Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

„Kamraci” chcą do Sejmu

Kaczysta, 17.10.2022

Olszański , pajac i patostreamer ogłosił  założenie własnej partii politycznej.
„Kamraci” mają genialny plan wejścia do Sejmu
Olszański występujący pod pseudonimem  Jabłonowski wspólnie z Osadowskim planują założyć własną partię polityczną i złożyli w tym celu w warszawskim sądzie wniosek o rejestrację Partii Kamrackiej
Obaj planuja ze swoim ugrupowaniem wystartować w najbliższych wyborach parlamentarnych.Jak stwierdził Osadowski, partia ta ma być „(S)endecka” 
 Konfederosji rośnie poważna konkurencja

twitter.com
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 1878
u2

u2

18.10.2022 00:41

Jabłonowski aka Olszański pojawił się u 'towarzyszki panienki'. Wcześniej pojawili się tam kuń-federaci oraz capitano Schettino :-)
Maverick

Maverick

18.10.2022 00:53

Czas najwyższy aby chazarskie onuce z Polin pogonić.
Od lat kilkudziesięciu funkcjonuje sobie w Waszyngtonie komunistyczna lub komunizująca formacja polityczna, przez siebie przewrotnie (albo dla niepoznaki) zwana neokonserwatywną, a przez prawdziwych konserwatystów zwana neotrockistowską, która dokonała wrogiego przejęcia amerykańskiego konserwatyzmu i konserwatywnych instytucji.
U szczytu swej władzy okupowali Biały Dom, Pentagon i wpływowe think-tanki. Dziś są dobrze okopani w ośrodku administracji najbardziej Polsce wrogim – Departamencie Stanu.
„Konserwatyzm” neokonserwatystów sprowadza się do skrajnej postawy proizraelskiej oraz zapalczywości w awanturach wojennych. To oni wywołali inwazję na Irak. To oni bronili „demokracji” w Syrii. To oni stali za przewrotem na kijowskim Majdanie.
Wszyscy wywodzą się ze Wschodniej Europy. Wszyscy są synami lub wnukami liderów Komunistycznej Partii USA. Wszyscy odziedziczyli po przodkach ambicje „robienia porządków” w krajach (lub z krajami) swego pochodzenia, tj. Polsce, Rosji, Ukrainie. Wśród nich jest tak dużo Żydów, że nazwa „neokonserwatysta” odbierana jest jak antysemicka obelga, a ich postulaty jak cytaty z „Protokołów Mędrców Syjonu”. Jeden z nich jest autorem słów: „Nienawidzę terminu neokonserwatysta, bo w wielu kręgach to grzeczne określenie Żyda”.
Dokładnie wtedy, gdy potępiał Trumpa za „próbę przewrotu”, Joe Biden mianował na stanowisko zastępcy sekretarza stanu Victorię Nuland, tą samą, która dokonała przewrotu na kijowskim Majdanie. Przy czym nie przeszkadzało jej, że zrobiła to rękami neonazistów, i nieźle się pociła, gdy pod oknami ambasady USA wyśpiewywali: „Smert moskowsko-żidiwskij komunie”. Reszta na ::::
Krzysztof Baliński
dakowski.pl
Kaczysta
Nazwa bloga:
Kaczysta

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 515
Liczba wyświetleń: 1,242,183
Liczba komentarzy: 5,726

Ostatnie wpisy blogera

  • Potomek Wołyniaków - jak mordowaliśmy w Buczy i Mariupolu
  • Mają krew na rękach
  • Krym – rosyjska „niezatapialna forteca”, która tonie w ogniu ukraińskich dronów

Moje ostatnie komentarze

  • ruszkiewiczpotomku NKWD-zisypowiedziec ci ze jestes chujem to nic nie powiedzieć ludzka padlino
  • To kultura  mojej armii, która rabuje pralki, gwałci babcię i strzela w potylicę związanym dzieciom. To nasi nekrofile dopuszczają się gwałtu na trupach ukraińskich kobiet. I superTo moja Rosja…
  • ruszkiewicz w rozpaczybloga na S24 mu ukryli

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Najsłynniejsza i najlepiej zareklamowana polska firma za darmoszkę?
  • Azow - Bohaterski batalion armii Ukraińskiej
  • Pomagajmy naszym braciom

Ostatnio komentowane

  • Mirek Skalski, "Czy raczej tylko potwierdził że Ukraina ma prawo do bycia państwem?" - Jakim państwem? Nazistowskim? No to się pan prezes popisał.Proszę pani... Popierając banderowską Ukrainę pan prezes się…
  • sake2020, I z tej trybuny wygłosił sławiące UPA i Banderę przemówienie? Czy raczej tylko potwierdził że Ukraina ma prawo do bycia państwem? Pan się zatruje niedługo własnym jadem.
  • Mirek Skalski, "ale pan Skalski widział i słyszał tylko Kaczyńskiego" - No tak, pan prezes przemawiał z trybuny i na koniec wrzasnął po banderowsku "Slawa Ukraini!". Tłuszcza banderowska mu odpowiedziała "Ukraini…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności