Zakłamanie historii Żołnierzy Wyklętych...

Szczerze polecam wykład pana Leszka Żebrowskiego pt.: 
"... O tym, dlaczego tak bezczelnie i bezkarnie zakłamywana jest nasza historia".

Podziwiam autora za ogromną pracę historyczno-faktograficzną i umiejętność jej ciekawego werbalnego przekazywania. Zapewniam, że te niemal dwie godziny wykładu nie będą stracone i sądzę, że każdy polski patriota winien znać prawdę o Żołnierzach Wyklętych i naszej powojennej walce z okupantem sowieckim...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

18-09-2022 [14:25] - u2 | Link:

bezczelnie i bezkarnie zakłamywana jest nasza historia

Fakt, "terenia" niedawno zapodała link do artykułu w Times of Israel, w którym korespondent ToI z Polski p. Ari Judah Gross bez krępacji mówił że Polacy zabili 200 tysiecy żydów, bo tak twierdzi prof. Jan Grabowski. Dodał, że inni naukowcy też tak twierdzą, tyle że jedynym naukowcem, który poparł tezę prof. Grabowskiego jest prof. Jan Gross, pewnikiem wujek p. Ari Judaha Grossa :-)

Obrazek użytkownika Ijontichy

18-09-2022 [16:12] - Ijontichy | Link:

Ten co porzucił blogowanie...nawet pól dnia nie wytrzymał :-)))

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

18-09-2022 [19:31] - krzysztofjaw | Link:

Proszę zważyć, że w ogóle nie piszę od siebie a tylko przedstawiam ewentualnie swoje treści wcześniejsze jako reprint lub wskazuję na wartościowe filmy lub treści. I tyle, bo na dziś - jak mówiłem - mam awersję do pisania.
Pzdr