Geje i lesbijki na ulicach Warszawy

Przez Warszawę maszerują środowiska LGBT+ oraz osoby je wspierające. Jak co roku Parada Równości ma poparcie prezydenta stolicy. Tegoroczne wydarzenie jednak miało być inne od przednich ze względu na solidarność z homoseksualnymi i transpłciowymi Ukraińcami. Jak się jednak okazuje, nie ma ich tam zbyt wielu. Jesienią ub.r. Rafał Trzaskowski próbował zablokować organizację Marszu Niepodległości. Początkowo zasłaniał się pandemią, mówiąc, że nie jest to "czas na organizowanie aż tak wielkich demonstracji". Nie przeszkadzało mu to jednak w uczestnictwie w manifestacji organizowanej kilka dni wcześniej przez Tuska.Taka to równość a może raczej NIE równość.

I wszystko by było w porządku, niech sobie dewianci seksualni paradują w kolorowych ciuszkach faceci w szpilkach i doklejanych cyckach oraz doklejanych rzęsach....ich problem. Niech się pokazują wzbudzając nie ciekawość a raczej politowanie z tzw. machnięciem ręki ( nie myśleć o pokazywaniu tzw, wała czy wskazaniu palca środkowego do góry) gdyby nie jedna rzecz ? Jaka ? - niebagatelna bo stanowiąca zagrożenie  zdrowia i życia

Ofensywa LGBT w Polsce. Jak ją zatrzymać ?

„Będę bronił szkoły przed wojną ideologiczną, przed walką ideologiczną, którą wcale nie serwuje PiS ani Zjednoczona Prawica, ani obecny rząd, tylko serwują nam tę wojnę ideologiczną ideolodzy LGBT, genderowcy, którzy próbują na siłę wejść do polskich szkół” – mówił prof. Przemysław Czarnek na łamach prasy.

Jeśli ktoś walczy ze mną, to musi się spodziewać tego, że będę bronił nie tylko siebie, ale również spraw, którym będę się poświęcał i tak, jak zapewniałem, będę bronił szkoły przed wojną ideologiczną, serwowaną nie przez nas, ale przez tych ideologów genderowskich, tych którzy próbują ideologizować polskie szkoły i wchodzić do szkół z ideologią LGBT i ideologią genderowską – podkreślmy – ideologią genderowską, ideologią LGBT (neomarsistowską), która ma absolutnie precyzyjne założenia”.

Jak podkreślił, założeniami ideologii przez niego wskazanych jest rewolucja społeczna mająca zburzyć podstawowe modele relacji społecznych, przede wszystkim rodzinę oraz małżeństwo, a także oderwać sferę seksualności od moralności.
„To są rzeczy, które nie mieszczą się również w polskim porządku prawnym i każdy funkcjonariusz publiczny, a takim jest również minister edukacji i nauki, musi stać na straży porządku prawnego i bronić szkoły przed tego typu ideologizacją” - twierdził w telewizji Trwam Pan Minister Przemysław Czarnek.

LGBT a seks odbytniczy to grożba dla życia i zdrowia. Fakty są szokujące.

Wielu lekarzy na łamach prasy medycznej oraz w publicystyce ostrzega osoby tej samej płci uprawiające np. seks tzw odbytniczy, że jest on bardzo grożny dla zdrowia i życia nie tylko dla tych co taki seks uprawiają.
Jak podaje literatura przedmiotu głównie w USA stanowi, że około 75% homoseksualistów przyznaje, że liże bądź wkłada swój język do odbytu partnera, przez co połykają dosyć duże, z medycznego punktu widzenia, ilości fekaliów. Ci, którzy jedzą czy nawet tarzają się w kale, są narażeni na większe ryzyko. Badanie codziennych zapisów doznań seksualnych wykazało, że 70% homoseksualistów miało z takimi praktykami styczność, regularnie, przez ponad 6 miesięcy. Rezultat?: „Zachorowalność na zapalenie wątroby typu A mężczyzn homoseksualnych wynosiła 62% rocznie, podczas gdy żaden heteroseksualny mężczyzna na tę chorobę nie zachorował”.

