Pozaprawny obrzydliwiec - Tomasz Grodzki!

Tak, subiektywnie uważam marszałka senatu T. Grodzkiego za pozaprawnego obrzydliwca, który aż nadto prymitywnie i zasłaniając się immunitetem chce uniknąć za swoje prawdopodobne niecne czyny odpowiedzialności przed polskim sądem. I tym pozaprawnym obrzydliwcem jest w dwójnasób: raz jako człowiek i lekarz a drugi raz jako ważny przedstawiciel polskich władz państwowych. 

Kumulacja tych dwóch wspomnianych z określającej nazwy obrzydliwości czyni z niego coś na kształt parszywie wijącego się przy dnie piskorza, który jest rybą zamieszkującą wody słabo natlenione, zazwyczaj w zbiornikach o mulistym dnie z wodą stojącą i wolno płynącą, np. w rowach melioracyjnych, kanałach, odnogach rzek, starorzeczach, stawach. Dzień spędza ukryty przy dnie. I tak właśnie przy tym osobowościowo mulistym dnie stara się przed ewentualną prawną odpowiedzialnością ukrywać marszałek T. Grodzki. 

A wystarczyłoby - gdyby rzeczywiście czuł się niewinny - po prostu zrzec się tego immunitetu i stanąć przed sądem, który przecież wedle jego szemranego ugrupowania (PO) jest sądem nadzwyczaj w Polsce sprawiedliwym i zapewne zrobiłby wszystko, aby oczyścić go z zarzutów. No chyba, że dowody jego potencjalnej winy są aż tak mocne, że nawet ewentualny post-peerelowski (lub po rodzinnej kądzieli) sędzia z Iustitii nie dałby rady go uniewinnić. I chyba właśnie rzeczywiście tak jest i stąd chyba ten strach marszałka przed poddaniem się osądowi prawnemu.

Zadziwiające i jakże groteskowo perfidne, i śmieszne jest to, że za każdym razem ten pozaprawny obrzydliwiec broni się poprzez atak na polską prokuraturę, która zgromadziła na niego widocznie niezbite dowody winy a pomija polski sąd, który przecież będzie ostateczną instancją orzekającą jego winę lub jej brak. To przecież sąd będzie oceniał zarzuty prokuratury a ta ziobrzasta prokuratura na sądy przecież nie ma żadnego wpływu. 

Mało tego! Ten strach przed osądem zapewne niecnych jego czynów przez polskie sądownictwo, które ogólnie jest przychylne politykom PO, chyba wydaje się uzasadniony, bo kto - wiedząc o tej przychylności - unikałby rozprawy sądowej, gdyby był choć w części niewinny? Widać, że najprawdopodobniej jest winny i brał chyba te łapówki na potęgę wykorzystując zapewne do tego celu stworzoną przez siebie przyszpitalną fundację, z której "usług" korzystali też inni, jak niedawno opowiedziano o jednym z jego podwładnych w szczecińskim szpitalu, którym kierował ten pozaprawny obrzydliwiec. 

Doprawdy. Jak widzę w telewizorni tą "czecią osobę w państwie" to aż mi jest żal, że musimy znosić takich - wedle mnie - cynicznych, mitomańskich i megalomańskich oraz zapewne szyderczo kłamliwych a'la szubrawców na szczytach władzy polskiego państwa. 

Mam nadzieję, że przy urnach wyborczych będziemy pamiętali, kto i jaka partia chroniła go do końca haniebnie odrzucając senacki wniosek o odebranie mu immunitetu i wyborczo odrzucimy kolejny raz PO, której miejscem winien być już śmietnik historii.  

P.S.

Określenie "pozaprawny obrzydliwiec" oznacza człowieka, którego stanowione prawo się nie ima... 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. 

Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję! 
Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814 
Paypal: paypal.me/kjahog
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

21-05-2022 [12:17] - Czesław2 | Link:

Lewandowski po prywatyzacji TP do dziś chowa się za immunitetem. Nie ma przypadków, to starannie opracowana strategia likwidacji Polski. Sądzę, że za parę lat temat "bękarta" europy zostanie rozwiązany rękami polakow.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

21-05-2022 [14:39] - krzysztofjaw | Link:

Od dawna mówię, że taki J. Lewandowski czy L. Balcerowicz już dawno winni oglądać świat zza krat albo być wydalonymi gdzieś do Lasów Amazonii i tamtejszych plemion kanibalistycznych bez prawa powrotu. W takim wypadku nie powinni się martwić: są tak zmurszali, że nawet kanibale by ich nie tknęli. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-05-2022 [14:43] - Ula Ujejska | Link:

Panie Krzysztofie
Pierwsza podniosę rękę za przywróceniem kary banicji!