Wyjcie pisiory

Bieszczady.
Wielka pętla bieszczadzka
Droga E44 na Ustrzyki ze zjazdami na Brzegi, Cisną, Bystre i Zagórz.
Inwestycja wybudowana przez Sławomira Nowaka, na specjalne polecenie Donalda Tuska

Jechałem. Nawigacja padła z zachwytu.Pamiętam jak kiedyś tam miałem zjechać i jedzilem przez tydzień bo nie mogłem wyjechać

Od zawsze wierzyłem w Sławka Nowaka, jego wizję i talenty.Mieli rozmach i fantazję a teraz pisiory się czepiają
Nie wiemy co straciliśmy przez te 8 lat - tego nie odrobimy do końca lat naszych.I przede wszystkim greenpeace jest zadowolone.I przy tym nie wycięto żadnego drzewa, ani nie zniszczono siedlisk.
Sławek starał się to samo zbudować na Ukrainie, ale mu nie dali, zawistni ludzie, zdyskredytowali człowieka
PiS-iory tak nie potrafią a i pewnie rozkradli by wszystko
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

16-03-2023 [21:17] - Maverick | Link:

Jakiego skoku cywilizacyjnego dokonały Chiny to nikt tego w Polin nie pojmnie. Poska przeciwnie rosprzedała wszytsko za grosze a teraz się cieszą gdy obce korporacje otworzą mantownie, pewnie nawet 1 km drogi by nie zbudowali gdyby nie unijne dotacje.To użależnienie od unijnych pieniędzy prowadzi do utraty suwerenności.

https://rumble.com/v2ddpj8-upa...

Obrazek użytkownika Jan1797

16-03-2023 [21:18] - Jan1797 | Link:

Jechałem. Nawigacja padła z zachwytu.
---

Zapomniał Autor dodać -Jest rok 2112 ;-))

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-03-2023 [22:00] - Kaczysta | Link:

A to rozwidlenia Trasy Ekspresowej nr.3 w Bolkowie. To na Jelenią Górę, Kamienną Górę i Świebodzice.. Wszystko w terminie, wykonawcy zarobieni a jeszcze jaki widok!
PO
To jest to
https://pbs.twimg.com/media/FrVlYUmX0AAiavH?format=jpg&name=large

Obrazek użytkownika Jan1797

17-03-2023 [15:29] - Jan1797 | Link:

i wypłaceni :-)) Wolno znaczy dobrze, bo cóż to jest 9 dekad, trzas pras i gotowe.

Obrazek użytkownika Pers

17-03-2023 [08:30] - Pers | Link:

Ja to się cieszę z ponad 2 milionów elektrycznych samochodzików pana premiera Morawieckiego. Początkowo miał być tylko jeden milion ale jak "dobra zmiana" się za coś bierze to idzie na maxa. 
Tak jak z tanimi mieszkaniami. Nabudowali tyle, że stały puste i żeby nie nasi bracia Ukraińcy, ktorych bestialsko i bez powodu napadł Pan Prezydent Putin to pewnie trzeba by wyburzać.

Obrazek użytkownika Jan1797

17-03-2023 [21:56] - Jan1797 | Link:

Może wyjaśnię, tak mniej więcej, to, o czym piszemy. Autor uważa, że w następnej kadencji PiS ukończy budowę węzła drogowego Bolków na dolnym Śląsku, zamykając inwestycję, wypłacając i przekazując do użytku. Dodałem, że opozycja może tego dokonać, być może nawet wg. wizualizacji w niespełna dziewięć dekad? Zapewne przed ukończeniem rozpocznie się remont, ale czyż wolno nie znaczy wiele? Bo nie ma jak pięknie się różnić 😊Przechodząc do samochodów elektrycznych, analogicznie przez dziewięćdziesiąt lat dyskusji i planowania opozycji mogą się zdeklasować? Pana Premiera Morawieckiego dużo lepiej wygląda, warto się uczyć.