Jestem Kat czyli katol

Płaczę , płaczę i słucham . Jestem Polakiem , jestem z pokolenia JPII i jestem z tego dumny. Jestem i pamiętam. Pamiętam i wiem kto atakuje JPII . Na pohybel komunie i sługusom szatana z TVN 24. Jestem i bedę aż się rozpadnie w proch i pył sowiecka zawierucha. A na drzewach zamiast lisci..... i wiem że doczekam. Pozdrówka dla Polaków i Polek

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

04-04-2023 [06:00] - sake3 | Link:

Naprawdę pan liczy że się doczeka?Proszę rozejrzec sie po mediach,na własne oczy i uszy posłucha i popatrzy jak tokuje niby to katolik całą gębą Terlikowski.Z każdą swoją wypowiedzią coraz bardziej butny,coraz bardziej ostry w stosunku do papieża,coraz bardziej wstrętny.,,Papięż stanął po stronie oprawców'' dowodzi w swoich zawiłych wypowiedziach Fałsz i obłuda widnieje na tej nalanej gębie,ale o dziwo nawet takie kanalie znajdują w Polsce swoich wyznawców 

Obrazek użytkownika Es

04-04-2023 [17:00] - Es | Link:

Ponawiam pytanie postawione już w innym miejscu na NB: dlaczego gorliwi katolicy  przez 30 lat nie domagali się oczyszczenia Kościoła z brudów  obyczajowych, lawendowej mafii, TW I innych donosicieli, pozwalając im  na rozwalanie Kościoła od środka? Dlaczego lament dopiero gdy larum grają? 

Obrazek użytkownika sake3

04-04-2023 [17:40] - sake3 | Link:

@Es....Wprawdzie postawil pan pytanie nie mnie ale chyba nic złego w tym że postaram się wyjasnić.Większość katolików nie słyszała o lawendowej mafii.My mieliśmy przed oczami Kościół Jana PawłaII-ego,Kościół kardynała Wyszyńskiego.To oni oświetlali te kościoły swoją osobowością i swoją wielkością.Przez te lata widzieliśmy jak reżim rozprawia się z Kościołem,jak ginie Jerzy Popiełuszko i inni księża.Byliśmy wtedy przecież młodzi lub nawet bardzo młodzi.Wtedy nie zastanawialiśmy się nad żadną lawendową mafią.Nasza religijność nie dopuszczała krytyki Kościół w Polsce świecił blaskiem odbitym od postaci JPII Jego śmierć była dla nas pomimo choroby wstrząsem.Jego wiekszym stała ię nagonka na polskiego papieża dokonywana przez Polaków.Już nawet dla mnie nie jest tak tragiczna dewastacja pomników co ohydne szczucie w internecie i mediach,ohydne  i nienawistne wpisy i komentarze.Przecież to nie tylko młodzi ale i pokolenie które go znało z pielgrzymek dopuszcza sie tak skandalicznych wypowiedzi.Myślę że to bardziej naciski z zewnątrz,przekazywanie olbrzymich środków na walkę z KK ma tu miejsce niż seksualne wybryki lawendowej mafii.Sądząc z wypowiedzi  dziennikarza katolickiego Terlikowskiego-  każdej rodzinie mamy kogoś kto był molestowany w parafii przez księdza albo wie o takowym molestowaniu czyli wg niego wszyscy księża dopuścili się gwałtów Mamy w to wierzyć? Chocby żadnej lawendowej mafii nie było to i tak ośrodki lewackie uderzyły by w Kościół który przeznaczony jest do odstrzału. Czy szkalujący zainteresowali się ile przeznacza Kościół środków ze zbiórek na cierpiących katolików i niekatolików w Syrii? Każde trzęsienie ,każa katastrofa jod razu uruchamia pomoc Caritasu.Dlaczego o tym nie mówimy,nie wygarniemy mordom wrzeszczącym?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-04-2023 [22:19] - Alina@Warszawa | Link:

