu jaką masz pogodę w moskwie ruska onuco...

Obrazek użytkownika Maverick

06-06-2023 [04:20] - Maverick | Link:

Sowieci to chazary  a ty jesteś chazarską onucą u nas w Newadzie słonecznie i 40 st C. Olewamu onuce chazarskie i złodzieji nazwisk poprzez onuce.

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-06-2023 [07:36] - Tezeusz | Link:

A FBI w Newadzie wie jakie masz sowieckie poglądy ? Ciekawe.. 

Obrazek użytkownika Maverick

06-06-2023 [07:40] - Maverick | Link:

Poglądy suwerena nie są sowieckie twoje są. Ty cienki Bolku nawet nie wiesz co to jest suwerenność.
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-06-2023 [16:11] - Tezeusz | Link:

#Mac
Maverick sowiecki śmieciu osrany kundlem bandyty  putlerka jesteś idiotą i trollem kacapskim. A co na to FBI ?