Do rzekomej "denazyfikacji Ukrainy", wysłano rosyjskich nazi

„Rosja jest dzisiaj krajem nazistowskim, który wyznaczył sobie cel zniszczenie Ukrainy, zniszczenie narodu ukraińskiego i robi to z premedytacją. Rosjanie niszczą szpitale, przedszkola i szkoły. Nasz naród broni się dzielnie, bronimy każdego miasta, każdego miejsca”- powiedział Mer Lwowa.

Prawda ujrzała światło dziennie. O tym czym świat się domyślał, jak klamał Putin przed najazdem zbrojnym na Ukrainę, jak oszukiwał i szyderczo starał się wytłumaczyć dokonywane zbrodnie - swiat zna już prawdę o faszystowskiej roSSji. A oto fakty
Według informacji niemieckiego wywiadu na wojnę na Ukrainie wysłane zostały ekstremistyczne grupy neonazistów. Do raportu dotarł niemiecki tygodnik "Der Spiegel"

Prezydent Rosji Władimir Putin swoją agresję na Ukrainę tłumaczy chęcią „denazyfikacji” tego kraju. Tymczasem wewnętrzne dokumenty niemieckiej Federalnej Służby Wywiadowczej (BND) wskazują, że wojska rosyjskie wspierane są na Ukrainie przez rosyjskie ugrupowania ekstremistyczne - pisze w niedzielę portal tygodnika „Der Spiegel”.

Jak wynika z poufnego, siedmiostronicowego raportu BND, do którego dotarł „Spiegel”, wielu rosyjskich ekstremistów i neonazistów uczestniczy w walkach z wojskami ukraińskimi.
Wiadomo o przynajmniej dwóch takich grupach, biorących udział w wojnie. Są to - według raportu BND - Rosyjska Liga Imperialna oraz Rusicz. „Współpraca z tymi grupami sprowadza do absurdu rzekomy powód wojny,czyli tzw"denazyfikację" Ukrainy” – wskazują analitycy niemieckiego wywiadu.

Rosyjska Liga Imperialna to paramilitarna cześć grupy ekstremistycznej pod nazwą Rosyjski Ruch Imperialny, która uczestniczyło w walkach po rosyjskiej stronie na terenie Donbasu w 2014 i 2015 roku.
Szef Ligi Denis Garijew napisał na Telegramie zaledwie dzień po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji na Ukrainę: „Nie ma wątpliwości, że chodzi o likwidację separatystycznego podmiotu, jakim jest Ukraina”.
Liga ogłosiła swoją decyzję o zaangażowaniu się w operacje bojowe na początku marca. Jak informuje raport BND, jako bojowników rekrutowano „głównie osoby z doświadczeniem wojskowym” oraz absolwentów własnego ośrodka szkoleniowego Partizan w Petersburgu.

„Nie jest jasne, czy decyzja ta została podjęta na wniosek rosyjskich władz lub w porozumieniu z nimi”– dodaje BND. Wiadomo, że w walkach na Ukrainie zginął zastępca Garijewa, a sam Garijew został ranny.
W wojnie na Ukrainie od początku kwietnia bierze udział także grupa Rusicz, związana z „osławioną rosyjską grupą najemników Wagnera", także w 2014 i 2015 roku obecna w Donbasie. Jak podaje BND, grupa Rusicz już wtedy zasłynęła ze szczególnej brutalności i tego, że „nie bierze jeńców”. Część grupy uczestniczyła w walkach w Syrii.

„Jeden z dwóch założycieli Rusicz jest uważany za sadystę, podczas występu w mediach społecznościowych zabił szczeniaka” – pisze BND. O poglądach założycieli organizacji świadczą dołączone do raportu zdjęcia jej założycieli: Aleksieja M. i Jana P. Jeden z mężczyzn trzyma flagę ze swastyką, drugi - wykonuje nazistowskie pozdrowienie. 

