Putinowska faszystowska roSSja na marginesie świata

16000 rosyjskich uderzeń rakietowych w cywilną infrastrukturę Ukrainy: skala putinowskiego ludobójstwa na narodzie ukraińskim

Po 24 lutym Rosja dokonała ponad 16 tysięcy uderzeń rakietowych na infrastrukturę cywilną Ukrainy. Putin idzie na całość i postanowił walczyć do ostatniego Rosjanina. W rzeczywistości kremlowski dyktator rozpętał wojnę napastniczą, niewyobrażalną jak na XXI wiek. Należy nałożyć maksymalne sankcje na Rosję, gdyż jej agresja jest w stanie zdestabilizować Europę. W odpowiedzi na tę agresję Putin powinien otrzymać "zimną wojnę 2.0", która zniszczy potencjał ofensywny rosyjskiej armii. 

Na tle zimowych chłodów Rosja systematycznie atakuje infrastrukturę energetyczną Ukrainy. Rosyjska armia nie jest w stanie zmienić sytuacji na froncie na swoją korzyść i Putin postanowił uczynić życie Ukraińców nieznośnym w nadziei, że osłabi to opór Sił Zbrojnych Ukrainy. Rosja nadal będzie niszczyć cywilną infrastrukturę Ukrainy: na celowniku są nie tylko obiekty ciepłownicze, lecz także infrastruktura transportowa i produkcja gazu. W najbliższym czasie Putin rozpocznie terror rakietowy przeciwko placówkom medycznym i zakładom przemysłu spożywczego Ukrainy, bo Rosja nie ukrywa, że jej celem jest zajęcie Ukrainy. 

Choć rosyjska armia używa radzieckiej broni, jej zapasy w Rosji są nadal dość duże. Taktyka wojskowa Federacji Rosyjskiej powoduje prawdziwe ludobójstwo na Ukraińcach, których Putin nienawidzi i dąży do ich zniewolenia. Rosja ma obsesję na punkcie ekspansji terytorialnej, choć właśne rosyjskie terytoria są zaniedbane i zacofane. Wszelkie negocjacje z Putinem to blef: Rosja musi zostać ostatecznie osłabiona, bo jej armia jest obecnie krytycznie wyczerpana. 

Po zimnej wojnie i "wyścigu zbrojeń" Rosja była tak słaba, że przez 30 lat świat był pozbawiony jej kolejnej ekspansji terytorialnej. Dlatego Putin musi uzyskać "zimną wojnę 2.0", która całkowicie wyczerpie i wykrwawi Rosję doprowadzając do jej moralnego i ekonomicznego upadku.

Ukraina powinna natychmiast otrzymać nowoczesne środki obrony powietrznej i przeciwrakietowej, a także potężną broń, która wesprze zdolności obronne Sił Zbrojnych Ukrainy w zimie w tym rakiet dalekiego zasięgu. Należy podjąć wszelkie możliwe sankcje wobec Rosji, które będą miały niszczący wpływ na rosyjską gospodarkę. Putin zatrzyma się dopiero wtedy, gdy jego armia straci potencjał ofensywny, a w tym celu konieczne jest uszczuplenie rosyjskiej gospodarki.

Bandyta putin i jego mordercy ukraińskich dzieci czeka już tylko w oczach świata więzienie i wieczne potępienie - w najlepszym przypadku, na polu walki tylko śmierć za ludobójstwo, gwałty, kradzieże..

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

29-11-2022 [17:36] - Pers | Link:

Widzę, że trafiłem na "koncert życzeń" :)))
To kiedy będziecie mieli prąd?

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-11-2022 [06:42] - Tezeusz | Link:

@Rus....
Koncert życzeń spełni się w momencie likwidacji antypolskiego NEonka to takie oczywiste..jak likwidacje antypolskich blogów rusofili...przecież wiesz..tak  bardzo uwielbiasz LGBT  !

Obrazek użytkownika u2

29-11-2022 [18:48] - u2 | Link:

Rosja ma obsesję na punkcie ekspansji terytorialnej, choć właśne rosyjskie terytoria są zaniedbane i zacofane

Dokładnie, te ciągłe podboje kacapskie to szerzenie biedy z nędzą. W ciagu 5 wieków terytorium kacapii powiększyło się ponad 50 razy i tyle razy powiększył się obszar nędzy. Toż to chore jest :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-11-2022 [07:21] - Tezeusz | Link:

Kacapia to nie tylko orkowie ludobójcy to bydło żyjące tylko nienawiścią i mordowaniem innych taka skur..nacja najlepiej się czują w workach na Ukrainie.

