Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Wyjcie pisiory

Kaczysta, 16.03.2023
Bieszczady.
Wielka pętla bieszczadzka
Droga E44 na Ustrzyki ze zjazdami na Brzegi, Cisną, Bystre i Zagórz.
Inwestycja wybudowana przez Sławomira Nowaka, na specjalne polecenie Donalda Tuska

Jechałem. Nawigacja padła z zachwytu.Pamiętam jak kiedyś tam miałem zjechać i jedzilem przez tydzień bo nie mogłem wyjechać
Od zawsze wierzyłem w Sławka Nowaka, jego wizję i talenty.Mieli rozmach i fantazję a teraz pisiory się czepiają
Nie wiemy co straciliśmy przez te 8 lat - tego nie odrobimy do końca lat naszych.I przede wszystkim greenpeace jest zadowolone.I przy tym nie wycięto żadnego drzewa, ani nie zniszczono siedlisk.
Sławek starał się to samo zbudować na Ukrainie, ale mu nie dali, zawistni ludzie, zdyskredytowali człowieka
PiS-iory tak nie potrafią a i pewnie rozkradli by wszystko
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 1949
Maverick

Maverick

16.03.2023 21:17

Jakiego skoku cywilizacyjnego dokonały Chiny to nikt tego w Polin nie pojmnie. Poska przeciwnie rosprzedała wszytsko za grosze a teraz się cieszą gdy obce korporacje otworzą mantownie, pewnie nawet 1 km drogi by nie zbudowali gdyby nie unijne dotacje.To użależnienie od unijnych pieniędzy prowadzi do utraty suwerenności.
rumble.com
Jan1797

Jan1797

16.03.2023 21:18

Jechałem. Nawigacja padła z zachwytu.
---

Zapomniał Autor dodać -Jest rok 2112 ;-))
Kaczysta

Kaczysta

16.03.2023 22:00

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Jechałem. Nawigacja padła z

A to rozwidlenia Trasy Ekspresowej nr.3 w Bolkowie. To na Jelenią Górę, Kamienną Górę i Świebodzice.. Wszystko w terminie, wykonawcy zarobieni a jeszcze jaki widok!
PO
To jest to
pbs.twimg.com
Jan1797

Jan1797

17.03.2023 15:29

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na A to rozwidlenia Trasy

i wypłaceni :-)) Wolno znaczy dobrze, bo cóż to jest 9 dekad, trzas pras i gotowe.
Pers

Pers

17.03.2023 08:30

Ja to się cieszę z ponad 2 milionów elektrycznych samochodzików pana premiera Morawieckiego. Początkowo miał być tylko jeden milion ale jak "dobra zmiana" się za coś bierze to idzie na maxa. 
Tak jak z tanimi mieszkaniami. Nabudowali tyle, że stały puste i żeby nie nasi bracia Ukraińcy, ktorych bestialsko i bez powodu napadł Pan Prezydent Putin to pewnie trzeba by wyburzać.
Jan1797

Jan1797

17.03.2023 21:56

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Ja to się cieszę z ponad 2

Może wyjaśnię, tak mniej więcej, to, o czym piszemy. Autor uważa, że w następnej kadencji PiS ukończy budowę węzła drogowego Bolków na dolnym Śląsku, zamykając inwestycję, wypłacając i przekazując do użytku. Dodałem, że opozycja może tego dokonać, być może nawet wg. wizualizacji w niespełna dziewięć dekad? Zapewne przed ukończeniem rozpocznie się remont, ale czyż wolno nie znaczy wiele? Bo nie ma jak pięknie się różnić 😊Przechodząc do samochodów elektrycznych, analogicznie przez dziewięćdziesiąt lat dyskusji i planowania opozycji mogą się zdeklasować? Pana Premiera Morawieckiego dużo lepiej wygląda, warto się uczyć.
Kaczysta
Nazwa bloga:
Kaczysta

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 512
Liczba wyświetleń: 1,238,877
Liczba komentarzy: 5,627

Ostatnie wpisy blogera

  • Ci sędziowscy zwyrodnialcy w Iranie to hańba dla rodzaju ludzkiego
  • Rok temu wygrała Polska
  • Jak Putin został mistrzem pozowania

Moje ostatnie komentarze

  • a rosjanie?
  • Rocznica wiekopomnego tryumfu Rafała Krótkiego, a jakże ważnego dla świata  pbs.twimg.com
  • Jakikolwiek sprzeciw Tuska w tej materii zrówna go z przyzwoleniem na gloryfikacje bestialskiego zamordowania ponad stu tysięcy Polaków przez ukraińską swołocz, dla niepoznaki nazywanej bandami UPA.…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Najsłynniejsza i najlepiej zareklamowana polska firma za darmoszkę?
  • Azow - Bohaterski batalion armii Ukraińskiej
  • Pomagajmy naszym braciom

Ostatnio komentowane

  • Mrówka, Pewnie tyż.  Czy to usprawiedliwia ludobójstwo dokonywane przez izraelczyków?
  • Es, Tak tylko ad vocem:dakowski.pl
  • EsaurGappa, Znowu ciężka dłoń cenzury pogłaskała nasze blogi,o Wielki Wszechmocny Adminie klękam przed tobą.Już będę grzeczny i posłuszny, będę nieszczery,wypociny moje będą tym płynąć nurtem,który się cofa.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności