Komu służy klimatyczne szaleństwo?...

Nie jestem rolnikiem, ale warto posłuchać Krzysztofa Ardanowskiego, który jest specjalistą d.s. rolnictwa i był ostatnio w latach 2018-2020 ministrem rolnictwa i rozwoju wsi. Opuścił stanowisko, bo był przeciwny pomysłowi ogłoszonemu publicznie pod nazwą . "Piątki dla zwierząt". 

https://youtu.be/lfAj65LihQI
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/..." title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

P.S.
Jak widać na razie nie mam czasu ani ochoty na pisanie od siebie, ale postanowiłem w tym czasie, który nieraz znajduję poznać poglądy innych, z którymi w większości lub w całości subiektywnie się zgadzam. 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

19-09-2022 [15:21] - Czesław2 | Link:

dziwny ten wpis

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

19-09-2022 [15:26] - krzysztofjaw | Link:

Już go uzupełniłem.
Pzdr

Obrazek użytkownika tricolour

19-09-2022 [15:42] - tricolour | Link:

Przepraszam za dociekliwość: codziennie będzie Pan nie pisał?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

19-09-2022 [18:33] - krzysztofjaw | Link:

Na pewno nie. Tylko wtedy i nie od siebie, kiedy mam czas a co drugi poniedziałek mam wolny dzień. Niepotrzebny sarkazm. 
Pzdr

Obrazek użytkownika u2

19-09-2022 [16:43] - u2 | Link:

warto posłuchać Krzysztofa Ardanowskiego, który jest specjalistą d.s. rolnictwa

Wszystko co mówi do 12 minuty to prawda. "Zielony Ład" to samobójcza polityka KE z nikim nie konsultowana, ani z rolnikami, ani z ministrami rolnictwa :-)

Obrazek użytkownika Jabe

19-09-2022 [17:25] - Jabe | Link:

PiS jest jak kobieta, co to mąż ją bije, ale ona od niego nie odejdzie, bo nie miałaby na kogo narzekać.

Obrazek użytkownika Czesław2

19-09-2022 [17:23] - Czesław2 | Link:

Zielony Ład dla rolnictwa na polecenie MM podpisał Wojciechowski. To chyba powszechnie znany temat? Wielokrotnie Ardanowski wypowiadał się na ten temat.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

19-09-2022 [18:43] - krzysztofjaw | Link:

M. Morawiecki: "bez usunięcia rosyjskich żołnierzy z Ukrainy nie będzie możliwa zielona transformacja". No cóż... i tak można... choć to bezsensowne. A mogliśmy na forum unijnym zablokować wszystko związane z "Zielonym Ładem", ale skoro premier nie potrafi postawić weta w sprawach istotnych dla dobra Ojczyzny, to... chyba trzeba zwolnić premiera... 
Pzdr 
 

Obrazek użytkownika u2

19-09-2022 [18:57] - u2 | Link:

A mogliśmy na forum unijnym zablokować wszystko związane z "Zielonym Ładem"

Z tego co mówił europoseł Wojciechowski obostrzenia "Zielonego Ładu" dotyczą wielkich farmerów, a nie maluczkich, których jest przytłaczająca większość w Polsce. Więc veto nie leżało w polskim interesie, a że inne większe kraje są jak bezwolne owce prowadzone na rzeź przez Timmermansa, to co, Polska miała je bronić ? :-)

Obrazek użytkownika zbychbor

19-09-2022 [19:51] - zbychbor | Link:

@u2
Rewolucja działa po kolei. Najpierw wielkich,a potem małych. Odczłowieczyć.  Rozkułaczyć. Zamienić w dziadów.
Jak w Bolszewii. Żeby tam chłopi wiedzieli, że będą z głodu milionami umierać zapędzeni w kołchozy i sowchozy, to bolszewicy by się nie utrzymali.
 

Obrazek użytkownika u2

19-09-2022 [20:34] - u2 | Link:

Rozkułaczyć. Zamienić w dziadów.

To fakt, moi dziadkowie od strony matki mieli największy majątek na wsi, najładniejszą chałupę. Po wojnie rozkułaczyli ich komuniści i zrobili urawniłowkę w dół. Zmarli jeszcze w czasach PRL. Po chałupie już ani śladu.

PS.  Zachód zawsze traktowałem jako wzór dla nas wywodzących się z komuny. Widać jednak niebezpieczne tendencje i tam, choć przyznaję mam małe pojęcie o farmerstwie na zachodzie :-)

Obrazek użytkownika Czesław2

19-09-2022 [19:09] - Czesław2 | Link:

@krzysztofjaw Zwracałem już tutaj kiedyś uwagę na podobne wypowiedzi MM. niestety, to jego religia.

Obrazek użytkownika Czesław2

20-09-2022 [07:48] - Czesław2 | Link:

Proszę zauważyć Panie Krzysztofie że Morawieckiego za tę kompletnie odrealnioną, nielogiczną wypowiedź nikt z niemieckiego kodziarstwa tutaj nie zaatakował. To co? Ich człowiek czy ich biznes?

Obrazek użytkownika u2

20-09-2022 [08:42] - u2 | Link:

Morawieckiego za tę kompletnie odrealnioną, nielogiczną wypowiedź nikt z niemieckiego kodziarstwa tutaj nie zaatakował. To co? Ich człowiek czy ich biznes?

Tak jak nikt nie zaatakował Kliczki za rzekomą wypowiedź o okrążonym Kijowie :-)

Obrazek użytkownika Ijontichy

20-09-2022 [09:16] - Ijontichy | Link:

Czesław2---dziś 7.48
Premier Moryc,to niestety jeden z wielu błędow Kaczyńskiego...ale wymuszony przez ludzi wyznania handlowego otacząjących Dudę dawniej i dziś.,pucz w 2017.
Ten Mateusz Krzywousty ma problemy z polszczyzną...skutek uzywania innego języka w domu.
Kancelaria Dudy i duża część "rządu" RP,to wrzuceni przez Jerozolimę agenci...spełniający rolę dozorców...aby NIGDY POLIN sie nie wybił na niepodległość.

Niemcy i Rosja,to jedynie psy łańcuchowe....poszczekać i powarczeć....szatany są zupełnie gdzie indziej...