Ta wojna rozpoczęła się 10.04.2010

Na antenie TVP Info był Jurij Felsztinski, przyjaciel Litwinienki, współautor książki „Wysadzić Rosję".
https://niezalezna.pl/444158-w...
Wiedzieliśmy, że Rosja najedzie na Ukrainę. Świat nie powinien się dziwić: „To jest tylko początek”

"We wrześniu 1999 roku doszło do olbrzymiego aktu terrorystycznego w Rosji. Zmarły wtedy setki osób. W tamtym okresie rozpoczęła się też wojna Rosji z Czeczenią - to była tzw. druga wojna czeczeńska. Tamtejszy rząd uważał, ze to właśnie Czeczenia rozpoczęła tą wojnę. Tylko, że - co ciekawe - byli to agenci, którzy działali na korzyść Putina w taki sposób, żeby przejął on władzę w Rosji."

"Należy jednak pamiętać, że rząd rosyjski, od pewnego czasu składał się głównie z oficerów KGB. Ale to i tak było nie do pomyślenia, ze oni są w stanie mordować własnych obywateli."
. Setki oficerów KGB rządzą Rosją po dziś dzień. O ile w pewien sposób nie zniszczy się pewnej struktury, nikt nie będzie w stanie zmienić rosyjskich rządów. Jeśli Putin odejdzie, i tak stosunek do polityki Zachodu się nie zmieni, a inwazja na Ukrainę się nie zakończy. Wojna na Ukrainie to tylko początek. To jest wprowadzenie, aby przejść dalej, do Europy Wschodniej."

Jurij Felsztinski wspomniał również o swojej innej książce pt. "Trzecia wojna światowa? Bitwa o Ukrainę", w której przewidział to, co wydarzyło się trzy miesiące temu. 

"W 2015 roku opublikowałem książkę "Trzecia wojna światowa? Bitwa o Ukrainę". Przewidziałem w niej mniej więcej to, co widzimy teraz. Wiedzieliśmy, że Rosja najedzie na Ukrainę. Oni ciągle poszerzają swoje rządzania. W tym momencie zależy im na obudowaniu imperium. Oni myślą tylko i wylącznie kategoriami terytorium. Putin do tej pory uważa, że upadek imperium był największą stratą. Tu chodzi o ambicję. Rosja nie ma zbyt potężnych sił lądowych, bo to widać po tym, że nie mogą zająć zamierzonych celów na Ukrainie. Możliwe jest zatem, że użyją broni atomowej. Jeśli Putin zda sobie sprawę, że nie jest w stanie pójść dalej w taki sposób - wtedy sięgną po broń atomową. Co więcej, będą napierać, by wszystkie kraje, które były pod ZSRR, wyszły z NATO. I to jest główne zagrożenie."

Rosja przygotowywała się do wojny z całą Europą wschodnią już od 2010 po zabójstwie Prezydenta RP Sp. Lecha Kaczyńskiego  i towarzyszących mu osób w tym Dowództwa Wojska Polskiego. Póżniejsze fakty działania Rosji o tym świadczyły dobitnie,że Putin pragnie powrozu ZSRR i jej dominacji oraz wpływu jak nie drogą polityczną, uzależnień gospodarczych to drogą militarną. To byłą zaplanowana, przygotowana agresja wraz z planowaną eksterminacją całego Ukraińskiego narodu. W planach Putin , jak mniemam, posiada podobne działania w Krajach bałtyckich i w Polsce wraz z eksterminacją czyli fizycznym unicestwieniem tych narodów. Polacy pamietają takie działania dokonywane przez Niemców w czasie II Wojny Światowej w tym Obozy Koncentracyjne, rozstrzeliwania, łapanki, wywózki itp.. Historia miała się powtórzyć , jak planował bandyta Putin.

Eksterminacja narodu Ukraińskiego trwa na oczach świata przy cichej aprobacie Niemiec, Francji i Włoch. Historia tyrani i luidobójstwa zatoczyła kolo. Ukraina walczy dzielnie przy wsparciu USA, Polski, i wielu innych państw z agresorem, ludobójcą, pedofilami i złodziejami faszystowskiej roSSji.

