Rasa panów, zdrajcy i podludzie.

W tęczowej Europie multikulti podział na ludzi i narody obowiązywał i obowiązuje jak w tytule  . Twórcą tego podziału są Niemcy i Rosja , a podział ten wcale nie zaczyna się od Hitlera i Stalina lecz sięga kilku wieków wcześniej. Wolę jednak skupić się na czasach obecnych . Otóż Niemcy to rasa panów i tą postawę przyjęli już od Bismarcka , Hitler ją tylko udoskonalił i spersonalizował .To chamstwo, tą arogancje, pychę i przeświadczenie o swojej wielkości prezentują Niemcy do dzisiaj. Barbarzyńcy czyli człowiek radziecki uwierzył że jest częścią wielkiego imperium i chociaż chodził srać za szopę, głodował i zapijał się na śmierć to ta wiara iż jest jego częścią, sprawiała iż czuł się wielki. Obydwie te nacje od lat żyją z grabieży , wojen,  umilając sobie czas wojny gwałtami , strzałem w tył głowy lub paleniem zwłok w piecach krematoryjnych. Nic się nie zmieniło od czasów I wojny światowej czy tez wielkiej rewolucji bolszewickiej i NIE ZMIENI!!! Czas aby wszyscy podludzie to zrozumieli i wyciągnęli właściwe wnioski . Zauważcie państwo , że po 1989 roku dopóki rządzili Polską zdrajcy z nadania sowieckiego czy berlińskiego ( kłamstwo okrągłostołowe) większych sporów o Polskę i z Polską nie było. Niemcy zamieniły czołgi na marki i euro i ponastawiały w Polsce Lidlów, Kauflandów i wszelkiej maci remodisów dbając o swoje interesy przejmując media , które pilnowały niemieckich interesów . Sowieci spokojnie sprzedawali gaz , węgiel do nas i do Europy i łupili kraje sąsiednie. Ten pakt niemiecko –rosyjski trwa od 1939 roku czyli od paktu Ribbentrop –Mołotow i co więcej jest on do tej pory konsumowany. Dopóki ich koteria rządziła Polską wszystko było OK , Polska była łupiona prze Niemcy a sowieci transferowali swoje półprodukty. Atak na Polskę rozpoczął się od wybrania na Prezydenta Polski  śp. Lecha Kaczyńskiego a następnie dojście PIS-u do władzy. My, blogerzy komentujemy bieżące sprawy i uprawiamy tzw. „ biały wywiad” , korzystając z aktualnych informacji i dokonując analizy. Niestety nie mamy dostępu do stolików gdzie się rozgrywa prawdziwe dzielenie a w związku z tym możemy snuć domysły i tworzyć teorie. Pozwolę więc sobie na ocenę faktów
1.W Polsce istnieje tylko jedna licząca się propolska partia nad czym osobiście ubolewam i jest nim PIS  czyli Zjednoczona prawica .Wprawdzie PIS to socjaliści ale myślący po polsku , których jedynym lecz poważnym obciążeniem jest Solidarna Polska , która chce przekształcić Rzeczypospolita w jedno wielkie nowoczesne więzienie.
2. SLD , lewica i nowe lewice to element obcy budowany na sowieckich tankach i bandytach tzw. trzecie pokolenie ubeków specjalizujące się obecnie w promowaniu zboczeń seksualnych.
3.PSL czyli KO to stare ZSL, to przybudówka PZPR i wymyślony przez komunistów rolnik bolszewik.
4. Hołownia to kolejny projekt antypolski promowany przez TVN ( WSI)24
5. Konfederacja zalatuje ruskimi onucami a jej szef regularnie bywa na przyjęciach w ambasadzie rosyjskiej.
Mamy więc omówioną rasę panów, zdrajców…upsss , zadaję pytanie rządowi PIS
„ Czy jeszcze długo będziecie tolerowali jawne zdrady .popełniane przez polskojęzyczną platformę i ich przedstawicieli? ” Na to są paragrafy !!!
Przejdźmy więc do podludzi.
Ponieważ ww. nacje oraz kolaboranci Moskwy i Berlina rezydujący w Polsce mają o nas, o mnie taką opinie więc ja wolny obywatel , Polak ,pozwolę sobie na skreślenie do was kilku słów.
Dla mnie jesteście mordercami, złodziejami , gwałcicielami a te mendy, które dla was pracują są jak kaPO obozowe. W dupie mam wasze interesy i marzenia o wielkich imperiach. Moim domem jest Najjaśniejsza Rzeczypospolita .Jestem , byłem i będę wolnym człowiekiem zNanym elementem antysocjalistycznym oraz znany organom ścigania w których pracowali wasi rodzice przywiezieni do mojego kraju na sowieckich tankach. Dlatego też żądam od was zapłaty za wasze zbrodnie i grabieże w moim kraju. Nie chce waszych pieniędzy z KPO ale też nie mam zamiaru spłacać odsetek od pożyczki ,której nie skonsumowałem . Już wolę głodować niż otrzymać ta kasę gdyby wasi ludzie w Warszawie mieli dojść  do władzy. PIS nie jest partią z mojej bajki ale to jedyna siła mogącą zachować Polskę suwerenną , dlatego żądam aby wszyscy Ci którzy czują się Polakami porzucili swoje lenistwo i zaczęli działać w interesie Rzeczypospolitej. Żądam zniesienia przywilejów sędziowskich , poselskich i senatorskich. Żądam konstytucji dla biznesu gdzie będą sprawiedliwe podatki a państwo nie będzie żerowało na moich pomyłkach. Żądam ukarania sprawców zamachu w Smoleńsku zamieszkujących na terenie Polski. Żądam nauczania polskiej historii w polskich szkołach a nie historii sowieckich i niemieckich. Żądam zniesienia przywilejów dla mniejszości niemieckiej . Żądam ,….. i mógłbym długo jeszcze wymieniać . Już czas wybić się na pełną NIEPODLEGŁOSC I TO JEST TEN CZAS!!! Ukraina walczy i zwycięża......JUŻ CZAS!!!
 