Jako przedstawicielka jednej z polskich rodzin informuję publicznie m.in. pana Terlikowskiego, że w mojej dużej wielopokoleniowej rodzinie NIKT nie był molestowany przez księdza, chociaż wszyscy chodzą od małego do kościoła! Co więcej, mój ś.p. ojciec zawsze mówił, że dopiero z telewizji (a mówił to gdzieś w latach 90-tych XX wieku, po 60-tce) dowiedział się, że jest tylu homoseksualistów. Miał pretensje do swoich nauczycieli ze szkoły średniej, że zdał maturę, a zupełnie nie wiedział, nie słyszał o czymś takim jak homoseksualizm, czyli zboczenia seksualne.
Może pan Terlikowski ocenia wszystkich wg zasady "każdy sądzi po sobie"? To wyjaśniałoby jego problemy i poglądy, ale nie upoważnia go do rozciągania tej oceny na wszystkie polskie rodziny. Polskie rodziny nie są rodzinami Terlikowskich! Moja na pewno!

Obrazek użytkownika Es

05-04-2023 [13:02] - Es | Link:

Zamilczanie tematu jako metoda pozbycia się problemu jest rizwiązaniem najgorszym z możliwych. Mądrzy ludzie przestrzegali przed zaniechaniem rozliczeń i oczyszczenia  kościoła już trzydzieści lat temu. Wiedzieli, że pozostawienie tak mocnego, gotowego do użycia narzędzia szantażu odbije się bardzo szybko potężną czkawką. Tym bardziej, że na fali budzenia się postmarksizmu i wszelkich lewackich ruchów, Kościół jawił się naturalnym ich przeciwnikiem. Zaprzęgnięte i wykorzystane do walki z nim środowiska określające się obecnie jako lgbt już na samym początku wydały oswiadczenia, w których domagały się uznania przez Kościół zgłaszanych żądań pod szantażem ujawniania wszelkich powiązań przedstawicieli duchowieństwa z ich środowiskami, homoseksualizmem i przypadków pedofilii księży. Działo się tak na całym świecie,  ale to w post demoludach a szczególnie w Polsce, kraju w przeważającej części katolickim, tak intensywny i gwałtowny atak dzięki archiwom bezpieki był i jest mozliwy. 
Kosciół jako wspólnota i jako instytucja starając się o przywództwo duchowe narodu powinien być bardziej niż żona Cezara poza podejrzeniami. Nie można kierować zarzutów do Strzembosza za skazanie nas na sądową bandyterkę, jednocześnie tuszując brudy w gronie tych, którzy powinni dawać moralny przykład. 
JakPani widzi jednak temat - czy też wątek- wisi już całą dobę,  nie wywołując żadnej dyskusji. Nawiasem i tak jest lepiej,  bo zainicjowanie takiego tematu dziesięć lat temu, ściągało wszelaki gromy i oskarżenia na tego kto się ośmielał zaczynać o tym rozmowę. Nie zmieniło się natomiast ani na jotę modus operandi Polaków.  Wolą ulegać jakiemuś nagłemu wzmożeniu, lub wznosząc lamenty jak @kat, niż rozwiązywać problem od strony merytorycznej.  Takie staropolskie tradycyjne "pospolite ruszenie"  na jedną bitwę się odbyło... po czym w przekonaniu: aleśmy im pokazali, wszyscy się rozeszli. I... tyle. 
tym samym wszyscy wyrażają zgodę na kościół Charamzy,Petza, Wesolowskiego i innych, pod auspicjami polskiego episkopatu i przyklaskują wydaleniu na przykład Miedlara za to że o tym ośmielał się mówić.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

04-04-2023 [21:59] - Ula Ujejska | Link:

Witaj Kacie
Piękna piosenka. Puściłam ją wnukom - i musiałam to zrobić parę razy - tak im się podobało.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

23-10-2023 [22:40] - kat | Link:

Ula....3Maj się ciepło 

Obrazek użytkownika skipol

05-04-2023 [21:05] - skipol | Link:

Witaj,Kacie!
Wszystkiego dobrego, zdrowia na te święta Wielkiej Nocy

Obrazek użytkownika kat

23-10-2023 [22:41] - kat | Link:

Skipol....kimkolwiek jestes , jestes moim druhem....pozdrówka