W 1992 roku zarejestrowano, że liczba homoseksualistów w Sydney uprawiających seks oralno-analny nie zmieniła się od roku 1984. Mimo tego, że organizm potrafi się bronić przeciwko zarazkom znajdującym się w fekaliach, kontakt z zarazkami pochodzącymi od dziesiątek innych osób jest wyjątkowo niezdrowy. Połykanie ludzkich odpadów przemiany materii to prosta droga, by nabawić się zapalenia wątroby typu A i pasożytów jelitowych zwanych Syndromem Gaya Bowela. Konsumpcja fekaliów jest powiązana również z przenoszeniem duru brzusznego, opryszczki i raka. Około 73% homoseksualistów jadło lub bawiło się fekaliami (np. lewatywy, tarzanie się).

Wydział Zdrowia w San Francisco przyjmuje „75 000 mężczyzn w roku, z czego 10 do 80% to homoseksualiści. Średnio 10 procent wszystkich pacjentów i odnotowanych bezobjawowych przypadków, u których w próbkach kału wykryto kultury ameby, lamblii i pałeczki Shigella było zatrudnionych w przemyśle spożywczym; zatrudnionych tam było również prawie 35% osób zakażonych zapaleniem wątroby typu A”.

W 1976 roku wśród homoseksualistów pojawiła się wirusowa płonica, doprowadzając do bardzo wielu zachorowań w San Francisco. Amerykańskie Ośrodki Kontroli Chorób doniosły, że 29% przypadków zachorowań na zapalenie wątroby typu A w Denver, 66% w Nowym Jorku, 50% w San Francisco, 56% w Toronto, 42% w Montrealu i 26% w Melbourne, które miały miejsce w pierwszym półroczu roku 1991, to choroby homoseksualistów. Badanie z 1982 roku „stwierdza jednoznacznie, że dochodziło do przeniesienia chorób z grup homoseksualistów do ogólnej populacji”. Seks urynowy Około 70% homoseksualistów przyznało, że praktykuje „złote deszcze” (picie lub pozwalanie na oblewanie się moczem). W największym badaniu środowisk homoseksualistów 53% przyznało, że praktykuje seks urynowy. W największym wyrywkowym badaniu zachowań homoseksualistów 29% przyznało, że uprawia seks urynowy. W badaniu zachowań 655 homoseksualistów w San Francisco tylko 8% przyznało, że w ostatnim roku byli monogamiczni. 5% monogamicznych homoseksualistów piło mocz, 37% praktykowało wkładanie pięści lub przedmiotów do odbytu, 63% konsumowało fekalia poprzez kontakty analno-oralne, 73% połykało spermę, 59% w poprzedzającym badanie miesiącu miało kontakt ze spermą w odbycie. Inne praktyki seksualne homoseksualistów Sadomasochizm Jak przedstawiono w tabeli, mniejszość homoseksualistów stosuje tortury dla przyjemności seksualnej.

Stosunki z nieletnimi: 65% dorosłych białych homoseksualistów przyznało się do uprawiania seksu z chłopcami w wieku 16 lat lub młodszymi. W badaniu przeprowadzonym w dziesięciu stanach 33% ze 181 mężczyzn i 22% z 18 kobiet wykonujących zawód nauczyciela, których złapano na molestowaniu uczniów, dopuściło się czynów homoseksualnych Zależnie od badania, procent homoseksualistów przyznających, że uprawiali seks w publicznych toaletach, wynosiła od 14% do 66%; od 6 9% do 67%.

Seks oralny może być źródłem zakażenia wirusem HPV
Dane statystyczne pochodzące z National Cancer Institute w Stanach Zjednoczonych oparte na analizie danych ponad 17 tysięcy przypadków zachorowań na nowotwory jamy ustnej wykazały iż jednym z czynników ryzyka jest uprawianie seksu oralnego z osobami zarażonymi wirusem brodawczaka ludzkiego. Na całym świecie żyje około 630 mln ludzi zainfekowanych wirusem HPV. Przy czym zakażenie to jest najbardziej rozpowszechnione wśród ludzi młodych w wieku 18-28 lat. Większość zarażeń przebiega bezobjawowo i ustępuje w ciągu 2 lat dzięki immunologicznym mechanizmom obronnym organizmu. Jednak w przypadkach gdy dochodzi do zakażenia najbardziej groźnymi typami wirusa, może w dalszym przebiegu infekcji dojść do rozwoju zmian nowotworowych w obrębie szyjki macicy lub innych narządów w układzie moczowo-płciowym.

