Marsz "prostytutek i alfonsów"?

Dopiero przed chwilą dotarła do mnie ta informacja, choć jak widzę, fakt ten już funkcjonuje w sieci od kilku dni. 

Jutro ""liderzy opozycji i ich sympatycy mają przejść ulicami Warszawy z hasłami odsunięcia PiS od władzy. W sieci pojawiły się już grafiki mające towarzyszyć wydarzeniu. Szczególnie jedna z nich zwróciła uwagę internautów: logo w czerwono-biało-niebieskich kolorach przywodzi na myśl... barwy Rosji. To nie wszystko. Identyczna grafika znalazła się w logo Marszu Kobiet w USA, promując między innymi środowisko „sex workingu”" [1], czyli tak naprawdę środowisko prostytutek i alfonsów.

Źródło: https://www.tvp.info/70268296/... - foto: Andrzej Hulimka / Forum

Doprawdy to uśmiałem się "do rozpuku" utwierdzając się w przekonaniu, że cokolwiek robi totalna opozycja to zwykle "strzela sobie w kolano", co nieraz jest i straszne, i śmieszne. 

Nie rozumiem jak tak ważne dla D. Tuska wydarzenie jakim jest ogłoszony przez niego Marsz 4 Czerwca, można promować za pomocą plagiatu a do tego plagiatu znaku firmowego prostytutek i alfonsów w USA. 

Nie wiem kto D. Tuskowi "wyciął taki numer" ale tak naprawdę trafił - być może nieświadomie - w samo sedno charakteru tego marszu. 

Bo tak naprawdę będzie to liderowo swoisty marsz "prostytutek i alfonsów", czyli antypolskiej współczesnej a'la Targowicy, dla której Polska nie ma prawie znaczenia i byliby chyba w stanie ją sprzedać każdemu a już kondominium niemiecko-rosyjskiemu w szczególności. Dodatkowo będzie to niechybnie i liderowo marsz ubecko-lewacko-postkomunistyczno-liberalnych elit, oparty również na "koalicji strachu" przed ujawnieniem powiązań liderów tych środowisk z Rosją. 

[1] https://www.tvp.info/70268296/...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

03-06-2023 [13:07] - Chatar Leon | Link:

Michnikoidalne prostytutki intelektualne też będą!

Obrazek użytkownika Chatar Leon

03-06-2023 [13:07] - Chatar Leon | Link:

Michnikoidalne prostytutki intelektualne też będą!

Obrazek użytkownika sake3

03-06-2023 [14:40] - sake3 | Link:

KE przeznaczyła już sporą kwotę na organizację tego spędu.Jak widać wysuszona niemiecka miotła Leyen trzyma rękę na pulsie.Będzie pewno sporo atrakcji w postaci piwska do łapy ,może pani Gesslerowa wyłoży po pączku,co jej się przecież zwróci.Tłum pewno będzie stękał z zachwytu bo niczym na czerwonym dywanie na festiwalu filmowym będą stąpały po warszawskim asfalcie gwiazdy kabaretu Tuska,ich małżonki i dziatwa patrząc z pogardą na wszystkich jak to elita.Nie zabraknie pokurcza Seweryna,ani wypierdków Radzia Sikorskiego czy Lisa.Kto będzie jako maestro do kierowania  artystycznie hasłami i przekleństwami? Sam Tusk czy jakiś aktorzyna czy wyjec? Tak więc warto iść.Ja nie dojadę,ale będę pilnie wypatrywać w telewizji moich ulubieńców-wyleniałego wprawdzie już Tygryska i Jandy czy jej aby przelatujący gołąb nie nasrał na trzęsący się łeb.No chyba że te zamówione przez pomarszczoną starą podeszwę autobusy będą odwoziły później manifestantów.

Obrazek użytkownika Kaczysta

03-06-2023 [15:24] - Kaczysta | Link:

On na marsz alfonsów z  SB idzie
A Wy?
https://i.ytimg.com/vi/GvWuZAa4YAw/maxresdefault.jpg

Obrazek użytkownika Ryan

03-06-2023 [18:57] - Ryan | Link:

Zwierzyniec
I tęczowe i pryszczate
genderowe, nie kumate
Te, co piją i wciągają
Na ten marsz Was zapraszają

https://pbs.twimg.com/media/FxtOr1uWcAARph4?format=jpg&name=small

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

03-06-2023 [20:52] - Siberian Husky Dog | Link:

Tak czy owak Tomasz Lis niechcący odebrał  Tuskowi show.
Komory i za chwilę publikacja nagrania Seweryna przykryły skutecznie Marsz Nocnej Zmiany SB. I to jest idealny przykład niedźwiedziej przysługi

Obrazek użytkownika sake3

03-06-2023 [21:16] - sake3 | Link:

Show i tak będzie.niezaleznie od pogody i bojowych nastrojów.Będą wzajemne żółwiki,uściski na niedźwiadka,całuski jakby ta cała szemrana gromada spotkała się i witała po latach Seweryn będzie dumnie kroczył razem ze swoją rodzinką,która od tego pie....ego PiS-u w osobie Glińskiego wydarła na swoje głupkowate teatrzyki mnóstwo forsy.To sie nazywa wdzięczność.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

03-06-2023 [23:32] - krzysztofjaw | Link:

To jest żenujące: logo marszu prostytutek i alfonsów, hasztag "czas ulicy", bluzgi Seweryna... Toż to jest dalekie od polskiej kultury i mentalności! Kto w końcu w tym marszu pomaszeruje? Mogę odpowiedzieć dwoma słowmi: PRYMITYWNI PROSTACY!
Pzdr