Sposób działania bandytów. morderców i pedofili roSSyjskich wskazuje jednoznacznie na ich faszystowskie korzenie i czerpanie z tej ideologi śmierci w tym tzw " ostatecznego rozwiązania kwestii Ukrainy" - patrz zagładę Ukrainy, fizyczną jej zagładę - patrz wzięte wprost z tego ludobójstwa dokonywanego przez Niemców w tzw " ostatecznego rozwiązania kwestii Żydowskiej " czyli zagładę Żydów.

Wielu rusofili i trolli putina pisze na forach internetowych między innymi tak :

"/Putin jak widać na filmie w dobrej formie//
I daj mu Boże tego zdrowia jak najwięcej bo ma jeszcze wiele rzeczy do zrobienia.
Polacy (i nie mam tutaj na myśli żydobanderowskich ścierw, posiadaczy polskiego PESEL) powinni codziennie się za niego modlić."

Modlić się ? chyba by jak najszybciej ten bandyta, morderca dzieci jak najszybciej odszedł z tego świata - piekło już na niego czeka.

"Dumnym można być z własnych żołnierzy.....
W tym przypadku odczuwam podziw dla sprawności Rosjan i życzę im dalszych sukcesów."

Sprawność ludobójców morderców, pedofili, złodziei i barbarzyństwa wszelakiego faktycznie u faszystowskiej roSSji jest w dużej sprawności - faktyczne !

Trzeba takie wrogie postawy upublicznać, napiętnować i w wielu przypadkach jako wrogie Polsce i naszemu bezpieczeństwu - po prostu zgłaszać Służbom Ochrony Państwa.

Chwała Walczącej Ukrainie !

Żródło :
https://niezalezna.pl/443550-d...
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

22-05-2022 [16:23] - Pers | Link:

//"Dumnym można być z własnych żołnierzy....//
Bardzo mądre te słowa podane tłustym drukiem.
Czyje to?

Obrazek użytkownika Ryan

22-05-2022 [17:21] - Ryan | Link:

ruszkiewicz

A wojna niszczy, choćby dziwne czarne poczucie humoru KGB-owców co "obroną" nazywa odbieranie dzieciom ojców, rozkradanie dorobku życia ludzi, którym propagandowo głoszą ratunek. Zawisza po prostu pracuje, a nie śni sny o potędze misia, który chroni dymiące się na zadku futerko, którego wojska najlepiej z szabrem i cnotą niewieścią sobie radzą. No cóż, gdy się ma karabin, wszystkie kobiety twoje. Czyż nie pani Anno? Nawet w przypadku opornych, skierowanie lufy na dziecko, lub rodziców szybko je przekonuje. Bo jak widać postępy na froncie znikome okupione wysokimi stratami. Ale czy trzeba wylewać łzy nad 12 generałami co na śmierć posłali tysiące młodych chłopców, przed którymi całe życie było, a dziewczyny na nich z otwartymi ramionami czekały, i tym, co regulaminowo posiadać powinny, by dać swojemu ukochanemu największy dorobek mężczyzny, potomstwo.
Dziś w hotelu, w którym jestem, pokój mój sprzątała Ukrainka, ta rosyjskojęzyczna spod Charkowa. Pytam "jak jest". Niedobrze mówi, rakiety nad głowami latają, rodzice tam zostali, ja z córką do Polski uciekłam. Muszę na jej otrzymanie zarobić. O ojca jej córki przez szacunek nie pytałem. Moskale i tak wiedzą, u Azowa, ordery zdobywa. Cóż miałem kobiecie powiedzieć? Z pewnością "zadowolim cara".

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-05-2022 [17:44] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz manipulancie zapomniałeś dodać  co było napisane w odpowiedzi...
"W tym przypadku odczuwam podziw dla sprawności Rosjan i życzę im dalszych sukcesów."

Swój śmieć pisał o swoich....

Zawisza o Ruszkiewiczu  tak pisze :
"Widzisz do jakich pustostanów umysłowych doprowadza korzystanie z "pralni mózgów" zwanej "Moskiewską Prawdą"?"

