Będzie,będzie się działo,będzie zabawa

Minister spraw zagranicznych Liz Truss w specjalnym oświadczeniu poinformowała że nie było,nie ma i nie będzie żadnych negocjacji w sprawie uwolnienia dwóch Brytyjczyków z władzami marionetkowego tworu tzw. Donieckiej Republiki Ludowej (DRL)

Z terrorystami się nie rozmawia- podkreśliła Truss
Los jeńców wojennych zwłaszcza z Mariupola jest tylko w rękach Putina a nie terrorystów z Doniecka

Ministrowie(MSZ i MO) nie są obecnie skłonni do bezpośrednich negocjacji z Rosją, gdyż może to grozić podsyceniem fałszywej rosyjskiej narracji, że ci mężczyźni są najemnikami

Jak informuję agencja dpa Nassere Bourita Minister Spraw Zagranicznych Maroka również nie rozmawiał z przedstawicielami DRL gdyż prawnie takie państwo ne istnieje
Wśród skazanych jest właśnie Marokańczyk Saaudun Brahim

Nieco ciekawsza propozycję zgłosili na piśmie koledzy aresztowanych z pułku Azow i Prawego Sektora  Denisowi Puszylinowi gdby mu coś głupiego przyszło do głowy
W piśmie do szefa DRL zastrzegli sobie że "istnieje możliwość ucieczki" z więzienia aresztowanych najemników z grupy Wagnera czy Kadyrowa.A w pogoni za uciekinierami różnie może się zdarzyć
W obecnej chwili mamy takich ponad setke

Na początku czerwca 28-letni Aiden Aslin, a także inny obywatel brytyjski Shaun Pinner i Marokańczyk Saaudun Brahim, zostali skazani na karę śmierci przez sąd tzw. Donieckiej Republiki Ludowej (DRL) za rzekomą działalność najemniczą i próbę obalenia jej władz. Obaj Brytyjczycy z powodów osobistych są od kilku lat związani z Ukrainą i walczyli w regularnych siłach zbrojnych tego kraju, zatem jak podkreśla brytyjski rząd powinni być traktowani jako jeńcy wojenni.

ps
Na Ukrainie zaplanowano na czwartek wstępną rozprawę w pierwszym procesie rosyjskiego żołnierza oskarżonego o zgwałcenie Ukrainki podczas rosyjskiej inwazji - podała agencja Reutera, podkreślając, że takich spraw będą najpewniej dziesiątki. Oskarżony, 32-letni Michaił Romanow, będzie odpowiadał zaocznie, ponieważ nie został schwytany przez Ukraińców. Zarzuca mu się zamordowanie cywila i zgwałcenie jego żony we wsi Bohdaniwka koło Kijowa.

Prokurator zajmujący się przypadkami przemocy seksualnej powiedział tej agencji, że obecnie prowadzonych jest nawet 50 takich spraw, ale rzeczywista liczba przypadków, w których rosyjscy żołnierze dopuszczali się przemocy seksualnej w czasie inwazji, jest z pewnością znacznie wyższa.
Wielu podejrzanych uciekło do Rosji
Ukraińskie władze badają tysiące spraw, w których podejrzewają rosyjskich żołnierzy o zbrodnie wojenne. Prokurator generalna Iryna Wenediktowa powiedziała agencji Reutera, że wielu podejrzanych wyjechało z Ukrainy, ale niektórzy zostali schwytali przez Ukraińców jako jeńcy.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ryan

23-06-2022 [16:52] - Ryan | Link:

Moim zdaniem powinno się odstrzelić te Wagnerowe i Kadyrowe smieci "ku przestrodze", resztą można pohandlować.
Za ułaskawienie każdego śmiecia można coś dostać.

PS.
Szkoda, że ten znany cwel z Leonka nie zaciągnął się do Kadyrowcow
W końcu to też dziki kalmuk .
Tylko kto by takiemu niedorobionemu LGBTiQ dał broń do ręki?
Co najwyżej wrzucili by go do burdelu Kadyrowa. Kadyrow lubi chłopczyków ale jest problem bo to i cwel i enuch

Obrazek użytkownika Kaczysta

23-06-2022 [19:11] - Kaczysta | Link:

ryan
To coś więcej niż BINGO
Dzięki za wyczerpujący komentarz
Samo życie
​Kocie życie

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-06-2022 [19:15] - Ula Ujejska | Link:

Ryan
//Szkoda, że ten znany cwel z Leonka nie zaciągnął się do Kadyrowcow. W końcu to też dziki kalmuk. //
Może teraz zdąży wskoczyć do ruskiego pociągu jak zdrajcy będą wiać z Polski?

Obrazek użytkownika Kaczysta

23-06-2022 [19:22] - Kaczysta | Link:

Danyło Melnyk ma tylko 19 lat i został okrutnie doświadczony przez wojnę, zgotowaną przez Rosjan. Chłopakowi został tylko jeden palec u prawej ręki - lekarze musieli mu amputować nogi i odmrożone palce. Żołnierz opowiedział o okolicznościach, w jakich trafił do rosyjskiej niewoli podczas walk.

https://www.salon24.pl/newsroo...

Obrazek użytkownika Maverick

23-06-2022 [22:01] - Maverick | Link:

Prawda jest dobra na wszystko jaka odtrutka, na psychozy nawiedzonych psychopatów.

https://www.facebook.com/photo...

Obrazek użytkownika Aquarius

23-06-2022 [22:09] - Aquarius | Link:

Liz  Truss jest ministrem specjalnej troski, publikującym zdjęcia swoich zwiędłych wdzięków. Jaki minister takie państwo czy na odwrót?  Znasz odpowiedź Kaczysto, również specjalnej troski.