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

14-09-2022 [22:00] - u2 | Link:

ponastawiały w Polsce Lidlów, Kauflandów

Chętnie korzystam w Suwałkach, póki nas Niemcy znowu nie najadą militarnie. To że najadą to już pewne.

PS. Właśnie dowiedziałem się że Olaf Scholz był ministrem finansów (2018-2021) i był umoczony w aferę firmy Wirecard, czyli wyprowadzenia 3 mld ojro z konta firmy. Wirecard promowała kanclerzowa Merkel. Oj śmierdzi gigantycznymi aferami w Niemczech, śmierdzi :-)

Obrazek użytkownika kat

14-09-2022 [22:03] - kat | Link:

Nie wiem skąd ta pewnosc ,że najadą .....ale nie tylko Scholz smierdzi , to unich taka przypadłosc

Obrazek użytkownika u2

14-09-2022 [22:06] - u2 | Link:

skąd ta pewnosc ,że najadą

Chodzi o te gigantyczne przekręty, najlepszy sposób na ich ukrycie według oszustów to ... wojna :-)

Obrazek użytkownika kat

14-09-2022 [22:08] - kat | Link:

Mam wrażenie , że nie mają kim najechać .No chyba że wyslą do nas tych z III kalifatu ...hahaha

Obrazek użytkownika u2

14-09-2022 [22:10] - u2 | Link:

nie mają kim najechać

Putler też nie miał kim a najechał Ukrainę :-)

Obrazek użytkownika kat

14-09-2022 [22:12] - kat | Link:

Wiesc niesie , że Putler wykopuje bolszewików z 1918 i ożywia, mówią , że Lenin wyszedł wqrwiony z mauzoleum.

Obrazek użytkownika Live free or Die

14-09-2022 [23:55] - Live free or Die | Link:

Liczył sqrwiel na witanie z kwiatami i samogonem a tu kicha.

Obrazek użytkownika Jan1797

15-09-2022 [21:10] - Jan1797 | Link:

Wydaje, że mądrale brukselskie mają pietra;
- Komisja Europejska szacuje długoterminowy druzgocący wpływ dzisiejszego kryzysu, a ten się pogłębi.
Tak należy rozumieć wczorajsze głosy skruchy dobiegające z Brukseli. 
 -Identycznie z czasem końca carskiej Ochrany Niemcy kolosa podtrzymują nadal mu wtórują i przyklaskują. 

Obrazek użytkownika Adam66

14-09-2022 [23:02] - Adam66 | Link:

A tymczasem rasa "panów" banksterów szykuje chyba coś większego na 24-go września 2022….
https://www.bitchute.com/video...

Obrazek użytkownika Live free or Die

14-09-2022 [23:53] - Live free or Die | Link:

Malo tego, Ukraina się hartuje i będzie nam żal że nie mieliśmy takiego przywódcy. Wolność nie jest za darmo a nasza wolność przejęli POpaprancy i V kolumna. Wiec weźmy w swoje ręce bo im wolno wiecej niż nam. 

Obrazek użytkownika r102

15-09-2022 [05:48] - r102 | Link:

No wszystko super - tylko mała poprawka techniczna - ci dziadkowie przywiezieni stalinowscy zarządcy - to nie tyle byli przywiezieni na ruskich tankach, co na pakach  Leand-leasowych  ruskich Studebackerów :-)

Obrazek użytkownika u2

15-09-2022 [08:24] - u2 | Link:

to nie tyle byli przywiezieni na ruskich tankach

Nie ściemniaj rudy, wiadomo, że tak przyjechałeś :-)

Obrazek użytkownika Pers

15-09-2022 [05:49] - Pers | Link:

Ale żeś się nabzdyczył.
Następny "patriota" z kanapy.

Obrazek użytkownika ruisdael

15-09-2022 [08:50] - ruisdael | Link:

Dla mnie Solidarna Polska nie jest obciążeniem, a tymi nielicznymi, którzy rozumieją bezsens kłamliwych negocjacji z UE w każdej sprawie.

Obrazek użytkownika Zofia

15-09-2022 [12:19] - Zofia | Link:

Od czasu naszego wejścia do unii i obserwując co "ta unia wyczynia to powtarzam sobie słowa - "wolałabym chodzić po krzywych trotuarach" niż być poddaną Niemca czy Ruska. Mój głos oddany na wejście do unii ciąży mi na sumieniu  do tej pory.

Obrazek użytkownika tricolour

15-09-2022 [14:47] - tricolour | Link:

@Zofia

A pałą po plecach, a potem z milicyjnego buta na tym umiłowanym krzywym trotuarze tez wolisz dostawać? A może chcesz przeżyć za $40? Kartki na rajstopy też sie marzą? I Urban który pluć ci będzie w twarz?

Obrazek użytkownika sake3

15-09-2022 [15:37] - sake3 | Link:

@Zofia.....My pokolenie dorastające po wojnie po prostu nie wiemy co to być poddanym Niemcom czy Rosjanom.Jak to było z wywózkami na Syberię,jak było za okupacji i wcześniej Który reżyser zechce nakręcić film o tamtych czasach bez ryzyka,że nie będzie chętnych do obejrzenia? Rozmawiał Pani ze znajomymi,kolegami z pracy czy sąsiadami o tamtych czasach? Ja tak i odpowiedź jest niezmienna-wszystko jedno kto będzie nam rządził byleby w sklepach wszystko było.