Bingo !
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-05-2022 [09:36] - Tezeusz | Link:

" Ryszard Opara i jego admini Miarka i Repsol służą Rosji, więc są takimi samymi hamulcowymi. Miarka czy Repsol niestety mogą się uchować, bo to anonimowe ruskie trolle – ruble zainkasują, zmienią ksywkę i będą działać dalej, ale Opara jest już nie do uratowania, bo jest publicznie znany. Już do Polski nie ma szans wrócić, bo każdy Polak mu u nas napluje w twarz za stanięcie po stronie Putina w kluczowym momencie wojny. Putin przegrał już wojnę informacyjną, przegrywa militarnie, a oni mu nadal wiernie służą. Russkij wojennyj Neon24, idi nachuj!"
https://naszeblogi.pl/comment/...

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-05-2022 [16:57] - Tezeusz | Link:

Trzeba gnębić ruskich trolli i ruSSofili na każdym kroku, bo nigdy nie wyjdą ze swojej Roli i niwelować propagandę ich pracodawców - moskiewskich morderców ! Każdy kto wspiera Rosję jest współwinny mordowaniu kobiet i dzieci ! Należy ich traktować tak samo, jak tych jak bandytów!

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-05-2022 [17:40] - Tezeusz | Link:

Polecam rusofilom :
https://pl.wikipedia.org/wiki/...
Ukraiński historyk Kyryło Hałuszko, który bada fenomen faszyzmu, stwierdza, że rosyjski faszyzm ma następujące cechy[38]:
nieludzkie okrucieństwo
zbrodnie przeciwko ludzkości
pogarda dla uniwersalnych wartości
Według Hałuszki rosyjski faszyzm ma również głębokie korzenie w historii Rosji, w szczególności w historii Moskwy, Imperium Rosyjskiego i Związku Radzieckiego; rosyjski faszyzm, zdaniem Hałuszki, był najbardziej widoczny za rządów Putina w ciągu ostatnich 20 lat. Hałuszko twierdzi, że rosyjski faszyzm jest nieodłącznym elementem kultury rosyjskiej, więc historycy i badacze śledzą korzenie rosyjskiego faszyzmu w historii i kulturze Rosji[38].
Inny ukraiński historyk Władłen Marajew[39] twierdzi, że nazizm, faszyzm, stalinizm i rosyjski faszyzm są w rzeczywistości tym samym. Według historyka najbardziej oczywistymi cechami wspólnymi są militaryzacja społeczeństwa, kult wojny agresji, pragnienie nieustannego „blitzkriegu”, niezdolność do obiektywnej analizy własnych sił. Cechą odróżniającą rosyjski faszyzm od tradycjnego nazizmu i faszyzmu jest znaczna korupcja i nepotyzm, które są nieodłączną częścią obecnego autorytarnego reżimu w Rosji[40].
Politolog Stanisław Biełkowski twierdzi, że rosyjski faszyzm jest przebrany za antyfaszyzm, ale ma faszystowskie oblicze i istotę[41]. Politolog Rusłan Klucznyk zauważa, że rosyjska elita uważa się za uprawnioną do budowania własnej „suwerennej demokracji” bez odniesienia do zachodnich standardów, ale z uwzględnieniem rosyjskich tradycji budowania państwa. Zasoby administracyjne w Rosji są jednym ze sposobów zachowania fasady demokratycznej, w której kryje się mechanizm bezwzględnej manipulacji wolą obywateli[42].
Rosyjski politolog Andriej Piontkowski przekonuje, że ideologia rosyjskiego faszyzmu jest pod wieloma względami podobna do niemieckiego faszyzmu (nazizmu), podczas gdy przemówienia prezydenta Władimira Putina odzwierciedlają podobne idee do przemówień Adolfa Hitlera[43][44].
Według Aleksandra J. Motyla, amerykańskiego historyka i politologa, rosyjski faszyzm ma następujące cechy[45]:
niedemokratyczny system polityczny, odmienny zarówno od tradycyjnego autorytaryzmu, jak i totalitaryzmu;
etatyzm i hipernacjonalizm;
hipermęski kult najwyższego przywódcy (podkreślenie jego odwagi, bojowości i sprawności fizycznej);
ogólne poparcie społeczne dla reżimu i jego przywódcy.
 

