Giorgia Meloni  premierem, lewackie feministki zatkało.

Stało się, wszystko wskazuje na to, że we Włoszech premierem będzie kobieta i to jaka kobieta, kobieta która deklaruje:  Jestem matką, Włoszką, chrześcijanką.

Mało tego, w swoich przemówieniach mówi tak dla naturalnej rodziny, nie dla lobby LGBT.

Ta niewysoka kobieta niczym wulkan po wybuchu wali prosto z mostu to o czym myśli wiele włoskich rodzin, ale w lewackim świecie, takie stwierdzenia określa się jako faszyzm.

Meloni nie owija w bawełnę  i stwierdza : Tak dla tożsamości płciowej, nie dla ideologii gender. Tak dla krzyża, nie dla przemocy islamu. Tak dla bezpiecznych granic, nie dla masowej imigracji. Tak dla zatrudnienia naszych obywateli, nie dla międzynarodowych finansjer.

Nagle wszystkie lewackie feministki nabrały wody w usta, jak to? Kobieta a ma konserwatywne poglądy, gdyby to była lesbijka, postępowa kobieta w rozumieniu lewackich feministek, to już byłyby demonstracje poparcia, ale konserwatystka nie zasługuje na poparcie, jedyne co przyjdzie do głowy tym wariatkom, to nazwać Meloni faszystką.

Oprócz bólu głowy feministek, szykuje si e ból głowy dla Scholza, któremu marzyła się federalna Europa pod przewodnictwem Niemiec.

Ale Meloni jest temu przeciwna, jest za Europą wolnych ojczyzn a nie zdominowana przez Niemców.

Wydaje się, że lewacko - liberalne myślenie europejskich elit dostało kopa, po Węgrzech, Polsce, Czechach, Szwecji i Włoszech tworzenie coś na kształt człowieka radzieckiego pod kierownictwem ZSRR, w tym wypadku człowieka europejskiego pod kierownictwem Niemiec, spaliło na panewce.

https://polskieradio24.pl/5/473/artykul/3042910,Jestem-matk%C4%85-W%C5%82oszk%C4%85-chrze%C5%9Bcijank%C4%85-Ku%C5%BAmiuk-te-s%C5%82owa-Meloni-uwiod%C5%82y-jej-rodak%C3%B3w 
https://www.tvp.info/62971566/giorgia-meloni-nowa-premier-wloch-w-tych-nagraniach-podsumowala-swoje-poglady-ws-lgbt-unii-europejskiej-i-imigrantow
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

27-09-2022 [12:59] - u2 | Link:

„Nie” dla biurokratów w Brukseli. I „tak” dla naszej cywilizacji. I „nie” dla tych, którzy chcą ją zniszczyć. (…) Niech żyje Europa patriotów!

Rozsądna kobita :-)

Obrazek użytkownika Andy51

27-09-2022 [14:10] - Andy51 | Link:

Być może będzie dla Włoch taką Margaret Thatcher.

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-09-2022 [13:29] - Tomaszek | Link:

We Włoszech to tak , ale w UE nadal decyduje PE i KE . Tu jest problem . Ale oby tak dalej . 

Obrazek użytkownika Andy51

27-09-2022 [14:11] - Andy51 | Link:

Ale trend jest dobry.

Obrazek użytkownika sake3

27-09-2022 [14:23] - sake3 | Link:

Trochę mi jej żal ,bo porywa się z motyką na słońce. Już ją niszczą,już wyzywają,przyszły rząd który utworzy będzie miał pod górkę.Gdyby ktoś taki jak ona był Przewodniczącą KE a nie ta wysuszona miotła,niedojrzała ,,polityczka'' Leden to może UE nie byłaby paskudnym chorym tworem jak obecnie.

Obrazek użytkownika Andy51

27-09-2022 [14:48] - Andy51 | Link:

Dzielna i bezkompromisowa kobieta, da radę.

Obrazek użytkownika spike

27-09-2022 [17:42] - spike | Link:

Pożyjemy zobaczymy, myśmy już to przerabiali, nijaki Tusk obiecywał cuda na kiju, "nie róbmy polityki, rozwijajmy gospodarkę", NIE dla większych podatków, NIE dla podniesienia wieku emerytalnego, etc. itd. by po wygranych wyborach powiedzieć "teraz paliwo może być po 7 zł".

Widać problem z obietnicami politycznymi  jest ten sam na całym świecie, np. w Polsce Konstytucja daje prawo politykom kłamać, za niespełnione obietnice nie można ich pociągnąć do odpowiedzialności, choćby zabrać mu prawo do zasiadania w sejmie, dlatego każdy kłamie, jeden mniej, większość nagminnie.

Obrazek użytkownika Andy51

27-09-2022 [18:59] - Andy51 | Link:

Fakt jest, ale niektórzy politycy chociaż się starają spełnić przynajmniej część swoich obietnic, inni obietnice traktują jak chleb dla konia, później olewają tych co się dali nabrać na ich kłamstwa.