Szok ! a może wreszcie trzeba publicznie powiedzieć jakie zagrożenia dla życia i zdrowia niesie ideologia LGBT i sex odbytniczy nie tylko dla osób uprawiających sex odbytniczy ale dla tych co z nimi posiadają bliski kontakt. Boimy się korona wirusa, a choroby wynikłe i opisane powyżej, czyż nie są śmiertelnie groźne !

I to jest realne zagrożenie zdrowia i życia " normalnych ludzi" nie dewiantów seksualnych. Jak chcą być gejami czy lesbijkami - wolno im, ich problem, ale w domciu. Kiedyś też byli i żyli geje i lezby ale czy manifestowali to na ulicach ? czy wkładali sobie coś w coś przy dzieciach ? A fe ! A tak na marginesie LGBT to zboczenie skazane biologicznie nie tylko na upadek moralny ale biologiczny. Z takich związków dzieci nie będzie - niewykonalne i całe szczęście.

A tak na marginesie dlaczego ideologia LGBT jest tylko promowana w krajach chrześćijańskich ? już czas na kraje muzułmańskie - czekają z niecierpliwością !

Żródło :
https://dziennikarzobywatelski...
https://www.mpolska24.pl/post/...
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-06-2022 [16:47] - Tezeusz | Link:

Program wyborczy targowicy: POLSKI DZIAD, PO CO NAM POLSKA, NIEWOLNICZA PRACA AŻ DO ŚMIERCI, HOMOdyktatura, HOMOrewolucja, mordowanie Nienarodzonych i starych i chorych na żądanie. Zboki, złodzieje i bandyci, wara wam od Polski! I pytanie: od kiedy to uznawanie zboczenia za normalność jest dowodem na demokrację? Kto i w jakim celu podsuwa nam ten temat zastępczy?Kto chce odwracać naszą uwagę od tego co naprawdę stanowi o demokracji i wolności?

Teraz niech propagują ideologie LGBT w krajach Islamskich - należy im się a co !

Obrazek użytkownika Pers

25-06-2022 [16:55] - Pers | Link:

Nie widzę podanego żadnego źródła więc domniemywam, że to wiedza autora.
Zaiste imponująca...
Zwłaszcza szczegóły techniczne.

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-06-2022 [19:52] - Tezeusz | Link:

@Pers vel bialas
Twoją wiedzę oceniają już inni. Cieszysz się. Moje komentarze też tam są. Co do linków napiszę cyrilicą łatwiej je przeczytasz.

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-06-2022 [20:28] - Tezeusz | Link:

O kużwa @ Persa mamy z LGBT. Sorry nie wiedziałem ! Ale fajnie,że się pochwaliłeś.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-06-2022 [20:34] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Nie wiedziałeś?... wielkopolski to jego panna, albo odwrotnie, kto ich tam wie. Pers się przestraszył że ta notka o nim

Obrazek użytkownika sake3

25-06-2022 [20:40] - sake3 | Link:

@Pers........Nie było cię dziś na paradzie Persie.A już myślałam że sobie miło pogawędzimy

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-06-2022 [20:43] - Tezeusz | Link:

@ sake 3
Był, był tylko kiecka, szpilki i doklejane cycki zmieniają człowieka i ten szal tęczowy ! Szałowa kreacja....Oczka pomalowane, nosek w pudrze... szał !

Obrazek użytkownika Pers

25-06-2022 [20:49] - Pers | Link:

@sake
//Nie było cię dziś na paradzie Persie//
To nie moje klimaty.
Ale widze, że wy się świetnie bawiliście :)

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-06-2022 [22:38] - Tezeusz | Link:

@Pers
"To nie moje klimaty."
Nie bądź taki skromny. Szpileczki wyczyszczone sukienka wyprasowana ? Będziesz piękny. Nosek przypudruj i na bal. Wiesz po paradzie zabawa ! Nie krępuj się..

