A w Iławie widziano "Z"..afajdanych kacapów

Iława: Symbole rosyjskiej agresji na pojazdach. Sprawę wyjaśnia policja.
Na dwóch starych, niezdatnych do ruchu pojazdach stojących na uboczu Iławy (woj. warmińsko-mazurskie) nieznani sprawcy namalowali symbol "Z", który jest powszechnie stosowany przez wojska rosyjskie podczas wojny w Ukrainie.

Symbole "Z" namalowano na starym wozie bojowym oraz osobowej ładzie. Oba pojazdy są zaparkowane w krzakach na uboczu Iławy na prywatnej posesji. Symbole na obu autach zauważyła przypadkowa osoba. Właściciel posesji nie zdawał sobie sprawy z tego, że na jego autach są namalowane litery "Z" - poinformowała oficer prasowa policji w Iławie Joanna Kwiatkowska.
https://wydarzenia.interia.pl/...

'Niektórzy to nawet widzieli jak kociambry dachowce uciekły z toy toya  i wlazły w te złomy kacapskie,  bo ponoć tam lepsze smrody roSSyjskie i faszystowskie walą spod litery " Z" a w okolicy czuć strasznie to goooownnnooo kacapaskie takie bandyckie, pedofilskie roSSyjskie....A smród rusofili się niesie daleko .....oj daleko aż do Moskwy...z literką " Z" oczywiście co oznacza nic innego jak ZDECHLAKI ! To z Kacapstwem czyni bitna Ukraińska Armia !Brawo Ukraina !!

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

10-08-2022 [19:44] - Maverick | Link:

Te wszystkie zachowania zachodnich polityków i teraz tych w byłych demoludach oznaczają się znacznym spadkiem ilorazu inteligencji. Mają oni jednak poczucie kundelków stadnych gdzie wściekłe szczekanie dodaje im animusu, ale przynosi efekty odwrotne od oczekiwanych.
Wygląda na to że ci idioci chcą popełnić zbiorowe samobójstwo, już zaczyna im brakować energi, cukru i nawet rzeki wysychają, po części jest to bawienie się pogodą tych elit, ale po części kara Boża. Następne braki i to prawie wszystkiego będą się tylko eskalować.
Kara boza na Polin spada, brakuje cukru, opału i nawet rzeki wysychają za nieszanie na Upadlinie. Krym zawsze był rosyjski, a zabieg Chruszczowa to tylko tymczasowy zabieg, bo Krym zawsze był suwerenną republiką i mógł ogłosić niepodległość od Ukrainy i Rosji, jednak w referendum zdecydowali przyłączyć się do Rosji aby uzyskać spokój i prawo do samostanowienia, Najbardziej mnie dziwi ze różnej maści kacapy i komuchy nie rozumieją prawa do samostanowienia, i chcą decydować za innych. Dla takich bandziorów nie będzie miejsca w królestwie bożym.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-08-2022 [22:09] - Tezeusz | Link:

@Maverick sowiet
Umyj się bo znowu śmierdzisz swoim idolem bandytą putlerkiem...gówno sowieckie to gówno. A co tam u ciebie w moskwie ?
Lecz się  komuchu  sowiecki osranego putlerka na nogi bo na głowę za póżno..

Obrazek użytkownika Maverick

11-08-2022 [00:26] - Maverick | Link:

Lubię rozwścieczać komuchów i celowo irytuję ich ograniczone mózgi oraz niską inteigencję. Dowodem ze jestem skuteczny jest ich niemerytoryczne bredzenie i prymitywne pdpowiedzi w stylu Bermana, czy Salomona, bo nie potrafią uruchomić samodzielnego myślenia, które jest synonimem wolności. Samodzielne myślenie wykracza poza poziom wkótych w ich pały komunistycznej ideologii.  

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-08-2022 [07:56] - Tezeusz | Link:

@Maverick sowiet
"Lubię rozwścieczać komuchów i celowo irytuję ich ograniczone mózgi.."

Przecież to normalne działanie waszego sowieckiego scierwoneonowego gówna bandyty karakana putlerka
 Wy mózgów nie macie a gówno putlerowskie..

Obrazek użytkownika u2

10-08-2022 [22:24] - u2 | Link:

Krym zawsze był rosyjski, a zabieg Chruszczowa to tylko tymczasowy zabieg

Dzisiaj słuchałem wywiadu na kanale Historia Realna, gdzie red. Zychowicz rozmawial z p. płk Lewandowskim. Okazuje się, że Rosjanie uważają, że to Gorbi jest winny przekazania Krymu Ukrainie, a nie Chruszczi. Wiec Maweryk nie może być Rosjaninem. Naturalnie rodzi się pytanie : to kim jest Maweryk ? :-)