Obrazek użytkownika J z L

29-11-2022 [21:14] - J z L | Link:

Najnowszy komunikat MON Rosji
W wielkiej wojnie ojczyźnianej na Ukrainie, broniąc wolności i niepodległości w czasie SOW zginęło bochatersko 5999 kałmuków.
125 tysięcy uważa się za zaginionych
Produkcja samochodów m-ki Łada w kolorze białym została wstrzymana

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-11-2022 [06:46] - Tezeusz | Link:

Zamiast "Rosji" - "Moskowia"? Ambasador Ukrainy chce zmiany nazwy. "Obecna i tak jest ukradziona"
Przywrócenie Rosji na Ukrainie jej historycznej nazwy "Moskowia" zaproponował na Twitterze ambasador Ukrainy przy ONZ Serhij Kysłycia. - Ta obecna i tak jest ukradziona - wskazał. Do wpisu załączył też odpowiednią ankietę.

Ja bym dodał " FaSSystowska "
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-11-2022 [06:49] - Tezeusz | Link:

Polski Sejm uzna Rosję za państwo sponsorujące terroryzm? Projekty uchwał w tej sprawie skierowane do komisji
Do pierwszego czytania w sejmowej komisji spraw zagranicznych skierowano dwa projekty uchwał - autorstwa Lewicy oraz PiS - w sprawie uznania Federacji Rosyjskiej za państwo sponsorujące terroryzm. 25 listopada do Sejmu wpłynął projekt uchwały posłów Lewicy „w sprawie uznania Federacji Rosyjskiej za państwo sponsorujące terroryzm”. Natomiast we wtorek, posłowie PiS złożyli projekt uchwały „dotyczący uznania Federacji Rosyjskiej za państwo sponsorujące terroryzm”. Również we wtorek oba projekty uchwał skierowano do pierwszego czytania w komisji spraw zagranicznych.

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-11-2022 [09:42] - Tezeusz | Link:

Władze Łotwy nie mają wątpliwości: Ukraina powinna atakować cele w Rosji
Łotewski minister spraw zagranicznych Edgars Rinkēvičs stwierdził na marginesie trwającego w Bukareszcie szczytu szefów dyplomacji krajów NATO, że Ukraina powinna uderzać na cele wojskowe w Rosji. Zdaniem polityka, państwa Sojuszu nie powinny obawiać się eskalacji ze strony Kremla po wystąpieniu takiego scenariusza.

Obrazek użytkownika Godunow

30-11-2022 [11:04] - Godunow | Link:

Obecna Ukraina to terytorium rządzone przez samego zwyrodniałego szatana, która popadła w dzikie i nieokiełznane barbarzyństwo, uzbrojona jest we wszystkie mroczne instynkty i okazuje się, że jest z tego dumna. Obnosi się banderowskimi i nazistowskimi symbolami, wychwala zbrodniarzy wojennych i ludobójców 
nazywając ich bohaterami. Stawiają zwyrodnialcom pomniki tym którzy bestialsko mordowali Polaków. 
Dzieci od najmłodszych lat mają po przez edukację wpajaną nienawiść do Polaków i Rosjan.

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-11-2022 [14:29] - Tezeusz | Link:

@Godunow rus vel @Pers z LGBT.
Dlaczego  tak wali od ciebie gówno osranego ze strachu karakana bandyty putlerka. Ścierwo czerwone to ścierwo wracaj do swego antypolskiego NEon póki jeszcze istnieje ten Ścierwoneon i tam sraj gównem kacapskim i czekaj na plaskacza od @Zawiszy. Bez plaskaczy w dupach wam się przewraca jak to wasz uwielbiany  LGBT.

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-11-2022 [21:01] - Tezeusz | Link:

Zleciało się szambo sowieckie @Persy, @akwa, @ godunowy, @ zbychory ...same rus...a wali gównem kacapii ze ścierwoneonka taki osrany desancik..z LGBT na marginesie NB gdyż ich dorobek intelektualny jest równy ZERU....takie komusze zera .I tyle !