 

Obrazek użytkownika J z L

26-06-2022 [07:14] - J z L | Link:

Eunuchów na paradę nie zaprosili?
Ma pewnie pam..pers wielki żal do Czajkowskiego

Obrazek użytkownika sake3

26-06-2022 [06:05] - sake3 | Link:

@Pers.......Moje też nie,jak zwykle żartowałam.

Obrazek użytkownika u2

25-06-2022 [17:21] - u2 | Link:

Ofensywa LGBT w Polsce

Małżeństwa jednopłciowe można włożyć między bajki. Osoby o odmiennej orientacji płciowej mają 100 a nawet więcej "partnerów". Nachalna promocja dewiacji seksualnych (dewiacja to określenie ze statystyki matematycznej, czyli odchylenie od normy) to wciskanie ciemnoty przede wszystkim młodym ludziom. Dlatego w szkole powinien być przedmiot o wychowaniu w rodzinie, w którym należy poruszać takie tematy.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

25-06-2022 [18:37] - Marek Kudła | Link:

Dupiarza w ratuszu obchodzi Warszawa tak samo, jak mnie obchodzi zeszłoroczny śnieg !!!
Panie Morawiecki, to co musiałoby się jeszcze zdarzyć w Stolicy, żeby w miejcse prezydenta dupiarza, ustanowić zarząd komisaryczny ?!!!
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-06-2022 [19:30] - Tezeusz | Link:

Znajomy lekarz miał kontakt z tym zboczonym środowiskiem leczył ich, twierdzi, że to lewactwo zboczone bardzo bogatych komuchów, tam biednych nie ma. Narkotyki, wóda itp.. W dupach im się z dobrobytu poprzewracało i ta częścią myślą.

Obrazek użytkownika Zofia

26-06-2022 [10:32] - Zofia | Link:

@Tezeusz- dopiszę do tych komuchów ,dzieci z rozbitych rodzin, którzy znajdują wsparcie u tych dewiantów i powoli się nimi stają. To tragedia, której trzeba zaradzić od zaraz. Nie patyczkować się , że zboczeńcy i dziwolągi mają jakieś prawa! Jak podali w wiadomościach polskojęzycznych ,że byli też Ukraińcy w tej paradzie , to w tym momencie skończyło się moje  wsparcie dla tego narodu. To powtórka z historii, kiedy białoruska opozycjonistka wspierała to towarzystwo swoją obecnością na ulicy Warszawy zamiast walczyć o wolność i uwolnienie się z jarzma rządów Łukaszenki.

Obrazek użytkownika u2

26-06-2022 [10:35] - u2 | Link:

że byli też Ukraińcy w tej paradzie , to w tym momencie skończyło się moje  wsparcie dla tego narodu

Nigdy takiego wsparcia nie udzielałaś, więc twoje "wsparcie" nie może się nigdy skończyć :-)

Obrazek użytkownika Zofia

26-06-2022 [10:48] - Zofia | Link:

@u2- chodzi o zbiórkę żywności w sklepach. Inaczej nie miałam sposobności, bo jestem zwykłym obywatelem. 

Obrazek użytkownika u2

26-06-2022 [11:24] - u2 | Link:

chodzi o zbiórkę żywności w sklepach

Rozumiem że dla Caritasu również nie dasz, bo mogą pomagać Ukrainie. Trzymam za słowo. Żydo-Pedało-Banderyzm w polskich sklepach nie przejdzie. :-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-06-2022 [20:13] - Ula Ujejska | Link:

Marku
Czajka musiałby zalać Rakowiecką 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika Aquarius

26-06-2022 [23:01] - Aquarius | Link:

W życiu bym nie pomyślał że kiedykolwiek podpiszę  się wszystkimi rączkami i nóżkami pod Twoim tekstem. Tak trzymać Tezeusz, jest dla Ciebie nadzieja. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-06-2022 [07:41] - Tezeusz | Link:

Dzięki