Bandyta Putin zdycha - świat czeka kiedy !

Szef ukraińskiego wywiadu: Putin jest poważnie chory na nowotwór. Przełom to kwestia czasu
Pogłoski o domniemanej chorobie rosyjskiego dyktatora Władimira Putina przybierają na sile.

trzymającego stół czy przykrytego kocem podczas defilady prezydenta Rosji robią wrażenie na internautach, a ukraiński wywiad twierdzi, że ma rozwiązanie tej zagadki. - Prezydent Rosji Władimir Putin jest poważnie chory na raka – oświadczył szef ukraińskiego wywiadu wojskowego Kyryło Budanow w wywiadzie dla telewizji Sky News.

Ukraińska agencja UNIAN podkreśla, że chodziły już wcześniej słuchy o raku tarczycy albo raku jamy brzusznej u Putina. Szef portalu śledczego Bellingcat Christo Grozew także pisał o jego poważnej chorobie nowotworowej.
https://niezalezna.pl/442473-s...

roSSja faszystowska w obliczu klęski na Ukrainie obawia się najbardziej resetu który cofnie ją o 30 lat wstecz, dlatego kombinują tzw mały reset [wewnętrzny] który pozwoliłby wyjść z ;twarzą; i zachować znaczny stan posiadania. Jest b prawdopodobne ze putin już jest zneutralizowany a aż za nadto widoczna ekspozycja sobowtóra [bo to cos raczej putinem nie jest] ma być swego rodzaju wystawka i zrzuceniem całej winy na obłąkanego i trawionego przez chorobę despotę.

Chciwy, bezwzględny i podły morderca z miliardami na kontach bankowych nim się obejrzy, a zupełnie nagi będzie musiał stawić się przed obliczem stwórcy, by zdać raport ze swojego żywota. Czas na tego bandytę ognie piekielne czekają.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kaczysta

14-05-2022 [08:30] - Kaczysta | Link:

A ja putinowy życzę szybkiego powrotu do pełni sił
​Kat wiesza tylko osoby zdrowe, bo takie jest prawo w naszej cywilizacji

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-05-2022 [08:44] - Tezeusz | Link:

Ideologia "russkij mir" Putina jest odpowiednikiem XX-wiecznego komunizmu i nazizmu. Jest to ideologia, za pomocą której Rosja uzasadnia wymyślone prawa i przywileje dla swojego kraju. Jest ona również podstawą opowieści o "szczególnej misji historycznej" narodu rosyjskiego. Nie możemy mieć żadnych złudzeń. To nie jest szaleństwo, lecz celowa strategia, która już otworzyła bramy do ludobójstwa. "Russkij mir" to rak, który trawi rosyjskie społeczeństwo ale i stanowi śmiertelne zagrożenie.....

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-05-2022 [09:32] - Tezeusz | Link:

Nie trzeba kończyć medycyny aby stwierdzić że to schizofrenik , paranoik , psychopata i seryjny morderca. Niech czym prędzej uda się w ślady swojego wielkiego mistrza Stalina. Putin jest typowym wytworem KGB spadkobierczyni NKWD organizacji przestępczej odpowiadającej za śmierć milionów ludzi.

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-05-2022 [10:02] - Tezeusz | Link:

Łapska mu się trzęsą. Wnuczek hitlerowca będzie miał problemy, robić z nim żółwiki. Dadzą sobie w ślinę jak Michnik z Jaruzelskim. Rak, Parkinson? Ja stawiam na aids. Jak powszechnie wiadomo Putin to pederasta a w tych kręgach prawdopodobieństwo zakażenia jest bardzo duże. Ryj ma okrągły jak księżyc w pełni. Znajoma lekarka twierdzi, że to od kortyzonu. Bierze go, żeby zniwelować skutki konsumpcji całych wiader cocktaili z leków, którymi go futrują.