Baterie Patriot i roSSyjska "balszaja technika" w krzakach

We wtorek nad ranem armia rosyjska przeprowadziła kolejny atak rakietowy na terytorium Ukrainy. Użyto m.in. sześć rakiet ponaddźwiękowych Kindżał. Ukraińskiej obronie udało się strącić wszystkie. — To porażka rosyjskiej armii i przemysłu zbrojeniowego — komentuje szef programów wojskowych w Ukrainie.

Rosyjskie pociski Kindżał miały być nie do przechwycenia a stał się zwykłym złomem.
Rosyjska propaganda utrzymywała, że ponaddźwiękowe Kindżały są pociskami, których nie można przechwycić. Na początku maja Ukraińcy zniszczyli jednak pierwszy z nich, używając do tego amerykańskich systemów przeciwrakietowych Patriot.
Ponaddźwiękowe rakiety manewrujące Kindżał przedstawiane były przez rosyjską propagandę jako pociski, których nie da się przechwycić. 4 maja Ukraińcy zniszczyli jednak pierwszy z nich, używając do tego amerykańskich systemów przeciwrakietowych Patriot.

Kindżały, które mogą przenosić głowice jądrowe lub konwencjonalne, obejmują swoim zasięgiem całą Ukrainę. Poruszają się z prędkością kilka razy większą niż prędkość dźwięku (mogą osiągnąć 10 machów, czyli ponad 12 tys. km na godzinę). Uważane są za trudne do wykrycia przez systemy obrony przeciwrakietowej.

Balon rosyjskiej propagandy pęka, jak bańka mydlana. Thomas C. Theiner: System Patriot zestrzelił wszystko. Amerykanie nigdy nie mówią, co ich broń w pełni potrafi zrobić. Z kolei Rosjanie przesadzają, wręcz kłamią z tym, co ich broń może zrobić. Niezależnie od tego, co wystrzeliła czy pociski manewrujące, balistyczne to system Patriot zestrzelił wszystko. – mówił w rozmowie z Michałem Rachoniem w programie Minęła20 Thomas C. Theiner, Thomas C. Theiner, emerytowany włoski artylerzysta, ekspert ds. wojskowości, filmowiec i dokumentalista, mieszkający od 2009 roku w Kijowie.

I co z tą zachwalaną przez bandycką roSSję i jej ściganego za ludobójstwo bandytą Nr1 putinem ? jak tam "super technika " państwa kacapskiego już w.. krzakach jak to całe sowieckie bandyckie państwo roSSja...

Baterie Patriot są już w Polsce i strzegą przed kacapami naszego nieba. A będzie ich 500 więc Putler uważaj !

Żródło :
https://www.mpolska24.pl/post/...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-05-2023 [09:02] - Tezeusz | Link:

A jeszcze nie tak dawno Putin i Łukaszenko dzielili świat na pół: jeden miał wziąć półkulę wschodnią, drugi zachodnią. Tymczasem 12 miesięcy później jeden sra pod siebie a drugi jeździ na wózku inwalidzkim. Czyli sowieckie mocarstwo w pełnej krasie.

No, KACAPY! Wasze mrzonki o przewadze tych waszych rakiet wsadźcie sobie w kacapskie d..y. Jak wy, KACAPY potrzebujecie sukcesu w konfrontacji z amerykańskim sprzętem wojskowym... Tak samo, jak niemiecki kolaborant sepleniący w walce z PiSem

Obrazek użytkownika u2

19-05-2023 [09:41] - u2 | Link:

dzielili świat na pół

Tak to jest jak ktoś się porywa z motyką na Słońce. A niedługo ten ktoś dostanie potężnego kopa od kitajców.

Obrazek użytkownika Kaczysta

19-05-2023 [17:55] - Kaczysta | Link:

Rosja chce aresztować sędziego MTK. Chodzi o sprawę Putina
Rosja wydała nakaz aresztowania na jednego z sędziów Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze, który uczestniczył w składzie, jaki wydał w marcu za Władimirem Putinem list gończy
Co za pojeby

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-05-2023 [09:05] - Tezeusz | Link:

Pamiętam kiedyś miałem takiego kolegę w pracy z typowej komuszej rodzinki bolszewickiej i kiedyś przy piwku poszła dyskusja o sile ruskiej armii no i ten pajac zaczął się rozwodzić nad potęga ruskiego nowego czołgu Armata. Ciekawe jaką teraz ma mordę jak widzi co to wszystko warte co z kacapii pochodzi. Gdzie są teraz frajerze twoje czołgi Armata?. Ja wiem gdzie, w tym samym miejscu gdzie i ty czyli w du. ie.

Obrazek użytkownika Tomaszek

19-05-2023 [10:32] - Tomaszek | Link:

Już to pokazywałem kilka razy . ? Taka potężna że z miejsca ruszyć problem  .https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Kaczysta

19-05-2023 [17:41] - Kaczysta | Link:

Tezeuszu
To Ty z dachowcem pracowałeś
Nawet był Twoim kolegą?

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-05-2023 [17:59] - Tezeusz | Link:

Z dachowcem nie !!! w Moskwie nie byłem wolę Polski zapach niż ścierwo łajadacko gówniane roSSyjskie bydło..
Mój śp. dziadek w AK i NSZ tlukł to czerwone  ścierwo ile wejdzie....Babcia z KEDYWU AK witała ich w Lublinie seriami z broni maszynowej jak zabijali kobiety i dzieci...

Obrazek użytkownika Kaczysta

19-05-2023 [20:06] - Kaczysta | Link:

perskie koty tez?

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-05-2023 [17:02] - Tezeusz | Link:

Niszczyć rosyjski gruz 200 , gruz 300 w dużych ilościach tak jak na samym początku Rosyjski żołnierz mówi Ukraińska babcia nakarmiła nas pasztecikami. Ośmiu chłopaków pojechało do domu w cynkowych trumnach . Chwała Ukrainie

Obrazek użytkownika Kaczysta

19-05-2023 [17:53] - Kaczysta | Link:

Prezydent USA poinformował członków G7, że Amerykanie będą wspierać wspólny, międzynarodowy wysiłek na rzecz szkolenia pilotów Ukrainy na nowoczesnych samolotach myśliwskich, w tym F-16. Szkolenia będą prowadzone w Europie i rozpoczną się w ciągu 2-3 tygodni.

Obrazek użytkownika tricolour

19-05-2023 [19:21] - tricolour | Link:

Przepraszam, ale to z radości: to teraz ruskim chuj do dupy!!!

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-05-2023 [20:35] - Tezeusz | Link:

@trzy..
"teraz ruskim chuj do dupy!!!"
pyraj @Persa on to uwielbia szczególnie lizanie bandyty putlerka..