Polska zbroi się i przygotowuje do odparcia ataku bandyckiej faszystowskiej roSSji liczac na pomoc zbrojną USA, Wielkiej Brytanii i Kanady no może niektórych państw NATO.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

27-05-2022 [09:30] - Pers | Link:

Ten cały Felsztyński to zwykły idiota a pielgrzymuje po Europie, żeby promować swoje kiczowate książki.

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-05-2022 [13:30] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz vel @Pers to ty jesteś tym jak piszesz idiotą i rusofilem. Twoje antypolskie materiały w NEon 24 zdobyły...śmiech i pogardę a co jeszcze ? czas pokaże.

Dodam że chamem obrazającym bligerów NB. Udowodnić ?
https://naszeblogi.pl/61013-ch...

Zostałeś nawet wyśmiany przez Admina NEon24:cytuję :

Ruszkiewicz to o tobie tak pisze Admin NEon24:
" Jak ruska propaganda, z której wyzwolić się nie potrafisz, pisana w różnych językach, Rosjanie też znają różne języki, pozbawiła cię logicznego myślenia, stworzyła człowieka łasego na pochwały. "Jaki wspaniały tekst napisałeś Jarku *****". Ja nie chcę pisać "wspaniałych tekstów", ja chcę pisać teksty budzące myślenie, kontrowersyjne, rozwijające...."

Prawda czysta prawda !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-05-2022 [13:01] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Na ruskiego ciecia nie zadziała nawet kubeł zimnej wody - na szarańczę skuteczny jest wyłącznie "grill"

Obrazek użytkownika Pers

27-05-2022 [13:17] - Pers | Link:

//Ruszkiewicz to o tobie tak pisze Admin NEon24://
Wiesz co on mi może?... :))))))))))))))))))))))))
No...

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-05-2022 [20:03] - Tezeusz | Link:

@Ruszkiewicz manipulancie
Zawisza tobie nic ?   po prostu ciebie skompromitował i pokazał kim i czym jesteś, napisał prawdę i już  ? no wiesz te linki zgloszeniowe  na NEonka  i twoich wypocin do Służb ! No no !  tak mi przykro...hahaha

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

27-05-2022 [15:14] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Miałem nieszczęście poznać tego ruskiego kolaboranta - to jest menel, taki obszczymur, który jest gotów za flaszkę zrobić wszystko. Wielu go zna z tego, że pożycza forsę i nie oddaje. Dlatego za kilka kopiejek kopiuje ruską narrację. Tu o nim niedawno pisałem: https://www.salon24.pl/u/gps65...

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-05-2022 [20:05] - Tezeusz | Link:

Panie Grzegoru
wkrótce to gniazdo sowieckich trolli zniknie. Antypolski NEonek zwany ścierwoneon wyleci w kosmos taki roSSyjsko faszystowski.
Z tego co piszą blogerzy masę informacji z linkami antypolskich materiałów pisanych w antypolskim NEon24 zostało przesyłanych do ABW. O czym oficjalnie pisał Opara. 

Obrazek użytkownika sake3

27-05-2022 [09:46] - sake3 | Link:

Ta aprobata nie jest znowu taka cicha.Oprócz przywódców zaczęli się udzielac w mediach eksperci i politycy a miłośnicy Rosji w internecie zwiększyli aktywność.My też mamy takiego piewcę Rosji -sepleniącego pana w muszce,który choć może tylko symbolicznie wspiera wojnę na Ukrainie ale gloryfikuje działania militarne i minimalizuje zbrodnie wojenne Rosjan.

Obrazek użytkownika u2

27-05-2022 [12:16] - u2 | Link:

My też mamy takiego piewcę Rosji -sepleniącego pana w muszce

Nie tylko on. Niedawno PDT wsparł Forza Italia na której czele stoi SB, znany z bunga bunga. Kumpelak Putlerka.