Obrazek użytkownika zbychbor

22-05-2022 [19:46] - zbychbor | Link:

Hałuszko zupełnie zapomniał o ukraińskim naziźmie, który  w okrucieństwie przeszedł na poziom ultra.

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-05-2022 [09:27] - Tezeusz | Link:

Nazizm i faszyzm to teraz domena faszystowskiej roSSji z okrucieństwem jakiego świat nie widział. Pedofile i ludobójcy...sowieckie ścierwo. Twój intelektualny wkład w portal NB prze 9 lat to...ZERO ! Takie z ciebie intelektualne i moralne zero !!

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-05-2022 [06:42] - Tezeusz | Link:

roSSyjska faszystowska armia orków to dla ciebie wzór zbychor ? swoich krytykować nie będziesz ?

Obrazek użytkownika zbychbor

23-05-2022 [07:53] - zbychbor | Link:

@tez
Ukraińcy wyrżnęli 200000 Polaków w kilka miesięcy. Kacapom do tego rekordu dużo brakuje.
Jacy moi. I jedni i drudzy to nie moi.
Zgłoś się zboku do armii, to może ktoś ciebie zapnie w noworotka, to będziesz miał orgazm.

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-05-2022 [09:37] - Tezeusz | Link:

@zbychor
LGBT to ty przecież jesteś ? Taki osrany śmierdzący gównem osranego putlerka.Twój intelektualny wkład w portal NB prze 9 lat to...ZERO ! Takie z ciebie intelektualne i moralne zero !! Wypad cwelu z mego bloga.

Obrazek użytkownika zbychbor

23-05-2022 [10:58] - zbychbor | Link:

@tez
maskujesz się nieźle pseudo patriotycznymi tekstami. Jest to tak zwana przykrywka.
Regularnie co miesiąc wstawiasz obrzydliwy pedalski tekst o seksie analnym, wychodzi szydło z worka.
I nie sądź innych po sobie, obrzydliwy żydo-krecie

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-05-2022 [17:43] - Tezeusz | Link:

Jeszcze na początku XXI wieku eksdyrektor Centrali Wywiadu (DCI) Robert James Woolsey, mówiąc o putinowskiej Rosji, zauważył, że świat będzie miał do czynienia „faktycznie z państwem faszystowskim, które tłumi podstawowe wolności własnego ludu, regularnie organizuje oszustwo wyborcze i nieustannie dąży do hegemonii nad sąsiednimi krajami”. Z kolei amerykański politolog i geostrateg polskiego pochodzenia Zbigniew Brzeziński w wywiadzie dla gazety „The Wall Street Journal” powiedział, że reżim Putina w dużej mierze przypomina faszyzm Mussoliniego. „[…] Putin próbuje połączyć tradycje Czeka (leninowskiego gestapo, w którym jego dziadek rozpoczął karierę) z militarnymi rządami Stalina, z roszczeniami Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej do statusu Trzeciego Rzymu, ze słowianofilskim marzeniem o jednym dużym państwie słowiańskim, kontrolowanym przez Kreml”.
Source: https://jagiellonia.org/rosyjs...

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-05-2022 [06:41] - Tezeusz | Link:

Walka z rosyjską narracją na temat wojny. YouTube usunął aż 70 tys. nagrań
Serwis YouTube usunął ponad 70 tys. nagrań wideo i 9 tys. kanałów związanych z wojną na Ukrainie za łamanie wytycznych dotyczących treści, w tym takie, które rosyjską inwazję nazywały "misją wyzwalania" - podał w niedzielę brytyjski dziennik "The Guardian".